Käikude vahetamine
-
- Postitusi: 1426
- Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
- Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc
kui ilma sidurita täiega kiirendades vahetan siis jah enne kui pööre maximumile läheneb viskas teise välja mõnel korral .Tsikkelröövel kirjutas:417, mis käigu ta välja viskas, teise? Ja mis siis juhtus? Mul pole nii teinud, lihtsalt huvitab.
neutraali tuli hakkas põlema ja jooksis tühikäigul piirajasse.
Kuigi kui järgi mõelda võib ikkagi hoopis viga minus olla. Nimelt mul vasaku jala kõõlused läbi lõigatud ja kokku lapitud ja jalalaba liigub oluliselt vähem üles alla kui tootjad on eeldanud.
Kui käiguvahetus kang oli originaalis siis ei saanudki esimest sisse sõidusaapaga ja pidi vähe painutama ja asendit kangil muutma.
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.