Valju sumpsiga Euroopasse

Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain » 22 Nov 2007, 17:44

kodanik Piipzule vastuseks: soultrain ikka selles Soomes käib, mis üle lahe asub :) nimelt veedab ta kõik argipäevad selles riigis ja enamuse nädalavahetustest Eestis ja nii juba väääga vääga kaua.
Nagu ma ütlesin, läinud kevadest saadik on politsei mootorratturitesse teistmoodi suhtuma hakanud, eelkõige kihutamiste, paljude avariide ja hukkunute tõttu. samad probleemid,mis meil, kuid siin võtab riik seda väga väga tõsiselt. suhtlen igapäevaselt ühe fighteri omanikuga, kes kuulub ka ühte helsinki ümbruskonna fighteri klubisse, tegemist ei ole kihutajatega vaid selliste fighteri omanikega, kes fännavad trikke, käivad koos Plan B'ga harjutamas jne, konkreetne sõber peeti sel suvel ratta seljas 16x kinni, ei saanud ta trahvi, ei ületanud kiirust,ega midagi, lihtsalt "tundus kahtlane fighteri mees olevat"
Samuti käin palju läbi erinevate kroomi klubidega ja kuna Soome ajalugu on politseile õpetanud paljugi MC'de kohta (erinevad tulevahetused kesklinnas teatud klubide vahel jne) siis lühend MC on päris terav teema. Aastat paar tagasi tean 2 juhust,kus toll tegi foto Eestist Soome tulnud tsiklimehe vestil olnud logost. neist asjadest on päris suur andmebaas olemas.
Mis puudutab paljusid usa autosid, siis kus see kirjas on et usa auto = automaatselt räme lärm? igapäevaselt soomes olles pean tunnistama, et jep,meeriklasi on siin sitaks, samas Tallinnas on autode summutitest tulev müra kordi suurem, kui siin.

pika jutu mõte on see, välisriiki minnes oleks mõistlik seadusi väga täpselt täita, ka siis kui kodumaal mõnele asjale läbi sõrmede vaadatakse. võib juhtuda et ka välisriigis vaadatakse, aga võib juhtuda et mõne lolli asja pärast oma reisi rikud.

parimat!
soul


Loud pipes save lives!!!

Mine “Mootorratastest üldiselt”