naised selles foorumis?

Neiu, preili, proua, miss, madam... alafoorum moto- (ja ka mittemoto-) teemalisteks küsimusteks, arvamusteks ja teadaanneteks vaid ja ainult naistele. Eranditult.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
  • teemasid võivad alustada ainult naised
  • naised küsivad/arvavad/räägivad kuidas oskavad, mehed vastavad siis kui midagi asjalikku on öelda,
  • rumalaid küsimusi pole olemas,
  • meeste algatatud teemad leiavad siin kiire lõpu

Kikents
Postitusi: 2
Liitunud: 29 Sept 2013, 13:20

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas Kikents »

Tere

Mina liigun Tallinna kandis ringi, load tegin 2013 septembri lōpus viimaste seas ja käisin haja autokoolis.

Päikest ja head haarduvust kōigile :wink:




Piux
Postitusi: 52
Liitunud: 16 Apr 2013, 20:43
Tsikkel: Yamaha FZS 600
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 1 kord

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas Piux »

Tere!
Alustasin iseseisvat sõitmist 2012 sügisel,esimesel hooajal sai 10500 km seljataha jäetud :lol: .Sel aastal algas mitteametlik hooaeg 26.märts :D

Kasutaja avatar

Hanna
Postitusi: 176
Liitunud: 21 Aug 2003, 15:31
Tsikkel: SuzukiMarauder/YamahaWildstar
Asukoht: Tallinn

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas Hanna »

Minu hooaeg algas täna- tõin remonditud ratta Pärnust ära... :bsmile:

Life is like a dick. When it get's hard, fuck it!
Kasutaja avatar

GeiuLiisi
Postitusi: 501
Liitunud: 31 Aug 2012, 19:43
Tsikkel: Hayabusa aka Triinu :)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 31 korda
Kontakt:

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas GeiuLiisi »

Mina hakkasin seljakotiks 2008. 2010 hakkasin ise liikluses patseerima (salaja, tasa ja targu) ja 2011 juuli lõpus sain kaua oodatud ja tahetud load :)
Sõitsin varasemalt Tartus, nüüd siis teist hooaega Tallinnas. Eelmisel hooajal hakkasin biker.ee kaudu sõidukaaslasi otsima juuli keskelt. Ja sattus nii, et terve see pool hooaega ma nägin kambas kokkuvõtteks ainult vist üht või kaht naist, kes olid seljakotid. Et kuidagi mina ei saanud ühegi daamiga ühel ajal liikuma. Sel aastal kavatsen seda muuta, sest noh. Ma niigi isane, tahaks vahest ikka viisakamas seltskonnas kah aega veeta...
Ja ma olen väga rahul, et need naiste teemad siin leidsin :D On lootust omasugustega punti saada!! :D

Minu eelmise hooaja viimane sõit oli ühe bikerlase seljakotina (ratas ootas õhufiltrit) ja selle hooaja esimene sõit oli reedel samuti seljakotina ühele bikerlasele (mul ratas laiali alles) :D Kahtlane värk, aga parem kui mitte midagi :D

Boobs of steel, Stainless :twisted:
Kasutaja avatar

Emma1
Postitusi: 3
Liitunud: 26 Dets 2013, 23:22

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas Emma1 »

Vahelduva eduga olemas, Tallinnas.

Kätt harjutanud nii krossikatega, kui nüüd ka kaasa Ninjaga. Kuna legaalne selles vallas veel ei ole, siis pesitsen peamiselt tagaistmel, kuid küll need load ka kord tulevad. :)


Muzka-
Postitusi: 7
Liitunud: 13 Mär 2014, 14:08
Tsikkel: Aprilia Pegaso

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas Muzka- »

Minul ootab mu Aprilia uut mootorit, no ei leia, kas tõesti nii haruldused või ? Ja uut tsiklit hetkel ei võimalda ka osta.. Aga tähtis polegi praegu see tsikkel, kui ametlikult plastik A'ga kätte saada, siis saan edasi vaadata. :)

Üks asi on reaalsus, aga unistuste mahasurumine on sama hea kui aeglane surm.
(“Madisoni maakonna sillad. Tuhat külateed”, 2002)
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Muzka- kirjutas:

Minul ootab mu Aprilia uut mootorit, no ei leia, kas tõesti nii haruldused või ? Ja uut tsiklit hetkel ei võimalda ka osta.. Aga tähtis polegi praegu see tsikkel, kui ametlikult plastik A'ga kätte saada, siis saan edasi vaadata. :)

Ebays neid ikka liigub: http://www.ebay.co.uk/itm/APRILIA-PEGAS ... 2a363aa21b
Ja küsi selle mehe käest: http://www.biker.ee/phpbb/viewtopic.php?t=44323 transpordi kohta.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

krõps
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:54
Tänatud: 1 kord

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas krõps »

tellisin USAst läbi ebay mootori, mitu kuud jamasin ja rahad olid makstud aga mootorit ei kuskilt otsast, printisin välja kõik vestluse selle oinapealuuga kes mootorit müüs ning Paypali dokumendid ning läksin panka, õnneks sain raha tagasi, ebayst tünni saada on marulihtne, olge ettevaatlikud!

Kasutaja avatar

Merli84
Postitusi: 13
Liitunud: 16 Aug 2013, 17:33
Tsikkel: Yamaha Fazer
Asukoht: Keila.
Tänatud: 1 kord

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas Merli84 »

Liitusin ka eelmine aasta biker.ee-ga ja alles hiljuti avastasin selle teema. Muidu sõidan ringi meeste seltskonnas ning hea oleks siit leida naisi, kellega koos vahetevahest ringi sõita ja jutustada. :bsmile:

Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas Loff »

Muzka- kirjutas:

Minul ootab mu Aprilia uut mootorit, no ei leia, kas tõesti nii haruldused või ? Ja uut tsiklit hetkel ei võimalda ka osta.. Aga tähtis polegi praegu see tsikkel, kui ametlikult plastik A'ga kätte saada, siis saan edasi vaadata. :)

Mis selle vana mootoriga juhtus?

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02

Muzka-
Postitusi: 7
Liitunud: 13 Mär 2014, 14:08
Tsikkel: Aprilia Pegaso

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas Muzka- »

Sel vanal mootoril olid metallilaastud karteripõhjakorgil, kui hakkasin õli välja laskma.. :wack:

Üks asi on reaalsus, aga unistuste mahasurumine on sama hea kui aeglane surm.
(“Madisoni maakonna sillad. Tuhat külateed”, 2002)

läpakas
Postitusi: 34
Liitunud: 22 Mär 2012, 15:14

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas läpakas »

Mina olen ka NAINE,elan ja liigun ringi Saku kandis sõidan Yamaha XV 535 tumepunane.
Kui keegi veel Sakust on, võiks vahel kohtuda,usi tutvusi sobitada,sõita jne


Muzka-
Postitusi: 7
Liitunud: 13 Mär 2014, 14:08
Tsikkel: Aprilia Pegaso

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas Muzka- »

Heihoo, tsikiitad! Minul võttis kaasa Pegaso mootori lahti ja nüüd tuleb oodata uusi juppe, siis saab mootori kokku, kondlid [Motobot: õige on "gondlid"] uue värvi ja ehk õnnestub ka selle aja peale a-kat. kätte saada ning siis maanteid vallutama.. :)

Üks asi on reaalsus, aga unistuste mahasurumine on sama hea kui aeglane surm.
(“Madisoni maakonna sillad. Tuhat külateed”, 2002)
Kasutaja avatar

Eps
Postitusi: 23
Liitunud: 25 Mär 2014, 17:09
Tsikkel: Suzuki SV 650
Asukoht: Tallinn

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas Eps »

Minu esimene hooaeg algab homme sõiduga Pänusse hooaja avamisele. Ei jõua ära oodata!! Niiet... kohtume Pärnus, prouad! (härrad ka) :ner:

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas sepp »

Eps kirjutas:

Minu esimene hooaeg algab homme sõiduga Pänusse hooaja avamisele. Ei jõua ära oodata!! Niiet... kohtume Pärnus, prouad! (härrad ka) :ner:

Üks parimaid mõtteid ilmselt mis saab olla :mrgreen:
esimene sõit/hooaeg ja kohe paraadile :D
tee bowlingut ka siis ikka :mrgreen:

Kasutaja avatar

Eps
Postitusi: 23
Liitunud: 25 Mär 2014, 17:09
Tsikkel: Suzuki SV 650
Asukoht: Tallinn

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas Eps »

(w) Jah, mul tegelikult oligi plaanis kõik kummuli sõita. Aga õnneks mul nupp niipalju ikka nokib, et kui tõesti NÜÜD peaks selguma, et kole käprad olen, siis suurde massi ikka sõeluma ei lähe. (crash)

Kasutaja avatar

M-L
Postitusi: 2
Liitunud: 23 Apr 2014, 09:42
Tsikkel: Kawasaki 454ltd

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas M-L »

Load tegin juba 2012, sain veel viimaste seas jala ukse vahele, et õiget A-kat saada :)
Varem vurasin rolleriga.. Möödunud aastal istusin niisama käed rüpes, sest sõiduvahendit ei olnud.
Aprilli alguses ostsin endale Kawasaki 454ltd ning nüüd vuran esimesi sadu kilomeetreid sellega. Vast 300on juba koos, aga peamiselt teen linnasõitu.
Kindluse mõttes sõidan natuke aega vahtralehega. Jah, eks ta tobe ole, aga ellu tahaks jääda, sest navigatsioonivigu tuleb aeg-ajalt ikka ette (vale käik, halb pöörderaadius). Varsti võtan maha, siis kui end kindlamalt tunnen.
Liigun Tallinnas. :)

Kui hästi läheb, tulen Pärnusse paraadile ka. Võtan siis küll veidi kogenuma sõitja endale lenksu hoidma ja ise piirdun tõenäoliselt tagaistmega. Juhul kui ilm on kena.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

M-L kirjutas:

Kindluse mõttes sõidan natuke aega vahtralehega. Jah, eks ta tobe ole, aga ellu tahaks jääda, sest navigatsioonivigu tuleb aeg-ajalt ikka ette (vale käik, halb pöörderaadius)

Vahtraleht tsikli peal ilmselt midagi ei anna - autojuht ei märka seda ja kui märklabki, siis pigem muigab.
Kui tahad ellu jääda ja märgatav olla, siis pigem kasuta mootorratturitele mõeldud helkurvesti või siis helkurvööd.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

maarit08
Postitusi: 20
Liitunud: 17 Mai 2011, 21:57

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas maarit08 »

quote="Eps" Jah, mul tegelikult oligi plaanis kõik kummuli sõita. Aga õnneks mul nupp niipalju ikka nokib, et kui tõesti NÜÜD peaks selguma, et kole käprad olen, siis suurde massi ikka sõeluma ei lähe. (crash)[/quote]

Mnjah mul sama mure. Nimelt saan ratta kätte alles homme ja Pärnust. Mõtlen siin küll, et tahaks ikka paraadist ka osa võtta. Eelmine hooaeg sai ikka natuke ringi sõidetud, aga ikka põen pisut. Võib-olla lähen siis lihtsalt pealtvaatajaks. :D

Kasutaja avatar

Eps
Postitusi: 23
Liitunud: 25 Mär 2014, 17:09
Tsikkel: Suzuki SV 650
Asukoht: Tallinn

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas Eps »

Eks oleneb kõik sellest, kui kindlalt sa ennast homme sadulasse istudes tunned. Kui tunned kindlalt, siis mina ei näe küll probleemi selles, et staaži pole 10 aastat ja JUBA lähed paraadile. :P Aga võibolla ma olen veel noor ja rumal lihtsalt.

Kasutaja avatar

maarit08
Postitusi: 20
Liitunud: 17 Mai 2011, 21:57

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas maarit08 »

Eps kirjutas:

Eks oleneb kõik sellest, kui kindlalt sa ennast homme sadulasse istudes tunned. Kui tunned kindlalt, siis mina ei näe küll probleemi selles, et staaži pole 10 aastat ja JUBA lähed paraadile. :P Aga võibolla ma olen veel noor ja rumal lihtsalt.

Tiirutasin küll Pärnus ringi ja tundus juba päris hea :D ,aga hakkasin põdema ja olin seekord veel pealtvaataja :) Muidugi pärast mõtlesin,et oleksin ikka võinud osa võtta :/

Kasutaja avatar

Merli84
Postitusi: 13
Liitunud: 16 Aug 2013, 17:33
Tsikkel: Yamaha Fazer
Asukoht: Keila.
Tänatud: 1 kord

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas Merli84 »

Mina võtsin Pärnu paraadist juba teist kordselt osa, esimene oli sügisel 2013 ja load olid käes olnud paar nädalat.. :)


will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas will111 »

mis imeline tsirkuse etteaste see paraad siis on, seal ei tehta ju muud kui sõidetakse tsikliga väga aeglaselt üksteise taga mööda tänavat?

pole küll ise kunagi osa võtnud aga mis seal nii hirmus keerulist on...

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1061
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 182 korda
Tänatud: 116 korda

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas villy »

will111 kirjutas:

mis imeline tsirkuse etteaste see paraad siis on, seal ei tehta ju muud kui sõidetakse tsikliga väga aeglaselt üksteise taga mööda tänavat?

pole küll ise kunagi osa võtnud aga mis seal nii hirmus keerulist on...

Ega seal midagi nii keerulist polegi juba harjutanud sõitjale.
Olles ise võtnud osa nii mõnestki paraadist Pärnus kui Tallinnas, peab ütlema, et väga algaja jaoks on seal nii mõndagi pinevat. Ei ole päris nii, et ilusti reas üksteise taga 2-se käiguga 30km/h sujuvalt kogu tee. Tegelelikult osa teest pead pidevalt jälgima kolmes suunas tsikleid , kolonn kiirendab ja pidurdab järsult "lõõtsaeffekt", rattad keeravad ette ja vahele teistele, kurvides vajutakse tihti su rajale, vahest inimesed pidurdavad su ees ootamatult, pikivahe on väike. Autod trügivad vahele ja nendega on vaja maid jagada. See viimane asi on muidugi Pärnus alati tunduvalt parem ja liiklus korraldatud nii, et saaks sujuvamalt sõita. Tallinna HD Volbrimöllu ja muud Tallinna paraadid on tunduvalt närvilisemd autod vs tsiklid seisukohast.

Kasutaja avatar

Aljuu
Postitusi: 4
Liitunud: 13 Apr 2011, 16:02
Tsikkel: Suzuki GSR 600
Asukoht: Tartu

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas Aljuu »

Tere, olen rollerite, atv ja krossikate seljas olnud aastast 2007, 2012 sain oma A2 load ja 250cc cruiseri vanaisalt kingituseks lubade saamise puhul. Olen pidevalt sõidus olnud ja nüüd nädal tagasi sain ka A load kätte ja juba sügisel sai ostetud 600cc suksu. Liigun ringi Tartus ja hea meelega tuleks mõni ilus õhtu teiste naistega ja meestega sõitma :) Uus masin ja otsin uusi kogemusi.

Kasutaja avatar

Pinchu
Postitusi: 372
Liitunud: 01 Veebr 2005, 18:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas Pinchu »

villy kirjutas:
will111 kirjutas:

mis imeline tsirkuse etteaste see paraad siis on, seal ei tehta ju muud kui sõidetakse tsikliga väga aeglaselt üksteise taga mööda tänavat?

pole küll ise kunagi osa võtnud aga mis seal nii hirmus keerulist on...

Ega seal midagi nii keerulist polegi juba harjutanud sõitjale.
Olles ise võtnud osa nii mõnestki paraadist Pärnus kui Tallinnas, peab ütlema, et väga algaja jaoks on seal nii mõndagi pinevat. Ei ole päris nii, et ilusti reas üksteise taga 2-se käiguga 30km/h sujuvalt kogu tee. Tegelelikult osa teest pead pidevalt jälgima kolmes suunas tsikleid , kolonn kiirendab ja pidurdab järsult "lõõtsaeffekt", rattad keeravad ette ja vahele teistele, kurvides vajutakse tihti su rajale, vahest inimesed pidurdavad su ees ootamatult, pikivahe on väike. Autod trügivad vahele ja nendega on vaja maid jagada. See viimane asi on muidugi Pärnus alati tunduvalt parem ja liiklus korraldatud nii, et saaks sujuvamalt sõita. Tallinna HD Volbrimöllu ja muud Tallinna paraadid on tunduvalt närvilisemd autod vs tsiklid seisukohast.

Olen ise veel üli-algaja (sügisel sain viimaste seas eksami tehtud ja ühe pikema sõidu ka ja siis talvekorterisse) ja võin öelda, et nii algajana oli tsikliparaad väga närvesööv. Käisime klubiga Tartu-Äksi paraadil ja see oli täpselt nii, nagu villy kirjeldas - kiirendus-aeglustus-kiirendus-aeglustus-mõni sõeluja ka hulgas. Ja see oli alles minu selle kevade esimene sõit :) . Õnneks autosid ei pidanud jälgima, sest teed olid paraadiks kinni pandud. Rohkem ei taha mõnda aega ;).

... hetkel rattatu ...
Kasutaja avatar

kurisool
Postitusi: 4
Liitunud: 29 Sept 2012, 18:55
Tsikkel: TDM 900 (kollane ;)
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas kurisool »

Hei,
Mina sõidan siis 2012 suvest, eelmine aasta sai käidud euroopa tripil ca 6000km.. ning see hooaeg sõidan uue ilusa kollase kaaslasega :) heameelega lööksin kampa kui sõiduks läheb, sest vaba aega on liiga palju käes :)


Muzka-
Postitusi: 7
Liitunud: 13 Mär 2014, 14:08
Tsikkel: Aprilia Pegaso

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas Muzka- »

Meie otsustasime oma Pegaso varuosadena maha müüa ning midagi muud asemele soetada. JA load ka seisavad.. õppesõidud ja kooliteooria vaja ära teha.. aga aega pole.. :( Tean, tuleks leida, aga pole näpistada, seega jäävad load suve lõppu ootama, kui rohkem aega on.

Üks asi on reaalsus, aga unistuste mahasurumine on sama hea kui aeglane surm.
(“Madisoni maakonna sillad. Tuhat külateed”, 2002)
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas sepp »

kurisool kirjutas:

Hei,
Mina sõidan siis 2012 suvest, eelmine aasta sai käidud euroopa tripil ca 6000km.. ning see hooaeg sõidan uue ilusa kollase kaaslasega :) heameelega lööksin kampa kui sõiduks läheb, sest vaba aega on liiga palju käes :)

Jägi seda!
https://www.facebook.com/groups/724396797601642/


Sandra
Postitusi: 152
Liitunud: 13 Sept 2013, 19:11
Tsikkel: Honda CBR600F
Asukoht: Muraste
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas Sandra »

Tumepunase CBR600F omanik, liigun rohkem Tartus ja Tõrvandi ümbruses.

Viimati muutis Sandra, 09 Juul 2014, 19:37, muudetud 1 kord kokku.
Tissidega uss
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ainult naistele (mootorratturitele või lihtsalt huvilistele)”