Ktm paugub!

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!

Teema algataja
kristerk

Ktm paugub!

Lugemata postitus Postitas kristerk »

Sihuke probleem tuli, tühikäik kadus ära ja kui kaasi anda siis paugub!
Milles võib probleem olla?
Tsikel siis KTM 625 sxc

Tänades Krister!


Ints
Postitusi: 137
Liitunud: 16 Mär 2004, 21:18
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Ints »

Ega enne seda jama juhuslikult ei tankinud? Ebakvaliteetne bensiin võib üheks põhjuseks olla. Kui tankisid, siis paak tühjaks ja karpa ka tühjenduskruvi kaudu ning uus küte sisse. Kui see ka ei aita, siis tuleb karpa juppideks võtta, kontrolli membraane ja puhu kõik suruõhuga läbi.

take the corner, join the crash

Teema algataja
kristerk

Lugemata postitus Postitas kristerk »

Ints kirjutas:

Ega enne seda jama juhuslikult ei tankinud? Ebakvaliteetne bensiin võib üheks põhjuseks olla. Kui tankisid, siis paak tühjaks ja karpa ka tühjenduskruvi kaudu ning uus küte sisse. Kui see ka ei aita, siis tuleb karpa juppideks võtta, kontrolli membraane ja puhu kõik suruõhuga läbi.

Tankisin küll panin mingi 5 liitrit paaki juurde! Eks ma siis lasen bentsu välja ja panen uue sisse!


Maicle
Postitusi: 196
Liitunud: 07 Juul 2007, 01:03

Lugemata postitus Postitas Maicle »

Kui ma nii kõva pill oleks siis ma pauguks ka !! :twisted:

Ok, väike nali, ehk keegi maha ei löö väikse OT pärast...... :roll:

Kasutaja avatar

Artemide
Postitusi: 495
Liitunud: 01 Jaan 2006, 17:52
Tsikkel: 09 KTM 530 EXC-R
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Artemide »

See on ju igati positiivne ja äge kui paugub, ole õnnelik ja ütle mulle ka kus tankisid :wink:

Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

eks üheputane karpa masin peabki paukuma , kui ei paugu siis tunne muret.
Aga mul nii szr kui ktm ei sallinud külatanklaid, tühikäik hakkas imevigureid tegema.

Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele

Teema algataja
kristerk

Lugemata postitus Postitas kristerk »

Peale 2 tundi sõitmist metsas hakkas tühikäik vähehaaval ära kaduma! Ei tea mis viga!

Kasutaja avatar

terall
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Mai 2006, 12:40
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas terall »

No muidugi. Ega sa ju täiesti kuiva paaki ei tankinud. Eks see parem küte põles ära ja tasapisi hakkasid karpad ka seda nö solki laskma. Seetõttu ka aeglane tühikäigu kadumine. Kindlasti proovi karpad tühjaks ( k.a paak ) lasta ja uus kvaliteet kütus sisse :)


Maicle
Postitusi: 196
Liitunud: 07 Juul 2007, 01:03

Lugemata postitus Postitas Maicle »

Ma oletaks et pead käigud uuesti üle reguleerima, seda kipub vahest juhtuma :)

Loll olen, ma mõtlesin et mina kunagi regullisin, aga tegu oli käsi käikudega, pole kindel kas jalakäiguga saabki neid reguleerida ?


Teema algataja
kristerk

Lugemata postitus Postitas kristerk »

terall kirjutas:

No muidugi. Ega sa ju täiesti kuiva paaki ei tankinud. Eks see parem küte põles ära ja tasapisi hakkasid karpad ka seda nö solki laskma. Seetõttu ka aeglane tühikäigu kadumine. Kindlasti proovi karpad tühjaks ( k.a paak ) lasta ja uus kvaliteet kütus sisse :)

Jah täiesti tühi paak mul ei olnud 4-6 liitrit oli sees! valasin siis peale seda nn solki! Aga sellest ei saa aru eelmine päev ostsin ka seal samast bentsu miks ta siis varem ei juhtunud midagi!

Kasutaja avatar

Dimitri
Postitusi: 184
Liitunud: 12 Nov 2004, 20:53
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Dimitri »

Maicle kirjutas:

Ma oletaks et pead käigud uuesti üle reguleerima, seda kipub vahest juhtuma :)

Loll olen, ma mõtlesin et mina kunagi regullisin, aga tegu oli käsi käikudega, pole kindel kas jalakäiguga saabki neid reguleerida ?

Oled asjast valesti aru saanud, tegemist pole käigukastiga. Lihtsalt mootor ei käi tühipööretel.

Suzuki TL1000R
Yamaha R6
Suzuki Intruder 1800R

Maicle
Postitusi: 196
Liitunud: 07 Juul 2007, 01:03

Lugemata postitus Postitas Maicle »

Tõepoolest, aga kas mootor tahab nagu välja surema hakata ?
Segukruvisid meibi näppida natuke ? :roll:

Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

SXC625 kirjutas:
terall kirjutas:

No muidugi. Ega sa ju täiesti kuiva paaki ei tankinud. Eks see parem küte põles ära ja tasapisi hakkasid karpad ka seda nö solki laskma. Seetõttu ka aeglane tühikäigu kadumine. Kindlasti proovi karpad tühjaks ( k.a paak ) lasta ja uus kvaliteet kütus sisse :)

Jah täiesti tühi paak mul ei olnud 4-6 liitrit oli sees! valasin siis peale seda nn solki! Aga sellest ei saa aru eelmine päev ostsin ka seal samast bentsu miks ta siis varem ei juhtunud midagi!

hmm kui julma tagarattas lased kihutab tuulutsest õli õhupuhastisse ja lööb elemendi õli täis. ( lihtsalt üks variante )

aga jahh proovi esialgu näiteks statoili ultimaga ja mingi suva lisandiga enne pole niiväga mõtets karpa kallale minna kui pole varem lammutanud

Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele

Teema algataja
kristerk

Lugemata postitus Postitas kristerk »

417 kirjutas:
SXC625 kirjutas:
terall kirjutas:

No muidugi. Ega sa ju täiesti kuiva paaki ei tankinud. Eks see parem küte põles ära ja tasapisi hakkasid karpad ka seda nö solki laskma. Seetõttu ka aeglane tühikäigu kadumine. Kindlasti proovi karpad tühjaks ( k.a paak ) lasta ja uus kvaliteet kütus sisse :)

Jah täiesti tühi paak mul ei olnud 4-6 liitrit oli sees! valasin siis peale seda nn solki! Aga sellest ei saa aru eelmine päev ostsin ka seal samast bentsu miks ta siis varem ei juhtunud midagi!

hmm kui julma tagarattas lased kihutab tuulutsest õli õhupuhastisse ja lööb elemendi õli täis. ( lihtsalt üks variante )

aga jahh proovi esialgu näiteks statoili ultimaga ja mingi suva lisandiga enne pole niiväga mõtets karpa kallale minna kui pole varem lammutanud

Eks ma lähipäevadel vahetan bentsu ära ja kontrollin õhu filtrit! Koolis ka vaja käija! Eks ma annan siis teada!


Teema algataja
kristerk

Lugemata postitus Postitas kristerk »

Ja oligi bensiini viga! Ärge ostke Rõngu Roil´ist bensiini!

Kasutaja avatar

kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kaval »

krt,minu 525 paugub väga hästi selle Rõngu küttega :wink:

Kasutaja avatar

terall
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Mai 2006, 12:40
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas terall »

Palju õnne. Üks enesega rahul biker juures :D :D


Teema algataja
kristerk

Lugemata postitus Postitas kristerk »

Minu poolt teema võib lukku panna!

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”