Millist kindlustusfirmat soovitate?

Otsustasid endale mootorratta load teha ja mootorratturiks hakata? Räägi siin kõigest, mis on seotud mootorratta lubade, eksamite, koolituse, lihtsalt tsiklisõidu või liikluse ja seadustega. Kindlustusest räägi ka siin.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

madz_ZX-9R
Postitusi: 94
Liitunud: 12 Okt 2008, 11:02
Tsikkel: GSXR K8
Asukoht: Tallinna läheduses

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas madz_ZX-9R »

kas keegi on kunagi kuulnud rattaste varastamisest motorattaste pealt? mingi tühijutt käib... kett ümber posti, suur rupitav lukk peale ja asi korras :nono:



Kawasaki ZX-10R 08
Suzuki GSX-R600 K8
_______________________________________________
Kasutaja avatar

Teema algataja
Oil-Cooled
Postitusi: 994
Liitunud: 04 Sept 2006, 21:20
Asukoht: Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas Oil-Cooled »

Kas Eestis on üldse võimalik 33 aastat vanale klassikule mingit muud kindlustust saada, kui tavaline liikluskindlustus?

BMW R100RS
Varem: CB750K6, K75S, Katana/GSXR hübriid, GSX1100S Katana, XJ600, GPZ900R, GSX600F, GSXR750

Kasutaja avatar

rinx85
Postitusi: 312
Liitunud: 21 Veebr 2012, 22:27
Tsikkel: jah

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas rinx85 »

Oil-Cooled kirjutas:

Kas Eestis on üldse võimalik 33 aastat vanale klassikule mingit muud kindlustust saada, kui tavaline liikluskindlustus?

küsi kaskokindlustuse pakkumist mkindlustus.ee

Kasutaja avatar

sivar
Postitusi: 76
Liitunud: 01 Okt 2012, 22:04
Tsikkel: Yamaha TT600R
Asukoht: Viljandimaa

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas sivar »

arhitekt kirjutas:

Ma olen võtnud iizi.net`i pakkumise, siis edasi sealse soodsaima kindlustusseltsi nn otse-pakkumise ilma iizita.

Mõtlesin ka viimane kord nii teha. Üllatuseks avastasin, et Ergost otse pakkumist küsides oli see kallim kui iizi pakutud Ergo kindlustus. :wack: Tegin siis läbi Iizi :nono:

Suzuki RF600R
Yamaha FZR600R
Honda CB750 Seven-Fifty
Yamaha TT600R

Kasutaja avatar

Andrea
Postitusi: 741
Liitunud: 29 Mär 2004, 07:54
Tsikkel: Ducati Streetfighter V4S '21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas Andrea »

sivar kirjutas:
arhitekt kirjutas:

Ma olen võtnud iizi.net`i pakkumise, siis edasi sealse soodsaima kindlustusseltsi nn otse-pakkumise ilma iizita.

Mõtlesin ka viimane kord nii teha. Üllatuseks avastasin, et Ergost otse pakkumist küsides oli see kallim kui iizi pakutud Ergo kindlustus. :wack: Tegin siis läbi Iizi :nono:

Mul oli autole kindlustust tehes ka sarnane situatsioon. Seltsiks oli If. Iizis oli 20€ soodsam pakkumine kui If-i käest küsitud personaalne pakkumine :wack:

Suzuki SV650 S 2001 -> Yamaha YZF750R 1995 -> Aprilia RSV 1000 Tuono 2003 -> Ducati 999 Biposto 2005 -> Ducati 1098 Streetfighter S 2009 -> Ducati Diavel Carbon 2011 -> Aprilia Tuono V4R APRC 2012 -> KTM SuperDuke 1290 R 2015 -> Kawasaki KX250F 2008 -> Aprilia Tuono V4R APRC ABS 2014 -> Aprilia Tuono V4 1100 RR 2017 -> KTM Superduke 1290 R 2020 -> Ducati Streetfighter V4 2020 -> Ducati Streetfighter V4S 2021

Siim
Postitusi: 73
Liitunud: 24 Veebr 2013, 18:49
Tsikkel: Yamaha YZF-R1
Asukoht: On the road...

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas Siim »

Swedbankil on head hinnad.

Nii autol kui baigil on 2x odavam kindlustus kui kõigil teistel pakkujatel. Soovitan kindlasti. Läbi neti minutite küsimus ja baigile saab EI lepigu, autol laskis ainult JAH lepigut teha

Life begins at 200mph

Melx
Postitusi: 390
Liitunud: 03 Mai 2006, 16:15
Tsikkel: Freewind|Bandit 1250 SA|B-King
Asukoht: Saaremaa
Tänatud: 5 korda

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas Melx »

Kui keegi on märganud, siis poolakate PZU pakub ka nüüd kindlustust, igatahes hinnad ajavad rõõmust nutma ja elevusest naerma :P !

Ziccel

Ohverdan bensiini !
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Ohooo :shock:

Läbi IIZi võrreldes on poolakas pea poole soodsam, iseasi, kuidas hilisema kahjukäsitlusega lood on :roll:

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas puna »

Tsiklist käib jutt ikka?
Ja mis vahet kahjukäsitlusega on kui sellega tegeleb süüdlase kindlustus enivei

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Kuskil sellest siin juba juttu olnud,mina kasutan liikluse puhul ikka oma maaklerit .Erinevad asjad saab tehtud erinevates seltsides ja minu arust ikka väga soodsalt.
Tsikkel 59kw oli pool aastat 28,6€,sõiduauto haagis 7,2€ aasta,sõiduauto 103kw 75€ aasta,maastur 136kw 96€.Kasko on tehtud läbi panga üks swed,teine seb.Nii oli soodsam.Maakleriga ka see hea asi,et kõik asjad on kontrolli all ja miskit kuskile ei unune.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas Kirs »

s2mmy kirjutas:

Swedbankil on head hinnad.

Nii autol kui baigil on 2x odavam kindlustus kui kõigil teistel pakkujatel. Soovitan kindlasti. Läbi neti minutite küsimus ja baigile saab EI lepigu, autol laskis ainult JAH lepigut teha

Mis ajast sealt soodsamalt saab? Eelmine aasta millalgi sai pangas kohapeal asju ajamas käidud ja siis nii muuseas pakuti sõidukitele kindlustust. Lasin nii autole ja motikale pakkumise teha ja mõlemad tulid kallimad, kui hetkel kehtivad teise firma kindlustused.

SERTÃO

Tuono

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas Tuono »

holma kirjutas:
s2mmy kirjutas:

Swedbankil on head hinnad.

Nii autol kui baigil on 2x odavam kindlustus kui kõigil teistel pakkujatel. Soovitan kindlasti. Läbi neti minutite küsimus ja baigile saab EI lepigu, autol laskis ainult JAH lepigut teha

Mis ajast sealt soodsamalt saab? Eelmine aasta millalgi sai pangas kohapeal asju ajamas käidud ja siis nii muuseas pakuti sõidukitele kindlustust. Lasin nii autole ja motikale pakkumise teha ja mõlemad tulid kallimad, kui hetkel kehtivad teise firma kindlustused.

Miks peaks tegema üldse EI lepingu, see ju kallim :?:

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

holma kirjutas:
s2mmy kirjutas:

Swedbankil on head hinnad.

Nii autol kui baigil on 2x odavam kindlustus kui kõigil teistel pakkujatel. Soovitan kindlasti. Läbi neti minutite küsimus ja baigile saab EI lepigu, autol laskis ainult JAH lepigut teha

Mis ajast sealt soodsamalt saab? Eelmine aasta millalgi sai pangas kohapeal asju ajamas käidud ja siis nii muuseas pakuti sõidukitele kindlustust. Lasin nii autole ja motikale pakkumise teha ja mõlemad tulid kallimad, kui hetkel kehtivad teise firma kindlustused.

Kaskol on swedil hea see,et jääk on turuhind,mitte mingi arvestuslik utoopia.Kasko puhul ju väga olulised ka muud asjad peale kuu(aasta)makse.Hea näide oli selline.Ergos 2012 aasta autole oli uuena soodsaim pakkumine( kuni oli ka uusväärtus sees).Teisel aastal,aga langes 86000 maksnud auto väärtus neil 55000 peale.Swed,aga pakkus turuhinda miinus 1% kuus ehk 73000-1%.Kui midagi juhtub(ja selleks kaskot ju vaja ongi)oled selle odavaima kuumaksuga pea 20 tonni kuses.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Rain
Postitusi: 214
Liitunud: 29 Juul 2013, 11:57
Tsikkel: CBR600F '14
Asukoht: Vändra(Pärnumaa)
Kontakt:

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas Rain »

Mul tehtud autole kindlustus maakleri kaudu ka ja väga rahul. Auto väärtust vaatab auto24.ee-st. Ehk siis sealt võtab samasuguse enam-vähem sama läbisõiduga odavaima auto ja kui mina selle väärtusega rahul pole siis saan ise välja pakkuda, kuid siiani väga ok kõik olnud. Kaskode ja liikluse viimaseid pakkumisi ei mäleta, kuid viimased umbes 3 aastat need läbi maakleri Salvas(vist oli, ei hakka üle vaatama) kõige soodsam olnud. Ergo kaskot pakuti ka, kuid see oli tunduvalt kallim, sest seal on igasugu lisad sees, millega mul pole midagi peale hakata(asendusauto, rehvi vahetus purunemise korral kui tagavara on olemas, stardiabi kui aku tühi, toovad bensiini kui tee peal otsa lõpeb jne.).

Olla poisslaps on soo küsimus, olla mees on vanuse küsimus, olla härrasmees on valiku küsimus. Olla jobu - pole mingi küsimus!
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas puna »

Prooviks siiski tsiklitega siin piirduda.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Põhimõtted on kindlustamisel ikka samad,pole vahet on see auto või tsikkel.Kui mingil seltsil on asja jääk väärtus tabeli alusel ja teisel turuhind,siis nii see lihtsalt on.Muidugi tsiklile eestis kaskot teha, on suht mõteteu vist ükskõik millises seltsis,kui just tutika või väga kalli rattaga tegu pole.Minul on reisil juhtuvate riketega toimetulekuks tehtud autoabi.Üle EU toimiv, oli vist a`25€ kaks aastat,võibolla on nüüd kallim,sest see sai eelmisel aastal läbi.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7345
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

XL1000 kirjutas:

Minul on reisil juhtuvate riketega toimetulekuks tehtud autoabi.Üle EU toimiv, oli vist a`25€ kaks aastat,võibolla on nüüd kallim,sest see sai eelmisel aastal läbi.

Räägi sellest autoabi lepingust lähemalt, õigupoolest huvitab mind, kes sellist teenust pakub.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Jaak43
Postitusi: 250
Liitunud: 22 Juun 2006, 22:01
Tsikkel: Jawa638; Kawasaki KLE 500
Asukoht: Raplamaa

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas Jaak43 »

macintosh kirjutas:
XL1000 kirjutas:

Minul on reisil juhtuvate riketega toimetulekuks tehtud autoabi.Üle EU toimiv, oli vist a`25€ kaks aastat,võibolla on nüüd kallim,sest see sai eelmisel aastal läbi.

Räägi sellest autoabi lepingust lähemalt, õigupoolest huvitab mind, kes sellist teenust pakub.

Mul näiteks Veho autoabi ja sellest juba kasu olnud kui õnnetusse sattusin. Puksiir kiirelt kohale tuli ja auto remondikohta viis ja reisijad oma koju, ca 100 km kaugusele.
Veho Autoabi on mõeldud esmase abi osutamiseks ootamatute tehniliste rikete,
teelt väljasõitude, avariide vms korral, mis takistavad sõidu jätkamist, sealhulgas:
· rattavahetus;
· käivitusabi;
· lisakütuse toomine;
· nõustamine liiklusõnnetuse korral;
· vajadusel tasuta pukseerimine lähimasse teeninduspunkti;
· vajadusel reisijate soovitud sihtkohta viimine (Eesti piires).
Veho Autoabi aastane pakett maksab 32 €.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

macintosh kirjutas:
XL1000 kirjutas:

Minul on reisil juhtuvate riketega toimetulekuks tehtud autoabi.Üle EU toimiv, oli vist a`25€ kaks aastat,võibolla on nüüd kallim,sest see sai eelmisel aastal läbi.

Räägi sellest autoabi lepingust lähemalt, õigupoolest huvitab mind, kes sellist teenust pakub.

Minul on Info autos tehtud,sest ma nii eraisiku kui firmana seal klient.Autole ka tehtud.Kuidas toimib ei tea,aga helistan eesti numbrile ja sealt tegeletakse edasi.Ratas viiakse lähimasse margi esindusse või minu poolt valitud sama kaugel olevasse töökotta.Rehvi parandus ja bens tuuakse kohale,maksma peab ainult bensu eest ja rehvi paranduse eest,mitte väljakutse eest.Oli veel midagi,aga peast ei mäleta.Aga siin lingil kõik kirjas
http://volvo.infoauto.ee/volvo-assistance-autoabi

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7345
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

XL1000 kirjutas:
macintosh kirjutas:
XL1000 kirjutas:

Minul on reisil juhtuvate riketega toimetulekuks tehtud autoabi.Üle EU toimiv, oli vist a`25€ kaks aastat,võibolla on nüüd kallim,sest see sai eelmisel aastal läbi.

Räägi sellest autoabi lepingust lähemalt, õigupoolest huvitab mind, kes sellist teenust pakub.

Minul on Info autos tehtud,sest ma nii eraisiku kui firmana seal klient.Autole ka tehtud.Kuidas toimib ei tea,aga helistan eesti numbrile ja sealt tegeletakse edasi.Ratas viiakse lähimasse margi esindusse või minu poolt valitud sama kaugel olevasse töökotta.Rehvi parandus ja bens tuuakse kohale,maksma peab ainult bensu eest ja rehvi paranduse eest,mitte väljakutse eest.Oli veel midagi,aga peast ei mäleta.Aga siin lingil kõik kirjas
http://volvo.infoauto.ee/volvo-assistance-autoabi

Viidatud teksti lugedes ma väga targaks ei saanud ja niipalju kui ma tean, siis Volvo tsikleid ei tooda , seega, kuidas see asi sul täpselt ikkagi tsikliga seotud on ja viimasele laieneb?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

mmz
Postitusi: 427
Liitunud: 16 Mär 2005, 22:06
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas mmz »

Melx kirjutas:

Kui keegi on märganud, siis poolakate PZU pakub ka nüüd kindlustust, igatahes hinnad ajavad rõõmust nutma ja elevusest naerma :P !

Suured tänud info eest. Sai eelmise aasta augustis soodsaimaks pakkumiseks osutunud pea 200 eurone aastane kindlustuspoliis lõpetatud ja vahetatud PZU pakutud vähem kui 100 eurose poliisi vastu. Vana poliisi jääk/ettemaks on aga veel üle 100 euro, mis siis kenasti tagasi kantakse, seega lisaks nüüdsest aasta kehtivale uuele poliisile jään ka rahaliselt omadega koheselt plussi. :)

Kasutaja avatar

rainh
Postitusi: 18
Liitunud: 05 Mai 2013, 11:19
Tsikkel: Suzuki RF600R
Asukoht: Tallinn

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas rainh »

Tundub, et PZU on hindu "väheke" korrigeerinud. Jaanuaris kalkulatsiooni tehes oli 6-kuu kindlustus sinna 17.- euri kanti, täna 56.- :?

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7345
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

rainh kirjutas:

Tundub, et PZU on hindu "väheke" korrigeerinud. Jaanuaris kalkulatsiooni tehes oli 6-kuu kindlustus sinna 17.- euri kanti, täna 56.- :?

Ma ei suuda mõista, kuidas kindlustusfirmad õieti oma pakkumisi koostavad.
Näiteks on Salva minu jaoks soodsaim mootorratta kindlustamisel (25€/6 kuud), samas sõiduauto pakkumine on üks kallemaid.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Andrea
Postitusi: 741
Liitunud: 29 Mär 2004, 07:54
Tsikkel: Ducati Streetfighter V4S '21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas Andrea »

Mul oli üpris loogiline pakkumine näiteks. Selts, kus mul on odavaima pakkumise pähe kindlustatud auto liiklus - ja kaskokindlustusega, tegi ka tsiklile kõige soodsama pakkumise. :roll:

Suzuki SV650 S 2001 -> Yamaha YZF750R 1995 -> Aprilia RSV 1000 Tuono 2003 -> Ducati 999 Biposto 2005 -> Ducati 1098 Streetfighter S 2009 -> Ducati Diavel Carbon 2011 -> Aprilia Tuono V4R APRC 2012 -> KTM SuperDuke 1290 R 2015 -> Kawasaki KX250F 2008 -> Aprilia Tuono V4R APRC ABS 2014 -> Aprilia Tuono V4 1100 RR 2017 -> KTM Superduke 1290 R 2020 -> Ducati Streetfighter V4 2020 -> Ducati Streetfighter V4S 2021
Kasutaja avatar

Maccaroni
Postitusi: 35
Liitunud: 09 Nov 2012, 21:12
Tsikkel: RGV250 Gamma, Jawa 634
Tänatud: 1 kord

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas Maccaroni »

kui liikluskindlustusest rääkida, siis reeglina olen kasutanud iizi.net nimelist netipõhist maaklerit.
sisestad andmed ja saad vastu võrdlustabeli 7 erineva seltsi pakkumistega. kohati topelt hinnavahe eri seltside pakkumistes ei üllata ja seetõttu valin alati kõige odavama, sest reeglina on tegemist mahavisatud rahaga.
tsikli kindlustuse teen tavaliselt kuni 6 kuuks ja talveks jätan lepingu kehtima maksuvabana.


vanalendur
Postitusi: 497
Liitunud: 10 Juul 2012, 21:17
Tsikkel: D Monster
Asukoht: Tartu/Riia
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas vanalendur »

Maccaroni kirjutas:

kui liikluskindlustusest rääkida, siis reeglina olen kasutanud iizi.net nimelist netipõhist maaklerit.
sisestad andmed ja saad vastu võrdlustabeli 7 erineva seltsi pakkumistega. kohati topelt hinnavahe eri seltside pakkumistes ei üllata ja seetõttu valin alati kõige odavama, sest reeglina on tegemist mahavisatud rahaga.
tsikli kindlustuse teen tavaliselt kuni 6 kuuks ja talveks jätan lepingu kehtima maksuvabana.

Kui sealt kõige odavama oled leidnud siis küsi sellelt samalt pakkujalt otse. Mul nt iizi pakub autole 120/aasta kõige odavamat aga otse küsides on paar euri alla 100/aasta.

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas sepp »

mulle näitas see tabel väiksemat summat kui reaalselt kontoris kysiti vormistamisel (salva)

Kasutaja avatar

Martinez
Postitusi: 402
Liitunud: 18 Sept 2012, 12:38
Tsikkel: DL1000 / KTM 690 / Beta 125
Asukoht: Tartu
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 43 korda

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas Martinez »

Ise olen ka iizi klent.
Olen tähele pannud, et kui perioodi lõppedes tuleb meilile uus pakkumine siis see on natuke kallim kui netikeskkonnas ise nö küsida.

Kasutaja avatar

cossie
Postitusi: 809
Liitunud: 04 Mai 2008, 17:58
Tsikkel: B-12T
Asukoht: Kadrina / Tallinn Airport
Tänanud: 123 korda
Tänatud: 70 korda
Kontakt:

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas cossie »

jama on nende kindlustustega see et EI-leping on üldjuhul paar euri kallim ja ei kohusta kindlustusperioodi lõpus poliisi pikendama. AGA, tegin kunagi ei-lepingu ning sügisel kui kindlustus lõpes eirasin kirja milles olid uued pakkumised, kuu aega hiljem tuli kiri koju et võlgnen neile juba uue kindlustusmakse pooleks aastaks. Kindlustusfirma nime enam ei mäleta, aga läksin kohale ja lasin selle asja korda ajada, nemad muutsid lepingu maksevabaks ja raha ka ei nõudnud. Seega teen siiamaani JAH-lepinguid mis on natuke odavamad ja hooaja lõpus kirjutan neile ilusti et ei soovi enam pikendada. Ma ei saa aru miks nad neid lepinguid erinevalt nimetavad kui tegemist on sama asjaga erineva summa eest? :?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Millist kindlustusfirmat soovitate?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Selline hea teadmine ,kui keegi näiteks ei tea.

Kas liikluskindlustus hüvitab mootorratturi varustuse?

Vastab Lauri Potsepp Eesti Liikluskindlustuse Fondist.

Liikluskindlustuse kindlustusandja hüvitab kahju tekitamise eest vastutava sõidukijuhi asemel isiku- ja varakahju liikluskindlustuse lepingus ettenähtud mahus. Varakahju hulgas kuulub hüvitamisele ka kahju, mis seisneb mootorratturi ohutus- või turvavarustuse kahjustumises või hävimises.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”