Naisratturid!!!

Neiu, preili, proua, miss, madam... alafoorum moto- (ja ka mittemoto-) teemalisteks küsimusteks, arvamusteks ja teadaanneteks vaid ja ainult naistele. Eranditult.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
  • teemasid võivad alustada ainult naised
  • naised küsivad/arvavad/räägivad kuidas oskavad, mehed vastavad siis kui midagi asjalikku on öelda,
  • rumalaid küsimusi pole olemas,
  • meeste algatatud teemad leiavad siin kiire lõpu

FCK

Re: Naisratturid!!!

Lugemata postitus Postitas FCK »

Minul on 750ne Jaapanlane ja temaga väga rahul, ei mingit liisingut kuna polnud hingehinda maksev
aga see eest ilusti korras ja ülirahul olen temaga.
Kui asi käpas , küll siis lähed neid uusi ja uhkeid liisingu uhiuusi rattaid proovima.

Mina alati arvanud et kui veel harjutamise periood siis piisab ka kasutatud rattast. mingit 200k rattast ju kahju
kui (ptüi ptüi ptüi) midagi juhtuma peaks. Nagu ütlesid, võlgadesse end maksta ei ole ka mõtet. 8)



Kasutaja avatar

scryth
Postitusi: 1094
Liitunud: 26 Apr 2006, 09:18
Asukoht: Tallinn

Re: Naisratturid!!!

Lugemata postitus Postitas scryth »

pyramiid kirjutas:

Hmm, kas mitte kasko enam vabatahtlik ei ole tsiklite puhul? Kuskilt kuulsin poole kõrvaga, et kaherattalistel ei nõua liising enam kaskot. Mul endal jäi küll väike kahtlus selles küsimuses, aga eks targemad teavad vast..

Jep, aga liisinguintress on kohe teine.

kus viga näed laita, seal mine ja hakka mölisema

Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Re: Naisratturid!!!

Lugemata postitus Postitas Julge »

mufista kirjutas:
Julge kirjutas:

Aga 250 cm3 on tõesti mõttetu vaheetapp. Kui just krossika raamil ei ole...

a mida sina rott ka asjast tead! oled sa oma elus korragi naine olnud?
a.. vist oled... õllet pruukides pidid mehed ka naisteks muutuma... et nutavad ja ajavad imelikku juttu suust välja.. :ner:

:shock: :shock: :shock:


kair

Re: Naisratturid!!!

Lugemata postitus Postitas kair »

Kaskot ei nõuta otseselt (Kawa liisingus alates 2007 - nii et kokkupuude olemas).
Samas - mõni aeg tagasi olid siklitele pakutava kasko suurusjärgud sellised, et nohhh...... võttis silme ees kergelt virvendama :roll: - enda ratta kaskomakset peast küll ei mäleta enam, aga pakutavat hinda kuuldes käis peast läbi mõte, et liisinguperioodiga plekiksin pool ratta hinnast puhtalt kaskosse. Nii et minust jäi see sõlmimata (kuidas turuseis praegu on ei oska kommenteerida). Kasko olemasolu mõjutab küll liisinguprotsenti positiivselt, aga kasko hindu simas pidades tekkis küll küsimus kasko otstarbekuses.

Otsinguga leiad ka vastava teema ehk Bikerist üles - mingi hetk oli see siin ka arutlusel.


annikan

Re: Naisratturid!!!

Lugemata postitus Postitas annikan »

Minu esimene ratas ka 700ne Virago. Olen küll ainult ühe hooaja sõitnud ja pikkuse koha pealt on ka raske öelda, sest ise olen 162cm pikk ja et jalad maha ulatuks, oli ka üheks põhjuseks, miks just Virago kasuks otsustasin. Muidu on ratas aga väga hästi juhitav ja julgen igati soovitada :)


iir

Re: Naisratturid!!!

Lugemata postitus Postitas iir »

pyramiid kirjutas:
Arabella kirjutas:

Aga võimsusest - kas 250 cm3 on siis täiesti mõtetu? (Majanduslangus - eks peab ju hinda ka vaatama, esimese hooga kõik asjad korraga osta - varustus + kool + ratas ei ole just lihtne. väiksemad rattad veidi odavamad ju... :roll: )
Selline küsimus ka - kui suur on teil mootorratta kasko+kohustuslik kindlustus (kasutatud ratta liisingu puhul ntx)? See sõltub jah erinevates näitajatest, aga no et aimu saada igakuisest väljaminekust...

Võta ikka selline ratas, mida pidada ka jõuad, kõrini võlgadesse praegusel ajal ei ole mõtet hüpata.

Loomulikult tuleb võtta ratas, mis passib sinu rahakotile ja ribadeks tõmmata pole end mõtet, kuid samas minu isiklik seisukoht on ka selline, et pigem osta üks ja korralik ratas kui jupitada. Ostad ühe korraliku ratta mõneks aastaks (või rohkemgi), kui ühel aastal ühe, siis teise jne jne..lõpp-kokkuvõttes ju tuleb summa vaata, et suuremgi ju..võibolla kogud siis veel natuke ja ostad selle ühe ja õige? :)
no jah, see on minu isiklik arvamus.

Minu dräägul küll kaskot pole. Mul on olemas vaid elu-ja õnnetusjuhtumi kindlustus.

Kasutaja avatar

nelesk
Postitusi: 139
Liitunud: 29 Juul 2008, 11:11
Tsikkel: tseebeeerr 600f
Asukoht: Tln

Re: Naisratturid!!!

Lugemata postitus Postitas nelesk »

Ma sel suvel võtsin ka kätte ja tegin siuh-säuh ruttu ära need load :P 11 juuli oli esimene teooria ja 22 august surusin eksaminaatoril käppa (seal sees veel käisin nii kaks nädalat maal neljajalgsete setukate laagrit tegemas) (w) ise olen 157 pikk ja nii 48 kerge

Endal jonni on siis pole mingit häda. Ma tegin MG autokoolis - eks seal oli nii häid külgi kui puudujääke - sõiduõpetaja oli igavesti vahva vana, tagantjärele veel ütles, et ega ta alguses arvanud, et minust asja saab :P Suure rattaga oli hoopis kergem sõita kui esimese mingi Javaga, mida nad julgesid algajatele anda enne kui läikima löödud Fazeri selga panid. Mõlemal rattal käis seismine varbaotste peal :D Seal oli eesmärgiks õppida eksamit tegema. Ma ise tundsin puudust argisemate oskuste arendamisest, millega kohe oma rattaga silmisi seisin - raske ratta käekõrval manööverdamine näiteks. Kaasreisijaga vist ei julge veel mitu head aastat sõita :D

Peale pikka otsimist jäin lõpuks Honda CBR 600F peale. Mul ikka ila tilkus baikide peale rohkem :P Seistes on ikka ainult päkad maas ja mõned korrad olen kohapeal erinevatel lollakatel põhjustel ümber kukkunud :D

Nendel kordadel on keegi kõrval olnud, kes üles tõstaks. Ma üldiselt ei looda et ma jõuaks oma mõõtude juures ei 160kg või 200kg üles tõsta, nii et see ei olnud minu valikus kriteeriumiks.

Praegu peesitan Tais :D ja mõtlen kus on alles hea ilma raiskamine. Aga siin ei julgeks baigiga nagunii sõita. Niigi vaatan nagu ilmaimet neid "päris" baigiga üksikuid sõitjaid siin, kellel pole kiivrit, jalas on sandaalid ja hea kui särk seljas on, tavaliselt ikka lihtsalt shortsides.

Kevadel-suvel (millal iganes eestimaa tolm minu jalgadele jälle satub) sõidame jälle!

Lihtsalt teemakõrvaseks bikerinaist ekommuuni kribatud tekst: Nii lihtsat eksamit nagu Eestis, ei ole lihtsalt olemas!!! Vôibolla Indias on... Aga oma kogemustest vôin rääkida, et nn. euronôuded on kôvasti karmimad. Minu eksam koosnes kolmest suurest osast: teooria, plats ja maantee. Iga osa kestis vähemalt 30 minutit inimese kohta. Platsisôidul oli omaette kaks teooria punkti, üks LE mootorratta osa kohta, teine mehhaanika. Siis kolm praktilist osa, kus tuli pilet tômmata ja vastavad asjad ette näidata. Esimene praktika osa-bike käekôrval lükkamine (3 erinevat rada), teine aeglane postide vahel sôit ja kaasreisijaga sôit (4erinevat vôimalust) ....kusjuures kui jala ôhku tôstad läheb pool punkti maha, kui jala maha paned, läheb 1 punkt. 2 miinuspunkti on läbikukkumine....kolmas praktiline oli normaalkiirusel 4 erinevat rada(st. tuli pilet tômmata taas) ...normaalkiirus on vähemalt kolmas käik...ja siis vastavalt piletile kas haak, äkkpidurdus vmt....kogu asi sentimeetri pealt paika pandud ja rada tuli läbida 19 ja 21 sekundi vahel. pool sekundit siia sinna vôttis ühe hinde alla, edasi juba läbi ei saanud.

Olen väike, aga jõud on suur!
Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Naisratturid!!!

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Ilusat naistepäeva!!! (w)

Pilt


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Naisratturid!!!

Lugemata postitus Postitas kaiman »

elektromargu kirjutas:

Ilusat naistepäeva!!! (w)

Pilt

Kui sa juba oskad pilti siia panna, siis pane ikka midagi huvitavamad :bsmile: pole mõted siin haltuurat teha.
tsiklinaistele ikka head naistepäeva :mrgreen: ilma teieta oleks kurb maailm :D

Kasutaja avatar

RaulK
Postitusi: 636
Liitunud: 17 Dets 2012, 20:55
Tsikkel: Suzuki RF900r
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 15 korda

Re: Naisratturid!!!

Lugemata postitus Postitas RaulK »

Ja teemasse kus viimane postitus polnud 8 aastat tagasi :D


Bastard
Postitusi: 759
Liitunud: 12 Sept 2010, 19:42
Tsikkel: TDM900
Asukoht: est
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Naisratturid!!!

Lugemata postitus Postitas Bastard »

Eks kord 8 aasta jooksul tule ka kõige karmimale tsiklimehele naised meelde

Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Naisratturid!!!

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Mis te, mehed, leili lähete? See oli ju naistele mõeldud.. :D

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6603
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 638 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Naisratturid!!!

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Ja Jumal on "he" mitte "she" !

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Naisratturid!!!

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

yeekim kirjutas:

Ja Jumal on "he" mitte "she" !

Jube filosoofiliseks ja teemaväliseks targutamsieks kisub, aga kui me räägime kristlikust jumalast, siis ...
"Although God is referred to in the Hebrew Bible with masculine imagery and grammatical forms, Jewish philosophy does not attribute to God either sex or gender. At times, Jewish aggadic literature and Jewish mysticism do treat God as gendered, though these are not uniformly masculine or feminine."
Ehk siis lühidalat kokku võttes - Jumalal pole sugu (no päriselt, milleks tal seda veel vaja peaks olema!). Kui sa peaksid aga olema aga polüteist, siis on üsna tõenäoline, et sinu jumalatel siiski on sugu. Sellisel juhul on esindatud kõik kolm (mehed, naised ja otto-triin).

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Naisratturid!!!

Lugemata postitus Postitas sepp »

kaiman kirjutas:

Kui sa juba oskad pilti siia panna, siis pane ikka midagi huvitavamad :bsmile: pole mõted siin haltuurat teha.
D

Ma panin, foorumimendid kustiutasid selle postituse 10minutiga ära


Troll
Postitusi: 30
Liitunud: 05 Okt 2015, 10:08
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Naisratturid!!!

Lugemata postitus Postitas Troll »

Mac räägid nagu me oleksime siin juudid kõik. Pigem kipub asi ikkagi kristluse poole siin paganate maal.

God has traditionally been described using masculine terms in Christian scripture and theology. While this has sometimes given rise to the idea that Christians consider God to be male, the majority of Christian denominations (with the notable exception of Mormonism) accept a God who transcends gender.

Ehk kui juba jumalale he/she omistada, siis siin maal peaks ta ikka isane olema. :mrgreen:


pohjakonn
Postitusi: 64
Liitunud: 08 Apr 2005, 19:48
Asukoht: r65;r850r;r1100rt

Re: Naisratturid!!!

Lugemata postitus Postitas pohjakonn »

Troll kirjutas:

Mac räägid nagu me oleksime siin juudid kõik. Pigem kipub asi ikkagi kristluse poole siin paganate maal.........

Ehk kui juba jumalale he/she omistada, siis siin maal peaks ta ikka isane olema. :mrgreen:

Oh dear god... Palun árge hakake peale :-||| ,váhemalt naiste teemas mitte :bsmile:

Kasutaja avatar

RaulK
Postitusi: 636
Liitunud: 17 Dets 2012, 20:55
Tsikkel: Suzuki RF900r
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 15 korda

Re: Naisratturid!!!

Lugemata postitus Postitas RaulK »

Jään endale kindlaks.. Siin teemas misiganes sõnavõtul on negrofiilia maik juures


Troll
Postitusi: 30
Liitunud: 05 Okt 2015, 10:08
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Naisratturid!!!

Lugemata postitus Postitas Troll »

Vast ikka nekrofiilia? Ja enne mind oled ainus, kes on seda teemat 2 korda upitanud :ner:


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Naisratturid!!!

Lugemata postitus Postitas kaiman »

sepp kirjutas:
kaiman kirjutas:

Kui sa juba oskad pilti siia panna, siis pane ikka midagi huvitavamad :bsmile: pole mõted siin haltuurat teha.
D

Ma panin, foorumimendid kustiutasid selle postituse 10minutiga ära

No kurt see oli siis ikka hea pilt siis :mrgreen:
ma ei tea ma siin mingi arvaja ei ole Aga.
panin tähele et uued moded veri noored siin kõik,ei tea kas kõigil kaheratalinegi olemas on,ühel vaatasin on mingi,, Fitnes signatuuris :mrgreen: Modedel võiks ikka avataril tsikli mark kh olla,no viisakusest :bsmile:

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Naisratturid!!!

Lugemata postitus Postitas kaimex »

kaiman kirjutas:

No kurt see oli siis ikka hea pilt siis :mrgreen:
ma ei tea ma siin mingi arvaja ei ole Aga.
panin tähele et uued moded veri noored siin kõik,ei tea kas kõigil kaheratalinegi olemas on,ühel vaatasin on mingi,, Fitnes signatuuris :mrgreen: Modedel võiks ikka avataril tsikli mark kh olla,no viisakusest :bsmile:

Heh, ega sul endal ka marki pole. :D Vastuseks sinu küsimusele Honda cb 600f. Aga küll tuleb ka midagi paremat varsti. :bsmile:
PS: Seda oleks võinud ka mujal teemas arutada. Naisratturitesse se väga ei sobi, kui siis ainult solvaguna. ;)


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Naisratturid!!!

Lugemata postitus Postitas kaiman »

kaimex kirjutas:
kaiman kirjutas:

No kurt see oli siis ikka hea pilt siis :mrgreen:
ma ei tea ma siin mingi arvaja ei ole Aga.
panin tähele et uued moded veri noored siin kõik,ei tea kas kõigil kaheratalinegi olemas on,ühel vaatasin on mingi,, Fitnes signatuuris :mrgreen: Modedel võiks ikka avataril tsikli mark kh olla,no viisakusest :bsmile:

Heh, ega sul endal ka marki pole. :D Vastuseks sinu küsimusele Honda cb 600f. Aga küll tuleb ka midagi paremat varsti. :bsmile:
PS: Seda oleks võinud ka mujal teemas arutada. Naisratturitesse se väga ei sobi, kui siis ainult solvaguna. ;)

pohh,naguinii oli surnud teema,ei viitsinud otsida õiget :bsmile:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ainult naistele (mootorratturitele või lihtsalt huvilistele)”