M: Mini Riga ;mini mopeed; Riga 26

Kõik tehingud rolleritega toimuvad siin. Ost / müük /vahetus.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Frosch
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

M: Mini Riga ;mini mopeed; Riga 26

Lugemata postitus Postitas Frosch » 07 Juul 2019, 22:09

Müüa mini riga, mini mopeed või Riga 26 - heal lapsel mitu nime.

Minu valduses olnud ca 15a, törtsutasin külavahel lapsena 4-5a. Sellest alates seisab, vahest suvel paar korda olen teinud retro hõngulisi kontroll-käivitus sõite. Vajab kokku-lahti võtmist, hooldust-puhastust-määrimist, karbussi regulli ja kõike muud mis vene tehnikale kohane. Enam vähem täis kompleksuses, puudu on spidokas koos trossiga ja esiporikast tükk väljas, paagil mingi väiksem mõlk lenksu pööramisest. Tagumise amordi ja jalakäikudega. Isegi signaal ja tuled peaksid korras olema kui juhtmestik üle käia. Arvel ei ole ja mingeid dokke ma kahjuks selle kohta ei oma. Asub Raplamaal, saan transportida harjumaa piires kokkuleppel tasu eest.
Müügipõhjus: mul endal pole aega tegeleda ja väiksemale vennale meeldivad juba kangemad pillid. Ühe pildi leidsin ka, rohkem saab nädala jooksul kui mul maakodusse asja on. Hinnaks olen hetkel määranud 300 tänapäevast rahaühikut ning olen avatud ka suurematele pakkumistele :wack:

Pilt tehtud eelmine suvi kui paar sõitu sai törtsutatud ning kolvirõngad vahetatud :)
Spoiler:
Pilt
PS!
:idea: Vjatka ei ole müügiks :!:
:idea: Kuna kuulutus on ka muudes sots meedia gruppides siis jätan endale õiguse kellele ja mis summa eest müün
Kontakt: PS! 5seitse8kuus22üks8

Vasta

Mine “Rollerid”