Kõrtsitee 2008 3.-4. mai

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

villu.
Postitusi: 69
Liitunud: 15 Aug 2006, 12:27
Asukoht: Urge
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas villu. »

Väga kift üritus.Väga meeldisid lisakatsed (eriti taldrikute laskmine), mis kindlustasid ka kolmanda koha. :D
Sain ka õppetunni endale, et kõik punktid on alati Kõrtsideel leitavad (isegi nr. 9) tuleb ainult rahulikumalt otsida.

Tänud Kõrtsmikule hea ürituse ja ilma eest. 8)



Yamaha XT 660 R -07
BMW r-35 -50
Dnepr MT-10 -79
Kasutaja avatar

efendi
Mode
Postitusi: 969
Liitunud: 23 Dets 2004, 17:12
Tsikkel: KTM
Asukoht: Tartu
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas efendi »

Olen nüüd kodus tagasi - Kõrtsitee 2008 oli jälle kordumatult lahe . Aitäh korraldajatele! Lisaboonusena on Kõrtsitee kasvatanud minu kehale mingid uued lihased (või on need mingid vanad, mille olemasolu ma isegi ei kahtlustanud) ja need on päris valusad. Afterparty oli lahe - ma ei ole ammu istunud kõrtsiesisel parkimisplatsil asfaldi peal ja kuulanud Toimi imekaunist häält esitamas parimaid maakeelseid palasid. See et ma tagasitulekuks pidin ratta käru peale panema on ilmselt kinni minu nõrgas tervises (tekiila ei puutu ju üldse asjasse :roll: ). Kokkuvõtteks ütlen, et Kõrtsmik - Sa said jälle hakkama :bsmile:

Need kes kohale ei tulnud jäid väärt asjast ilma.

i am not totally useless, i can be used as a bad example.

Kes mett teeb, see mett sööb!

Teema algataja
kõrtsmikumolu
Postitusi: 928
Liitunud: 12 Dets 2004, 19:32
Tsikkel: HusaBerg
Asukoht: pärnumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kõrtsmikumolu »

Omik!
Tulemused: http://www.kodukorts.ee/tulemus08.html

Suured tänud kõigile, kes kohal käisid. Ja nagu igal aastal, pean tunnistama et üksi ma seda küll teha poleks suutnud. Tänud kõigile Jlmekatele ja nende sõpradele, ühele pikale mehele Soodla klubist, KitraToimile, sponsoritele jne, jne.
PS. Ja ilmapeebu õlled läksid ka jälle asja ette :)


Tort
Postitusi: 2021
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 166 korda

Lugemata postitus Postitas Tort »

Täiesti 6-pluss üritus. Ma hakkan kindlalt nö. püsikliendiks. Ülirahulolu valitseb. Tänud! Ja järgmise aastani. :wink:

Kasutaja avatar

Habanero
Postitusi: 208
Liitunud: 10 Apr 2005, 23:12
Asukoht: Sajusaared

Lugemata postitus Postitas Habanero »

Kõrtsmikumolule ja teistele korraldajatele kummardus!!!

Kui sa ei higista, pole piisavalt kuum.

ON: Husqvarna TE 610IE
OLI: Honda XRV "Africa Twin", Husqvarna SM 570R

Rõngas

Lugemata postitus Postitas Rõngas »

jou-jou. supper,midagi muud polegi öelda.meile väga meeldis.oleme järgmine aasta ka platsis.tegiatele suured tänud. timmu üritus.

Kasutaja avatar

Jonc
Postitusi: 91
Liitunud: 07 Aug 2006, 10:08
Tsikkel: TDM 850, LC4 adv

Lugemata postitus Postitas Jonc »

Oli tõesti lahe. Kõrtsmik, palun avada Kõrtistee 2009 regamise nimekiri. Saaks juba end kirja panna. Igasuguse orienteerumisoskuse luban jätta koju ka järgneval aastal. Vihjeks kõigile, et ärge kleepige kompassi paagi külge, muidu pendeldab põhjasuund 360 kraadi piires sinna kuhu magneeto juhatab :lol:

Kasutaja avatar

pärnakas
Postitusi: 434
Liitunud: 22 Jaan 2005, 19:22
Asukoht: Tallinn/Loo/Pärnu

Lugemata postitus Postitas pärnakas »

Ei mis mul enam lisada.... :D
Päris kõva paugutamine oli jah, seda just esimeses kontrollpunktis :twisted:

Lühidalt siis tänud kõigile, kes sel nädalavahetusel Jõesuus kohal olid!

P.S! Pikuke!!! Millal ja kas pilte ka näha saab(ei tea muidugi kas karta või loota neid näha :D )???

Süsimust Bläcku- Kas vana HONDA roostetab.... ei ta roosteta:)
Tark ei torma!!!
Kasutaja avatar

arx805
Postitusi: 261
Liitunud: 02 Apr 2005, 19:03
Tsikkel: Suzuki Hayabusa `08
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas arx805 »

Igati kordaläinud üritus. Tänud korraldajatele. Sai ennast kruusalõikudel kõvasti ületatud ja oma paksukese busaga rohkem sõbraks saadud :-)
Ise igati rahul. Aega kulus 6 tundi ja 13 minutit. Peale 4 tundi lubasin endale ka ühe suitsupausi 8) Kokkuvõttes 16 koht.

Kasutaja avatar

Christina
Postitusi: 65
Liitunud: 12 Apr 2007, 10:32
Tsikkel: Kawasaki ER6N
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Christina »

Väga lahe üritus!

Ega just eriti kerge polnud, kuid see tegigi asja huvitavaks. Ja rada oli ikka kohati väga ilus valitud. Isegi Lätis sai ära käidud :D

Ja suured tänud korraldajatele kingituse eest, see toimetati mulle ilusti kohale. :D

... ja järgmine aasta püüan tublim olla. ;)

Kawasaki
Kasutaja avatar

Märkö
Postitusi: 139
Liitunud: 05 Dets 2004, 14:24
Tsikkel: Suzuki GSX-R 1000 K5
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Märkö »

Ma Protesteerin :D Miks on minul 0 punkti, kuigi peaks 110 olema :D ja aeg oli 7 tundi!! Asfalti klass siis.


Teema algataja
kõrtsmikumolu
Postitusi: 928
Liitunud: 12 Dets 2004, 19:32
Tsikkel: HusaBerg
Asukoht: pärnumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kõrtsmikumolu »

Märkö kirjutas:

Ma Protesteerin :D Miks on minul 0 punkti, kuigi peaks 110 olema :D ja aeg oli 7 tundi!! Asfalti klass siis.

mmm.. Ei oska öelda aga äkki ei mahtunud aega? :wink:


Tort
Postitusi: 2021
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 166 korda

Lugemata postitus Postitas Tort »

Mul on küll igavad pildid pakkuda, aga kuna mõni tahtis ja keegi ei paista kama sheerivat :D , siis siin on üks väike galerii:

http://www.zone.ee/tortilla/korts08/

Kasutaja avatar

Pikk
Mode
Postitusi: 1366
Liitunud: 09 Mär 2004, 10:03

Lugemata postitus Postitas Pikk »

Selleks aastaks siis tehtud!

Ilm oli imeline, rahvast palju, kõik jäid ellu
Mõtlesin pisut rääkida, mis toimus, et ka asjast eemale jäänud toimunust aimu saaksid.

03.05.08 kell 10.00 avati lisakatse trass. Asfalti ja kruusa klass said kõvakattega teele märgitud rajal vigursõitu teha, metsa klass neile omaselt põllule.
Et minimaliseerida vigastuste ja võimalike kukkumiste teket, sai kõvakattega teele joonistatud rada seekord võimalikult tehniline ja väikste kiiruste jaoks tehtud. Üks väikeste kriimudega lõppenud esiratta alt pidurdamine siiski toimus.
Metslased trikitasid rohkem, üle ühe oli kord esi, siis tagaratas maast lahti

Edasi lõunale ja kl.13.00 kõlas peakohtuniku karm kuid eriti õiglane hääl ja jumal oli rääkinud. Start oli avatud!! Kribinal-krabinal oli poole tunniga kogu seltskond Kõrtsist kadunud... jaht oli alanud.

Esimene punkt, mis oli ka ühtlasi lisapunktide teenimise võimalusega, asetses lasketiirus, kus igale soovijale jahipüss kätte anti.
Kolmest väravast vaatasid taevapoole tõeliste "rangerite" surmakuulutavad silmapaarid. Maavälistele lendavatele objektidele anti kiirtuld :D. Kuulda oli nii rahulolevat mõminat, kui ka hammaste kriginat, kui järjekordne jahipüssivalang ei olnud "vaenlasele" surma toonud.

Edasi keerasid rattad kõikvõimalikele erinevatele teedele ja Jõesuu muidu rahumeelsesse miljöösse saabus taas argipäev - mitte kauaks

Metsas, kruusal, maanteel käis oma elu ja aeg-ajalt laekus meile, ootajatele siit-sealt informatsiooni. Keegi on mudas kinni, keegi taob ratast käima, keegi ei leia tondilossi jne. Aeg kulus.

Seekordne metsarada oli kuivade ilmade tõttu tavapärasest läbitavam, seega esimesed väsinud, kuid rõõmsad näod hakkasid paari tunni möödudes tagasi laekuma. Jumbu, toim jne.

Vahepeal saabus ka kruusakatselt müstiline mees (cl), kes enda klassist järgmist ligi poolteist tundi!! ootama pidi.
Aga maanteerataste hääli polnud veel keegi kuulnud..... kell 16-ei midagi, 17-vaikus endiselt.. Murelikult vaatas peakohtunik närvilisele rajameistrile silma ja otsus langes. Juhendis olnud 1800 finiši sulgemine, ei tule kõne allagi!!

Neli tundi ja 50 minutit peale stardipauku ja 10 minutit enne algselt planeeritud finiši sulgemist, kadus hetkeks rajameistri näolt valge jume :D See on bike hääl!!!
Kohal ta oligi, pärnakas ees ja Lauri tihedalt tema kannul. Tasapisi, mõõdukate vahedega, laekus kõikide klasside võistlejaid. Kuid hetkeks põsele tekkinud roosa joon hakkas peagi kaduma, sest kell lähenes 20.00-le ja vähemalt üks võistleja oli ikka veel rajalt tulemata. See oli mees, kellel seitsme tunnisest seiklemisest asfaltil isu täis saama hakkas ning 40 km pikkusele kruusateele oma offroad :D gixxeri keeras.
Lõpuks olid kõik kohal ja pidu võis alata!!

Autasustamise ajaks jõudsin ennast dušši alla sättida, sellest ka galerii tühimik ja õhtusel peol seikles kaamera mööda tundmatuid radasid, sellest ka vähene ülevaade:D

Õnnitlused võitjatele, tugev käepigistus võiduka lõpuni sõitnud maanteeklassi trassist osavõtjatele ja loomulikult mudavurridele ja kruusahuntidele. Tervitused kohalikele, politseile ja korralduskomiteele.

mõned klõpsud ka:

http://pilt.delfi.ee/album/68913/

Kohtumiseni uuel "Kõrtsitee 2009" motoorienteerumisel ;)

Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

Pikk
Mode
Postitusi: 1366
Liitunud: 09 Mär 2004, 10:03

Lugemata postitus Postitas Pikk »

Eraldi tahtsin AP-Motot tänada, kes mind sõiduvahendiga varustas!

Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

Märkö
Postitusi: 139
Liitunud: 05 Dets 2004, 14:24
Tsikkel: Suzuki GSX-R 1000 K5
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Märkö »

Eraldi tahaks tänada meest, kes mõtles nii vaffa raja välja, eriti see 40km kruusa :D musi oled (K)

Kasutaja avatar

pärnakas
Postitusi: 434
Liitunud: 22 Jaan 2005, 19:22
Asukoht: Tallinn/Loo/Pärnu

Lugemata postitus Postitas pärnakas »

Vabandan juba ette, et ei taha teemat kuskile fotojahimaadele keerata, nagu üks varasem teema siin foorumis läks.... :D

Aga siiski tahan tänada meie uut tõusvat tähte seltskonnafotograafia taevas... Uus operaator "Kõps" on sündinud!!!! Pikk väga head kvaliteetpildid!!! Puhas ilu vaatab kõikjalt vastu (w) Omast kogemusest võin kinnitada, et respect fotograafi vastu tekib juba ainuüksi sellest, kui osatakse kasutada "delete" nuppu(kõik udused pildid ilusti ära kustutatud ja jäetud vaid kvaliteetmaterjal :mrgreen: )
Sinust saab kindlasti asja, kui külm jaanipäeval ära ei võta :twisted: !

Endale teen aga suure suure häbi, sest kandsin truult fotokat kogu ürituse paagikotis....aga ei klõpsugi saanud tehtud :wack:

Süsimust Bläcku- Kas vana HONDA roostetab.... ei ta roosteta:)
Tark ei torma!!!

vihtla

Lugemata postitus Postitas vihtla »

huvitav kelle käest neid rahavarõivais naasterahvastega 7. punktis tehtud pilte saab?:)) ...oleks päris hea


Teema algataja
kõrtsmikumolu
Postitusi: 928
Liitunud: 12 Dets 2004, 19:32
Tsikkel: HusaBerg
Asukoht: pärnumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kõrtsmikumolu »

Rahvarõivastega pildid tulevad ilmselt meie kodukale üheltmaalt aga hoiatan, tegemist on laiskade inimestega!

NB! Kõrtsist ilmus päevavalgele musta värvi BIKER.EE RÄTT. Omanik helista mulle 509 3161

Kasutaja avatar

Märkö
Postitusi: 139
Liitunud: 05 Dets 2004, 14:24
Tsikkel: Suzuki GSX-R 1000 K5
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Märkö »

kõrtsmikumolu kirjutas:

Rahvarõivastega pildid tulevad ilmselt meie kodukale üheltmaalt aga hoiatan, tegemist on laiskade inimestega!

NB! Kõrtsist ilmus päevavalgele musta värvi BIKER.EE RÄTT. Omanik helista mulle 509 3161

See rätik kadus kohe kellelgi peale starti ära...ma korjasin selle üles teepealt ning poetasin kõrtsileti äärele selle :)


Teema algataja
kõrtsmikumolu
Postitusi: 928
Liitunud: 12 Dets 2004, 19:32
Tsikkel: HusaBerg
Asukoht: pärnumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kõrtsmikumolu »

vihtla kirjutas:

huvitav kelle käest neid rahavarõivais naasterahvastega 7. punktis tehtud pilte saab?:)) ...oleks päris hea

No näed sa, ei läinud aastatki: http://kodukorts.ee/gallery2/main.php?g2_itemId=318

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”