pirog - uus tulnuk

Otsin ratturit, politseinikku, mõttekaaslast, üht Narva meest, kadunud mõtet. Bikeri date. Nägin sind...

Moderaator: Moded


Teema algataja
pirog

pirog - uus tulnuk

Lugemata postitus Postitas pirog »

Tere, üks mu tuttav soovitas koolida siia. Mitte selles mõttes, et pidevalt siin aega viia, aga sest et siin on sammuti hea foorum. Isa olen ma vene. Tulin nendest resursidest, nagu - www.motodom.net, ja www.dyr4ik.ru. Üks mu huvidest on mini-baikid, täpsemini, mopeedidest iseümberehitatud liiklusvahendid. Ise olen umbes 8 aasta mopeedikogemusega, ja veidi - moto. Praegu ehitan ümber üht Minski. Natuke hiljem, kui võtate mind oma ringi vastu, proovi teile esitada mõneid pilte, töökirjeldus jne. Vahel, puutun raskustega kokku. Ja oleks tore, et leian oma regioonis (I-V) samu inimesi, kes tegelevad samaga. No vot, see oleks nagu pisikene lugu uuest kasutajast, nimega pirog.

petz
Postitusi: 1443
Liitunud: 20 Juun 2005, 11:29
Tsikkel: KMZ sidecar, Super Tenere
Asukoht: Lilli-Nuia-Viljandi-Emmaste
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas petz »

no tere tulemast.

Teema algataja
pirog

Lugemata postitus Postitas pirog »

Suzumen kirjutas:
Igati tubli oled, et seal kandis nii hästi eesti keele selgeks oled saanud
Püüan olla tubli selles valdkonnas, selle tõttu ülikoolis õppin vaid eesti keeles. Aga on mõnikord probleemsed situatsioonid. Vajalikku sõna unustan, või või midagi sarnane.. ja siis pole teist teed, kui kasutada emakeel ära.
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

pirog kirjutas:
Aga on mõnikord probleemsed situatsioonid. Vajalikku sõna unustan, või või midagi sarnane.. ja siis pole teist teed, kui kasutada emakeel ära.
Täpselt nagu minul vene keeles.. :D
Tere tulemast.
it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.
Kasutaja avatar

Sturm
Postitusi: 191
Liitunud: 29 Juun 2005, 16:09
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Sturm »

Olles 5 päeva nädalas Jõhvis tean, et inimesi, kes õpiks ära eesti keele on vähe. Seega au ja kiitus, et suhtled riigikeeles ja täiendad end selles !
Uute liikmete kohta on aga oma teema juba olemas: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)
Yamaha YZF 750 R ´94
http://www.hunta.ee

Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Lugemata postitus Postitas Tarts »

Pirog - tere tulemast!
Ja mitte ainult sulle vaid haara ka oma motosõbrad kaasa :)
Sturmi märkusele pööra kah tähelepanu. Igati tore oleks kui sa tutvuksid foorumi tavadega.
Aga tubli oled küll!
http://www.zone.ee/motosill/
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Otsin / nägin inimest.”