A kat load lühikesele naisele...

Neiu, preili, proua, miss, madam... alafoorum moto- (ja ka mittemoto-) teemalisteks küsimusteks, arvamusteks ja teadaanneteks vaid ja ainult naistele. Eranditult.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
  • teemasid võivad alustada ainult naised
  • naised küsivad/arvavad/räägivad kuidas oskavad, mehed vastavad siis kui midagi asjalikku on öelda,
  • rumalaid küsimusi pole olemas,
  • meeste algatatud teemad leiavad siin kiire lõpu

Teema algataja
MiiaSaar

A kat load lühikesele naisele...

Lugemata postitus Postitas MiiaSaar »

Tere!

Mul on selline mure, et praegu on tegemisel A2 load ehk siis väikese mootorratta omad. Aga tahaks hirmsasti ikka A load ka ära teha. Olen siiamaani proovinud oma sõprade mootorrataste peal, nimelt Yamaha 900 ja Honda Africa Twini peal ja midagi ei ole teha...ma ei saa Africa Twini puhul mingi tahtmisega paremat varvastgi maha, et ratast toe pealt otseks tõmmata. (Ma ei ole nüüd väga lühike, aga siiski ainult 160 cm). Yamaha on ok, kuna selle omanik on ratta ise lasknud madalamaks kohaldada...
Minu küsimus oleks siis selline, et kas kuskil autokoolis on võimalik ka teha luba nn madaldatud A ratta peal, kus mul ikka varvas maha ulatuks?
Või on viga lihtsalt minus endas ja mu tehnikas ja lühike olemine ei takistaks ka suurte ratastega sõitu?

Miia :)



Kasutaja avatar

hannesve
Postitusi: 10
Liitunud: 20 Apr 2011, 10:58
Tsikkel: Harley Davidson V-Rod
Asukoht: Tallinn

Re: A kat load lühikesele naisele...

Lugemata postitus Postitas hannesve »

Kawasaki ER5 peaks asja ära ajama ideaalselt. ER6 on natuke kõrgem aga pole ka väga viga. Motokoolides peaks sellist ratast olema küll. Testitud 160 cm pika naisterahva peal.

I was going to make a joke about banks...but I lost interest. But I'm still going to take credit for it!
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: A kat load lühikesele naisele...

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

MiiaSaar kirjutas:

Minu küsimus oleks siis selline, et kas kuskil autokoolis on võimalik ka teha luba nn madaldatud A ratta peal, kus mul ikka varvas maha ulatuks? Või on viga lihtsalt minus endas ja mu tehnikas ja lühike olemine ei takistaks ka suurte ratastega sõitu?
Miia :)

Load.ee koolis oli küll üks ratas oluliselt madalam (punane Diversion), mul naine tegi seal oma koolitused ja jalg ulatus ikka maha.
Kui sa lõpetuseks õpid sõitma ja ratast käsitsema, siis saad ajapikku ka suuremate ratastega hakkama.
Kui sa just enduro/dual sport ratats taga ei aja, siis leidub nii mitmeidki "suuri" rattaid, mille madaladamine on suhteliselt lihtne.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: A kat load lühikesele naisele...

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

badandevil kirjutas:

Ja A omi oli 2 ratast, mis olid täitsa mugavad, kahjuks ei vaadanud mis nimetusi nad kandsid. Ehk siis seal on rattad olemas.

Neil on seal:

  • Kawasaki ER-5
  • Kawasaki ER-6N
  • Yamaha XJ-600 (Diversion)
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

miu
Postitusi: 731
Liitunud: 30 Juul 2008, 15:21
Tsikkel: Ducati
Asukoht: Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 11 korda

Re: A kat load lühikesele naisele...

Lugemata postitus Postitas miu »

Korduv teema, otsing on teinekord abiks :wink: http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=8&t=51738

Midnight bugs taste best.
Suletud

Mine “Ainult naistele (mootorratturitele või lihtsalt huvilistele)”