Algaja küsimused


Teema algataja
deadbeatd69

Lugemata postitus Postitas deadbeatd69 »

nonii tahtsin siis ka enda esimesest kogemusest rääkida. Esimene tund autokoolis möödus siis valgus kiirusel ilma viperusteta (ptui ptui ptui).

kuna see oli ikkagi elu esimene kord arvestatava ratta seljas siis avastus jagus küllaga.

Esimene avastus. Linnas vaatad ratta vuravad edasi tagasi nagu õhk mis midagist eriti ei kaalu. Ning olen lugenud palju palju erinevate ratasete kohta ning tekinud arvamus, et mis see 200 kg maapeal siis ära ei ole. Istusin siis mina ratta selga ja ohoo polegi nii kerge kui arvasin :). Aga samas pole ka raske kui ratas kahel rattal :D

Teine asi. Olen ka lugenud, et käed väsivad ning arvasin, et endal pole hullu kuna skuutriga on ikka tublisti sõidetud. Aga võta näpust. Peale tundi aega tiirutamist ikka tunned küll kuidas pöidlad ei taha enam alluda.

Veel ni palju et olen ka siis nakatanute seas. :lol: Ning tuhin on juba see, et millal jälle saab. Instruktor ütles ka et pole väga vigagi endale aga tundus küll, et siin ning seal oli ikka eksimusi küll. Aga noh arusaadav ikkagi esimene kord.

dead@ootab neljapäeva

terv
K:S

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”