Täika?

Kasutaja avatar

Zeek
Postitusi: 273
Liitunud: 07 Okt 2003, 14:12
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Zeek »

Äkki ei üritaks esimest "linnukest" üle mõistuse suureks ja sagedaseks ajada? vaid alustaks pigem põhilisest ja vaataks kuidas asi areneb?
...kui palju TEGELIKULT oleks neid tsikliste kellel midagi omast varustusest ülejäänut olemas on? 100? 1000? ma pakun, et pigem vähem, nagu ei ole tõenäoliselt megasuur ja laiadele rahvamassidele suunatud ka see müügile tulev kaubakogus, et üleriiklikku bändide ja õlleaukude ja muu säändsega üritust ilmtingimata vaja oleks. Kes on ostjad? Tõenäoliselt ikkagi pigem teised tsiklistid ja selleks pürgijad, mitte keskmised eesti pered, kes ilusal pühapäeval ühiselt shoppama tulevad. Ja vaevalt et see varustus NII sageli ringlema hakkab et iganädalast turustamist vajab. Paar-kolm-max. 4korda aastas, vbolla erinevates kohtades oleks tõenäoliselt küll. Vanatehnikahuvilised saavad Kurtnal oma laadatamisega kenasti lausa 2x aastas hakkama, õigemini, tihedamini tõenäoliselt väga ei jaksa, organiseerimine ning asjadel silma peal hoidmine, et müügiteema VÄGA käest ei läheks nõuab oma osa. Eks olenemadki hädas sellega, et laat liiga suureks ja käest ära kipub kasvama... ja nende teema ON inimrohkem...

Aga tsiklistidelt tsiklistidele (ja huvlilistele) täikatamise poolt olen ma küll, eriti kui asi hea tahte vaimus ning rämeda kommertsi eiramise tähe all tehtud saab...

Ise eelistaks ikkagi mõne suurema linna lähedust, kui mõni tsikliteemapood täika oma külje alla võtaks oleks muidugi kena, nendel ehk käivet rohkem, täikalistel veidi kindlam seljatagune. Avalikule turule täikatama väga ei kutsu...

Elu on...

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”