naisterahvas ja tsikkel

Neiu, preili, proua, miss, madam... alafoorum moto- (ja ka mittemoto-) teemalisteks küsimusteks, arvamusteks ja teadaanneteks vaid ja ainult naistele. Eranditult.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
  • teemasid võivad alustada ainult naised
  • naised küsivad/arvavad/räägivad kuidas oskavad, mehed vastavad siis kui midagi asjalikku on öelda,
  • rumalaid küsimusi pole olemas,
  • meeste algatatud teemad leiavad siin kiire lõpu
Kasutaja avatar

tige päkapikk
Postitusi: 184
Liitunud: 26 Juul 2005, 19:30
Tsikkel: VN 1500 / tl1000R
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas tige päkapikk »

põõsik kirjutas:

tige päkapikk - ma ei suuda leida netist kuskilt nende sinu soovitatud yamahade pilte? Oskad aidata?

http://www.bikez.com/motorcycles/yamaha ... o_1998.php
sadulakõrgus 715mm
Virago 535 on sama kõrge ja vaid paarkümmend kilo kergem. Kuna raskuskese madalal, ei mängi see erilist rolli ;)

Suzu VS 800 Intruder http://www.bikez.com/motorcycles/suzuki ... r_1997.php
sadulakõrgus 700mm ;)



Põleva tsikkliga ei ole tore sõita !
---------------------------------------
www.zoomfoto.ee/
Kasutaja avatar

lynxitar
Postitusi: 173
Liitunud: 26 Jaan 2005, 20:13
Tsikkel: Honda VT600C Shadow
Asukoht: Tartu

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas lynxitar »

Ma julgeks ikka Honda Shadow 600-t ka soovitada. Mu jaoks igati väga mugav ratas. Kaks hooaega sõidetud ja arvatavasti tuleb kolmas ka veel.

Kasutaja avatar

eilikaz
Postitusi: 83
Liitunud: 07 Aug 2007, 11:05
Tsikkel: GSX600F
Asukoht: Jõgeva

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas eilikaz »

Hey!
Sain ka hiljuti load kätte, õppesõidumasinaks Diversion ja pikkust vähem kui sinul, nimelt mingi 156 cm äkki? Sõiduõps probleemi ei teinud, eksamile minnes ütles eksamineerija, et estakaadil peavad täistallad maha ulatuma(mis mul ei ulatunud) Ma ei pööranud sellele erilist tähelepanu ja sooritasin ülesande kikivarvul seistes. Praegu sõidan Suzuki GS 500-ga. Jalad ulatuvad kenasti maha ja esimeseks rattaks ideaalne, kerge ja minekut küllaga. :bsmile:

Ise tehtud hästi p****s

petz
Postitusi: 1443
Liitunud: 20 Juun 2005, 11:29
Tsikkel: KMZ sidecar, Super Tenere
Asukoht: Lilli-Nuia-Viljandi-Emmaste
Tänatud: 2 korda

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas petz »

selline peaks sulle alguseks sobima. http://bike.motors24.ee/vehicles/174348 ... =price.ASC

Kasutaja avatar

miu
Postitusi: 731
Liitunud: 30 Juul 2008, 15:21
Tsikkel: Ducati
Asukoht: Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 11 korda

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas miu »

Loe seda teemat ka, kui veel jõudnud pole - http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=10&t=47233 :wink:
Aga kui kooli ratas ongi liiga kõrge sulle, siis ehk leiad sellise kooli, kus on madalamaks tehtud ratas olemas ja õpid seal edasi. ARKis on minu meelest pigem see oluline, et sa ratast ka käe kõrval lükata jõuaksid, mitte see, et jalad kindlasti täistallaga maha ulatuksid. :roll:

Midnight bugs taste best.
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas sepp »

põõsik kirjutas:

Oeh, lehitsesin kuid vääga raske ikkagi. Ei jaga vist üldse veel matsu nendest asjadest :) Need numbrid ei ütle midagi...

saame kokku,ma võin pikalt rääkida Sulle ratastest ja igasugustest teistest asjadest :mrgreen:

Kasutaja avatar

reserva
Postitusi: 35
Liitunud: 21 Juun 2009, 22:50
Tsikkel: Kawasaki Er-6n
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas reserva »

sepp kirjutas:
põõsik kirjutas:

Oeh, lehitsesin kuid vääga raske ikkagi. Ei jaga vist üldse veel matsu nendest asjadest :) Need numbrid ei ütle midagi...

saame kokku,ma võin pikalt rääkida Sulle ratastest ja igasugustest teistest asjadest :mrgreen:

sepp, sa häbitu! (lol)

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas sepp »

reserva kirjutas:
sepp kirjutas:
põõsik kirjutas:

Oeh, lehitsesin kuid vääga raske ikkagi. Ei jaga vist üldse veel matsu nendest asjadest :) Need numbrid ei ütle midagi...

saame kokku,ma võin pikalt rääkida Sulle ratastest ja igasugustest teistest asjadest :mrgreen:

sepp, sa häbitu! (lol)

Ooot-oot! nii nimetatakse nyyd siis abivalmidust? :mrgreen:

Kasutaja avatar

Teema algataja
põõsik
Postitusi: 127
Liitunud: 28 Aug 2009, 21:19
Tsikkel: Kawasaki Ninja ZX-6R
Asukoht: Järvamaa

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas põõsik »

Ei tea küll mis need muud asjad oleksid... muudest asjadest tean ma isegi...motikatest vaid ei tea :P

Kawasaki Er6n -> Kawasaki ZX-6R Ninja

MareS

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas MareS »

Kui oled Tln või siit lähedalt, siis vaheta kooli. Motokaru (http://motokaru.skymoto.ee/) juures on väikesele naisterahvale vääga mõnus A kati tsikkel ning õpetajad on ka suurepärased.

Kasutaja avatar

Teema algataja
põõsik
Postitusi: 127
Liitunud: 28 Aug 2009, 21:19
Tsikkel: Kawasaki Ninja ZX-6R
Asukoht: Järvamaa

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas põõsik »

Kahjuks ei ole... Olen järvamaal ja siin raskem see variant...

Kawasaki Er6n -> Kawasaki ZX-6R Ninja

AnneliP

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas AnneliP »

Heips,

Ei saa ka aru sellest, et kuidas on inimese pikkus ja kubatuur seotud :roll:
Ja minu teada ei ole kategooriad seotud kubatuuri vaid võimsusega, ehk siis ratta passis märgitud "Võimsus kW".
Kui sa oled juba pikalt autoga sõitnud siis tee aga täis A ja elu näitab mis ratas kõige paremaks osutub.
Ise tegin load Yamaha Diversioniga, 600-ne, päkad ulatusid maha ja eksam sai tehtud. Keegi ei mugisenud.

Meil ka WIMA's väikseid naisi ja sõidavad ratastega millelt vähemalt varbad maha ulatuvad :D . Jah, manööverdada mõnikord raske. Ise olen mingi 167 ja osadel endurodel ei ulatu jalad maha.

Võta üks päev ja käi proovimas poodides erinevaid rattaid. Ninja on üsna ok, kui bike tüüpi meeldib ja neid saab madalamaks lasta. Ja läbi juba jooksis see Kawasaki.

Ära meeste nalju pahasti võta, nad tegelt täitsa muhedad :wink:

Jõudu
Anneli


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas pyta »

kui ma nüüd täiteks oma RF600 võrdlen CBR-iga,siis minu oma on küll maru madalal,jalad lähevad rahulikult põlvest kõveraks

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

Bladyhell
Postitusi: 1024
Liitunud: 12 Apr 2006, 19:25
Tsikkel: K1200S

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas Bladyhell »

1,58 m pikk naisterahvas soovitavalt klassikalisel min kahesilindrilisel 5-600 kuubikusel tsiklil ja mõlemad jalad ulatuksid täistallal maha? On kellelgi reaalset kogemust võimalike variantide osas?

K1200S

grahv
Postitusi: 1175
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 68 korda

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas grahv »

põõsik kirjutas:

Mul sõiduõpetaja ka hullult vastu..ja ütles et eksamil ma läbi ei saa kuna jalad peavad täistalla peal maas olema...

Sorry, see küll sõiduõpetaja otsustada ei ole milliseid lube ta sul teha laseb - see on sinu otsus. Igal juhl tee täisload kohe. Küsimus on selleks vaid sobiva ratta leidmises või piisavas harjutamises. Küsi paberi peal näha seda nõuet, et mõlemad tallad peavad maas olema... Minu naine tegi ka kohe täis-A ja nüüd pole vahet millega/kumma mu rattaga sõidab - pole vaja talle eraldi väikest võrri. Igal juhul täisload - see millega edaspidi sõitma hakkad on teine teema.

Sellest pole midagi kui ratas vahel õppimise aal kukub. Ma metsas rügistades ei jaksa ka iga kord hoida ja ikka vahel külili... so what?

G

Kasutaja avatar

AN-400
Postitusi: 448
Liitunud: 14 Okt 2003, 17:00
Tsikkel: Suzuki 650
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas AN-400 »

veits OT kuid ei tea palju ulatuvad maha jalad Eesti esimesel naismotopolitseinikul... kes väidetavalt ka esimene terves põhjamaades ja Baltikumis.. :shock:

Suzuki 650 K7

petz
Postitusi: 1443
Liitunud: 20 Juun 2005, 11:29
Tsikkel: KMZ sidecar, Super Tenere
Asukoht: Lilli-Nuia-Viljandi-Emmaste
Tänatud: 2 korda

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas petz »

Bladyhell kirjutas:

1,58 m pikk naisterahvas soovitavalt klassikalisel min kahesilindrilisel 5-600 kuubikusel tsiklil ja mõlemad jalad ulatuksid täistallal maha? On kellelgi reaalset kogemust võimalike variantide osas?

ka suht väikest kasvu naismootorrattur tuuli, kes kuuldavalt tuleb edukalt toime ka poole suuremate bikedega, on kunagi niimoodi arvanud:

Soovitan soojalt Suzuki GS500 - sõiduasendi ja juhitavuse poolest super algajatele naisolevustele, ise kasutan ja olen rahul. :) 30k eest saab igati korraliku eksemplari. Enam-vähem korras, kuid vanema võid kõvasti soodsamalt saada. ,...by Tuuli
Mon May 22, 2006 17:42

ja egas need suuremad biked ka gs 500 - st palju kõrgemad pole, kõigest mõned cm :D

ja pole vaja ka selle pisiasja pärast liigselt muretseda.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6603
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 638 korda
Tänatud: 400 korda

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas yeekim »

XS400 kirjutas:

veits OT kuid ei tea palju ulatuvad maha jalad Eesti esimesel naismotopolitseinikul... kes väidetavalt ka esimene terves põhjamaades ja Baltikumis.. :shock:

Julgen väita,et ulatuvad kindlalt ja seda enamus rataste peal :bsmile:

edu

Politseilehes nr 4/2009 on kaherattalistest ja nende juhtidest pikemalt juttu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Teema algataja
põõsik
Postitusi: 127
Liitunud: 28 Aug 2009, 21:19
Tsikkel: Kawasaki Ninja ZX-6R
Asukoht: Järvamaa

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas põõsik »

Mul on hea meel et nii palju positiivsett tagasisidet on tulnud. Ma oleks juba peaaegu ümber mõelnud ja teinud väiksemad load. Nüüd olen kindlam ja proovin ikka täis A-d teha :) Aitähh teile kõigile!

Kawasaki Er6n -> Kawasaki ZX-6R Ninja
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas sepp »

põõsik kirjutas:

Mul on hea meel et nii palju positiivsett tagasisidet on tulnud. Ma oleks juba peaaegu ümber mõelnud ja teinud väiksemad load. Nüüd olen kindlam ja proovin ikka täis A-d teha :) Aitähh teile kõigile!

väiksemad on paremad kahh.... mahuvad kenasti käekotti,aga vaata need suured load.. krt.. neid vea rekkaga kaasas :mrgreen:

Kasutaja avatar

Teema algataja
põõsik
Postitusi: 127
Liitunud: 28 Aug 2009, 21:19
Tsikkel: Kawasaki Ninja ZX-6R
Asukoht: Järvamaa

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas põõsik »

Ei noh, siis läks ju suisa pahasti. Tuleb välja et ma pean siis rekkaload ka äkki korraga tegema siis saab oma A-lube kaasas vedada :P

Kawasaki Er6n -> Kawasaki ZX-6R Ninja
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas sepp »

põõsik kirjutas:

Ei noh, siis läks ju suisa pahasti. Tuleb välja et ma pean siis rekkaload ka äkki korraga tegema siis saab oma A-lube kaasas vedada :P

polegi nii blond kui ma arvasin :D

Kasutaja avatar

Teema algataja
põõsik
Postitusi: 127
Liitunud: 28 Aug 2009, 21:19
Tsikkel: Kawasaki Ninja ZX-6R
Asukoht: Järvamaa

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas põõsik »

Ma olen meelitatud :) Blondist on asi kaugel, kui siis vaid vahel lööb välja ;)

Kawasaki Er6n -> Kawasaki ZX-6R Ninja
Kasutaja avatar

Lillekesekene
Postitusi: 29
Liitunud: 28 Apr 2009, 10:10
Asukoht: Saku

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas Lillekesekene »

Üldiselt on cruiser tüüpi rattad madalamad kuid teised rattadd ja peaks väiksemat kasvu naisterahvale paremini sobima. Kui eelmisel aastal ratta otsimisega ametis olin siis käisin proovimas igasuguseid cruisereid, Honda Shadow oli ka üks valikutest. Ega enne teada ei saa kui istud ratta selga ja teed proovisõidu.
Minu valik jäi lõpuks Kawasaki EN 500-le pidama, hea kerge ratas algajale ja mis kõige olulisem, kui ikka ratas pikali siis jõuan ka püsti tõsta :D

Kasutaja avatar

Bladyhell
Postitusi: 1024
Liitunud: 12 Apr 2006, 19:25
Tsikkel: K1200S

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas Bladyhell »

Lillekesekene kirjutas:

Üldiselt on cruiser tüüpi rattad madalamad kuid teised rattadd ja peaks väiksemat kasvu naisterahvale paremini sobima. Kui eelmisel aastal ratta otsimisega ametis olin siis käisin proovimas igasuguseid cruisereid, Honda Shadow oli ka üks valikutest. Ega enne teada ei saa kui istud ratta selga ja teed proovisõidu.
Minu valik jäi lõpuks Kawasaki EN 500-le pidama, hea kerge ratas algajale ja mis kõige olulisem, kui ikka ratas pikali siis jõuan ka püsti tõsta :D

Tänud. Cruiserit ei taha selle pärast, et ma kahtlustan, et täiesti rohelisele on sõiduasend vahest liialt harjumatu. 500-st Suzut sai ise ka mõteldud. Eks läheme ja proovime mõne peal istuda siis.

K1200S
Kasutaja avatar

Tõnis
Postitusi: 139
Liitunud: 09 Okt 2008, 11:24
Tsikkel: Suzuki Marauder
Asukoht: Nõmme
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas Tõnis »

Bladyhell kirjutas:
Lillekesekene kirjutas:

Üldiselt on cruiser tüüpi rattad madalamad kuid teised rattadd ja peaks väiksemat kasvu naisterahvale paremini sobima. Kui eelmisel aastal ratta otsimisega ametis olin siis käisin proovimas igasuguseid cruisereid, Honda Shadow oli ka üks valikutest. Ega enne teada ei saa kui istud ratta selga ja teed proovisõidu.
Minu valik jäi lõpuks Kawasaki EN 500-le pidama, hea kerge ratas algajale ja mis kõige olulisem, kui ikka ratas pikali siis jõuan ka püsti tõsta :D

Tänud. Cruiserit ei taha selle pärast, et ma kahtlustan, et täiesti rohelisele on sõiduasend vahest liialt harjumatu. 500-st Suzut sai ise ka mõteldud. Eks läheme ja proovime mõne peal istuda siis.

Ära ütle "ei" enne proovimist :) Sõiduasend on teistsugune küll kui klassikalistel ratastel millega koolis sõidetakse enamasti aga midagi hullu küll ei ole ja isteasend on tõesti madalam. Mul on esimeseks rattaks Suzuki Marauder, see on vist üldse üks madalamaid sellised rattaid :D Lihtsalt tuli nii hea pakkumine et selle pidi võtma aga järgmine on juba kõrgem ja suurem kuna jalgadele tahaks ruumi juurde :evil:

Kasutaja avatar

scryth
Postitusi: 1094
Liitunud: 26 Apr 2006, 09:18
Asukoht: Tallinn

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas scryth »

Nägin hiljuti linnavahel mingit Moto Guzzit mis tundus ülimadala istumisega. Isteasend tundus selline üpris klassikaline olevat, jalad veidi ette. Kubatuuri kohta paraku ei oska midagi tarka kosta kuna meie teed väga pikalt ei kattunud ja korralikumat pilku peale visata ei õnnestunud. Aga ratas tundus olevat madal ja pikk.

kus viga näed laita, seal mine ja hakka mölisema

nirks

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas nirks »

Mul honda cb500 ja julgen soovitada küll. Lisaks sellele, et jalad maha ulatuvad, on see muidu ka algajale hea ratas.

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas 426f »

jälle see pseudoprobleem et mõlemad jalad ei ulata maha,jaapanis toodetakse väga paljusi tsikleid ja vaadake kui väiksed need mehikesed seal maal on ja ikka nad saavad sõidetud,piisab kui natukene tasakaalu ja parema jala varvas maha ulatab,vasaku varbaga lööd käigu sisse ja sõidad

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

2ndalpha
Postitusi: 152
Liitunud: 25 Juul 2008, 16:53
Tsikkel: 300 EXC Six Days 2022, TRS One
Asukoht: Tartu
Tänatud: 1 kord

Re: naisterahvas ja tsikkel

Lugemata postitus Postitas 2ndalpha »

Äratad surnud teemasid ülesse? :)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ainult naistele (mootorratturitele või lihtsalt huvilistele)”