Liikluskindlustus

Otsustasid endale mootorratta load teha ja mootorratturiks hakata? Räägi siin kõigest, mis on seotud mootorratta lubade, eksamite, koolituse, lihtsalt tsiklisõidu või liikluse ja seadustega. Kindlustusest räägi ka siin.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Andrez
Postitusi: 513
Liitunud: 05 Mai 2004, 09:30
Tsikkel: KTM 990 Supermoto
Asukoht: Tallinn

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Andrez »

Ergos sai möödunud aastal jah-i ka kuukaupa võtta, hinnas kaotamata. Ja romu veavad ka tasuta üle euroopa ära peale laksu.

Kasutaja avatar

randmevääne2
Postitusi: 187
Liitunud: 06 Sept 2006, 00:18
Tsikkel: Yamu,KTM,Kawa
Asukoht: Jõgeva-Tartu

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas randmevääne2 »

Kulu kirjutas:

Arumaisaa, kuidas saab olla Iizis, m-kindlustuses, ja kindlustuseltsi kodulehel kõigis erinevad hinnad(6 kuud, ei leping). Ja oleks, et vastava kindlustusandja kodulehel oleks kõige odavam, kuna eks vahendajad tahavad ka midagi ju saada, aga võta näpust, hoopis Iizi pakub odavaimat.
Ühel samal seltsil võiks ju muidu samade näitajate poolest olla ikka sama hind igalpool. Praegu tundub, et vahendaja määrab ka mingi osa mu misiganes näitajatest.

Oma koguemus:vaatasin ka iizi tabelist pakkumisi, odavaim oleks tulnud "If" 31 euroga, läksin otse "If"-i kodulehele ja sealt pakkus 24 euri.


olli
Postitusi: 384
Liitunud: 11 Okt 2004, 21:27
Tsikkel: BMW F650GS
Asukoht: Tartu

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas olli »

Iizi ise väidab, et on niiöelda suurklient ja seepärast saab nende kaudu samadest seltsidest odavamalt hinda kui otse.

Riga 13 -> Suzuki TS125 81.a -> Suzuki GS500E 91.a -> Suzuki GSXR 600 K1 -> BMW F650GS 2000.a
Kasutaja avatar

retro
Postitusi: 924
Liitunud: 27 Juun 2005, 18:20
Tsikkel: Tiger885, külkaIŽ
Asukoht: Kohatu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 30 korda
Kontakt:

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas retro »

Kulu kirjutas:

Arumaisaa, kuidas saab olla Iizis, m-kindlustuses, ja kindlustuseltsi kodulehel kõigis erinevad hinnad(6 kuud, ei leping). Ja oleks, et vastava kindlustusandja kodulehel oleks kõige odavam, kuna eks vahendajad tahavad ka midagi ju saada, aga võta näpust, hoopis Iizi pakub odavaimat.
Ühel samal seltsil võiks ju muidu samade näitajate poolest olla ikka sama hind igalpool. Praegu tundub, et vahendaja määrab ka mingi osa mu misiganes näitajatest.

Huvitav. Mul näitavad Iizi ja M-Kindlustus mõlemal tsiklil sama hinda. Ehk siis vahendajatasu on mõlemas sama. Ja odavaim hind on ka samas kindlustusseltsis ning kolmandat aastat sendipealt sama. Ehk siis hinnamuutust poleks nagu toimunud vahepeal (vähemalt Harjumaal ja pensionieelikute riskigrupis)


rainer300
Postitusi: 346
Liitunud: 01 Jaan 2010, 14:09

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas rainer300 »

Andrez kirjutas:

Ergos sai möödunud aastal jah-i ka kuukaupa võtta, hinnas kaotamata. Ja romu veavad ka tasuta üle euroopa ära peale laksu.

Ära vedu toimub siiski juhul,kui on olemas süüdlane ,kellelt veokulud hiljem välja nõuda,nii mulle väideti viljandi ergos.

Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1487
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

rainer300 kirjutas:
Andrez kirjutas:

Ergos sai möödunud aastal jah-i ka kuukaupa võtta, hinnas kaotamata. Ja romu veavad ka tasuta üle euroopa ära peale laksu.

Ära vedu toimub siiski juhul,kui on olemas süüdlane ,kellelt veokulud hiljem välja nõuda,nii mulle väideti viljandi ergos.

Kui Ergo kodulehte uskuda, siis:

ERGO Liiklus+ tasuta puksiiriabi
Liiklusõnnetuse korral tasuta üle-euroopaline puksiiriabi sündmuskohalt lähimasse remondiettevõttesse või hoiukohta, sõltumata sellest, kas olete liiklusõnnetuse põhjustanu või selles kannatanu.

Kasutaja avatar

loikam
Postitusi: 72
Liitunud: 01 Veebr 2011, 12:47
Tsikkel: vn 800,xvs 1100
Asukoht: Harjumaa

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas loikam »

[/quote]Huvitav. Mul näitavad Iizi ja M-Kindlustus mõlemal tsiklil sama hinda. Ehk siis vahendajatasu on mõlemas sama. Ja odavaim hind on ka samas kindlustusseltsis ning kolmandat aastat sendipealt sama. Ehk siis hinnamuutust poleks nagu toimunud vahepeal (vähemalt Harjumaal ja pensionieelikute riskigrupis)[/quote]
Sama lugu,raha küsiti mult sama palju kui eelmisel aastal.Kuigi riskikoefitsenti kirjas pole, läheb naise ratta kindlustus aasta täitumisel odavamaks(on teinud siiani aastas 6 kuud)


rainer300
Postitusi: 346
Liitunud: 01 Jaan 2010, 14:09

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas rainer300 »

Ivoonu kirjutas:
rainer300 kirjutas:
Andrez kirjutas:

Ergos sai möödunud aastal jah-i ka kuukaupa võtta, hinnas kaotamata. Ja romu veavad ka tasuta üle euroopa ära peale laksu.

Ära vedu toimub siiski juhul,kui on olemas süüdlane ,kellelt veokulud hiljem välja nõuda,nii mulle väideti viljandi ergos.

Kui Ergo kodulehte uskuda, siis:

ERGO Liiklus+ tasuta puksiiriabi
Liiklusõnnetuse korral tasuta üle-euroopaline puksiiriabi sündmuskohalt lähimasse remondiettevõttesse või hoiukohta, sõltumata sellest, kas olete liiklusõnnetuse põhjustanu või selles kannatanu.

Ma lugesin ka seda ja küsisin kohapeal üle ja sain eelpool mainitud vastuse. Ilmselt on lihtsalt reklaamitrikk!


zx12r

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Sama siin - iizi.net-is tuleb soodsaim (IF) 12 € võrra kallim kui www.if.ee kodulehel teha!

Kasutaja avatar

Teema algataja
Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

siniraag kirjutas:
Cado kirjutas:

Ise vaatasin ,et nagu veel odavamaks lõinud 110 kw 6 kuud 17,28 või aasta 30 Euri 8)

Kus kindlustuse tegid ?
Täna tegin endal kindlustuse ära 25kw, 6 kuud ja 17,30 euri. Esmakordselt tegin kindlustuse enda nimele, koefitsient peaks 1,2 olema.

Khmm, kas tõesti Saaremaal ja Tartul on nii suur vahe, et mul on 6 kuud 38 eur ( sama rattaga läheb kolmas hooaeg, avariisid pole, kindlustust maksnud 4-5 hooaega). :evil:

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee


Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

Peatasin ka sügisel kindlustuse ja mõtlesin,et hakkan uut "välja ajama".Seisnes siis see selles,et tööl kui oli veidi igav,siis saatsin iizi.net-i kirja,et kuidas asi välja nägema saab,kuna mul mingi 6 euri nende "käes".
Peale pikka jahumist kui lõpuks arusaadi,millest ma räägin,siis selle peale öeldi:(copy-paste) ja eeldasime , et tagasimakse summa oleks seetõttu olnud väga väike
Peale minu vastust,et kui mul 6 euri ole,siis ma EELDAN,et te mulle kindlustust ei anna,helistati mulle ja mingi noor tibin oli nutma hakkamise äärel ja minu jääkülm süda muutus härdaks ja lõin käega.See sõna "eeldasime" ajas algul ikka harja punaseks :evil: Mida krt teie seal eeldate kui jutt käib minu rahakoti sisust (togi)
Summa ei ole küll suur,aga põhimõtted hakkasid välja lööma...

Viimati muutis Hardrocker, 28 Mär 2011, 18:01, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

siniraag
Postitusi: 247
Liitunud: 09 Okt 2008, 22:04
Tsikkel: Suzuki SV650S
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas siniraag »

Vabandan segaduse tekitamise pärast... Asi vist ikkagi seotud sellega, et 2 aastat tagasi kui motikas sai minu nimele pandud, sai vastutavaks kasutajaks pandud isa, kuna aastaid tagasi endal veel lube polnud. Uurisin äsja, et isegi kui enda nimele kindlustuse teen, siis koefitsient on vastutava kasutaja oma (isal on see kõige madalam).
Segadust tekitas see, et kindlustuses märgiti mind kindlustusvõtjaks, kas siis minul ka koefitsient langeb aastate jooksul või mitte ? Keerukaks aetud see kindlustuse süsteem...

Kasutaja avatar

xero
Postitusi: 203
Liitunud: 20 Mai 2009, 22:16
Tsikkel: Monster 900ie
Asukoht: Pärnu

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas xero »

zx12r kirjutas:

Sama siin - iizi.net-is tuleb soodsaim (IF) 12 € võrra kallim kui http://www.if.ee kodulehel teha!

Mul on just vastupidi, kindlustusseltside kodukatel odavam, kui kindlustusmaaklerite kodukatel. Seda ka autol. Võta näpust. :roll:


zx12r

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas zx12r »

xero kirjutas:
zx12r kirjutas:

Sama siin - iizi.net-is tuleb soodsaim (IF) 12 € võrra kallim kui http://www.if.ee kodulehel teha!

Mul on just vastupidi, kindlustusseltside kodukatel odavam, kui kindlustusmaaklerite kodukatel. Seda ka autol. Võta näpust. :roll:

Seda ütlesin minagi - kindlustusmaakleri kodulehel (iizi) oli kõige soodsam pakkumine ikkagi 12 € kallim kui kindlustusseltsi (if) kodulehel.

Kasutaja avatar

xero
Postitusi: 203
Liitunud: 20 Mai 2009, 22:16
Tsikkel: Monster 900ie
Asukoht: Pärnu

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas xero »

zx12r kirjutas:
xero kirjutas:
zx12r kirjutas:

Sama siin - iizi.net-is tuleb soodsaim (IF) 12 € võrra kallim kui http://www.if.ee kodulehel teha!

Mul on just vastupidi, kindlustusseltside kodukatel odavam, kui kindlustusmaaklerite kodukatel. Seda ka autol. Võta näpust. :roll:

Seda ütlesin minagi - kindlustusmaakleri kodulehel (iizi) oli kõige soodsam pakkumine ikkagi 12 € kallim kui kindlustusseltsi (if) kodulehel.

Ei tea millele ma mõtlesin, et valesti lugesin, my bad.


zx12r

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas zx12r »

="xero"]="zx12r"]="xero"]="zx12r"]Sama siin - iizi.net-is tuleb soodsaim (IF) 12 € võrra kallim kui http://www.if.ee kodulehel teha![/quote]
Mul on just vastupidi, kindlustusseltside kodukatel odavam, kui kindlustusmaaklerite kodukatel. Seda ka autol. Võta näpust. :roll:[/quote]

Seda ütlesin minagi - kindlustusmaakleri kodulehel (iizi) oli kõige soodsam pakkumine ikkagi 12 € kallim kui kindlustusseltsi (if) kodulehel.[/quote]
Ei tea millele ma mõtlesin, et valesti lugesin, my bad.[/quote]

Hah, loen oma esimest postitust ja kõige kergemini loetav sõnastus see nüüd just polnud kah! :bsmile:

Aga sain pakkumise veel ka ERGO-st, aastaks ajaks EI-lepingu puhul 193 € (pool aastat IF-is 53,21.- €). Suht suured käärid igatahes.

Kasutaja avatar

Vidget
Postitusi: 982
Liitunud: 26 Mai 2007, 19:55
Tsikkel: Kawasaki Z900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Vidget »

If võib ju kodulehel paremat hinda pakkuda kui iizi, aga kõrval olev Seesam on ca 4x odavam (28.66 vs 119.28 6-kuud jah leping) Ehk millest selline erinevus? Huvipärast saadan ifile päringu ses osas 8)

Let the good times roll.

Kasutaja avatar

xero
Postitusi: 203
Liitunud: 20 Mai 2009, 22:16
Tsikkel: Monster 900ie
Asukoht: Pärnu

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas xero »

Huvipärast ja kahtluse mõttes küsin. Tavaliselt on "jah" leping odavam, keegi siin rääkis, kui näiteks teen "jah" lepingu 6 kuuks, siis saab selle lepingu ka lõpetada, saates vastava kirjakese ? Sellisel juhul teeksid kõik ju "jah" lepingu ning kindlustuse lõppedes lõpetavad ka "jah" lepingu. Kuidas siis on ? Võtame aluseks iizi.net-ist kindlustuse ostmise.

Kasutaja avatar

Prii
Postitusi: 170
Liitunud: 10 Nov 2005, 16:30
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Prii »

xero kirjutas:

Huvipärast ja kahtluse mõttes küsin. Tavaliselt on "jah" leping odavam, keegi siin rääkis, kui näiteks teen "jah" lepingu 6 kuuks, siis saab selle lepingu ka lõpetada, saates vastava kirjakese ? Sellisel juhul teeksid kõik ju "jah" lepingu ning kindlustuse lõppedes lõpetavad ka "jah" lepingu. Kuidas siis on ? Võtame aluseks iizi.net-ist kindlustuse ostmise.

Ma ei saagi aru, miks inimesed "EI" lepinguid teevad.
Teed "JAH" lepingu ning kui see hakkab läbi saama, siis saadad kindlustuspakkujale või diilerile e-kirja, et palun muuta leping maksevabaks. Vähemalt viimased 6 hooaega on see toiminud.

Braap..

Kasutaja avatar

Villem
Postitusi: 797
Liitunud: 18 Juul 2005, 00:52
Tsikkel: XT660R, GasGas EC250
Asukoht: Saue
Tänatud: 9 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Villem »

Ka mina teen iga hooaja algul JAH lepingu ning sügisel palun poliisi lõpetada (muuta maksevabaks), raha kantakse ilusti tagasi ja pole probleeme olnud.
Nüüd aga, miks on nii suured käärid eri seltside vahel ... asi on selles, et enam ei ole mingit ühtset koefitsenti vaid iga kindlustusselts määrab sulle selle ise (küsitud LKF ning paari seltsi käest). Vaatasin ise ka igasugu pakkumisi ning Inges (hetkel seal ka kindlustusleping) oli 4x odavam kui järgmine.
Arvatavasti uus süsteem soosib kindlustusfirma juurde jäämist. Sedasi ei saa sa ka teada, kas sinu praegune selts on kõige odavam, sest teiste hinnapakkumised on zillionites. Ja siis on ju hea oma kliente teadmatuses hoida ja kenasti makseid suurendada (crash) ... ja siis vaatad et oooooi kui odav.

Terv,
Villem aka Villu aka Madis :)
Kasutaja avatar

Prii
Postitusi: 170
Liitunud: 10 Nov 2005, 16:30
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Prii »

Üks sõber rääkis, et ta läks lihtsalt ühe seltsi väikesesse kontorisse, hakkas tingima ning sai väga hea hinna (just tänu sellele, et koefid on nüüd vabad). See on muidugi "naised saunas" jutt, aga kui ei küsi, siis keegi niisama ka inimestelt vähem raha võtma ei hakka.

Braap..


andrias
Postitusi: 263
Liitunud: 08 Jaan 2007, 19:37
Tsikkel: Zx9r, kx250f, DS650X
Asukoht: Võru/Tartu

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas andrias »

Prii kirjutas:

Üks sõber rääkis, et ta läks lihtsalt ühe seltsi väikesesse kontorisse, hakkas tingima ning sai väga hea hinna (just tänu sellele, et koefid on nüüd vabad). See on muidugi "naised saunas" jutt, aga kui ei küsi, siis keegi niisama ka inimestelt vähem raha võtma ei hakka.

Käisin kaa if'is jauramas, et tahan kaa mingit soodsamat pakkumist kuna mul kõik masinad (tsikkel, haagis, 2autot, veokas) seal. Vaadati aind pika näoga ja jutt viis sinnani, et kui elamu kaa kindlustad siis vb sealt saame midagi vaadata. Üldsiselt on kindlustusseltsid nii suured organisatsioonid ja ei usu, et alet teevad.
Aga tsiklile olen alati "jah" lepingu teinud ning sügisel maksevabaks muutnud, siiani on toiminud (w)

Annaks jumal häda- küll abi ikka saab!
Võrr->Jawa 638->Dnepr 650->Suzuki GSX600F->Kawasaki ZX6R->Kawasaki ZX9R ja KX250f
Kasutaja avatar

xero
Postitusi: 203
Liitunud: 20 Mai 2009, 22:16
Tsikkel: Monster 900ie
Asukoht: Pärnu

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas xero »

Villem kirjutas:

Ka mina teen iga hooaja algul JAH lepingu ning sügisel palun poliisi lõpetada (muuta maksevabaks), raha kantakse ilusti tagasi ja pole probleeme olnud.

Mismoodi see süsteem toimib, ei saa aru, et mis raha ?

Kasutaja avatar

Vidget
Postitusi: 982
Liitunud: 26 Mai 2007, 19:55
Tsikkel: Kawasaki Z900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Vidget »

xero kirjutas:
Villem kirjutas:

Ka mina teen iga hooaja algul JAH lepingu ning sügisel palun poliisi lõpetada (muuta maksevabaks), raha kantakse ilusti tagasi ja pole probleeme olnud.

Mismoodi see süsteem toimib, ei saa aru, et mis raha ?

Näide: sõlmid aastase lepingu ja 6 kuu möödudes lõpetad, siis saad ülejäänud perioodi tasu tagasi.

Let the good times roll.


andrias
Postitusi: 263
Liitunud: 08 Jaan 2007, 19:37
Tsikkel: Zx9r, kx250f, DS650X
Asukoht: Võru/Tartu

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas andrias »

Vidget kirjutas:

Näide: sõlmid aastase lepingu ja 6 kuu möödudes lõpetad, siis saad ülejäänud perioodi tasu tagasi.

Ja väikse paarieurise paberimäärimistasu pead loovutama, et oma raha saada. Aga jah kogu ülejäänud nn. kasutamata jäänud raha saad oma arvele tagasi.

Annaks jumal häda- küll abi ikka saab!
Võrr->Jawa 638->Dnepr 650->Suzuki GSX600F->Kawasaki ZX6R->Kawasaki ZX9R ja KX250f
Kasutaja avatar

xero
Postitusi: 203
Liitunud: 20 Mai 2009, 22:16
Tsikkel: Monster 900ie
Asukoht: Pärnu

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas xero »

Kui teen 6 kuuks lepingu ja lepingu lõppedes soovin muuta maksevabaks, siis saan lihtsalt sellest "jah" lepingust lahti ?


andrias
Postitusi: 263
Liitunud: 08 Jaan 2007, 19:37
Tsikkel: Zx9r, kx250f, DS650X
Asukoht: Võru/Tartu

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas andrias »

xero kirjutas:

Kui teen 6 kuuks lepingu ja lepingu lõppedes soovin muuta maksevabaks, siis saan lihtsalt sellest "jah" lepingust lahti ?

Ma olen seltsi läind hoopis sellise jutuga, et soovin lepingut lõpetada. Ausaltöeldes polegi uurinud kas leping jäi kehtima või mitte. Raha on tagasi saadud ja samas kohas olen kevadel uuesti alustanud uut lepingut. Usun, et miski ei takista mind ka teise seltsi liikumast, mida tulebki see kevad vist teha kuna finantsvõimalused sunnivad :bsmile:

Annaks jumal häda- küll abi ikka saab!
Võrr->Jawa 638->Dnepr 650->Suzuki GSX600F->Kawasaki ZX6R->Kawasaki ZX9R ja KX250f

Bastard
Postitusi: 759
Liitunud: 12 Sept 2010, 19:42
Tsikkel: TDM900
Asukoht: est
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Bastard »

Kui mul on praegu IF-is EI-leping, ja soovin minna üle mõne muu kindlustusfirma peale, kuidas siis käituda tuleks? Lihtsalt sõlmin lepingu muu firmaga, või pean ka eraldi IF-ile teada andma?


Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

Bastard kirjutas:

Kui mul on praegu IF-is EI-leping, ja soovin minna üle mõne muu kindlustusfirma peale, kuidas siis käituda tuleks? Lihtsalt sõlmin lepingu muu firmaga, või pean ka eraldi IF-ile teada andma?

EI-lepingu puhhul ei pea sa midagi teada andma kellegile.Valid enda jaoks soodsama ja teed uue lepingu.

Kasutaja avatar

torupill
Postitusi: 117
Liitunud: 20 Mai 2009, 21:44
Tsikkel: MGv50
Asukoht: Tallinn - Kassisaba

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas torupill »

Tähelepanu,
iizi.net võrdluses puudub sel aastal misiganes põhjusel salva kindlustus. Ühe teise maakleri (fixkindlustus.ee) kaudu pooljuhuslikult saadud pakkumises oli ta aga olemas ja mulle ca.25% soodsam kui teised.
Asi ilmselt koefitsendis - mul seal ka eelmine leping ja mõni asi veel.

Siiski tuleb kahetsusega tunnistada, et iizi.net -i võrdlus ei ole kahjuks alati viimse instantsi tõde...

twist the throttle and it all makes sense...
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”