Tüdrukud, mis rattad teil on?

Neiu, preili, proua, miss, madam... alafoorum moto- (ja ka mittemoto-) teemalisteks küsimusteks, arvamusteks ja teadaanneteks vaid ja ainult naistele. Eranditult.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
  • teemasid võivad alustada ainult naised
  • naised küsivad/arvavad/räägivad kuidas oskavad, mehed vastavad siis kui midagi asjalikku on öelda,
  • rumalaid küsimusi pole olemas,
  • meeste algatatud teemad leiavad siin kiire lõpu

Teema algataja
Femina

Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas Femina »

Ola,
küssa seepärast, et olen a la 10 aastat" seljakotina" sõitnud ja see aeg saab õnneks ümber :ner: Niisiis laitke või kiitke oma "armukesi", saaks äkki head nõu, mis endale sobiks :) Ise jahin Kawasaki Z750-st R4 81kw, 2004 a. Kui kellegil on sama, siis mis arvad?
(w)




harimal
Postitusi: 1071
Liitunud: 30 Mai 2007, 12:57
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas harimal »

Mu elukaaslasel pole siin kontot, seega vahendan tema kogemust/eelistusi. Ta on sõitnud pea kõigega, millega minagi ning seni pruugitutest meeldis sõidumugavuse osas kõige rohkem 2001 Yamaha Fazer 1000cc. Püstine linnaratas.
http://www.bikez.com/motorcycles/yamaha ... r_2001.php

Puhtalt välimuse järgi meeldis talle ka Suzuki SV1000.
http://www.bikez.com/motorcycles/suzuki ... s_2006.php

Isiklikuks pilliks tahab ta tulevikus Buell Firebolt XB12R ratast.
http://www.bikez.com/motorcycles/buell_ ... r_2004.php

Kõi pillid on suht samasse auku sportliku linnaratta mekiga, seega puhtalt maitse asi.

CarbTune karburaatorite sünkronisaator: http://nagi.ee/photos/harimal/7766255/in-set/125775/
ColorTune küttesegu kontrollija: http://nagi.ee/photos/harimal/7776475/in-set/125775/
Kaupo Toom kaupo.toom@gmail.com 50 90 643, 52 20 897

vanilli
Postitusi: 8
Liitunud: 06 Okt 2009, 18:00
Tsikkel: GSX-R1000

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas vanilli »

Olen sõitnud mitme erineva rattaga ja sõitmise all pean silmas mitte ühest kohvikust teise kohvikusse sõitmist vaid pikki vahemaid ja rohkeid kilomeetreid.

Esimene ratas oli Ducati Monster 600-ne, kuid see konkreetne ratas oli väga kapriisne ja jäi lahjaks. Ei meeldinud väga Suzuki GSX 650 F...sõita on küll sellega väga lihtne, kuid ratas on mõttetult raske ja isteasend püstine. Eelmine aasta sõitsin GSX-R 1000-ga ja kiidan taevani, väga hea ja mugav ratas. Raske on ainult kompsudega, neid pole kuhugile panna :D Isiklikuks rattaks on Hayabusa, tõeliselt mõnus matkaratas ja kohvritesse saab iga naisterahavas oma kuki-muki asjad ära mahutada :lol:
Pole küll ise Z750-ga sõitnud, kuid arvan, et esimeseks rattaks hea valik ja R4 mootor on just see millega ise kindlasti ka tulevikus edasi sõidan.
Arvatavasti tuleb sul aga otsustada lähtuvalt oma sõidueelistusest ja teiste rõõmud-mured sind väga ei aita.

there is no replacement for displacement

Teema algataja
mari263

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas mari263 »

Suzuki RF 600 - ei kurda


Teema algataja
Femina

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas Femina »

harimal kirjutas:

Mu elukaaslasel pole siin kontot, seega vahendan tema kogemust/eelistusi. Ta on sõitnud pea kõigega, millega minagi ning seni pruugitutest meeldis sõidumugavuse osas kõige rohkem 2001 Yamaha Fazer 1000cc. Püstine linnaratas.
http://www.bikez.com/motorcycles/yamaha ... r_2001.php

Puhtalt välimuse järgi meeldis talle ka Suzuki SV1000.
http://www.bikez.com/motorcycles/suzuki ... s_2006.php

Isiklikuks pilliks tahab ta tulevikus Buell Firebolt XB12R ratast.
http://www.bikez.com/motorcycles/buell_ ... r_2004.php

Kõi pillid on suht samasse auku sportliku linnaratta mekiga, seega puhtalt maitse asi.

Su naisel on hea maitse -ühtib üsnagi minu omaga...sõidumugavusest ei oska kaasa rääkida, kuid välimuse järgi piilusin ise ka Fazerit, lahjemat varjanti, kuid siiski. Suzuki SV nii palju ei köida, viimane Buell aga on ikka nämma :bsmile:

vanilli kirjutas:

Olen sõitnud mitme erineva rattaga ja sõitmise all pean silmas mitte ühest kohvikust teise kohvikusse sõitmist vaid pikki vahemaid ja rohkeid kilomeetreid.

Esimene ratas oli Ducati Monster 600-ne, kuid see konkreetne ratas oli väga kapriisne ja jäi lahjaks. Ei meeldinud väga Suzuki GSX 650 F...sõita on küll sellega väga lihtne, kuid ratas on mõttetult raske ja isteasend püstine. Eelmine aasta sõitsin GSX-R 1000-ga ja kiidan taevani, väga hea ja mugav ratas. Raske on ainult kompsudega, neid pole kuhugile panna :D Isiklikuks rattaks on Hayabusa, tõeliselt mõnus matkaratas ja kohvritesse saab iga naisterahavas oma kuki-muki asjad ära mahutada :lol:
Pole küll ise Z750-ga sõitnud, kuid arvan, et esimeseks rattaks hea valik ja R4 mootor on just see millega ise kindlasti ka tulevikus edasi sõidan.
Arvatavasti tuleb sul aga otsustada lähtuvalt oma sõidueelistusest ja teiste rõõmud-mured sind väga ei aita.

Huvitav, kas selliseid sõitjaid on ka, kes a la millimeetrites sõidavad :o Mis puudutab sõiduasendit, siis olen selgeks saanud, et päris püstine ei sobi( müstiliselt kiiresti väsib selg ära-pikast maast ei räägi üldse). Exabikaasal on samuti GSX-R aga 1100-ne...ta fännab samuti seda ratast ja pigistab sellest viimast. Selle peal tagasõitjana oled, kui lutikas mehe küljes kinni, kui kiirus juba üle 200 küündib, niisiis sõidumõnust väga enam rääkida ei saa-muidugi muudab asja, kui ise väänad"roolis" . Hayabusat ei tunne üldse, eks hoian silmad lahti. Infot aga talletan oma"kõvakettale" viimseni, seega aitähh ülevaate eest.

racerx kirjutas:
vanilli kirjutas:

Esimene ratas oli Ducati Monster 600-ne, kuid see konkreetne ratas oli väga kapriisne ja jäi lahjaks. .

selline tüdruk, kui pealkirjast lähtuda, kelllele pill lahjaks jääb kuluks hädasti krossirajale ära. Kui tõesti asjad nii on pakun tasuta treeningud ja rajakasutus, pluss vastavalt võimalustele kõik muu.
Pakkumine on tõsine. Võivad kirjutada ka kõik teised, kellele pill veel lahjaks ei jää.

Kas kirjutada võivad ka need, kel üldse veel pilli pole :lol: Hehee nali naljaks aga esimene ratas sai ostetud koos kaasaga enurokas Kawasaki 650-ne, kui õigesti mäletan. Selle seljas meeldis küll rohkem metsa vahel jõnksutada :bsmile: Linnavahel ja maanteel on oma mõnud aga kitsastel väänulistel radadel omad :wink: Ideaalis tahakski teiseks rattaks mõnda seesugust, eks näis.
Mis puudutab üldist tsikklite võimsuse teemat naiste kohapealt, siis arvan, et alustada pole mõtet mingi tonnisega- oma võimeid ülehinnates, maksab see kurjasti kätte....nii juhtus mu hea naistuttavaga, kes hiljem "naelad" seljas kodus istus. Eks selliseid näiteid ole veel ja veel, muidugi erand kinnitab reeglit. Pealegi naistel, kel lapsed ka, on alahoiuinstinkt palju tugevam, kui nii mõnelgi teisel, seega jäägem oma võimete piiridesse! Sama muidugi kehtib ka meeste kohta :wink:
NB! Aitähh oma kogemuste jagamise eest (w)

Kasutaja avatar

series
Postitusi: 159
Liitunud: 16 Aug 2010, 15:04
Tsikkel: 2008 VN900
Asukoht: Pärnumaa

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas series »

Fazeri suhteliselt püstine sõiduasend on isegi 170-175cm pikkusele inimesele ebamugav, kuidagi käed jäävad kangeks, kuid eks see sõltub ka kehaehitusest. See öeldud siis kogemuste põhjal. Masin oli 2002.


Teema algataja
Femina

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas Femina »

series kirjutas:

Fazeri suhteliselt püstine sõiduasend on isegi 170-175cm pikkusele inimesele ebamugav, kuidagi käed jäävad kangeks, kuid eks see sõltub ka kehaehitusest. See öeldud siis kogemuste põhjal. Masin oli 2002.

Seda on hea teada, kuna ise olen 169cm-ne, seega ei sobi see asend ikkagi, eks passin oma Kawat edasi :wink: Ainuke miinus, mida Z750 kohta tean, on tuuleklaas- olen juba arvestanud, kui osutun suureks kimajaks, siis tuleb välja vahetada selle vastu, mis ikka oma töö ära teeb. Ahjaa, sama ratta omanik oskas ütelda, et tal paagi täituvus jala peal umbes 2/3, seega suurema seltskonnaga sõites tuleb ikka püstiselt tankida, et teised sinu pärast ei tiirutaks bensakate vahel. Võtke ikka sõna, kel sama ratas, eks.

naistemees kirjutas:

Sõbralik soovitus naisterahvale esimeseks rattaks:
Pilt

Sa oled ikka väga armas...kas soovitad oma kogemuse põhjal? :lol:

Kasutaja avatar

Teek
Postitusi: 113
Liitunud: 17 Aug 2009, 11:00
Tsikkel: KawaZ;busak9;Duc
Asukoht: Tallinn

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas Teek »

Olen z750ga sõitnud 2 hooaega (kokku ca 16000km). Mõistlikule algajale väga ok ratas: ei jää lahjaks kui edasi arened, piisavalt manööverdamisvõimeline, hea istumisasendiga ka pikemateks otsteks. Ette annab paigaldada ka suurema tuuleklaasi. Sõidetud üle 200 km/h sellega küll, samuti on talutud ka vägevaid küljetuuli nii et ratas nihkub pool meetrit oma sõidusuunast, jne. Ühesõnaga selle rattaga kannatab sõita küll ja küll. Tankimise väide jäi segaseks - tankides istud ju ise otsas ja ratas on otse. Edu!

Seda on hea teada, kuna ise olen 169cm-ne, seega ei sobi see asend ikkagi, eks passin oma Kawat edasi :wink: Ainuke miinus, mida Z750 kohta tean, on tuuleklaas- olen juba arvestanud, kui osutun suureks kimajaks, siis tuleb välja vahetada selle vastu, mis ikka oma töö ära teeb. Ahjaa, sama ratta omanik oskas ütelda, et tal paagi täituvus jala peal umbes 2/3, seega suurema seltskonnaga sõites tuleb ikka püstiselt tankida, et teised sinu pärast ei tiirutaks bensakate vahel. Võtke ikka sõna, kel sama ratas, eks.


Teema algataja
Femina

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas Femina »

Teek kirjutas:

Tankimise väide jäi segaseks - tankides istud ju ise otsas ja ratas on otse. Edu!

Seda ma mõtlesingi, et tuleb vast tankida ikka nii, mitte panna ratast jala peale :wink: Lihtne loogika aga vajab ära märkimist päris rattavõõrale inimesele- neid käib ju ka päris palju siin end harimas :)
Mis aga sõiduasendisse puutub, siis eks peale istudes tunnen, kas on MINU kallike või mitte :D

Kasutaja avatar

põõsik
Postitusi: 127
Liitunud: 28 Aug 2009, 21:19
Tsikkel: Kawasaki Ninja ZX-6R
Asukoht: Järvamaa

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas põõsik »

Minul on nagu siit foorumistki näha Kawasaki Er6-n 650. Olen üsna rahul. Kuna olen lühike, siis lühemale iga ratas ei sobi. Asend on üsna püstine. Õppesõiduks oli Yamaha Fazer ja ka sellel polenud häda midagi. Eks võibolla varsti minu masin lahjaks jääb aga aasta veel harjutan enne kui midagi tõsisemat proovin :)

Kawasaki Er6n -> Kawasaki ZX-6R Ninja
Kasutaja avatar

laululinnuke
Postitusi: 15
Liitunud: 19 Sept 2010, 16:10
Tsikkel: Moto Guzzi Breva 750
Tänatud: 1 kord

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas laululinnuke »

Sõidan Moto Guzzi Breva 750ga.
Omapärane, isikupärane, naiselik.
Olen valikuga väga rahul. (w)

Kasutaja avatar

Ravat
Postitusi: 94
Liitunud: 25 Apr 2010, 02:35
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas Ravat »

Mul on vana Honda CBR600f, esimene ratas ja ise vähe sõitnud, siiani rahul. :) juhitav, ei kaalu tervet tonni ja lihtne.

Vabal ajal olen ma normaalne... aga vaba aega mul pole
Honda CBR600F 1990 "Põdravikat"
Piaggio Typhoon
BMW R1100S
Honda CBR1000F 1987
Aplilia SL1000 2003 Falco
Honda CBR1000F 1987
Keeway Zahara
Xmotos XB88 250cc
Asix Lizzard 250CC

roheline lõvi
Postitusi: 46
Liitunud: 06 Aug 2008, 13:53
Tsikkel: Honda Deauville

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas roheline lõvi »

Ma väga tüdruk enam ei ole nüüd... aga..Sõidan Suzuki Intruder m800ga. Teine ratas. Kiidulaulu ei meeldi ajada. Selline on ja mulle (meile) sobib. Väga. Valik on ikka puht isiklik asi. Mis asju sa rattaga ajad ja mis "tüüpi" inimene oled.

Kasutaja avatar

eilikaz
Postitusi: 83
Liitunud: 07 Aug 2007, 11:05
Tsikkel: GSX600F
Asukoht: Jõgeva

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas eilikaz »

Praegu sõidan 90' aasta Suzu GSX600F-ga. Pean tunnistama, et ta kaalub minu jaoks natukene palju(üle 200 kg), kuid sadulakõrgus on päris paras(olen üsna lühikest kasvu, nimelt 156 cm pikk) Esimene ratas oli GS500, mis oli iseenesest mõõtmetelt ja kaalult pisut parem kui praegune masin, kuid tahtsin vähe võimsamat ratast.

Ise tehtud hästi p****s

Teema algataja
evekas

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas evekas »

No mina ei saa aru, mis nendel naistel viga on. Igal sügisel lõpetatakse ja kevadel alustatakse uue samasisulise teemaga.

  1. loe varasemaid teemasid ja
  2. kui enda jaoks otsustanud oled, et ratast tahad, siis mingi idee peaks nagu juba olemas olema ju.

Mis mõtlemine see on, et Sulle sobib just see, mis kellegile teistele. :wack: Vabandan, kui õel tundun, kuid ma tõesti ei saa mõttekäigust aru :oops: - vist kohuke, blond kindlasti


Teema algataja
Femina

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas Femina »

evekas kirjutas:

No mina ei saa aru, mis nendel naistel viga on. Igal sügisel lõpetatakse ja kevadel alustatakse uue samasisulise teemaga.

  1. loe varasemaid teemasid ja
  2. kui enda jaoks otsustanud oled, et ratast tahad, siis mingi idee peaks nagu juba olemas olema ju.

Mis mõtlemine see on, et Sulle sobib just see, mis kellegile teistele. :wack: Vabandan, kui õel tundun, kuid ma tõesti ei saa mõttekäigust aru :oops: - vist kohuke, blond kindlasti

Ei ole neil naistel viga midagi- täitsa normaalsed " nähtused". Igal sügisel lõpetatakse ja kevadel alustatakse ka uute samasisuliste sõitudega...ja nii iga aasta. Sama kehtib ka teemade kajastumisega siin foorumis :wink: Varasemad teemad mind ei huvita, kuna tahan teada just praeguseid naiste mõtteid ja arvamusi- rattad muutuvad igal aastal koos kogemustega..ja naistel on kogemuste pagas juba üsna suur, seega miks mitte küsida targemate arvamust? Mis aga ideesse puutub, siis teema püstitamisega, oli kohe ka mainitud enda eelistus. Just see, mis teisele sobib, ei pruugi kohe kindlasti mulle sobida- see on ju selge, kuid küsimus oli esitatud, et ise näha ja samas teistele lugemiseks, millega naistele meeldib sõita ja, kui palju on naised arenenud oma oskuste poolest :) Ahjaa, ise olen "varjatud" blond :wink:


Teema algataja
evekas

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas evekas »

Femina kirjutas:
evekas kirjutas:

No mina ei saa aru, mis nendel naistel viga on. Igal sügisel lõpetatakse ja kevadel alustatakse uue samasisulise teemaga.

  1. loe varasemaid teemasid ja
  2. kui enda jaoks otsustanud oled, et ratast tahad, siis mingi idee peaks nagu juba olemas olema ju.

Mis mõtlemine see on, et Sulle sobib just see, mis kellegile teistele. :wack: Vabandan, kui õel tundun, kuid ma tõesti ei saa mõttekäigust aru :oops: - vist kohuke, blond kindlasti

Ei ole neil naistel viga midagi- täitsa normaalsed " nähtused". Igal sügisel lõpetatakse ja kevadel alustatakse ka uute samasisuliste sõitudega...ja nii iga aasta. Sama kehtib ka teemade kajastumisega siin foorumis :wink: Varasemad teemad mind ei huvita, kuna tahan teada just praeguseid naiste mõtteid ja arvamusi- rattad muutuvad igal aastal koos kogemustega..ja naistel on kogemuste pagas juba üsna suur, seega miks mitte küsida targemate arvamust? Mis aga ideesse puutub, siis teema püstitamisega, oli kohe ka mainitud enda eelistus. Just see, mis teisele sobib, ei pruugi kohe kindlasti mulle sobida- see on ju selge, kuid küsimus oli esitatud, et ise näha ja samas teistele lugemiseks, millega naistele meeldib sõita ja, kui palju on naised arenenud oma oskuste poolest :) Ahjaa, ise olen "varjatud" blond :wink:

Ei meenu, et oktoobrist märtsini mingeid põhjapanevaid uuendusi oleks toimunud.... või olen midagi maha maganud? Kui jah, siis oled ju ratta leidnud 8)

Kasutaja avatar

Maruliis
Postitusi: 321
Liitunud: 28 Apr 2009, 21:36
Tsikkel: Kawasaki kx250f
Asukoht: Tallinn

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas Maruliis »

hing hondale müüdud, aga vb lihtsalt kuna teistega pole sõita proovinud, siis ei tea, mis hea on, igaks juhuks ei hakka teisi proovimagi...

Viimati muutis Maruliis, 24 Dets 2012, 16:20, muudetud 1 kord kokku.
real agraarbaikerbeib - see on siis maakast mootorratast omav tütarlaps, kellel on suu mmm-i asemel õlut täis

Teema algataja
Femina

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas Femina »

Nii, nii, tuleb teha veaparandus- exabikaasal siiski Suzuki mitte 1100-ne, vaid 750-ne. Vähene teadmine tehnikast lõi välja (crash) Varjatud blond teenib oma osa (lol)
See selleks... mulle aga tundub, et siinne teema tuleb varsti uuesti tõstatada- vastajatel soovitan ikka teema pealkirja korduvalt lugeda, kui ei taha kuidagi pärale jõuda, mis küsimus oli. Igatahes ootan endiselt naiste osavõttu :wink:


Rytaly
Postitusi: 39
Liitunud: 01 Okt 2010, 20:40

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas Rytaly »

Mul rattaks Honda CB500 ja olen väga rahul, hea sõita ei hakka randmetele ,kui pikemaid otsi sõita . Honda on Honda!

Kasutaja avatar

Lambuke
Postitusi: 35
Liitunud: 22 Jaan 2010, 19:31
Tsikkel: Kawasaki zx6

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas Lambuke »

Suzuki RF 600. Väikese tuuninguga saab teisest päris kena ratta 8)

Päikest ja sooja ilma!
Evelin


Teema algataja
Femina

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas Femina »

Toredat naistepäeva ja hinge mõnusat kevade ootusärevust! Piipz...aitähh :wink:

Viimati muutis Femina, 08 Mär 2011, 10:10, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Luuk
Postitusi: 16
Liitunud: 22 Juun 2010, 20:31
Tsikkel: Honda CB600F Hornet '06
Asukoht: Tallinn

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas Luuk »

Omal ajal, kui ma veel päris heleroheline olin, siis vaatasin ikka bike'de poole ja saatsin seenele kõik, kes mulle vähegi muud tahtsid pakkuda. Eelmine suvi saigi siis soetatud Suzuki GSX600F, 92.a. kui ma ei eksi. Minu 163cm pikkuse juures päkad ulatuvad maha ja sõita saab, kuigi veidi kobakas on. Eks tunne, olek ja minek oleks parem, kui sel mootor ka töötaks, garaazis ta vedeleb ja sõita sain vast 15km, möödunud laupäeval võtsin sealt esimese doonorjupi.
Lootuse kaotanud, uut/vana/kasutatud mootorit leida, ostsin käesoleva aasta mai lõpus Suzuki GS500U, 2007.a. See on selline naked klassikaline pill, ei siga ei kala, minusugusele algajale linnavahel tiirutamiseks sobib küll ja kui külili keeran, siis jaksan ise püsti tagasi ajada :) Täna tundsin, et võiks siiski veidi äkilisem minek olla... mine tea, ehk ongi hea, et ei ole :roll:
Pikema tiirutamise peale väsisid käed ära, arvan siiski, et see on tingitud Tallinna tänavatest, jubedalt ikka raputab. Ei mäleta, et Tallinn-Saue-Tallinn ots oleks niiviisi käsi väsitanud.
Teine valik, mida kaalusin, oli 600-ne Yamaha Diversion, aga see on törtsa kõrgem ja juba poes polnud sellist "tagumikutunnet".

Kasutaja avatar

shirley007
Postitusi: 23
Liitunud: 22 Mär 2013, 10:44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas shirley007 »

Mul on 2013.a Yamaha XJ6, väga hea naistekas. Aga eelmisele: diversion tundus oma kondli* [Motobot: õige on "gondli*"] liiga kobakas.

Kasutaja avatar

Pinchu
Postitusi: 372
Liitunud: 01 Veebr 2005, 18:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas Pinchu »

Minu esimene (ja praegune) kullake on Kawasaki ER6f 2006 (foorumipildil näha ka).
Sai valitud mitmel põhjusel - hea püstine isteasend ja madal istumine (kuna ma pole just kõige pikem), sarnane motokooli omaga (seal oli ER6n), et üleminek oleks lihtsam, pole väga raske (kuigi ikkagi ei suuda ise püsti seda ajada, kui külili keeran), tuuleklaasiga (must-be!!!), võimsust piisavalt ja muidugi ilus ka :)

Viimati muutis Pinchu, 29 Juul 2014, 14:38, muudetud 1 kord kokku.
... hetkel rattatu ...
Kasutaja avatar

Hanna
Postitusi: 176
Liitunud: 21 Aug 2003, 15:31
Tsikkel: SuzukiMarauder/YamahaWildstar
Asukoht: Tallinn

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas Hanna »

Suzuki vz800 :bsmile:

Life is like a dick. When it get's hard, fuck it!

KuldarA
Postitusi: 97
Liitunud: 10 Mär 2014, 12:20
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas KuldarA »

Mul naine üsna lühike(Ca 162cm) ja rattaks 1999 Yamaha R6. Kui ma ise meeletu bike asendi fänn pole, siis ta ütleb, et täitsa mõnus sõita ja pikkadel otstel ära ei väsi. Kõige madalamas asendis ulatuvad sõidusaabastega jalad ka maha. Ratas ise kerge ja lihtsalt juhitav, temal esimene ratas ja saab hakkama. Lisaks on vajadusel 88kW mille abil ennast välja elada :)

Kasutaja avatar

Mahvalda
Postitusi: 20
Liitunud: 16 Aug 2011, 14:43
Tsikkel: Honda CBX 550 F; Honda CB500T
Tänanud: 3 korda

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas Mahvalda »

badandevil kirjutas:

Sõidan ikka oma esimese armastusega CB500. On vana ja aeglane ja minekut pole üldse, aga juba 3ndat aastat ei tunne vajadust suurema ja võimsama järele :) Linnas saab foori tagant esimesena minema ja ka 400+ km päevas sõita ei ole väsitav. Muud nagu polegi ju vaja. Väga mõnus ja nii oma!

Absoluutselt nõus. Hea ratas. Endal dinosaurusteaegne Honda CB 550 F :) olen ka rahul.

Kasutaja avatar

annela
Postitusi: 52
Liitunud: 23 Juun 2007, 13:17
Tsikkel: Transalp, Honda XR125,BMWf650
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 2 korda

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas annela »

Esimesed sõiduaastad veeresin Honda Transalpiga, mugav, rahulik ja kannatab ka Tallinna tänavatel kulgeda.
Nüüd veeretan matkakilomeetreid BMW650GS-ga, see on pisut kergem ja küttekulu kah olematu. Sõiduasend nii mugav, et 600-700km päevas on väga ok.
Püsti ubida jaksan mõlemaid :bsmile:


kadrikas8
Postitusi: 28
Liitunud: 30 Mai 2012, 22:22
Tsikkel: BMW F650 GS, Honda Transalp
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas kadrikas8 »

Minu kaherattaliseks kaaslaseks on kolmandat aastat BMW F650GS, mis on ühtlasi ka mu esimeseks tsikliks. Üldjoontes saan selle kohta ainult häid sõnu öelda. Tehnilise seisukorra poolest sattus küll väheke õnnetu eksemplar, aga mis puudutab sõidumugavust ja ökonoomsust, siis super. Ja mis kõige tähtsam, sõita saab peaaegu igal pool (päris mülkasse muidugi selle kolakaga ronima ei hakka :) )

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ainult naistele (mootorratturitele või lihtsalt huvilistele)”