vana 350 jawa uued kolvid ja sõrmed

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!

Teema algataja
jawarider2
Postitusi: 9
Liitunud: 25 Juun 2006, 13:23

vana 350 jawa uued kolvid ja sõrmed

Lugemata postitus Postitas jawarider2 »

Nii siis ostsin enda jawa 634-le poest tutika väntvõlli ja kui kolbe külge hakkasin panema siis tuli välja et sõrmed ei lähe läbi.Siis selgus et tegemist vana 350 jawa väntvõlliga.Niisiis oleks hädasti vaja UUS-i kolbe ja sõrmesi.Kõik kel on pakkuda andku mulle teada kas siia foorumisse või saatke meilile :flyboy89@hot.ee
ja sõrmed peavad olema 15mm läbimõõduga ja kolviava samuti 15mm...634-l on 16mm.
ette tänades siim



ats97
Postitusi: 135
Liitunud: 02 Mai 2005, 13:09
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas ats97 »

mul peaks maal olema uus 634 väntvõll (kaua seisnud, kuid peaks ikka ok olema), kui oled vahetamisest huvitatud siis anna teada(ise vajan just 360 oma).
................

Teema algataja
jawarider2
Postitusi: 9
Liitunud: 25 Juun 2006, 13:23

Lugemata postitus Postitas jawarider2 »

samas ma võin vahetada 634 uued kolvid+rõngad ja sõrmed vana jawa uute kolbide+rõngaste ja sõrmede vastu.

Teema algataja
jawarider2
Postitusi: 9
Liitunud: 25 Juun 2006, 13:23

Lugemata postitus Postitas jawarider2 »

to ats97:vahetusest pole eriti huvitatud kuid kui sa müüksid seda väntvõlli siis kui suure summa eest???

ats97
Postitusi: 135
Liitunud: 02 Mai 2005, 13:09
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas ats97 »

ma pole müügist huvitatud kuma plaanisin selle panna vana jawa mootorisse - mul olemas nii 360 kui ka 634 kolvid, silindrid muude jubinatega(uued) , 360 karterid+silindrid kuid väntvõll on 634 oma. kui siis ainult vahetan!
................
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas mella »

ma ei saa aru, miks keegi tahab 634 mootorisse hirmsasti 360 vänta panna..
Sel ju sõrmed puksi peal, samas 634 on nõellaager, mis ilmselgelt on väiksema hõõrdumisega.
Lisaks sellele on 360 kolvid alt teistsuguse kujuga (vähemalt ma nii mäletan).

Teema algataja
jawarider2
Postitusi: 9
Liitunud: 25 Juun 2006, 13:23

Lugemata postitus Postitas jawarider2 »

to mella:Ma ei taha pana 634 mootorisse 360 väntvõlli aga asi oli selles et ma ostsin selle tutika vända brauermotost ning nad ütlesid et see on 634 vänt...niiet kui ma hakkasin 634 kolbe külge panema siis tuli välja et need ei istu ja tegemist vana jawa vändaga...ning uut pole ka kuskilt saada..see selline defitsiitne kaup...niiet ma tean et vaja oleks vana jawa kolbe+ sõrmi sest 634 silindrid on samad mis vanal jawalgi...enne loe teemat korralikumalt kui hakkad jama kirjutama!!!
Kasutaja avatar

JohnDoe
Postitusi: 100
Liitunud: 01 Apr 2005, 12:54
Asukoht: Rapla/ Tallinn

Lugemata postitus Postitas JohnDoe »

huvitavatest kohtadest ostetakse tavaari siin. Jawa õigeid osi saad ju nõmme tee 103 seal jawa esindus ju! seda eksimust nad läbi küll ei laseks.... :)
Elukooli õpilane
pole just viiemees! :)
VEOKITE VARUOSAD!

Käin meeleldi mülkas! :)
56 940 571
Omal poolearuline IZ planeta 350ccm krutitud ja puuritud ning kontaktivaba. -kärnadega! `65a.
... rääkimata JAWA`dest
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas mella »

Kui sa teise mehega ei taha vahetada 634 vända vastu, siis tahad ju...
Ja 634 silindrid EI OLE samad, mis vanal jawal. Kuju on teine. Kui sa üldse ümmargusel ja kandilisel silindrivormil vahet teed.
jawarider2 kirjutas:
to mella:Ma ei taha pana 634 mootorisse 360 väntvõlli aga asi oli selles et ma ostsin selle tutika vända brauermotost ning nad ütlesid et see on 634 vänt...niiet kui ma hakkasin 634 kolbe külge panema siis tuli välja et need ei istu ja tegemist vana jawa vändaga...ning uut pole ka kuskilt saada..see selline defitsiitne kaup...niiet ma tean et vaja oleks vana jawa kolbe+ sõrmi sest 634 silindrid on samad mis vanal jawalgi...enne loe teemat korralikumalt kui hakkad jama kirjutama!!!

marsu

Lugemata postitus Postitas marsu »

vii see vänt sinna tagasi siis ju kui nad sulle vale andsid :?

Teema algataja
jawarider2
Postitusi: 9
Liitunud: 25 Juun 2006, 13:23

Lugemata postitus Postitas jawarider2 »

to mella:A mis see kuju seal loeb????Mõõdud on samasugused...olen näinud nii ümmargusi kui ka kandikisi..ml on kandilised uued silindrid olemas.

Tsikkelröövel
Postitusi: 1754
Liitunud: 27 Dets 2005, 17:55
Tsikkel: Kawa GPZ 550, W800, Jawa 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 27 korda

Lugemata postitus Postitas Tsikkelröövel »

Vana 360 mudeli karteri peale istuvad 634 silindrid kenasti. Küll selliseid nähtud, tehniliselt seega ei midagi võimatut. Aga et keegi 634 peale 360-ne potid paneks, seda pole küll näinud. Sõbrad, ärge jannake sihukeste asjadega, 634 pole mõtet retsida vanema tehnoloogia juurdearetamisega, samas 360-t ei ole ilus alandada kandiliste silindritega. Viimane tolle ajastu ilusaim tsikkel ju.
Kas Mees ostab tsikli, pole küsimus. Küsimus on: millal?

Teema algataja
jawarider2
Postitusi: 9
Liitunud: 25 Juun 2006, 13:23

Lugemata postitus Postitas jawarider2 »

to tsikkelröövel:sa oled valesti aru saanud...ml on 634 silkud olemas ja kolvid ka aga kolvi augu suurus on 16 mm aga kui ma panen sinna vana jawa kolvid sisse siis kõik klapib ju ja ma ei pane neid ümaraid silkusi.
sest ml ju vana jawa väntvõll mille kepsuava on ka 15mm niisiis mul ei jää muud üle kui need vana jawa kolvid panna sinna sisse.Uut vänta ei raatsi ka enam osta.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”