kas pillimängijaid ka foorumis leidub?

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Olku-

kas pillimängijaid ka foorumis leidub?

Lugemata postitus Postitas Olku- »

Mul siis küsimus.Et kas foorumis ka pillimängijaid on?oleks tore teada ju.
Ma ise muidu oskan trumme ja kidra plännida,aga üksi suht labane tinistada,aga sammas äkki keegi siin kes viitsiks kampa lüüa.sest mida kodus ikka passida.sõita ju ei sa.ja mine sa tea äkki kunagi võiks tsiklimeeste bändi teha(:



mattyas
Postitusi: 232
Liitunud: 26 Sept 2004, 23:19
Asukoht: Raasiku

Lugemata postitus Postitas mattyas »

ma oskan klaverit natuke mängida veel :D varsti ei oska seda ka enam, pole aega. ega klaveriga siklimeestebändis midagi tee kah :D


aga plaanis kitarri õppida :twisted:
Kasutaja avatar

Len
Postitusi: 234
Liitunud: 15 Sept 2005, 20:45
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Len »

Kitarri mänging, mitte küll väga proffesionaalsel tasemel :) aga mängin (ehk hätta ei jää enamus lugudega) :lol:
Aprilia RS 50-> Aprilia RS 125 -> Suzuki GSX 600F -> Honda CBR 600F -> Aprilia RSV Mille

Teema algataja
Olku-

Lugemata postitus Postitas Olku- »

sul elektri kidra olemas muidu?isenesest keilas noortekeskuses vägahea tehnikaga prooviruum ja ei makas ka midagi.ma ei tea kui huvi siis võib ju proovida midagi,äkki kukub päris lahedalt välja.mis arvad?
Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

ega klaveriga siklimeestebändis midagi tee kah
Miks ei tee? Kui ikka korralik fantaasia ja loomingulisus, siis annab ka klaveriga imesid teha. Ilmselt mäletate kooslusi Metallica+sümfooniaorkester, Manowar+meeskoor ja Eesti bändi Metsatöll oma flöödiga! Apocalyptica oma tsellodega jne.... Iga "ebatraditsioonilise" pilliga saab bändi ja tema muusika muuta hoopis huvitavamaks! Ära selle pärast nüüd küll muretse, et seal midagi teha pole.
Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.
Kasutaja avatar

Len
Postitusi: 234
Liitunud: 15 Sept 2005, 20:45
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Len »

Olku- kirjutas:
sul elektri kidra olemas muidu?isenesest keilas noortekeskuses vägahea tehnikaga prooviruum ja ei makas ka midagi.ma ei tea kui huvi siis võib ju proovida midagi,äkki kukub päris lahedalt välja.mis arvad?
:) Ei, elektri kidrat mul ei ole ja selle Keila värgiga on ka nii, et ma elan ju Pärnus :wink: :lol: Aga muidu sul idee hea, et kui igav siis koos pilli mängida.
Aprilia RS 50-> Aprilia RS 125 -> Suzuki GSX 600F -> Honda CBR 600F -> Aprilia RSV Mille

Teema algataja
planetarider

Lugemata postitus Postitas planetarider »

mina tinistan ka natukene kitarri :twisted:
bassipeale sobiks ma paremini ma arvan....tavalise peal ei saaks kõigega hakkama!
aga iseenesest mõte luua tsikklimeeste bänd ei ole ju sugugi halb :!:
Kasutaja avatar

jorh
Postitusi: 65
Liitunud: 08 Veebr 2005, 13:57
Asukoht: TLN

Lugemata postitus Postitas jorh »

Ma mängin kidrat, kontrabassi ja bassi. Aga kahjuks juba osalen kahes bändis ja lisa koormust küll ei taha. Ja ise olen bluegrassi fänn. all on link, seal kuulete mis asi see on. BGR 108.
iz56, Victory vegas.Suzuki GS 125. Yamaha XT 600.

trim
Postitusi: 101
Liitunud: 19 Jaan 2006, 01:41
Asukoht: kose
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas trim »

mängin kitarri ja bassi, laulmisega olen ka kodus
Palun Ära Solvu
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Otseselt klaveriga võibolla jah eriti tegija ei ole, aga muude lähedaste (klahv) pillidega saab hakkama küll. Eesti motoüritustel ringi on liikunutule peaks varahommikuni kostev lõõtsamäng koos juurdekäiva laulujoruga vägagi tuttav teema olema :wink: .

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Riding with a King!

vootele
Postitusi: 138
Liitunud: 18 Veebr 2004, 19:01
Asukoht: Keila
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas vootele »

klaverit alates 6. eluaastadst mänginud, päris käppas on, hiljem õppisin kidra ja trummi juurde. Heliloominguga ka tegelenud erinevates stiiildes
Kasutaja avatar

retro
Postitusi: 924
Liitunud: 27 Juun 2005, 18:20
Tsikkel: Tiger885, külkaIŽ
Asukoht: Kohatu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 30 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas retro »

bassi mängind ja laulda joristand viimased 17 aastat. kahjuks aga sama lugu - ei jätku olemasolevate bändidegi jaoks piisavalt aega. samas mõnel üritusel jämmida - olen käsi
Viimati muutis retro, 09 Mär 2006, 12:52, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

analoog
Postitusi: 164
Liitunud: 19 Juul 2005, 13:48
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas analoog »

Oskan päris edukalt parmupilli pläristada :D
Kasutaja avatar

Rocvamux
Postitusi: 104
Liitunud: 02 Jaan 2004, 04:19
Tsikkel: Jawa 638, Beta Zero
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Rocvamux »

Kitarri olen nüüds 2 aastat mänginud ja trumme saab aasta täis , trummide taha istuks küll hea meelega :) kitarri juba mängin ühes bändis.
See bändi mõte pole küll üldse paha, aga ma usun ,et Eesti pealt niimoodi suvalt ei saa kõik kokku tulla ikka ja tehnika ei ole kah väga kerge tulema.Oma bändiga liikusime ise kah hiljuti kultuurimajast ära ,et omal käel hakkama saada ja ega ikka vahel tuleb asjadest puudus küll, hea ,et trummid olemas on, need ikkagi sellised kõige kallimad ja suuremad. 8) Kuid kui te sinna Keilasse midagi kokku paneks oleks mõnus küll.Edu jõudu
varustus selga !

Teema algataja
Matrix

Lugemata postitus Postitas Matrix »

Noh, sai omal ajal muusikakool lõpetatud, seda küll akordioni erialal ning peale seda õppisin omal käel kitarri mängu selgeks, kutsuti isegi korra ühte tuntud bändi proovima, aga ma olen rohkem omaette nokitseja. Viimasel ajal pole isegi selleks enam aega olnud. Akordionit muidugi pole enam peale muusikakooli lõpetamis katsunud. Nii, et nooti üldiselt veel ikka tunnen, muusikast ja pillimängust pean lugu, aga antud hetkel jah distants liig suur siit Mulgimaa pealinnast. Aga mõte muidu hea ja jõudu Teile.

ats97
Postitusi: 135
Liitunud: 02 Mai 2005, 13:09
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas ats97 »

Mina tuututan pasunat mängida juba üle 15 aasta :lol:
................

Teema algataja
mux

Lugemata postitus Postitas mux »

Olen akustilist kitarri omalkäel paar aastat tinistanud. Midagi tuleb välja ka juba. :roll:

Teema algataja
Tonye

Lugemata postitus Postitas Tonye »

Kitra mängin ja laulan ka. Viimases "Kahes taktis" jõudsin poolfinaali Bon Jovi looga. Nii, et meisterdage miskit muusikat kokkutulekuteks valmis, ma hea meelega rokiks kaasa teiega.

Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Julge »

mux kirjutas:
Olen akustilist kitarri omalkäel paar aastat tinistanud. Midagi tuleb välja ka juba. :roll:
Sama siin :-)

Fazer
Kasutaja avatar

Torpedo
Postitusi: 348
Liitunud: 22 Juul 2003, 22:24
Tsikkel: Ural Solo '06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Torpedo »

Akustilist kitarri... ah krt seda on vist enam-vähem kõik muusikahuvilised plänninud. Õppinud omal käel palehigis Metallica lugusid jms.

Bassi näpin aeg-ajalt oma lõbuks, bändi küll sellega mängima ei kõlba, peaks enne hullu arenema.

Tenorsaksofoni sai muusikakoolis õpitud ja keskmiselt paar korda aastas võtan ka välja ja puhun nii et põsed õhetavad, aga tunda on, et õpitu kipub meelest minema ja justkui õpiks pärast rasket avariid uuesti kõndima... :oops:

Rock-vokaaliga see-eest probleeme ei kurda, kõripilli tuututan lahti ikka iga päev autos või kodus mõne hea loo järgi. :D Või siis liikluses mõne munajoodiku peale.

Veel on kodus viiul ja suupill, aga nendest ei ole veel sotti saanud, kuhu auku neid toppima peab, et nad talutavat häält teeksid. Klavereid on 2tk, süntekas ka, aga siinkohal tuleb mängu juba huvipuudus. Aa ja mandoliin, mille kohta mul puudub häälestamisjuhis.:P
I'm not a gynecologist, but I'll take a look.
Kasutaja avatar

Whitebalance
Postitusi: 493
Liitunud: 04 Juun 2005, 00:04
Asukoht: Saue
Kontakt:

;)

Lugemata postitus Postitas Whitebalance »

Ma lõpetan hetkel muusikakooli akordioni erialal, et kui lõõtsa tarvis siis võin appi tulla või lauluhäält. Olen laulnud 9 a ja kuidas kunagi laulan 2,3 kooris bassi baritoni (hädajuhtudel tenorit). Veel olen väheke suupilli ja kidra pelanud. :D :D :) :)

Teema algataja
cha0s

Lugemata postitus Postitas cha0s »

Sügisest kitarri õpetaja juures käinud õppimas. Mängin akustilist ja elektrikitarri.
Kasutaja avatar

jukutom
Postitusi: 395
Liitunud: 05 Aug 2004, 15:28
Asukoht: Kose Vabariik Harjumaal/Nike, Adidas ja Salamander
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas jukutom »

Kose Kammerkoor vajab hädasti tenoreid! TÕELISI tenoreid! Ei teeks halba ka bass, II bass!
Ise ma mängin kaarte,tola,sulgpalli,naisemeest ja džentelmeni. :lol:
Talv on vist tõesti pikaks veninud....
Ei ole olemas tigedaid inimesi, on hoopis vähe huumorit!

Teema algataja
aadu3k

Lugemata postitus Postitas aadu3k »

bass 5. aastat 8)
ja natukene kitarri
Kasutaja avatar

slinki
Postitusi: 443
Liitunud: 18 Nov 2003, 10:42
Tsikkel: Yamaha
Asukoht: Saku
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas slinki »

1-9 klass Tallinna Muusika Keskkoolis. Erialadeks olid: Klaver, Trompet, Bariton. Oma lõbuks mängin kitarri.
slinki / Krossikad / Yamaha Neo`s 70ccm / Pocket Bike / Yamaha R6 / MT-03 / GSX-R 600 / Yamaha YZ250F / Yamaha Fjr 1300 / Yamaha XT1200Z Super Tenere

Teema algataja
aadu3k

Lugemata postitus Postitas aadu3k »

krt Slinki ma olen ainult ühe korra sind kitra mängimas näinud :(

Zidist
Postitusi: 878
Liitunud: 15 Aug 2004, 09:47
Asukoht: Viimsi

Lugemata postitus Postitas Zidist »

trim kirjutas:
mängin kitarri ja bassi, laulmisega olen ka kodus
Sinu stiiliks siis vist Punk. :)

Teema algataja
Kid

Lugemata postitus Postitas Kid »

akustilist kidrat tinistan 8)
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas mella »

Torpedo kirjutas:
Aa ja mandoliin, mille kohta mul puudub häälestamisjuhis.:P
Kui viiuli järgi proovid häälestada, iga keelepaar oktavi vahega, oled õigel teel :P
Kasutaja avatar

Hondarebel
Postitusi: 330
Liitunud: 28 Juun 2004, 11:08
Tsikkel: MotoGuzzi
Asukoht: Valgamaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hondarebel »

mina olin 5 aastat POPS...ja see tiitel jääbki külge



vt www.popsid.com ja suvel Gaudeamusele ühisPOPSutamisele

(sõnaseletus : POPSID = end. EPA puhkpilliorkester)
Think positive
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”