Kõvad külmad tulekul....

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
KTM

Kõvad külmad tulekul....

Lugemata postitus Postitas KTM »

Küsimus et kas sellise külmaga nagu lubataxe nädalalõpux toimub ikka Rakvere kross?


Kasutaja avatar

xzburnoutzx
Postitusi: 1256
Liitunud: 26 Aug 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn/Dragster
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas xzburnoutzx »

Ilmatargad lubasid ka iga päev see suvi (kui see paari nädalane kuiva periood oli) et sajab homme-ülehomme jne. Ei näinud ma tilkagi. Nende ennustamine sama täpne kui Reporteri horoskoop.

Zidist
Postitusi: 878
Liitunud: 15 Aug 2004, 09:47
Asukoht: Viimsi

Lugemata postitus Postitas Zidist »

Raadios lubati just päevaks umbes -17 ja ööseks -20 kraadi. Ikka näpistav ilm on. Peab isegi mingi soojema-paksema riide tagi vastu välja vahetama. :lol:
Kasutaja avatar

GReddy
Postitusi: 481
Liitunud: 17 Aug 2004, 17:29
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas GReddy »

Issand, reedeks lubas -29 :?
Kasutaja avatar

xzburnoutzx
Postitusi: 1256
Liitunud: 26 Aug 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn/Dragster
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas xzburnoutzx »

MOMO kirjutas:
Issand, reedeks lubas -29 :?
Kui 20 ära tuleb siis on isegi hästi arvestades meie ilmateadet. Soome omas räägiti midagi -18nest. See oli ka seal suhteliselt põhjas :lol:
Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Lugemata postitus Postitas tali »

Mehed-naised, kellel autod väljas seisavad, eelolevateks öödeks soovitaks küll akud maha võtta ja tuppa viia kui tahate hommikul ikka oma sõidukid käima saada!
18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

hea vaadata kuidas maja ees diislimehed suitsu teevad ja unistavad bensukatest :mrgreen:
minu majas elab 3 diislimeest ja nendel ei läinud yhelgi auto käima hommikul :mrgreen:
korke.. kuda sa oma laeva täna käima said?? :ner:
Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Lugemata postitus Postitas tali »

Kõige targemad diislimehed on oma mootorid suurte külmade saabumise ajaks aegsasti laiali lasnud- siis saab külmaga hoopis soojas garaazhis remonti teha ega pea tanklas kütuselisandi järjekorras "aega parajaks tegema" :lol:
18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!
Kasutaja avatar

Tihver
Postitusi: 368
Liitunud: 07 Juun 2005, 18:56
Asukoht: Tiskre/Haapsalu
Tänatud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas Tihver »

Minu diisel berlingo läks matsust käima, aga naabrimehe audi a6 ei käivitunud oma aku pealt ja panime juhtmetega.

Husqvarna 701 Enduro

Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud...

Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

kross -20 kraadi juures on samast spordikategooriast nigu kivipall kreisiraadios :wink:

heh sepp... ma hommikul oma dislaga tööle sõites ikka unistasin hooaja algusest, et säästetud kütuseraha juba kord ometi saaks läbi bike peenestama hakata :mrgreen:

dislameestele väike soovitus: kangema külma tuleku eel tankides laske paagitäiele julgelt paar liitrit bena peale ja kui tegu mingi loguga (nagu minul) siis varuge pudel starterit 60eeku
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

sry et OT
a tead Matikesekene :mrgreen: ma ei taha veel yhtegi tsiklit näha... mul sellest enduuroga rallimisest siiamaani perse kange ja sellel olid nii pehmed matsud ,et olex nagu kiiktooliga sõitnud ja mul siiani keerab seest :mrgreen:
a palju pärnus kylma oli muidu?
ja mul naabril kahh disla berlingo ja selle mootor pani ylbelt käe puusa hommikul ja näitas teise käega fucki käivitamisel :lol:

krt väljas nii kylm, et profülaktika mõttes peab vist õhtul yhe viruvalge läbi naha libistama :roll:
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

õhtul haapsalust tulles oli -8 ja sadas vihma :?: :!:
nu ja täna hommikul -18
minupärast olgu või -30 - unes kallutan nii, et gondlitükke lendab ja ärgates ikka on pidevalt selline tunne nagu poleks sada aastat k...i saand... vihkan rsk seda talve :evil:

racerx
Postitusi: 955
Liitunud: 13 Okt 2004, 15:56

Lugemata postitus Postitas racerx »

tramm66 kirjutas:
kross -20 kraadi juures on samast spordikategooriast nigu kivipall kreisiraadios :wink:
Selles suhtes ei taha sulle vastu vaielda. Üks aasta sai Räpinas sõidetud nii et hommikul näitas -28.
Päeva peale tuli päike ja läks vist soojemaks :)
Nelarimeestel ei läinud pillid käima sest õli oli nii paks, et mootor ringi ei käinud eriti :)
Vedasid seal autode järel :)

Kui tuult pole ja päike paistab siis -15-20 elab kuidagi üle, kui väga kihutamise rada pole. Rakvere kipub aga üsna kiire olema, eriti talvel, nii et palju õnne kõigile kes sõidavad. Järgmine päev on nägu ja käed villis.
Kasutaja avatar

Kameeleon
Postitusi: 572
Liitunud: 06 Dets 2003, 14:30
Asukoht: Siin. Ratas- kah siin

Lugemata postitus Postitas Kameeleon »

Disla või bensiin ? Vahet pole. Minu sara ei suutnud hommikul kuidagi oma rattaid ringi vedada. Hakka või uskuma, et laagrid ja võllid on oma tavoti ära külmutada lasknud. Hääl oli selline nagu oleks auto veermik 3 aastat tagasi kinni roostetanud.

Aga käima läheb veel enne, kui võtme taskust kätte saan :D
Timex käekellad Bikeri raffale hea hinnaga
Kontakt: www.watches.ee
kari@jewelry.ee

pulsar
Postitusi: 345
Liitunud: 22 Sept 2004, 15:17
Tsikkel: GSF 1200 N

Lugemata postitus Postitas pulsar »

Hommikul näitas termomeeter -25 . :shock:
Roller käivituda ei soovinud. :lol:
Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas korke »

uue akuga näitab ka nokut =P
sepp kirjutas:
korke.. kuda sa oma laeva täna käima said?? :ner:

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.


ats97
Postitusi: 135
Liitunud: 02 Mai 2005, 13:09
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas ats97 »

minu bensiinimootoriga auto ei soostunud üldse korralikult töötama statoili "kvaliteetse" bensiiniga - jukerdas juba ennem, kuid nüüd külmaga oli ikka VÄGA vaevaline. Kuid peale tankimist lukoilis töötab jälle nagu kellavärk. Pärnus raeküla statoilis müüakse ikka saasta.
................

napalm
Postitusi: 237
Liitunud: 07 Dets 2004, 12:55

Lugemata postitus Postitas napalm »

sepp kirjutas:
hea vaadata kuidas maja ees diislimehed suitsu teevad ja unistavad bensukatest :mrgreen:
minu majas elab 3 diislimeest ja nendel ei läinud yhelgi auto käima hommikul :mrgreen:
korke.. kuda sa oma laeva täna käima said?? :ner:
Webasto abiks ju võib isegi seljast maha võtta ühte teist :twisted:

Teema algataja
Credo

Lugemata postitus Postitas Credo »

usa sünnimaaga rootsi tehnolooga volvo ei teinud hommikul teist nägugi. samas ma kardan, et need on selle auto ajaloo jooksul ka kõige madalamad temperatuurid, mida näinud ja tundnud on :D
Kasutaja avatar

Nigga
Postitusi: 1086
Liitunud: 21 Juul 2004, 10:39
Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel

Lugemata postitus Postitas Nigga »

xzburnoutzx kirjutas:
Ilmatargad lubasid ka iga päev see suvi (kui see paari nädalane kuiva periood oli) et sajab homme-ülehomme jne. Ei näinud ma tilkagi. Nende ennustamine sama täpne kui Reporteri horoskoop.
Jõhkralt paned... mõni teine horoskoop on siis parem?
Kasutaja avatar

Kameeleon
Postitusi: 572
Liitunud: 06 Dets 2003, 14:30
Asukoht: Siin. Ratas- kah siin

Lugemata postitus Postitas Kameeleon »

Credo kirjutas:
usa sünnimaaga rootsi tehnolooga volvo ei teinud hommikul teist nägugi. samas ma kardan, et need on selle auto ajaloo jooksul ka kõige madalamad temperatuurid, mida näinud ja tundnud on :D
Sul on hea isend sattunud, minu oma keeldus hoolimata punaseks keeratud salongi soojendusest üle 15 kraadist õhku salongi puhuma.

Rootslased vist kõrgemat temperatuuri ei kannata
Timex käekellad Bikeri raffale hea hinnaga
Kontakt: www.watches.ee
kari@jewelry.ee

Teema algataja
Tan121

Lugemata postitus Postitas Tan121 »

Automarki vast küll õige pole süüdistada, asi ikka hooldamises. 20 kraadi külma minu Volvole pole mingi näitaja.

Naise Suzuki Balenogi läx ilusti käima kui mitte arvesatada teistkordset süütevõtme keeramist, kuna esimese korraga suri välja.

Uued küünlad, korralik aku, mitte viimase piiri peal tühi bensupaak ja esmane külmahooldus ongi tehtud.
Kasutaja avatar

Kameeleon
Postitusi: 572
Liitunud: 06 Dets 2003, 14:30
Asukoht: Siin. Ratas- kah siin

Lugemata postitus Postitas Kameeleon »

Tan121 kirjutas:
Automarki vast küll õige pole süüdistada, asi ikka hooldamises.
Sellisel juhul :evil: INFOAUTO meestele krt hoolduses käidud täpselt graafiku kohaselt ja viimati eelmisel nädalal :evil:
Timex käekellad Bikeri raffale hea hinnaga
Kontakt: www.watches.ee
kari@jewelry.ee

Teema algataja
raiq

Lugemata postitus Postitas raiq »

Diisli omanikele: Sügisel käima, kevadel seisma.
Vene kroonus käinud peaks mäletama.
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Kameeleon kirjutas:
Sul on hea isend sattunud, minu oma keeldus hoolimata punaseks keeratud salongi soojendusest üle 15 kraadist õhku salongi puhuma.
Juhul kui tegemist diisliga, siis ei midagi uut siin maailmas. Paljud kaasaegsed diislid on nii ökoks tehtud et need ei saagi sooja toota..
it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.

joel
Postitusi: 1799
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 110 korda

Lugemata postitus Postitas joel »

Tan121 kirjutas:
Uued küünlad, korralik aku, mitte viimase piiri peal tühi bensupaak ja esmane külmahooldus ongi tehtud.
Lisaks siia veel korraliku õli kah. Kui õli liiga paksuks läheb, siis ei jaksa ka korraliku akuga starter piisavalt kiiresti mootorit ringi ajada.
Joel
Kasutaja avatar

saqu
Postitusi: 1051
Liitunud: 30 Aug 2005, 14:05
Tsikkel: Yamaha WR400F
Asukoht: Saku

Lugemata postitus Postitas saqu »

Volvot küll süüdistada ei maksa, pigem ikka paksu õli või lahjat akut. Minu 3 liitrine bensumootoriga Volvo läks küll täna -20 kraadiga lubinal käima. Paar kolm aastat tagasi oli siin mitu päeva -30 ja alla, ka siis läks ilusti käima kuigi starter ei jõudnud nii kiiresti vedada kui suvel loomulikult. Tundub, et õli tihedusel hakkab tähendus olema -20 kraadi juures. Vahepeal oli teisel Volvol sees 10W40 poolsünt ja see oli küll -20 juures hulga paksem ja käivitumine mitte nii hea kui 5w50 täissündiga. Veel üks hoiatus, laadige akud enne külmasi ära ja ärge jätke tühjakskäiatud akut ööseks välja, muidu võivad pooltühjad akud "ülespaistetada" :shock:
SAQU

WR400F
Opinions are like assholes – everybody has one.

Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

olen kasutanud viimased 15 aastat kõikidel oma autodel sellist asja nagu elektriline plokisoojendus.taimeriga 2-st tunnist piisab.Hommikul on selline tunne, et keegi on just autoga sõitmas käinud.nii ilusti soe on ta.
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

Pilt

Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Raigo »

Hr.Nõel kirjutas:
olen kasutanud viimased 15 aastat kõikidel oma autodel sellist asja nagu elektriline plokisoojendus.taimeriga 2-st tunnist piisab.Hommikul on selline tunne, et keegi on just autoga sõitmas käinud.nii ilusti soe on ta.
ainult käigukast on kange ;)
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”