Gsxr 600
-
- Postitusi: 124
- Liitunud: 19 Veebr 2007, 15:06
- Tsikkel: Yamaha XJR1300
- Asukoht: tallinn
-Kristo- kirjutas:Freaksmart kirjutas:-Kristo- kirjutas:Küll aga, SRAD mudelit (1996-2000 GSX-R 600/750) ostma minnes tuleb kindlasti kuulata külma mootorit tühikäigul. Nende mudelite tüüpveaks on ketipinguti kulumine, ning seda kuuleb kõige paremini just külma mootori puhul. Soojaks minnes võib ära kaduda. Käisin just ükspäev siin Tartu Motodepoos kaemas üht '98 750st, sellel oli eelnimetatud lagin sees. Loomulikult on see viga parandatav, kuid varuosade hindu teadmata, jäi ta meist ostmata.
SRAD - Suzuki Ram-Air Direct ehk nö õhu "sissepritse" õhufiltrisse. Kuidas küll see süsteem kulutab mootoriketti rohkem kui analoogsel mootoril ilma selle süsteemita?
Ei ole väitnudki et SRAD süsteem midagi mõjutab, üritasin öelda et antud MUDELITEL on see tüüpveaks. Lisasin ka selgituse sulgudesse nagu näha.
tegelt on sradi seerja masinate mootor suht pommi kindel. väga hästi töötab kui hoolitsed tema eest
53300612
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.