Kiiresti, aga maitsvalt..

Kasutaja avatar

piret
Postitusi: 703
Liitunud: 16 Juul 2003, 18:46
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas piret »

laskem siis raskekahurivägi kah peale :)

mis poest vaja on?

tortillad, hakkliha (200-400g), tomatit, kurki, sibulat, tomatikastet (kas spets bolognesekaste või isegi uncle bens, vahet pole), riivitud juustu, hapukoort.

mis selle kõigega peale hakata?

prae hakkliha vütsiste maitseainete ja tomatikastmega. haki tomatit, kurki, sibulat. aga ära neid ära prae :)
soojendad tortilla (ühe kaupa on parem) mikroahjus, paned peale hakklihaplöga, natuke kurki, natuke tomatit, palju sibulat, juustu, hapukoort. ja hakkad voltima (lisan igaksjuhuks voltimisõpetuse) http://mexicanfood.about.com/od/techniq ... tofold.htm

mina söön seda sööki tavaliselt otse köögileti ääres püsti seistes.

ikka tortilla mikrosse (20-30 sekki maks), pannilt liha, mujalt kõik muu ja otse suhu :) kordan x korda olenevalt näljasuse astmest.

igasugused variatsioonid on teretulnud. asenda hakkliha kanaga, lihaga, millega iganes. sibul ei maitse? prae koos lihakraamiga läbi. hapukoor on jama? võta siis majonees! kurk ja tomat on jänesetoit? jäta üldse ära!

head isu!

Vahest sõidan ja teen asju.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”