Avalik pöördumine: lõpp kaosele Eesti teedel!
Credo kirjutas:Julgen oponeerida ka kodanik Panicule - autokool peab olema see filter, mis peaks adekvaatselt hindama õpilase võimet iseseisvalt liikluses hakkama saada. Eksami suudab ju ära teha pea igaüks ning selleks ennast tunniks-kaheks kokku võttes. Järgmisel hommikul aga sõidab kahe rea vahel silmad punnis 25 km/h ning näeb enda ees tunnelit nagu narkomaan reede õhtu lasnamäe kanalis. Juhul kui autokooli eesmärgiks on eelkõige palju pappi kiiresti ja kohe ning vedada kõik õpilased kuidagiviisi läbi, ei saagi tulemus hea olla.
Seda minagi ütlesin ju, et eksam liiga lihtne ja kõik suudavad ennas kokku võtta. eksamit peab karmistama. Mõtle nüüd- kui mõni autokol hakkab inemesi "korralikult" õpetama- st et ei lase õpilast lihtsalt eksamile, sis hakatakse ust neid pidama välja pressijateks- et teenivad lisa tundidelt ja kõik vahetaksid kooli ja läheksid sinna, kus lastakse kohe eksamile. Mina läheksin ka. See juba vastupidi mõjuk ju- autokoolid hakkavad kergemini läbi laskma, et popid olla- "õpetame sõidu selgeks norm tundidega" -seega arvan ikkagi, et autokool on see mis õpetab sõitma ja ARK see kes peab otsustama, kas väärib lube või mitte.
Nagu ka eelmises postis- siis ka siin väidan, et arki eksam peaks olema sõelaks- autokoolidel on konkurents ja nemad ei saa seda endale lubada.
Ära karda surma, vaid karda elu
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.