M: BMW EnduroGuard jope ja püksid pikemale/saledamale

Mootorratta sõiduvarustuse ja muu sarnase müük/vahetus. Kiivrid, tagid, saapad joped, kindad jne.
NB! Päevade arv viimasest postitusest, peale mida teema kustutatakse, on 60 päeva.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
  • Pealkirja ette algustähed M: / V: (Müük/ Vahetus)
  • Kuulutusel peab olema: hind, telefon või e-mail ja müüdava eseme asukoht
  • Kuulutuse "upitamine" pole lubatud, tõstmist vaata siit
  • Postitusele piltide lisamiseks vaata siia
  • Täismahus reeglid siin
Kasutaja avatar

Teema algataja
Hanno
Tsikkel: R1200GS
Tänatud: 3 korda

M: BMW EnduroGuard jope ja püksid pikemale/saledamale

Lugemata postitus Postitas Hanno » 30 Juul 2019, 13:25

Nimetus: BMW EnduroGuard Suite https://www.bmw-motorrad.co.uk/en/wear/ ... -suit.html

Kirjeldus:
2018 aasta kollektsioonist BMW veekindla mebraaniga üpris robustne sõiduülikond, disainitud suurema ratta peale n.ö. offroad sõiduks.

NP2 kaitsmeid otsast otsani täis, s.h. sabakondi kaitse. Eraldi välja tuua funktsionaalsusest, siis krae sees on storm-hood e. kapuuts, mis mõeldud vihmaga kiivri alla tõmbamiseks, et vesi krae vahele ei läheks. Ja võibolla kõige huvitavam osa on jope ees tuulutusvõrk, eraldi tõmbelukuga. St. kui esimene lukk lahti jätta, siis selle all on teine, mille kummaski servas mõne cm. laiused võrk-paneelid. Püsti sõites on sellisel moel täiesti esmaklassiline ventilatsioon kogu ülakehale.

suurus 102. BMW apparel mõõdutabelid on internetis kenasti saadaval, aga looduslikes tingimustes võrdlus oleks selline, et mina olen u. 189cm ja 85...90 kg, teksamõõtudega L36 W34, ja mulle püksid olid ideaalsed, jope oli ka paras ja kõhukasvatamise reservi oli ka veel.

Seisukord: Kasutatud umbes üks hooaeg (2018). Üldiselt heas korras. Pesin, aga sihtotstarbelise kasutamise jäljed siiski ühe pesuga päris jäägitult maha ei tulnud. S.t. siin-seal mõni laiguke nagu jäi. Kulumismärke avastasin välimiste püksisäärte alumisest servast. "Välimiste" tähendab seda, et põlvest allapoole on veel ka õhukesed sisemised sääred, mida tõmbluku abil ümber saapa pingule saab tõmmata, et alt vesi sisse ei lööks. Sarnased liidesed on ka varukatel.
Pilte siin:
https://www.dropbox.com/sh/wj8tgvu13z17 ... pWrga?dl=0

Hind:500€
Minu telefon/e-mail: 58841535

Vasta

Mine “Müük - motokiivrid, kindad, tagid, saapad, jne”