probleem: piiraja? mismoodi lahendada?
Niii nii, edusammud...
võtsin täna asja käsile. Nimelt pärast juhtmestiku vahetust jäid mõned juhtmed tilpmnema niisama, Tuligi välja, et need on valge juhe musta triibuga ja punane juhe sinise triibuga. Need 2 juhet peaksib suubuma sinna, mis sul seal spidoka sees on ehk siis read/reed switchi. Paraku mul pole seda vahel. Leidsin ka internetist pisut materjali, kuid ma ei ole kindel, kas tavaline Oomipoest ostetud sinna vahele sobib.
http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=VELL_REEDSW1
Samuti on see lüliti vahelepanemine, mis sulgi tehtud, ära näidatud saksa lehel, alles nüüd nagu taipasin, et mis kamm on.
http://en.wikipedia.org/wiki/Reed_switch
Üldisemalt sellest reed switchist ülal antud lingilt.
Kuid oskab keegi midagi öelda selle toime kohta mootorrattal või siis selle oomipoes pakutud variandi sobivuse kohta?
http://dt125.de/dt125/Mainpage/Werkstat ... index.html
Ülaltoodud lingil on pilt originaalis olevast jubinast. (ülevalt kolmas pilt pärast lingi avamist, selle valge plastiku sisse pandud).
Ma olen seda näinud küll nagu dt-del, kuid ei ole süvenenud.
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.