Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Otsin ratturit, politseinikku, mõttekaaslast, üht Narva meest, kadunud mõtet. Bikeri date. Nägin sind...

Moderaator: Moded


giggs
Postitusi: 46
Liitunud: 27 Juul 2006, 17:02
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas giggs »

Tervist! Kristjan nimeks kah, päris algaja, koolipõlve iz-i ajad ei lähe arvesse :D . Ka siin foorumis uus.
Praegu veel jalamees, aga load on tegemisel ja järgmisel kevadel vaataks ikka mingi pilli endale kah :wink:

vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Lugemata postitus Postitas vilosius »

Nimi Jaak, ratas bmw r1200c, elan Keila-Joal
Viimati muutis vilosius, 03 Dets 2007, 16:26, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar

treener
Postitusi: 12
Liitunud: 10 Juul 2006, 22:54
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas treener »

Ahoi! Pärisnimi on Mihkel. Lapsepõlves sai alustatud 22se Jawa mopeediga. Hiljem tekkis Jawa 350. Siis pikem paus, mille sel kevadel lõpetasin 1600se Yamaha WildStari soetamisega: http://www.lauk.ee/tsikkel/index.html Platseerun Tallinnas ja teen pikemaid tiire kui mahti on. Linnavahel jõnksutamine ei istu. sedasi siis.

Ristolv

Lugemata postitus Postitas Ristolv »

Risto olen Rakvere lähedalt Näpi'lt, siia sattusin vist läbi otsingu, raudseks ratsuks valisin Honda VFR 750F (Tartu Motodepoo juhataja soovitusel...:)). Pillimees ei ole pulli ikka vahel teen...

Head sõiduilma kõigile!!!

zikklimees
Postitusi: 53
Liitunud: 27 Aug 2006, 16:20
Asukoht: L-viru

Tere siis

Lugemata postitus Postitas zikklimees »

nimeks Margus elan ka rakvere lähedal ühes väikses külas.Sõiduvahendiks sai soetatud yamaha thunderace 1000r4.eelnevateks on olnud iz planeta 3,jawa634 ja vana jawa.
Kasutaja avatar

Oil-Cooled
Postitusi: 994
Liitunud: 04 Sept 2006, 21:20
Asukoht: Eesti
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Oil-Cooled »

Tere. Madis on nimeks ja elukohaks on viimased 17 aastat olnud Holland.
Tuleva aasta jooksul kavatsen Eestisse tagasi pöörduda.
Präegu sõidan ringi selliste riistadega:

http://files.myopera.com/mcmad/albums/8 ... ana800.jpg

http://files.myopera.com/mcmad/albums/81387/kawa800.jpg

Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Raigo »

ooo katana :)
teretulemast :)
Kasutaja avatar

Oil-Cooled
Postitusi: 994
Liitunud: 04 Sept 2006, 21:20
Asukoht: Eesti
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Oil-Cooled »

Raigo kirjutas:
ooo katana :)
teretulemast :)
tere tere :D

kas Eestis ka Katanasid ringi sõidab?
Kasutaja avatar

Draakon
Postitusi: 32
Liitunud: 30 Juul 2006, 01:16
Tsikkel: K - 750
Asukoht: Tallinn ja Pärnu

Lugemata postitus Postitas Draakon »

Tere. Mina olen Arno ja sõidan hetkel K-750ga mille sünniaastaks 1960. Kaherattalistest on olnud Delta, hiljem 1963 M1M, praegu siis 1939 aasta Punane Oktoober L-300 ja kõnealune K-750. Hetkel on sõiduperioodis paus sest maadlen plekitööde ja värvimisega, hooaja lõpetamisele ilmselt enam ei jõua. Huvitun vanadest ratastest ja kuigi kiirus pakub pinget hindan rohkem töökindlust ja lihtsust. Tohutult meeldib matkata, siiani kahjuks üksi. Asukohaks vahelduvalt Tallinn ja Pärnu.
Kasutaja avatar

randmevääne2
Postitusi: 187
Liitunud: 06 Sept 2006, 00:18
Tsikkel: Yamu,KTM,Kawa
Asukoht: Jõgeva-Tartu

Lugemata postitus Postitas randmevääne2 »

tere kõigile.olen ardi ja sõidan yamaha diversioniga (-95).varem sai maal külavahel jawade ja iz-ga sõita ,nüüd load olemas ja umbes kuu aega diveka omanik.olen päris palju targemaks saanud tänu sellele foorumile.
elukohaks tartu aga tsikliga sõidan peamiselt kodukandis jõgevamaal
edu kõigile!!!

stonefree
Postitusi: 542
Liitunud: 22 Mai 2004, 14:08
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas stonefree »

Oil-Cooled kirjutas:
Raigo kirjutas:
ooo katana :)
teretulemast :)
tere tere :D

kas Eestis ka Katanasid ringi sõidab?
sitaks sõidab, eelmine aasta oli siin foorumis gixxef logoga vendi kõvasti, ma ei tea mis see aasta juhtund on? Igatahes mina kolisin ninjale ümber.
Aga kevadel jäin veel häbisse kui rajal gixxef-ga mööda sõideti, nyyd peaks juba hakkama saama :twisted:

"Don't worry, i don't tell anybody but you were passed by Katana" :mrgreen:
ZX-9R. Vahel sõidan kiiresti aga rullnokk ei ole :)

Eleanor

Lugemata postitus Postitas Eleanor »

Tere, mina olen Anu! :D Ise ma rattaga ei sõida, aga tagumise otsa peal on küll hea olla. Seda juba kolmandat hooaega, kaks suve Suzuki Intruderiga ja nüüd Kawasaki Zzr1200-ga! Bikerit olen lugenud aastaid ja nüüd sai siis liitutud kah :D
Kasutaja avatar

Oil-Cooled
Postitusi: 994
Liitunud: 04 Sept 2006, 21:20
Asukoht: Eesti
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Oil-Cooled »

stonefree kirjutas:
Oil-Cooled kirjutas:
Raigo kirjutas:
ooo katana :)
teretulemast :)
tere tere :D

kas Eestis ka Katanasid ringi sõidab?
sitaks sõidab, eelmine aasta oli siin foorumis gixxef logoga vendi kõvasti, ma ei tea mis see aasta juhtund on? Igatahes mina kolisin ninjale ümber.
Aga kevadel jäin veel häbisse kui rajal gixxef-ga mööda sõideti, nyyd peaks juba hakkama saama :twisted:

"Don't worry, i don't tell anybody but you were passed by Katana" :mrgreen:
uhm, neid GSX-F'e millel USA's Katana logo peale kleebiti ei pea keegi Katanadeks, päris Katanad on ainult need Target Design'i poolt disainitud mudelid.

Pilt

BMW R100RS
Varem: CB750K6, K75S, Katana/GSXR hübriid, GSX1100S Katana, XJ600, GPZ900R, GSX600F, GSXR750


Holydonut

Lugemata postitus Postitas Holydonut »

Tervist. Nimeks on Ando ja kaherattaline sõber on ATM pit bike 125cc , mis üsna hiljuti sai soetatud niisama metsas ja kodukandis rallimiseks. Aga eks süües kasvab isu.. . Siia sai tuldud selleks, et üritada õppida teiste, mitte enda vigadest.
Kasutaja avatar

S.S.D.D.
Postitusi: 213
Liitunud: 14 Sept 2006, 11:05
Asukoht: Tln

Lugemata postitus Postitas S.S.D.D. »

Tervitus.

Viimane ratas millega sõidetud oli ~15 a tagasi IZ-56.
Hetkel jäi valikuks R1200C-I Algaja jaoks võibolla liiga võimas ratas aga eks gaasirull on enda käes. Nii kuidas peale keerad nii ka sõidad.
Plaanitud oli ratta ost kevadesse ja ikka sutsu odavama kroomitud japsi ost. Paraku (õnneks)läks teistmoodi.
Viimati muutis S.S.D.D., 11 Okt 2006, 22:44, muudetud 6 korda kokku.
Only a Motorcyclist knows why a dog sticks his head out of the window of the car...

sippar
Postitusi: 11
Liitunud: 24 Sept 2006, 12:15

Lugemata postitus Postitas sippar »

tervist.risto olen tartust ja rinngi lasen gsx600f-iga

Tegelinski

Lugemata postitus Postitas Tegelinski »

Tere!

Nimeks Marco ja rattaks R1, mis sai ostetud selle aasta juuli lõpus. Tegemist elus esimese tsikliga. Valik sai tehtud ühe autoriteedi nõuandel, kes minu suht pika kasvu tõttu soovitas valida kahe ratta vahel. Neid juhul, kui nooruse uljus möödas ja mõistus paika loksunud.

Kohe pärast ostmist avastasin enda jaoks biker.ee. Igatahes hea koht algajale kõikvõimaliku info ammutamiseks, mis seotud tsiklitega.

Üks esimesi foorumi loetud teemasid oli sellest, kui kaugele R1-ga poest jõuatakse. Miinimum oli vist 25m :) Tänaseks läbitud 1800 km ja Velt'i koolitus Rapla rajal. Kohe ka soovitus teistele alustajatele - kui vähegi võimalust, siis enne ratta ja varustuse ostmist proovige mõni sarnane koolitus läbida.

Ratas on täitnud oma eesmärgi - tööle, trenni, koju ja igasugu muud toimetused saab oluliselt kiiremini tehtud kui autoga, lisaks puhas sõidurõõm. Väga meeldis ka rajal sõita ning loen huviga siin teiste kogemusi, et ka ise varsti kuskil algajate üritusel osaleda (talve lähenemise tõttu siis järgmisel aastal).

Päikest!

tõnis-ss

Lugemata postitus Postitas tõnis-ss »

Vaatan peaks kah uustulnukana end tutvustama.
Olen Tõnis.
Huviks on paljud asjad eriti militarism mudelid ning masinad.
Hetkel käib ühe projetki ehitamine põhiosana läheb kasutusse Voshod õigemini osa sellest.Peale panen ilmselt kas Iz Planeta või Iz Jupiteri mootori.Kui see tehtud siis teen võimaluse ka külgorvile.Suht ´´kondipurustaja´´ peaks lõpuks tulema. :twisted:
Loodan foorumist hullumoodi teavet saada ,et kõik hästi kulgeks.
Tervitades Tõnis.

joosep666

Lugemata postitus Postitas joosep666 »

Mina olen Joosep ja värske yamaha FZR 600R 91a. omanik.

frefighter
Postitusi: 368
Liitunud: 19 Sept 2006, 17:37
Asukoht: Laulasmaa/Tallinn

Lugemata postitus Postitas frefighter »

Tere!

Nimi on Heiki- üle kümne aasta sai hooaja lõpuks taas kaherattaline soetatud- ei suutnud enam vastu panna, krambihood aina sagenesid :)
Sõbra nimi on Suzu 600 Bandit (streetfighter).

_________
Kasutajanimi peaks olema "firefighter"- seondub mu ametiga (aga klaverimängia näpud just ei ole ja kabjaga on ikka jube keeruline neid õigeid klahve tabada) :wack:

Breet

Lugemata postitus Postitas Breet »

Tere siis kõigile,

peaks vist end ka nats tutvustama. Sai ka üle mitme aasta jälle ratta selga ronitud. varasemas nooruses igast vene ratastega sõideud nii maal kui kokkutulekutel kuid hing ihkas ikkagi uuema ja kiirema järele. saigi siis nüüd juba pea kuu tagasi Suzuki GSXR 600 ostetud. Esimene kogemus bike-iga ja ei kahetse:)

Marco, kas sa töötad Linnavalitsuse taga olevas tänavas asuvas majas ja ratas on punane?
Kasutaja avatar

might
Postitusi: 14
Liitunud: 21 Okt 2006, 10:44
Tsikkel: Nomad'2014,Vulcan'2003
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas might »

11a. on A-täht mõttetult lubadel vedelenud (kui '69a. Vjatka välja arvata, aga seda pole viitsinud ülevaatuse korda muterdada), nüüd on siis Kawasaki VN750A Vulcan majas, kevadel läheb tähtsa näoga free-ride'imiseks :twisted:

james

Lugemata postitus Postitas james »

tutvustan siis ka ennast.suvel veel sõitsin xj600-ga kuid nüüd sai sebitud honda cbr1000f.
Kasutaja avatar

Aquilaman
Postitusi: 320
Liitunud: 24 Okt 2006, 19:12
Tsikkel: Yamaha XVS 1300CU
Asukoht: Tabasalu

Lugemata postitus Postitas Aquilaman »

Tere! Minu nimi on Villy ja Biker.ee foorumit loen juba mitu kuud. Nüüd lõpuks siis ka liitusin. Sel suvel otsustasin ellu viia oma kauaaegse unistuse ja alates 20-st juulist k.a. sõidan ringi Hyosung GV 650 Aquilaga. See ei ole siiski minu esimene tsikkel, sest kauge nõukogude aja hämaruses oli mul keskkoolis õppides nn. "jänestega jawa". Sellega sai sõitma õpitud. Nüüd selgus, et päris kõik ei olnud meelest läinud. Ostetud ratas on väga hea - on väljanägemist, on tõmmet, on kiirust, on juhtimismugavust ja kõik see kokku on üks otsatu sõidumõnu. Minust on saanud täielik "tsikklisõiduhoolik" - kolme kuuga on oma lõbuks vabadel momentidel maha sõidetud juba 7 tuhat km. Ei osanud algul arvata, et tsikkliga ringitiirutamine sellist lõbu võib pakkuda. Suur osa selles on muidugi tsikklil endal, sest vaevalt viletsa ja ebamugava riistaga väga mõnus saaks olla. Hakkas silma, et nüüd vastu talve on Hyosungi müüjad hinnad alla lasknud ja 85 tuhandega saab Aquila kätte. Aga ma ei kahetse, et ise tunduvalt kallimalt ostsin, sest selle raha olen saadud lõbu ja enesetunde paranemisega ammugi tagasi teeninud. Nii et kohtumiseni teedel ja tänavatel!
Kasutaja avatar

Pikk
Mode
Postitusi: 1366
Liitunud: 09 Mär 2004, 10:03

Lugemata postitus Postitas Pikk »

Eleanor kirjutas:
Tere, mina olen Anu! :D Ise ma rattaga ei sõida, aga tagumise otsa peal on küll hea olla. Seda juba kolmandat hooaega, kaks suve Suzuki Intruderiga ja nüüd Kawasaki Zzr1200-ga! Bikerit olen lugenud aastaid ja nüüd sai siis liitutud kah :D
ohooo!!! tere anu :bsmile:
Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

westel
Postitusi: 559
Liitunud: 02 Juun 2004, 09:49
Asukoht: Kose
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas westel »

Tere tsiklinaised ja mehe :wink:
Mis ma oskan enda kohta öelda. Tsikklitega ja kõik võimalike kaherattalistega olen tegelenud juba väga ammusest ajast.
Siis kui lasteaias käimise lõpetasin või midagi taolist. Esimesed sõidud tulid Rigadega jne. Vahepeal sai isegi natuke krossi sõidetud.
Rattaid on minu elujooksukese aeg päris mitmeid läbi käinud. Igast vene rattaid- nyyd on mul juba nendest kõrini, aga ega ilma nendeta ei saa ju :P Kui juba load sain, siis alustasin IZ planeta sport 350/ suzuki gs400, siis tuli suzuki 600rf, hetkel siis gsx 750, DL 1000 ja rohkem polegi olnud midagi.
Oma vanust ei hakka siin kohas mainima :D
Kohe vaataksite et on mingi noor nolk, kes lihtsalt kõva jutumees on :D
Õnneks see nii ei ole- ise arvan vähemalt nii :)

Bonaparte

Bounaparte

Lugemata postitus Postitas Bonaparte »

Asukoht: Haapsalu
Vanus: 16.5
Ratas: Suzuki GS500E
Load: none ( kuid kohekohe on eksam, siis saan A1 katekooria juhiload )
Liitumise eesmärk: liitusin ka, nagu mitmed teisedki siin, ratta otsimiseks ja erinevate rataste kohta info saamiseks. Lõpuks aga ostsin lihtsalt tuttava soovitusel. Ratas sai küll pisut liiga võimas, kuid ega see 18 aasta sünnipäev enam kaugel ju polegi.
:roll:
Kui keegi on huvitatud, siis on hetkel mu gessu müügiks. Lihtsalt selle pärast, et hakkasin nii suure ratta ostu kahetsema. Ei taha neid trahve väga maksta :wink:

Muidugi ärge saage valesti aru, niikaua kui lube kätte ei ole saanud ei tee ühtki tiiru. Juba kaks kuud seisab ratas niisama. :(
Viimati muutis Bonaparte, 26 Okt 2006, 15:50, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

vovencij
Postitusi: 87
Liitunud: 25 Okt 2006, 22:44
Tsikkel: CB500, Hornet S, V-Strom
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas vovencij »

Tere kõigile!

Päris nimi on Vladimir, kuid enamasti kutsutakse mind Volliks :)
Lõpuks ometi sain ka A-kategooria load tehtud (24.10.2006 sain Tartus sõidueksamiga hakkama). Pesitsen Tartus, sõidan '97 a. Honda CB500-ga.

biker.ee foorumit olen siiani paar kuud küll jälginud, kuid kuna ise polnud täisväärtuslik tsiklimees, siis ise sõna sekka ei öelnud :)

Sillakas

Lugemata postitus Postitas Sillakas »

Olen Urmas, aastaid varsti 50, on sõidetud on võidetud on kukutud on ennast lapitud(ka liimitud). Esimesed riistad ja siis edasi: Riga 49, Moskva 125, IZ 350 P, Jawa 250, Jawa 350, pikk paus, Suzuki 125(,mis ta täpselt oli ei mäleta aga 2 silindrit, 4 takti), mingi Yamaha aga meie suhe ei olnud kuigi tõsine, momendil siis Honda CBX 750 F, vana mees ja classik ratas sobime kenasti. Vanemad Pärnakad teavad nii nägu kui nime.

Cozy

Lugemata postitus Postitas Cozy »

Teree!

Olen Mait,elan Tartus ja juba 13 aastaselt sai siis endale esimeseks kaherattaliseks mootorsõidukiks ostetud sõbra käest 350ccm-ne iz jupiter 3. Nüüd siis sai ka endale soetatud 1999 aasta Honda Rebel CA 125 ning kevadel ka plaanis endale load ära teha...niiet..see suvi,mis tuleb saab olema parim!!

Noo,peab ikka jätkama oma mototraditsiooni peres,sest minu vana-vanaisa lasi veel 80-ne aastaselt rolleriga ringi ja nagu teada polnud tolle aja rollerid just sellised nagu tänapäeva 50 ccm võrriliad jms, ikka mingid vjatkad,mis olid oma 150 ccm. Niisiis,minu vanaisa oli krossisõitja ja minu isa mootorrattur ning miks peaksin mina sitem mees olema..

Biker'isse sattusin nii,et oli plaanis rollerit osta ning lugesin siin erinevaid rolleritega seonduvaid teemasid ning kuulutusi. Kuid jah,vanemad polnud eriti nõus minu rolleri ostuga,sest need nende arvates hirmus ohtlikud väikeste ratastega aparaadid ning millega satub ruttu liiklusõnnetusse. Vanemate arvates oli siiski mootorratas mõtekam,vastupidavam ja igati parem asi ning saigi endale see ostetud.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Otsin / nägin inimest.”