O: uus/vähekasutatud Bike'i

Soovid tsiklit aga ei leidnud kuulutuste hulgast ühtegi sobivat? Küsi siin!

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
  • Kuulutus peab vastama reeglitele
  • Kuulutuse "upitamine" pole lubatud, kuulutust saad "tõsta" vastavalt reeglitele 21 päeva pärast
  • Postitusele piltide lisamiseks vaata siia

Teema algataja
priit.serk

O: uus/vähekasutatud Bike'i

Lugemata postitus Postitas priit.serk » 21 Veebr 2020, 09:55

Ostan uue või väga vähe kasutatud bike'i, vähe kasutatud all mõtlen max 2000km läbisõiduga masinat. Eelistan kas zx10r/rr või gsxr'i. Hea pakkumise korral kaalun ka teisi marke.

Hind koos KMiga kuni 15 000.-
Lisavarustusest peab olema ABS, veojõukontroll ning quickshifter. Välistan avariilised ning ringraja taustaga masinad. Kasutatud ratta korral pööran ajaloole ja kontrollile erilist tähelepanu. Kui pakkuja toob välismaalt, siis arvele saamine ja esmane ülevaatus tema poolt.

Honda vist tuleb välistada, muidu Korke hakkab mõnitama kohe...

Kui miskit pakkuda, siis:
priit.serk@gmail.com
53411017 ( alates 4 märts )

Viimati muutis priit.serk, 01 Mär 2020, 17:39, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar

Maaks
Tsikkel: Yamaha FZS600
Tänanud: 99 korda
Tänatud: 176 korda

Re: O: uus/vähekasutatud Bike'i

Lugemata postitus Postitas Maaks » 21 Veebr 2020, 13:19

Garaažis: Pannoonia 250TLF, Yamaha FZS 600
Reisid korraldab: http://reisikorraldaja.ee/

oxide
Tsikkel: GSX R 1000
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas oxide » 22 Veebr 2020, 21:50

Ise välistaks suzuki ja lisaks valikusse honda, yamaha, aprilia ja bemmi. Need lisad mis kirjas on juba niikuinii selle raha eest olemas.

gixxer600k5
Tsikkel: Suzuki GSX-R600 K5
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas gixxer600k5 » 23 Veebr 2020, 09:25

Kas mingi adekvaatne põhjus ka on miks Suzu välistada. Hetkel tegemist väga õnnestunud eksemplariga. Erinavates ringraja klassides väga edukas nagu USA tippsarjad ning ka Suurbritannias. Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas. Honda ka hea, näiteks Pärnu raja rekord kuulub hetkel just selle margi esindajale. Ei tea miks korke seda tootjat mõnitama peaks, siis tal midagi tõsist peas katki. Maailm ei tiirle ainult ümber BMW.

Teema algataja
priit.serk

Lugemata postitus Postitas priit.serk » 23 Veebr 2020, 14:02

Korke ja Honda nalja teab väiksem seltskond ajalooliselt 😂😂 Korkel peas kõik korras ja siin maal ühe parima ja targeima mehena mootorrataste valdkonnas

Kuna ühtegi pakkumist pole tulnud siis praeguse seisuga lähen uut rsv4rr'i vaatama- lootsin et tuleb mõni ok pakkumine aga tundub et täielik surm turul. Suzu uus mudel on väga väga tasemel.

oxide

Lugemata postitus Postitas oxide » 23 Veebr 2020, 15:01

gixxer600k5 kirjutas:
23 Veebr 2020, 09:25

Kas mingi adekvaatne põhjus ka on miks Suzu välistada. Hetkel tegemist väga õnnestunud eksemplariga. Erinavates ringraja klassides väga edukas nagu USA tippsarjad ning ka Suurbritannias. Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas. Honda ka hea, näiteks Pärnu raja rekord kuulub hetkel just selle margi esindajale. Ei tea miks korke seda tootjat mõnitama peaks, siis tal midagi tõsist peas katki. Maailm ei tiirle ainult ümber BMW.

Sai käidud Soomes motomessil ja vaadatud kõiki bike tüüpi rattaid ja suzuki tundus kuidagi vana, kohati oleks nagu osad detailid pärit k4 gixxerilt. Ju ta ikka hästi sõidab aga lihtsalt tundus kuidagi maha jäänud teistest ja mis veel imelik, et cbr1000rr ei olnud shiffterit peal. Aga teema algataja valikut kiidan. Rsv4 on küll vägev, selline võiks endalgi olla.

Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Tsikkel: roller
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 10 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas korke » 29 Veebr 2020, 11:40

Suzuki miinus on see ,et originaalis või vähese tuuninguga ta kahjuks ei ole väga konkurentsis. Ringiaeg ei sõltu ainult tsiklist aga ka sõitjast.
Ntx ,et suzuki oleks stock bmw'ga konkurentsis peab natuke raha ikka kulutama :) Edukas on ta nendes klassides kus on lubatud suured muudatused!
Suzu miinus on veel lisaks see ,et mitte midagi ei liigu kasutatud turul ja kuna ei ole populaarne siis ka juppide saadavus halb ning kallis.

gixxer600k5 kirjutas:

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Tsikkel: roller
Tänatud: 10 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas korke » 29 Veebr 2020, 11:45

Kui sa räägid uuest Honda SP mudelist. Siis see on oi oi kui hea.

Kuid tundes sind siis tõesti on sinu jaoks hea valik rsv4rr. Sest sa eeldad ju tsiklit pakist väljavõttes ,et on kohe püss :) RSV4rr on väga ok valik kui vaadata hinda ja mis vastu saad. BMW natuke kallim aga saad natuke rohkem ka vastu. Eelmine Honda mudel on lihtsalt ajale jalgu jäänud.

Sinu asemel vaataks korra BMW 2015+ suunas ja kui häid pakkumisi ei ole siis läheks rsv4rr ostma küll :)

priit.serk kirjutas:
23 Veebr 2020, 14:02

Korke ja Honda nalja teab väiksem seltskond ajalooliselt 😂😂 Korkel peas kõik korras ja siin maal ühe parima ja targeima mehena mootorrataste valdkonnas

Kuna ühtegi pakkumist pole tulnud siis praeguse seisuga lähen uut rsv4rr'i vaatama- lootsin et tuleb mõni ok pakkumine aga tundub et täielik surm turul. Suzu uus mudel on väga väga tasemel.

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Teema algataja
priit.serk

Lugemata postitus Postitas priit.serk » 29 Veebr 2020, 14:24

ma oma peas otsustasin rsv4rr ära ja kirjutasin ka apmotosse et saadke arve- kohe mitu korda kirjutanud aga mida ei tule vastu on misiganes vastus või reaktsioon. Tahad osta uut ratast aga no ei saa. Esimene kord minu elus- tundub et juba ennem ostu sattusin Itaallaste kapriiside otsa.

st mingisugune vastus tuli tehniliste küsimuste peale aga see ka teistkordsel küsimisel. Kuna tunsub et mulle seda mingil põhjusel müüa ei taheta, siis hakkasin alternatiive vaatama ning teine pull asi on zx10r krt või 2018a zx10rr - mobilest saab hetkel suht ok hinnaga uusi.

Hondat ma ei saa osta, Korke kunagine honda nali läks liige hinge ja see arm ei parane enam kunagi.

gixxer600k5

Lugemata postitus Postitas gixxer600k5 » 01 Mär 2020, 10:17

korke kirjutas:
29 Veebr 2020, 11:40

Suzuki miinus on see ,et originaalis või vähese tuuninguga ta kahjuks ei ole väga konkurentsis. Ringiaeg ei sõltu ainult tsiklist aga ka sõitjast.
Ntx ,et suzuki oleks stock bmw'ga konkurentsis peab natuke raha ikka kulutama :) Edukas on ta nendes klassides kus on lubatud suured muudatused!
Suzu miinus on veel lisaks see ,et mitte midagi ei liigu kasutatud turul ja kuna ei ole populaarne siis ka juppide saadavus halb ning kallis.

gixxer600k5 kirjutas:

Mis on stockis BMW-l nii palju parem kui Suzukil? Mida peaks siis Suzul ümber tegema, et sellest nii-öelda konkurentsivõimeline tsikkel saaks? Juppid ei ole kallid (oleneb kellelt osta).Ringiaeg sõltub eelkõige sõitjast ning tsikkel annab väikese lisaväärtuse (ise aktiivselt tegelenud ringraja spordiga 7 aastat erinevates klassides, jätnud sellise mulje kui analüüsinud erinevate sõitjate tasemeid ja ka masinaid). Ja kui Soomer oleks sõitnud Suzuki või siis BMW-ga oleks rajarekord ikka tema nimel.

Teema algataja
priit.serk

Lugemata postitus Postitas priit.serk » 01 Mär 2020, 12:34

Mul jumala savi mis aega keegi mingi rattaga sõidab- eriti Soomer kuna ma võin kasvõi sojuzi raketi omale selga panna ja saan ikka kotti ja mitte vähe.

Mina ostan elektroonika ( kõige olulisem: traction, kurvi abs, wheelie ning launch control), pidurite ja kere järgi ja puhtalt mida reviewd on kirjutanud ja foorumites inimeste arvamused. Bmw siinkohal on absoluutselt parim, kawa ja rsv4 järgnemas. Bemm aga jääb tiba kalliks.

Kui reviewsi loed siis uus suzu jääb praktiliselt kõiges konkurentidele alla.

Aga minu valik hetkel lukus, zx10r krt ning homme läheb tellimus sisse.

Kasutaja avatar

Krl
Tsikkel: Welcome to the darkside
Tänatud: 109 korda

Lugemata postitus Postitas Krl » 01 Mär 2020, 13:05

Mis aega sa Pärnus sõidad muidu?

Ja miks uueväärset ratast üldse kasutatult leida loodad siit? Palju neid inimesi ikka saab olla, kes ostavad ratta, et see siis oluliselt odavamalt kohe maha müüa?

oxide

Lugemata postitus Postitas oxide » 01 Mär 2020, 14:19

priit.serk kirjutas:
01 Mär 2020, 12:34

Mul jumala savi mis aega keegi mingi rattaga sõidab- eriti Soomer kuna ma võin kasvõi sojuzi raketi omale selga panna ja saan ikka kotti ja mitte vähe.

Mina ostan elektroonika ( kõige olulisem: traction, kurvi abs, wheelie ning launch control), pidurite ja kere järgi ja puhtalt mida reviewd on kirjutanud ja foorumites inimeste arvamused. Bmw siinkohal on absoluutselt parim, kawa ja rsv4 järgnemas. Bemm aga jääb tiba kalliks.

Kas sa said ap motost kedagi toru otsa ka või kogu ostu protseduur käis meili teel. Meilidel teadu pärast komme vahest mitte kohale jõuda või mis iganes võib juhtuda. Mina oleks kohale läinud või vähemalt helistanud. Rsv4 on ikka kuradi äge aparaat.

Teema algataja
priit.serk

Lugemata postitus Postitas priit.serk » 01 Mär 2020, 15:45

Krl kirjutas:
01 Mär 2020, 13:05

Mis aega sa Pärnus sõidad muidu?

Ja miks uueväärset ratast üldse kasutatult leida loodad siit? Palju neid inimesi ikka saab olla, kes ostavad ratta, et see siis oluliselt odavamalt kohe maha müüa?

Teinekord liigub foorumites tegelase kes toovad teistest riikidest. Kui vaatad euroopa Aprilia või Kawa lehtedel näiteks ringi, siis hinnad varieeruvad ja kohati päris palju. Sageli ladudes seisab eelmise aasta mudeleid jne mida avalkult ei reklaamita.

Ennem crashi sõitsin kas 1.23 või 1.24, ei mäleta enam. Raja sõit ka natuke teisejärguline, tore hobi mida harrastada aga kindlasti mitte eesmärk omaette. Sellepärast vaatan ka uut. Ja kuna ei ole väga kiire sõitja, siis pigem elektroonika igatpidi abiks

@oxide
Kuna ma pole Eestis hetkel siis ei saanud kohapeale minna. Nad päeva lõpuks ei vastanudki.

gixxer600k5

Lugemata postitus Postitas gixxer600k5 » 01 Mär 2020, 17:01

priit.serk kirjutas:
01 Mär 2020, 12:34

Miks siis teemat alustades gsx-r valikus oli kui see tsikkel praktiliselt kõiges viimane on?
Kahjuks mina isiklikult ei suuda sellistel masinatel ühtegi muud otstarvet leida kui ainult ringiaega sõita. Tänaval sõiduks olemas hulga mõnusamaid tsikleid kui siin teemas hetkel käsitletud.

Teema algataja
priit.serk

Lugemata postitus Postitas priit.serk » 01 Mär 2020, 17:10

gixxer600k5 kirjutas:
01 Mär 2020, 17:01

Miks siis teemat alustades gsx-r valikus oli kui see tsikkel praktiliselt kõiges viimane on?
Kahjuks mina isiklikult ei suuda sellistel masinatel ühtegi muud otstarvet leida kui ainult ringiaega sõita. Tänaval sõiduks olemas hulga mõnusamaid tsikleid kui siin teemas hetkel käsitletud.

Teemat tehes olin seisus kus mitu mitu aastat oli mul täielik paus mootorratastega. Olin väga rongilt maha jäänud. Kuna olen puhkusel hetkel siis kulutasin sisuliselt kaks päeva researchi jaoks. Sealt hakkas parem pilt minu jaoks tekkima, muidugi võibolla alateadvuslikult keerasin endale sobivaks :D

Seda, et bike ei kõlba tänaval sõitmiseks, kasvõi näiteks tööl ja klientide vahet käimiseks, seda räägiti ka kunagi motokoolis. Ma siinkohal jään teisele arvamusele ja iga kell sõidan bike'iga tänaval kui naked või klassikalise rattaga. Lihtsalt meeldib :bsmile: Ja kuna EMV etapid tahaks kaasa teha ja ka mujal Euroopa radadel käia proovimas (ammune unistus), siis miks mitte.

Suletud

Mine “Ostan ja vahetan, ootan pakkumisi”