Hälvik-autojuhid

Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2196
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 105 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas StreetMoto » 04 Juun 2007, 14:53

Sõiduoskus ei luba kindlasti veel linnas sõita lubatust kiiremini, olen enamus autodest aeglasem aga tunnen ennast oma kiirusega sõites hästi. Paraku saan aru et see tekitab väga palju ohtlike olukordi. Sõidan 50 tsoonis 50ga ja tallinnas tähendab see seda et 80% juhtidest otsib võimalusi must möödumiseks. Järvevana teel sõidan 70ga, kõik tormavad 100ga must mööda jne.
Ma arven, et 99% foorumi lugejatest on minuga nõus, kui ütlen, et sellise LE punktuaalse täitmisega ei saavuta sa midagi muud kui kõikide liiklejate pahameele. Sõida üldise liiklusvooluga kaasa ja kui sõiduoskus veel ei luba, siis tuleb seda kuskil täiendada enne kui liiklusesse ronida. Minu loogika ütleb, et kui inimene ei julge sõita üldises liiklusvoolus kuna see on 10km/h kiiremini kui märk lubab, siis ohuolukorras on selline sõiduoskus ülimaks ohuks nii iseendale kui teistele! Võib-olla ma eksin aga igatahes oma kahe postiga oled sa sellise mulje jätnud. Ja kiirusest niipalju, et spidokas eksib (näitab rohkem) u 5-10% ning ka politseid ei reageeri lubatust kuni 10 km/h suuremale kiirusele päris kindlasti.

Seega minu soovitus on kulgeda üldises liiklusvoolus, mitte provotseerida keskmise sõrmega teisi liiklejaid ja mitte mõttetult kurta. Tuleb kõikidele turvalisem ja toredam.


StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee

Mine “Vaba teema”