O:Sõiduvarustuse

Mootorratta sõiduvarustuse ja muu sarnase ost. Kiivrid, tagid, saapad joped, kindad jne.
NB! Päevade arv viimasest postitusest, peale mida teema kustutatakse, on 60 päeva.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid

Teema algataja
Kodanik A
Tänatud: 1 kord

O:Sõiduvarustuse

Lugemata postitus #1 Postitas Kodanik A » 14 Aug 2018, 15:34

Tere

Olen hetkel sõiduvarustuse otsingul. Täpsemalt siis rohkem motomatkamise suunitlusega varustus (tekstiil). Kuna tootjate suuruse numbrid on küllalt erinevad, siis lisan enda mõõdud, Pikkus 1.9m., kaal 110kg, silm,ad hallid ja juuksed pruunid ;). Võib pakkuda nii uut kui vähe kasutatut (jope, püksid, saapad, kiiver(avatav)). Ps. poe hindadega olen kursis ja sealt oskan ka ise osta ;)

will111
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 164 korda

Re: O:Sõiduvarustuse

Lugemata postitus #2 Postitas will111 » 14 Aug 2018, 16:30

selline avatav kiiver https://www.webbikeworld.com/schuberth- ... et-review/
kõige vaiksem kiiver, millega olen sõitnud. ja võrlduseks pole ainult "odavad hiinakad" vaid nolanid, arai ja muud sellised asjad. mugav ka, ei pressi ega suru kuskilt, vähemalt minu peas. sisemus märgatavalt kulunud ei ole. välimus ka täitsa okei, kui sääsed maha loputada. 100euri hinnaks

jope sisse võin pakkuda korralikke pakse CE kaitsmeid mis olid Richa jope sees, jope ise (tekstiil) on tasku juurest pisut lõhki ja ilmselt jääks sulle väikseks anyway. Paljudel jopedel samas on kaitsmed naljanumber, nii et tasub välja vahetada
Kasutaja avatar

koi
Toetajaliige
Tsikkel: Honda CX 500ES
Tänanud: 39 korda
Tänatud: 33 korda

Lugemata postitus #3 Postitas koi » 18 Aug 2018, 00:31

Nagu teema upituseks... Mees ju kirjutab, et pruunid juuksed! Hall kaabu? Mul seevastu mõned hallid karvad olemas! Oma kiiver seest naruks kulunud. Mis suurus kiivril on? Äkki sobiks mulle?
Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.

will111

Lugemata postitus #4 Postitas will111 » 18 Aug 2018, 18:49

Kui minu pakutut silmas pidasid siis sellele on sisse kirjut 55/57. Samas enda igapäevane arai on 59-60 suurus (ja tundub, et on täpselt õige mõõt ka) aga saan ka schubertiga ilusti sõita. Mugavus on võrdväärne. Ainuke asi ehk, et pähe panek on üsna tihe, muus osas ehk kandmise/sõitmise ajal ei ole samas midagi kurta. Naine kannab nüüd 52/53 schubertit ja ütles, et talle jäi see 55/57 suureks. Sellepärast on ka müügis
Kasutaja avatar

koi
Toetajaliige
Tsikkel: Honda CX 500ES
Tänanud: 39 korda
Tänatud: 33 korda

Lugemata postitus #5 Postitas koi » 18 Aug 2018, 21:49

Siis vist väiksevõitu... Mul kiivri mõõt M (58 peaks olema). Nina vist kipub jääma liiga vastu lina. Mikrofoni jaoks ka veidi ruumi vaja... Proovida muidugi võiks korra.
Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.

will111

Lugemata postitus #6 Postitas will111 » 18 Aug 2018, 23:37

No proovima peaks minumeelest kohe kindlasti. Kõik muu on nagunii vaid skepulatsioon, nagu ka jalanõudega et ühed on 45, teised 47 aga mõlemad on täpselt parajad.

Nina vastu klaasi jäämisega selle kiivriga kohe kindlasti probleemi ei teki, see on mumeelest 110% välistatud. Näo ees on sel kindlasti rohkem ruumi kui ühelgi teisel kiivril, mida olen kasutanud. Panin just omale ka korra pähe ja peale juukselõikust libises peale päris kenasti :D Kuna mu enda mõõt on ~59-60 olenevalt pahmaka paksusest siis ei usu küll, et sulle väike on. Aga eks tule proovi, nii saab ikka kõige täpsemini teada. Privas võime leppida kokku, kus ja millal :)

Mine “Ost”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline