Tunni jooksul 6 peatatud tsiklit...!?

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
remy
Postitusi: 350
Liitunud: 07 Juul 2004, 00:56
Asukoht: Reval/Kristiine

Tunni jooksul 6 peatatud tsiklit...!?

Lugemata postitus Postitas remy »

Täna õhtul Tallinnas ringi sõites nägin kuuel korral kui politsei oli tsikkli kinni pidanud.. ja seda tunni jooksul. Kas on poliisile antud käsk hakata motomehi rohkem kontrollima või oli tegemist reidiga või kõigest kokkusattumus?

Keegi teine ka miskit sellist tähele pani? Kui lihtsalt minu luulud siis vabandan mõtetu postituse pärast.
Kasutaja avatar

Aerox70
Postitusi: 180
Liitunud: 09 Apr 2005, 21:48
Asukoht: Tabasalu

Lugemata postitus Postitas Aerox70 »

Minu meelest täna oli üldse väga palju mente tallinnas, eile hakkas üks ment järgi sõitma mulle :S
Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas korke »

otsivad äkki kedagi :lol:

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.


asdf123
Postitusi: 146
Liitunud: 21 Juun 2005, 01:34

Lugemata postitus Postitas asdf123 »

korke kirjutas:
otsivad äkki kedagi :lol:
Korke varjad midagi ? :) :lol:
Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas korke »

Mina ei tea midagi ja eilsest päevast ma pole mitte ühtegi meetrit sõitnud tsikliga...kuna lõpetasin tsiklitega sõitmise... ...seega ma olen puhas :twisted: :ner:
asdf123 kirjutas:
korke kirjutas:
otsivad äkki kedagi :lol:
Korke varjad midagi ? :) :lol:

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

non-smoking
Postitusi: 382
Liitunud: 07 Veebr 2006, 22:15
Asukoht: Harku

Lugemata postitus Postitas non-smoking »

Nii täna Laagris tehti kahe Mendibussiga haarangud kus teostati lubade kontrolli motikatele(enamik olid rollerid) ja pandi puhuma!
Kasutaja avatar

Aerox70
Postitusi: 180
Liitunud: 09 Apr 2005, 21:48
Asukoht: Tabasalu

Lugemata postitus Postitas Aerox70 »

non-smoking kirjutas:
Nii täna Laagris tehti kahe Mendibussiga haarangud kus teostati lubade kontrolli motikatele(enamik olid rollerid) ja pandi puhuma!
Sa olid üks neist ?

asdf123
Postitusi: 146
Liitunud: 21 Juun 2005, 01:34

Lugemata postitus Postitas asdf123 »

Õige ka, see puhumine. Nägin isegi reedel kuidas "väike" rollerite kokkutulek mööda linna liikles (ca 20 rollerit) kellel 2 poisikest peal olid, eks tagumisel ühes käes viin teises pealejook. Tuleks nad kõik sealt pealt maha tõsta ja aru pähe panna ! ;)
non-smoking kirjutas:
Nii täna Laagris tehti kahe Mendibussiga haarangud kus teostati lubade kontrolli motikatele(enamik olid rollerid) ja pandi puhuma!
Kasutaja avatar

ken100
Postitusi: 362
Liitunud: 11 Nov 2003, 21:48
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas ken100 »

Täna päeval peatas subaru ment ühe bike rusalka juures kinni ja piritateel said ühe rolleri kätte, kus kaassõitjal puudus kiiver.
Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas korke »

mis see ''ment'' on ? :roll:

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

Enemy Territory [ COD ]
Postitusi: 271
Liitunud: 01 Juun 2006, 10:02
Asukoht: Tartu | Benelli 491 (Y) 70 cm3 :)

Lugemata postitus Postitas Enemy Territory [ COD ] »

ErAmEnT ! :lol:
S¤Ã¤Ã¤S¤E

Roth

Lugemata postitus Postitas Roth »

...ja mitte ainult tallinnas. Sõitsin just pool tundi tagasi Tartus kodu poole kui üks hall Hunday järgi sõitis ja rajalt maha võttis. Kahtlaste manöövrite pärast, so. ümberpöörd ja tuldud teed tagasi. Huvi pakkusid neile load ja möödaminnes ka joove.

Tan121

Lugemata postitus Postitas Tan121 »

Eile Tallinnas imestasin sama asja. Tavaliselt näen päeva jooksul heal juhul 1 patrulli, eile linnas sõites (päeva ajal) nägin 5 patrulli, neist 1 hall Hyundai. Kaks olid tsiklimehed kinni pidanud teised tegelesid autodega. Tundus nagu terve linn oleks neid eile täis olnud. Aga mingit haarangut just ei olnud.

g2ngster
Postitusi: 248
Liitunud: 03 Mär 2005, 22:35
Asukoht: Põnevad multifilmid

Lugemata postitus Postitas g2ngster »

Mõni aeg tagasi oli terve Tallinna peale ainult kaks patrulli, millest üks oli selle sõduri kuju juures..

Võibolla teeb politsei nüüd comebacki :D
Kasutaja avatar

Sturm
Postitusi: 191
Liitunud: 29 Juun 2005, 16:09
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Sturm »

Minu arust oli see reklaamitrikk, et Tallinnas ainult kaks politseipatrulli on. Mu meelest on lugupeetavat liiklusjärelvalvet Tallinnas tunduvalt rohkem. Või on mu sõbrad ja klubikaaslased tõsiselt õnnetud inimesed, et suutsid leida ühe patrulli kahest võimalikust :P (Laagna teel tsiklitel +100 ja +50 :roll:)
Yamaha YZF 750 R ´94
http://www.hunta.ee

triplekix
Postitusi: 851
Liitunud: 23 Mai 2005, 17:06
Tsikkel: Suzuki GSX-R 1000 K8 2008a.
Asukoht: Tallinn, WSK
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas triplekix »

g2ngster kirjutas:
Mõni aeg tagasi oli terve Tallinna peale ainult kaks patrulli, millest üks oli selle sõduri kuju juures..

Võibolla teeb politsei nüüd comebacki :D
Ei olnud mitte kaks patrulli, vaid kaks liikluspolitse ekipaaži. Patrulle alati sitaks olnud.
Kui sa ikka kõike oskad, siis ei ole karta miskit.

Õigusabi.

Perekonnaõiguslike probleemide (elatise määramine, suhtluskorra määramine, elukoha määramine jms) puhul, saate abi siit:
http://www.puurits.ee
Hagide koostamine, konsultatsioonid, kohtus esindamine jms.

g2ngster
Postitusi: 248
Liitunud: 03 Mär 2005, 22:35
Asukoht: Põnevad multifilmid

Lugemata postitus Postitas g2ngster »

triplekix kirjutas:
g2ngster kirjutas:
Mõni aeg tagasi oli terve Tallinna peale ainult kaks patrulli, millest üks oli selle sõduri kuju juures..

Võibolla teeb politsei nüüd comebacki :D
Ei olnud mitte kaks patrulli, vaid kaks liikluspolitse ekipaaži. Patrulle alati sitaks olnud.
sorry, my bad :oops:
Kasutaja avatar

Mix
Postitusi: 1246
Liitunud: 18 Mär 2004, 16:25
Tsikkel: tsiklit netu.
Asukoht: Tartu, Estonia

Lugemata postitus Postitas Mix »

Politseikooli on järjekordne lend lõpetanud. Või siis veel võimalus, et kursandid on praktikal.
:roll:
-
-
Kasutaja avatar

tommy
Postitusi: 41
Liitunud: 20 Dets 2004, 10:55
Tsikkel: Yamaha FZR100,Kawasaki Tengai

Lugemata postitus Postitas tommy »

Sama siin, teisipäeval sõitsin mööda Ristiku tänavat, tee ääres seisis politsei Mondeo, nii kui tsiklit nägid kargasid välja ja kohe sauaga vehkima. Peale dokumentide kontrolli küsisin peatamise põhjust, siis möriseti midagi umbmäärast.
Yamaha TDM 850
Kawasaki Tengai
Izh Planeta Sport

dubweiser
Postitusi: 484
Liitunud: 08 Apr 2005, 23:58
Tsikkel: bmw r1150 gs adventure

Lugemata postitus Postitas dubweiser »

minu arust võiks politseipatrulle rohkem olla. vaadake, mis faking tallinna liikluses toimub??? suhtkoht jõhkraks ja nahaalseks oleks nagu asi läinud juba. linn on isehakanud autosportlasi täis, kellel kõigil tõmbub kohe till sisse poole, kui motikat näeb. :evil:
Kasutaja avatar

kais
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Juun 2006, 16:13
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kais »

Siseinfona, et kuna VÄGA palju tsikliste sõidab lubadeta ja osad neist ebakaines olekus (mitu õnnetust sellistega juhtunud viimasel ajal), siis on tsiklistide vastu kõrgendatud tähelepanu :wink:

Turvalist liiklemist! :lol:
www.motorsport.ee - Where the action is, we're there!
Kasutaja avatar

Kri$o$
Postitusi: 558
Liitunud: 18 Okt 2005, 09:42
Tsikkel: rod ja pooleli xs
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Kri$o$ »

las seadusesilmad lammutavad. asi ongi käest ära läinud.
sama (tihedamat kontrolli) võiksid nad teha ka autojuhtidega.
Sex is like a card game, if you don't have a good partner, then you better have a good hand ...
I don't give a shit, I don't take any shit, I'm not in the shit busines!
Kasutaja avatar

InterFace
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Juun 2005, 04:43
Asukoht: tln / pääsküla
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas InterFace »

_KÕIKI_ rollereid peaks kontrollima mis vähegi silma jääb. lubade ja vanuse suhtes. liiga palju on juba pealt näha 11-13 aastasi sõitmas ringi.
ning teha mingi soolane trahv. kas tõesti üle 600 ei saa teha või siis ei taheta? mingi korralik neljakohaline number ette kirjutada siis vanemad võtavad selle rolleri ära küll oma võsukeselt.

samuti lasnamäel minuarust iga teine rollerist ei kanna kiivrit (tõsi , enamik on 30 ringis mehed kes ilmselt õlle järel käivad) ning sõidavad mööda kõnniteed.
<a href="http://www.rolleriklubi.org/foorum/view ... 0">Piaggio Free 50 '1998 - "Juust"</a>

errorcode12
Postitusi: 168
Liitunud: 20 Juun 2006, 20:41
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas errorcode12 »

Üle pika aja oli eile ka motopolitseid näha.

onu Reemus

Lugemata postitus Postitas onu Reemus »

Väga teretulnud nähtus.Ei ole just teab mis inglike kesapõllul aga see,mis linnas toimub hakkab juba jaburaks muutuma.Esmaspäeva hommikul mööda Vabakat tulles saalis mingi jimmy hendriks(loe:mikri soenguga lisend) reast ritta.Lõpuks jõudis minuni.Erutus läks nii suureks,et vend sai ajukahjustuse,mille tulemusena muutus värvipimedaks ja tegi valestardi(läks punasega) ja järgmiste fooride juures ei hakanud enam isegi pidurdama.Tümakas oli ka selline,et kui ma oleks kiivris kaasa laulnud,poleks ma ennast kuulnud :cry:

2Side

Lugemata postitus Postitas 2Side »

Selle asja kohta nii palju, et viide Politseikooli uue lennu lõpetamisele oli täiesti õige. Nimelt asi selline, et juuli keskpaigast kuni augustini pidavat värsked politseinikuhakatised vanemate tegijatega teostama kõrgendatud vaatlust ja kontrolli seoses mootorratturite ja rolleritega seoses. Pidavat olema selle suve üks prioriteetsematest teemadest seoses kordades suurenenud mootorratturite hulgaga ning nõndanimetatud mootorratturite liikluskultuuriga. Seega - rutsik kontrolli alla, dokumendid korda ja ratas puhtaks :D (äkki väänavad mustuse pärast ka ära). Kuigi enda isiklik seisukoht on, et ennem üritagu autojuhtidele liiklus selgeks teha ja siis vaataks, mismoodi mootorratturid kui liiklusvahendite vähemuse esindajad sõitma peavad, et mitte alla/vahele/ette jääda mõnele neljarattalisele :evil:

nsr125

Lugemata postitus Postitas nsr125 »

neil vist päevade kaupa ära jaotatud see kontroll eri linnades :lol: :lol:
eelmine nädal oli siin, valgas, hullult mente, peaaegu nii, et iga elaniku kohta 2 politseid :lol: ok, natukene liialdasin :D
päev pärast seda aga märkasin äga palju patrulle tõrvas :P
muidugi võin ka väga mööda panna :oops:
aga nagu räägitakse, et eestis on politseisid väheks jäänud, madala palga tõttu ja selle altkäemaksu võtmise eest jne, siis järsku koondavad oma jõude ja teevad neid reide rohkem :D ?
Kasutaja avatar

Aerox70
Postitusi: 180
Liitunud: 09 Apr 2005, 21:48
Asukoht: Tabasalu

Lugemata postitus Postitas Aerox70 »

Aga kas reidid ei keelatud ära ?
Lehes minu arust mingi 2kuud tagasi oli et reidid häirivad inimesi ja nende privaatsut võimisiganes.

asdf123
Postitusi: 146
Liitunud: 21 Juun 2005, 01:34

Lugemata postitus Postitas asdf123 »

Just., aga kui sul on midagi varjata :D alati on sul võimalus pane coca-cola kleeps numbrile ja anna gaasi ;) :bsmile: Kuna minu teada, ei tohi ju neljarattalisega kaherattalist taga ajada :roll:
Aerox70 kirjutas:
Aga kas reidid ei keelatud ära ?
Lehes minu arust mingi 2kuud tagasi oli et reidid häirivad inimesi ja nende privaatsut võimisiganes.
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

asdf123 kirjutas:
Just., aga kui sul on midagi varjata :D alati on sul võimalus pane coca-cola kleeps numbrile ja anna gaasi ;) :bsmile: Kuna minu teada, ei tohi ju neljarattalisega kaherattalist taga ajada :roll:
Aerox70 kirjutas:
Aga kas reidid ei keelatud ära ?
Lehes minu arust mingi 2kuud tagasi oli et reidid häirivad inimesi ja nende privaatsut võimisiganes.

Ei keelatud mingeid reide ära! Keegi üritas läbi suruda sellist asja, et "kõik puhuvad" operatsioone ei tohiks teha muidu, kui avaliku etteteatamisega ning ainult massiüritustel jne. Üsna rumal poliitika ja seega ilmselt ei lähe ka läbi.
Kuulub samasse kategooriasse nagu näiteks aasta või kaks tagasi laineid löönud algatus, et lahtise turvavöö eest tohiks trahvi teha ainult siis, kui manukad tunnistavad turvavöö lahtiolekut.. :roll: ma juba ootan põnevusega, et keegi teeks ettepaneku meie vabariigis kehtestada valgusfoorid, kus kõik kolm tuld on kokkuhoiu mõttes rohelised....
Saaks säästa kollaste ja punaste klaaside arvelt
Suzuki GSX 750 Inazuma
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”