Käega tervitamisest.

Otsustasid endale mootorratta load teha ja mootorratturiks hakata? Räägi siin kõigest, mis on seotud mootorratta lubade, eksamite, koolituse, lihtsalt tsiklisõidu või liikluse ja seadustega. Kindlustusest räägi ka siin.

Moderaator: Moded


Kermik

Lugemata postitus Postitas Kermik »

Mõned nädalad tagasi käisin rattaga Soomes ja seal sõitsin ca 600km. Alguses olin ise aktiivsem pool ja lehvitasin igale tsikistile, kes vastu tuli. Kuid vastu tõstsid käe vaid üksikud.
Nädalavahetusel tegin väikese sõidu ka Tallinnast Haapsallu ja vaatasin huviga, kui palju mehi siin kätt jaksab tõsta. Positiivne üllatus oli see, et käega viipas 100% ratturitest ja vatu tulevaid rattaid oli kümneid.


Kasutaja avatar

matu
Postitusi: 250
Liitunud: 13 Jaan 2007, 13:39
Tsikkel: välismaa motikas

Lugemata postitus Postitas matu »

joki kirjutas:
noogutamine on täitsa norm.ma lehvitan isegi siis kui ise seisan kuskil parklas tsikli juures ja mõni motomees mööda sõidab.:Dpikalt käsi püsti.:D
Täpselt sama siin.....ja üldjuhul kui olen parajasti ise liikumas siis kohapeal seisjad käituvad samamoodi.
Tsiklimeeste ühtekuuluvus ja üksteise abistamine on üldse viimasepeal. Mõned päevad tagasi sõitsin sõbraga Treppojalt Laulasmaa poole ning jäime tee äärde korraks seisma, et kontrollida tsiklit (jama oli selles, et vahepeal tahtis starter peale käivitamist ikka tööle jääda). Seisime tee ääres ning täitsa juhuslik bikevend sõitis mööda ja jäi kohe seisma ning uuris kas midagi viga, et saab äkki aidata :P
Kasutaja avatar

Sebar
Postitusi: 496
Liitunud: 19 Juun 2007, 15:45
Asukoht: Tartu V150M&CB900F&YZ450F
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Sebar »

Ja kui keegi ei tervita, on see põhjustatud pigem rohelisusest kui ülbusest. Uued ilmselt ei tea seda traditsiooni.

Larka

Lugemata postitus Postitas Larka »

Maanteel tõstab enamus käppa. Linnas on endalgi selle käpa tõstmisega probleeme - oleneb täitsa teeoludest - kui sagimist ja sitta teed pole saab alati tervitatud.

rastix

Lugemata postitus Postitas rastix »

ma olen suht harjumusest paar korda autoroolis ka käppa visanud vastutulevale tsiklistile :lol:
Kasutaja avatar

M.K
Postitusi: 199
Liitunud: 16 Juul 2007, 12:51
Tänatud: 22 korda

Lugemata postitus Postitas M.K »

Kas metsaradadel viibatakse ka või on see ainult tänavate teema ? :D
Roheline olen. 8)
The price of anything is the amount of life you exchange for it.
Kasutaja avatar

ozzipov
Postitusi: 74
Liitunud: 16 Mai 2004, 12:36
Tsikkel: BMW R850R & KTM LC4
Asukoht: Fin

Lugemata postitus Postitas ozzipov »

M.K kirjutas:
Kas metsaradadel viibatakse ka või on see ainult tänavate teema ? :D
Roheline olen. 8)
Igal pool ikka 8)
Kasutaja avatar

speedvana
Postitusi: 865
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas speedvana »

rastix kirjutas:
ma olen suht harjumusest paar korda autoroolis ka käppa visanud vastutulevale tsiklistile :lol:
sry, pole teemas aga, tsikliseljas pollarit hoomates tabasin end mõttelt kas turvavöö ikka panin kinni :lol:
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Ega sa juhuslikult sellega ei sõida :P
Pilt
  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

mufista
Postitusi: 439
Liitunud: 07 Apr 2005, 16:00
Tsikkel: Honda CBR
Asukoht: Turku

Lugemata postitus Postitas mufista »

rastix kirjutas:
ma olen suht harjumusest paar korda autoroolis ka käppa visanud vastutulevale tsiklistile :lol:
Juhtub, et tänaval kõndideski tahan pidevalt vehkima hakata... :lol:
Koduperenaine. Bitchsläpin moosilusikaga.

M.K.

Lugemata postitus Postitas M.K. »

M.K kirjutas:
Kas metsaradadel viibatakse ka või on see ainult tänavate teema ? :D
Roheline olen. 8)
rohelisus muutub aja jooksul......

Ei tahaks küll tõreleda, aga olen siiski arvamusel, et Sa oleks võinud valida kasutajanime, mille erinevus juba olemas olevast (M.K.) oleks suurem kui pelgalt 1 väike kirjavahemärgike

intz
Postitusi: 298
Liitunud: 10 Juul 2004, 09:50
Tsikkel: V POWAA
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas intz »

M.K. kirjutas:
Ei tahaks küll tõreleda, aga olen siiski arvamusel, et Sa oleks võinud valida kasutajanime, mille erinevus juba olemas olevast (M.K.) oleks suurem kui pelgalt 1 väike kirjavahemärgike
OT: Ei tahaks nõus olla. Väidad, et ta meelega otsis ohvri kelle nimele võimalikult sarnane regada? Tõenäoliselt polnud tal sinu olemasolust aimugi :)

Teemasse. Mul hakkab ka varsti tsiklikool, loodetavasti leian ka julgust käsi lenksult tõsta :)
Kasutaja avatar

KubsiK
Postitusi: 363
Liitunud: 18 Mai 2005, 15:49
Asukoht: põlva/peugeot zenith.

Lugemata postitus Postitas KubsiK »

Mul juba rolleri seljas 3 aastat täis tiksunud ja väga palju lehvitanud, alati püüan kaugelt juba käega viibata, et teine kah ikka aru saaks, et ma tervitan teda, muidugi ka siis, kui tagant on näha üht tuld tulemas, siis viskan kah pöidla püsti :D paljud näitavad vastu kah kui must mööda sõidavad :D aga on ka neid keda mitu korda päevas näed ja kordagi vastu midagi ei saa, aint vahivad järgi, mida see loll üritab. :D aga jah, rohkem on ikka vastu kah tervitatud, eriti hea on mäkketõusu üritustele minna ja tulla, siis saad 100% tervituse vastu :D mõni võtab hoo maha ja laseb taga peal minema j2lle :D
ei väga hea komme.
Peugeot Zenith (Y)
Tuula kolmekas 175ccm
Proud Member of SpeedClutch!!
Pilt
Kasutaja avatar

M.K
Postitusi: 199
Liitunud: 16 Juul 2007, 12:51
Tänatud: 22 korda

Lugemata postitus Postitas M.K »

M.K. kirjutas:
M.K kirjutas:
Kas metsaradadel viibatakse ka või on see ainult tänavate teema ? :D
Roheline olen. 8)
rohelisus muutub aja jooksul......

Ei tahaks küll tõreleda, aga olen siiski arvamusel, et Sa oleks võinud valida kasutajanime, mille erinevus juba olemas olevast (M.K.) oleks suurem kui pelgalt 1 väike kirjavahemärgike

Mul ei teadnud, et sarnane kasutajatunnus juba olemas on. Võtsin lihtsalt oma nime esitähed. Meelega ei teinud.
The price of anything is the amount of life you exchange for it.

M.K.

Lugemata postitus Postitas M.K. »

intz kirjutas:
M.K. kirjutas:
Ei tahaks küll tõreleda, aga olen siiski arvamusel, et Sa oleks võinud valida kasutajanime, mille erinevus juba olemas olevast (M.K.) oleks suurem kui pelgalt 1 väike kirjavahemärgike
OT: Ei tahaks nõus olla. Väidad, et ta meelega otsis ohvri kelle nimele võimalikult sarnane regada? Tõenäoliselt polnud tal sinu olemasolust aimugi :)
ma ei väida midagi. Ja ei arva ka nii. Lihtsalt leian, et pole kõige paremini õnnestunud kasutajanimevalik. Olen sügaval veendumusel, et see nimi tuleks ära muuta.
Loodetavasti, austatud M.K, mõistad ja võtad midagi ette

Head käega tervitamist
Kasutaja avatar

hellish
Postitusi: 463
Liitunud: 06 Juul 2005, 23:22

Lugemata postitus Postitas hellish »

M.K. kui sulle see ette jääb et tal väga sarnane kasutajatunnus juhtus siis võta sina mõne adminiga ühendust ja muuda enda oma ära. Ära pikka viha pea aga mai saa aru miks sa ise ei võiks nime ära muuta kui sulle ei meeldi et tal nii sarnane nimi on.
Seda et sinul see varem oli see ei näita midagi.


Käega tervitamine on tõesti tore :lol: Kohe hea tunne tekib kui vastutulevad tsikklistid tervitavad.
Ise siiamaani rolleriga sõitnud ja nüüd siis mõneks ajaks auto peale. Kunagi kindlasti ka tsikkli omanikuks kui raha veits teenin :lol:
Tõsine jalamees, st pole masinat, mis näo naerule viiks :D
Kasutaja avatar

Kajar
Postitusi: 207
Liitunud: 27 Mär 2007, 23:03
Tsikkel: DNEPR MT-9(külghaagisega)72a.
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas Kajar »

sry, pole teemas aga, tsikliseljas pollarit hoomates tabasin end mõttelt kas turvavöö ikka panin kinni :lol:[/quote]

Väga tuttav tunne.
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

mina olen sellel arvamusel, et üks peaks ikkagi nime ära muutma, ma pakun et viimasena reganud. mitte pahapärast, aga paljud siinsed tuttavad on tuttavad ikkagi tema fooruminime järgi ja ma ei tea veel, et ma punkte ja komasid siiani välja hääldaksin. pole ju väga palju palutud :)
  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

M.K
Postitusi: 199
Liitunud: 16 Juul 2007, 12:51
Tänatud: 22 korda

Lugemata postitus Postitas M.K »

Mismoodi ma kasjutajanime muuta saan?
The price of anything is the amount of life you exchange for it.

intz
Postitusi: 298
Liitunud: 10 Juul 2004, 09:50
Tsikkel: V POWAA
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas intz »

krt, väga OT-ks kisub, aga piipz (jei, kunagi võiks jälle UT-d teha), lase nüüd linti, kuidas sa kõiki neid nimesid erinevalt hääldad: ints, intz, inz, inc, intc :D
Kõik sellised peaks siin foorumis ka täitsa olemas olema :)

Oma nime võiks ära muuta see, keda asi häirib. Ja mida peaks üldse kodanik MK tegema? Nüüd on juba kolm tegelast, kelle nime erinevuseks ainult punktid :)
Igaljuhul täiesti mõttetu teema IMO, pange erinevad avatarid ja signatuurid, kui väga häirib ja kui mõni mees ikka vahet ei tee või ei taha teha, siis logiseb tal endal midagi kuskil ilmselt.
:bsmile:
Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

M.K kirjutas:
Mismoodi ma kasjutajanime muuta saan?
Moded abix :!:
V-MAX
Kasutaja avatar

Space
Postitusi: 136
Liitunud: 04 Mai 2006, 14:16
Tsikkel: GSR600
Asukoht: Pirita
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Space »

Paar nädalat tagasi tulime Rapla kardirajalt ja vastutulev biker tegi tervituseks sõrm-püsti-randmega peakohal tiiru. Me võtsime hoo maha ja peagi oli seitsmekümne tsoon, mida valvas "fööniga mees" :)
Meil oli veel rinkatuhin sees ja tõenäoliselt oleksime valusa laksu kätte saanud.
Tänud hoiatajale! Respect! (w)
Rohkem ilusaid ilmasid!

kaos

:)

Lugemata postitus Postitas kaos »

Ise üritan ikka paljudele vastu tervitada ja neid ka ise tervitada. Samas see on jälle mõnus kui tuled kuskilt linnast väljas ja sulle sõidab vastu mingi bike kes tuleb suhteliselt suure kiirusega(ka linna sees) ja siis tervitab sind. See teeb tuju heaks.

loomha

Lugemata postitus Postitas loomha »

Ega tegelikult viimasel ajal mingi 50% tsiklisiste tervitab vastu. Mõni ei tervita ka siis, kui olen kindel, et ta on mind näinud.

Mul salatiroheline, peaks nagu natukenegi silma ka paistma. Võib-olla mõni peab end paremaks - igat bikevenda kah ei tervita...

erikthazidrider

Lugemata postitus Postitas erikthazidrider »

mulle samamoodi lehvati täna koguaeg vastu :D tõewsti hea tunne tuleb sisse kui mõni bike-vend vastu lehvab aga ka veits OT, et kas keegi ei oska öelda kes siinsest seltskonnast töötab golfiväljakul mis asub jõelähtmes. üks nendest sõidab kawasaki ninjaga ja teis ei suutnud tuvastada :)

kaos

:)

Lugemata postitus Postitas kaos »

No varsti võib-olla sõidan ise rs125 ringi siiski ma tervitan edasi ja isegi rolleriga sõitjaid. Aga mõni tõesti ei tervita vastu kuigi mul endal on dt 50 r supermotard.:)

Aga selge kui näen salatirohelist siis tervitan kohe kindlasti :wink:
Kasutaja avatar

Sam55
Postitusi: 156
Liitunud: 25 Aug 2006, 00:19
Asukoht: järvamaa
Tänatud: 7 korda

Lugemata postitus Postitas Sam55 »

Üldjuhul tervitavad enamus...aga mul selline tore juhus, et hüppasin tsikli seljast korraks autorooli...ei viitsinud pükse ja saapaid maha ajada...tartus statoilis tankides tuli tsiklimees tankima ja viskas käe püsti...vot see tegi küll südame alt soojaks...oskasin vaid suurest jahmatusest kohmata et krt, olen sunnitud autoga sõitma :wack:
1989-punnvõrr, 1990-ise kokkuklopsitud 125-ne, 1992- Pannonia, 1996 -2006 -paus, 2006-Suzuki Bandit 1200, 2014-Suzuki Bandit 1200

Zidist
Postitusi: 878
Liitunud: 15 Aug 2004, 09:47
Asukoht: Viimsi

Lugemata postitus Postitas Zidist »

Viimsi kandis tervitavad umbes 95% ratturitest.
5% mittelehvitajateks on lühikeste pükstega bikevennad.

faithinchaos

Lugemata postitus Postitas faithinchaos »

need on need rullnokad kes bmw-st üle läksid bikeledele, kannavad lühikesi pükse ja hoiavad käsi lenkul, sest alati lisavad kiirust mööda minnes ja hoiavad juudasest kinni:D:D
Kasutaja avatar

maru
Postitusi: 65
Liitunud: 14 Sept 2005, 18:58
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas maru »

faithinchaos kirjutas:
need on need rullnokad kes bmw-st üle läksid bikeledele, kannavad lühikesi pükse ja hoiavad käsi lenkul, sest alati lisavad kiirust mööda minnes ja hoiavad juudasest kinni:D:D

huvitav ,aga nii see on .aga ka kallid tsopperimehed ei tervita .raha võim ei luba`???
jawa->yamaha 600 xj->yamaha 600 fazer -suzuki marauder 800
sõidan ja ei mölise
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”