M: Enduro särk KLIM DAKAR, suurus M

Mootorratta sõiduvarustuse ja muu sarnase müük/vahetus. Kiivrid, tagid, saapad joped, kindad jne.
NB! Päevade arv viimasest postitusest, peale mida teema kustutatakse, on 60 päeva.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
  • Pealkirja ette algustähed M: / V: (Müük/ Vahetus)

• Kuulutusel peab olema: hind, telefon või e-mail ja müüdava eseme asukoht

• Kuulutuse "upitamine" pole lubatud, tõstmist vaata siit

• Postitusele piltide lisamiseks vaata siia

• Täismahus reeglid siin

Teema algataja
sdr1290
Tänatud: 1 kord

M: Enduro särk KLIM DAKAR, suurus M

Lugemata postitus Postitas sdr1290 » 16 Mai 2020, 12:22

Kirjeldus: Müüa üks läbi aegade robustsemaid ja karmimaid enduro särke Klim Dakar, mis sobib suurepäraselt kasutamiseks aastaringselt.

Suurus: M (medium). PS! Särgi suurus on tehtud arvestusega, et sobib M-suuruses kandjale kaitsmesärgi peale - ilma kaitsmesärgita sobib väga hästi L-suuruses kandjale!

• õlgadel ja küünarnukkidel pehmendused

• esi- ja tagapaneel õhku vähem läbilaskvast kangast

• varrukad õhku hästi läbilaskvast ja tugevast mesh-kangast

• silikoontrükk taga alumises otsas, et särk püsiks paremini püksis

Kasutan ka ise Klim Dakar särki ja olen sellega väga rahul - tegemist on väga kvaliteetse, mugava ja vastupidava särgiga, mis on suurepärane valik kiirema sõidu ja/või madalamate õhutemperatuuride puhul ning mis kevadel, sügisel ja talvel on minu jaoks endurotamisel täiesti asendamatu. Olen korduvalt selles särgis metsavahel sõites õlaga vastu puutüve lasknud, oksaga käsivarde saanud või küünarnuki maha pannud ja iga kord olen mõelnud, et no nüüd on küll särk puruks - aga ei midagi, varrukad on lihtsalt nii tugevast kangast, et on seni kõikidele katsumustele vastu pidanud!

3315-005-120-400.jpg
3315-005.jpg
IMG_0191.jpg

Seisukord: Uus (kiles, etikettidega, jaemüügihind 65.00 eurot).

Hind: 30 eurot
Minu telefon/e-mail: 5651452 / sklemm@hot.ee

Vasta

Mine “Müük - motokiivrid, kindad, tagid, saapad, jne”