naised selles foorumis?

Neiu, preili, proua, miss, madam... alafoorum moto- (ja ka mittemoto-) teemalisteks küsimusteks, arvamusteks ja teadaanneteks vaid ja ainult naistele. Eranditult.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
  • teemasid võivad alustada ainult naised
  • naised küsivad/arvavad/räägivad kuidas oskavad, mehed vastavad siis kui midagi asjalikku on öelda,
  • rumalaid küsimusi pole olemas,
  • meeste algatatud teemad leiavad siin kiire lõpu

erks
Postitusi: 56
Liitunud: 08 Veebr 2015, 11:57
Tsikkel: suzuki vz800, kawasaki vn 1500
Asukoht: pärnu lähedal

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas erks »

Hooaeg hakkas siis kui plusskraadid tulid.



Kasutaja avatar

kiviingel
Postitusi: 12
Liitunud: 14 Apr 2015, 00:40
Asukoht: Pärnu

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas kiviingel »

Tervitused siinsele perele!
Olles ligi 20 suve õhkand igatseva näoga möödatuhisevatele tsiklitele järgi, sai minu kannatusekarikas täis ja otsustasin veidi toetada Aide autokooli. 2.mai on siis see uskumatu päev kui alustan oma pikaleveninud ettevõtmist 8)
Loodetavasti ei ole ma eriti suur koba ja ei põhjusta sõiduõpetajale suuremal hulgal halle karvu pähe...
Hetkel tegelen aktiivselt foorumis leiduva info läbitöötamisega- see võtab lõviosa minu vabast ajast. Küsimusi on miljon ja mõni peale ka aga vast siinveedetud aeg teeb veidi targemaks.
Igaljuhul rõõm on tutvuda :-)

Kasutaja avatar

kiviingel
Postitusi: 12
Liitunud: 14 Apr 2015, 00:40
Asukoht: Pärnu

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas kiviingel »

Wohoo- esimene osa teooriast on kuulatud. Uskumatu, et uute asjade õppimine nii põnev saab olla... :shock: (kooliajal oleks ka võinud see tunne olla) :-P
Nüüd on nädalake testide õppimiseks. B-kat on nagu 10+ aastat olemas aga hetkel on küll tunne, et krt, kas ma ostsin need load vä? No pooli asju vaatad nagu kevadine vasikas aiaväravat...Vanusega vist tekib ikka mingi amneesia :wack:
Igaljuhul ootan põnevusega sõidutunde.
Siinkohal suurimad tänud ühele siinsele "hullule" kes on usaldanud mind oma ratta selga ja viitsib mind veidi dresseerida enne sõiduõpetajale üleandmist! (w)

Kasutaja avatar

Pinchu
Postitusi: 372
Liitunud: 01 Veebr 2005, 18:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas Pinchu »

kiviingel kirjutas:

...Nüüd on nädalake testide õppimiseks. B-kat on nagu 10+ aastat olemas aga hetkel on küll tunne, et krt, kas ma ostsin need load vä? No pooli asju vaatad nagu kevadine vasikas aiaväravat...Vanusega vist tekib ikka mingi amneesia :wack: ... (w)

Soovitan kasutada testide tegemiseks http://liiklustestid.ee/ saiti või androidi äppi Liiklustest. Palju mugavam kui pabertestid. Äpis on olemas eksamirežiimis ka tsikliküsimused.

... hetkel rattatu ...
Kasutaja avatar

tigrest
Postitusi: 4
Liitunud: 06 Mai 2014, 18:12
Tsikkel: Honda CBR 125R
Asukoht: Tallinn- Saku

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas tigrest »

Hei hei!
Otsin suveks sõidukaaslasi, liigun Tallinnas ja Sakus.
Võtke julgelt ühendust kui on soov mõni õhtu koos sõitma minna

Kasutaja avatar

SakuK
Postitusi: 1
Liitunud: 14 Mai 2015, 10:00
Tsikkel: Kawasaki ER-6F R2
Asukoht: Saku/Tallinn

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas SakuK »

Tervitused Sakust 8)
Algaja rattur, load sain 2014 augustis. Hooaeg avatud, kuid kindluse mõttes liiklen veel Juhendajaga :P


marikriipsliis
Postitusi: 4
Liitunud: 22 Apr 2015, 20:17
Asukoht: Tartu

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas marikriipsliis »

Tere,mul oleks meeletult suur huvi ainult naismootorratturitega sõitma minna mõni õhtu või võiks väikse tiiru planeerida ja kuhugi tsillima minna.
Oleks huvilisi?


pisimy
Postitusi: 65
Liitunud: 02 Mai 2013, 08:10
Tsikkel: Kawasaki ER-6n
Asukoht: sadulas
Tänanud: 5 korda

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas pisimy »

marikriipsliis kirjutas:

Tere,mul oleks meeletult suur huvi ainult naismootorratturitega sõitma minna mõni õhtu või võiks väikse tiiru planeerida ja kuhugi tsillima minna.
Oleks huvilisi?

Tallinn? Tartu? Rakvere? Haapsalu? ...? ...?


marikriipsliis
Postitusi: 4
Liitunud: 22 Apr 2015, 20:17
Asukoht: Tartu

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas marikriipsliis »

Tartu :)

Kasutaja avatar

mammuil
Postitusi: 24
Liitunud: 06 Apr 2015, 23:41
Asukoht: Tallinn

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas mammuil »

Tõstatan siin korra teema, öelge kui vale koht sellise asja küsimuseks, aga küsimus(ed) järgmine:

Olen ise senimaani puhtalt seljakoti rollis olnud, samas nagu huvi oleks ka ise sõita ja äkki load teha.
Aga kumbat pidi on mõistlik sõidukooli minna: juba varasema sõidukogemusega või täiesti nullist, nii et kooli õpetaja hakkab alles koolitama?
Hetkel pole veel kordagi rattaga ise sõitnud. Oleks hea saada natukene nõu.
Kui mitte see aasta ei lähe õppima, äkki panen järgmiseks aastaks idee idanema ja senikaua aega raha koguda.

Oodatud igasugune tagasiside :)

***Sometimes life can be tough. But always remember, so are you!***
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kui korralikust koolist ja korralikust õpetajast käib jutt, siis on ikka tark süsteemselt läheneda. Ei õpi kohe alguses valesid sõiduvõtteid sisse, mida hiljem raske ümber harjutada. Lisaks on tsiklid ikka rasked ja kipuvad alguses tüdrukute käes aega-ajalt ümber kukkuma - siis on hea seda teha kooli kaitstud ja rauatatud tsiklitega mitte enda iludustega.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Pinchu
Postitusi: 372
Liitunud: 01 Veebr 2005, 18:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas Pinchu »

Macintosh kirjutas:

Kui korralikust koolist ja korralikust õpetajast käib jutt, siis on ikka tark süsteemselt läheneda. Ei õpi kohe alguses valesid sõiduvõtteid sisse, mida hiljem raske ümber harjutada. Lisaks on tsiklid ikka rasked ja kipuvad alguses tüdrukute käes aega-ajalt ümber kukkuma - siis on hea seda teha kooli kaitstud ja rauatatud tsiklitega mitte enda iludustega.

Ühinen Macintoshi ütlusega :)

... hetkel rattatu ...
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas AzA »

Siduriga mängimine ja tasakaalu tunnetamine on arukas kellegi rattaga platsil verre saada. Seal vigu teha on üsna keerukas, aga väga odav vs. autokooli tunnihind. Eeldab muidugi ratast, mis külili tohib potsatada.
Mis puutub liiklusesse sukeldumisesse siis .... Mac juba ütles.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1061
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 183 korda
Tänatud: 116 korda

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas villy »

mammuil kirjutas:

Tõstatan siin korra teema, öelge kui vale koht sellise asja küsimuseks, aga küsimus(ed) järgmine:

Olen ise senimaani puhtalt seljakoti rollis olnud, samas nagu huvi oleks ka ise sõita ja äkki load teha.
Aga kumbat pidi on mõistlik sõidukooli minna: juba varasema sõidukogemusega või täiesti nullist, nii et kooli õpetaja hakkab alles koolitama?
Hetkel pole veel kordagi rattaga ise sõitnud. Oleks hea saada natukene nõu.
Kui mitte see aasta ei lähe õppima, äkki panen järgmiseks aastaks idee idanema ja senikaua aega raha koguda.

Oodatud igasugune tagasiside :)

Arvan, et ikkagi on parem kui on õige baas all. Soovitan Motokaru, lisaks äärmiselt heale ohutu sõidu ja sõiduvõtete õpetamisele on ka seal olemas pedagoogiline talent, mis aitab teinekord algaja krampidest jagu saada ja sõidust ka alguses rõõmu tunda.
Räägin omast kogemusest, kus minul kaasale sõiduõpetamine platsil päädis mu juhtmete lühisega ja peale harjutuskorda olekuga tunniks, et pilt on aga häält pole ja kontrastiks Motokaru sõidutunnist tuldi tagasi õnnemolekule täis. :bsmile:

Kasutaja avatar

mammuil
Postitusi: 24
Liitunud: 06 Apr 2015, 23:41
Asukoht: Tallinn

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas mammuil »

Siin sellist nii ja naa lähenemist. Ilmselt alguses peaks ikka alustama koolis ôpetaja käe alla ja kôrvalt harjutamas käia kui vôimalust on. Äkki siis tuleb järgmine aasta see plaani vôtta. Meeste närvikulu naiste puhul nagunii koguaeg suur :D
Minul mu pikkus vb kasuks tsikli käsitsemisel, kui juba ôppust saan.

***Sometimes life can be tough. But always remember, so are you!***
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Enda kaasa viisin esmalt liiklusest eemale platsile ja kupatasin tsikli selga. Esimesed kohalt minekud olid küll veidi rohmakad, aga sai gaasi ja siduri töö kiiresti selgeks. Veidi nirumalt läks aga pidurite kasutamisega. Esimese piduri vajutamisega läks veidi kehvemal pinnasel paljuks ja esimene külje mahapanek sai ka kogetud. Õnneks marraskil ja valutav käsi indu ei vähendanud. Seeeest oli pidurite kasutamine edaspidi vägagi selge:) Kokku vast tuli platsil tiirutamast/harjutamist tal enne kooli kuskil 2h.
Kooli läbis puhtalt ja sai koolitajalt usinalt kiita, et kordagi pole kooli ratast maha kukutanud (mida juhtus aga mõne mehepoja käes samal kursusel). Kooli ratas oli suurem ja raskemgi, kui minu enda oma. Ei tea palju sellest pikkusest just abi on. Naine mul 165cm pikk.
Naised on südikad :)

SERTÃO

kadrikas8
Postitusi: 28
Liitunud: 30 Mai 2012, 22:22
Tsikkel: BMW F650 GS, Honda Transalp
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas kadrikas8 »

Mina läksin a-kati tegema täiesti nullist, polnud kordagi kaherattalisega sõitnud. Kogu õpe toimus ainult autokooli tsikliga õpetaja käe all, aga sellegipoolest sain kuu ajaga load kätte, vist ühe sõidukorra pidin lisaks võtma :)


will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas will111 »

lubade olemasolu ei tähenda tsiklisti puhul reaalse sõiduoskuse poole pealt suurt mitte midagi. seda tean faktina! seega juba iseenda huvides tasuks siiski kellegi kogenud ja usaldusväärse sõitja käe all ikka harjutada, kas see toimib enne kati tegemist või pärast, võibolla polegi niiväga suurt vahet...kuigi ilmselt on lube teha lihtsam kui tsikli seljas istudes on juba kindlam ja kodusem tunne.

Kasutaja avatar

Muulukas26
Postitusi: 31
Liitunud: 18 Juul 2013, 22:25
Tsikkel: Kawasaki ninja
Asukoht: Tallinn

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas Muulukas26 »

Mina oleksin ka väga rõõmus, kui keegi sooviks vahel sõitma minna /tulla, koos oleks toredam. Seega mind võib samuti alati kutsuda.
Asun Tallinnas.

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3123
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas ranel »

mammuil kirjutas:

Siin sellist nii ja naa lähenemist. Ilmselt alguses peaks ikka alustama koolis ôpetaja käe alla ja kôrvalt harjutamas käia kui vôimalust on. Äkki siis tuleb järgmine aasta see plaani vôtta. Meeste närvikulu naiste puhul nagunii koguaeg suur :D
Minul mu pikkus vb kasuks tsikli käsitsemisel, kui juba ôppust saan.

Ma ise läksin nii autokooli A-kat tegema, et olin vaid 1 kord varem elus tsikliga sõitnud. Ei ütleks, et just väga mingeid sõiduvõtteid õppis sealt, aga nende kaheksate jne asjadega sai ikka paar korda küll ratas alguses maha pandud. Ehk kui vähegi rahakott kannatab, siis soovitaks autokooli rattaga harjutada, mis ongi mõeldud et see nagunii kukub.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Zombiegirl
Postitusi: 112
Liitunud: 20 Apr 2004, 13:03
Asukoht: Tallinn

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas Zombiegirl »

Pinchu kirjutas:
Zombiegirl kirjutas:

Mina olen vana. Kohe algusest saati. /Saage aru, kuidas tahate :D/

Tsikli seljas ega tagaotsal pole mind enam ammu nähtud, aga olukord muutub peatselt.

Ja milliseks see muutub? Tagasi sabale või hoopis selga? :)

Ise lenksus nüüd ametlikult ja ei mingit sabatamist või muidukiibitsemist enam :bsmile:

Vastik, aga armas...
Kasutaja avatar

mmerilin
Postitusi: 1
Liitunud: 17 Juul 2015, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas mmerilin »

Tere kõigile naisratturitele!

Selle aasta hooaeg on juba alanud. Sooviks leida omale siit foorumist naissoost sõidukaaslast (või koguni mitut), kellega koos mõnikord linna peal tiir teha või näiteks nädalavahetustel Eestit käia avastamas. 8) Oleks huvilisi? Ise elan 10 km Tallinnast eemal.

Päikest,
Merilin


Voss
Postitusi: 20
Liitunud: 18 Mai 2016, 21:15
Tsikkel: 07/Z750

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas Voss »

jah, ma otsin ka naissoost sõidukaaslasi, võib mulle ka kirjutada :D Tallinn/Riia

Kasutaja avatar

Geter
Postitusi: 4
Liitunud: 19 Aug 2014, 19:31
Tsikkel: BMW F800ST
Asukoht: Tallinn, Pärnu
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas Geter »

Mina olen ka huvitatud koos sõitmisest :)

Ja kui kuskil linnapeal näete sellist ratast sellise "ratsanikuga", siis üldjuhul võib sappa võtta või jutustama tulla, kui parasjagu ei sõida :D Olen huvitatud tutvust tegema ja koos sõitma :)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ainult naistele (mootorratturitele või lihtsalt huvilistele)”