KÕIK 12 JUULIL KELL 16 TL ETTE MEELT AVALDAMA
-
ksenofobov
- Postitusi: 72
- Liitunud: 04 Mär 2006, 10:12
- Asukoht: Tartu, vahel Tallinn - honda vfr800`98
- Kontakt:
üsna tülikas on seal hoogu maha võtta kui sinu taha mingil põhjusel on sattunud 90km/h sõita otsustanud suurem aparaat, mis ei saa aru piduritulega antud märguandest, et " hoia vähemalt poolt lubatud pikivahest, ma tahan natuke hoogu maha võtta, et ingit jama ei tekiks" korda paar on lenksust selline jõnks läbi käinud, et tunne on selline, et " kohe on minek kah". Ei pea ennast enam päris algajaks aga neile, kes siin pseudoprobleemidest ja muust sellisest jahuvad, siis antud kohas on liiga suur võimalus halbade asjaolude kokkulangevuse saavutamiseks. ei tahaks seal kellelegi ette kukkuda.
plakatitest: neile, kes kontorist tulevad, kui otsida kuskilt sümbolid, mis kujutavad raudteed + mootorratas = pealuu ja kondid ehk " kõik mis ei tapa, teeb vigaseks" ?
plakatitest: neile, kes kontorist tulevad, kui otsida kuskilt sümbolid, mis kujutavad raudteed + mootorratas = pealuu ja kondid ehk " kõik mis ei tapa, teeb vigaseks" ?
Õlu ei teki ega kao vaid muutub ühest olekust teise.
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.