tsikkel väiksele chikile?

Otsustasid endale mootorratta load teha ja mootorratturiks hakata? Räägi siin kõigest, mis on seotud mootorratta lubade, eksamite, koolituse, lihtsalt tsiklisõidu või liikluse ja seadustega. Kindlustusest räägi ka siin.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
suur_renx
Postitusi: 26
Liitunud: 04 Veebr 2008, 16:13
Tsikkel: Aprilia Tuono Arancio
Asukoht: Tallinn

tsikkel väiksele chikile?

Lugemata postitus Postitas suur_renx »

hei-hei!
kas keegi tegelikult ka teab mõnda ca 155 cm lühikest inimest võimsama kui 250 cc naked või bike tyypi rattaga sõitmas? Sõbrants mures kuna tsiklikool käimas kuid väljavaated paraja ratta leidmisel suht kasinad. Mootor võiks vähemalt 400 cc olla. Kui keegi teab reaalselt järeleproovitud variante nii lühikese tegelase puhul, siis palun oma kogemusi jagada.

tänud ette,
renx

Kasutaja avatar

speedvana
Postitusi: 865
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas speedvana »

kodutööks, kui uut ratast siis tehnilistes andmetes on üldjuhul sadula kõrgus ära näidatud.
aga parim teha võimalikult palju proovisõitu.

Kasutaja avatar

Pikk
Mode
Postitusi: 1366
Liitunud: 09 Mär 2004, 10:03

Lugemata postitus Postitas Pikk »

Marju on väike naine (loe: väga väike) SZR660 täiesti sobilik http://images.orkut.com/orkut/albums2/A ... riziiA.jpg

Kes mett teeb, see mett sööb!

Machowoman

väike tsikkel väikesele naisele

Lugemata postitus Postitas Machowoman »

Minu esimene tsikkel oli Yamaha Virago 535, 25 kW ja minu hinnangul on see küll kõige väiksem JA madalam tsikkel. kui muidugi chopper tüüpi ratas üldse kõne alla tuleb. maitse asi. sõbranna soovis väga bike`i, ostis R6, kõik tore, aga jalad ei ulatu korralikult maha mõlemad... kukub tihti kallaku peal ümber:) soovitan julgelt! :wink:

Kasutaja avatar

HeitiKender
Postitusi: 450
Liitunud: 24 Nov 2004, 08:32

Lugemata postitus Postitas HeitiKender »

väike, st lühike tähendab enamasti ka kerget, ehk amorte mis on mõeldud ka 120kg käli olemist pehmendama, saaks julgelt seadistada. Ma võtaks mõne suurtootja 600-se ning laseks ees ja taga amordid alla ning veidi jäigemaks (aga, et geomeetria oleks endiselt rahulik), siis viskaks stockistme ära ning aretaks sinna veidi õhema asja kui see pole 3-5 cm ehitus. Kokku peaks päris korralikult pilli madalamaks saama.
Vivian sõidab 600-sega rinkat - ta ka päris pisike preili aga saab kenasti hakkama.

Kasutaja avatar

bash
Postitusi: 786
Liitunud: 13 Mai 2005, 15:23
Asukoht: Saue
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas bash »

Honda CB500 ja CB600 on üsna madala istumisega rattad. Võib proovida.

Just enjoy ... nothing less, nothing more
Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2454
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 192 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

Reaalselt järeleproovitud - Kawasaki ER-5. http://www.asl-testsite.co.uk/motors/ne ... 5-2001.jpg

StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee

Säuts
Postitusi: 15
Liitunud: 26 Nov 2006, 23:56
Tsikkel: Kawasaki ER6N
Asukoht: Aespa/Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Säuts »

Pikk räägib õigust. Yamaha SZR660 on tõesti madal juba originaalis ja sellele on veel müügil ka madalduskomplekt. Mõned nädalad tagasi umbes nägin motodepoos müügil ühte- saab minna katsetama kui veel alles.

Samuti on madal Triuph Street triple.

Terv.

Marju aka Säuts

Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Sa ilmselt mõtlesid Speed Triple? Minu tagasihoidlik arvamus on küll, et juhul kui väikest kasvu chick teeb esimesi samme motomaailmas, siis võib speed triple natuke liiga terav pill olla, -kõik on muidugi "tihendist" kinni..

edit: my bad :oops: ei teadnudki, et Triumphil selline ratas ka on nagu Street Triple 675

Viimati muutis CB500, 25 Mai 2008, 12:08, muudetud 1 kord kokku.
it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.

FCK

Lugemata postitus Postitas FCK »

Nuuh mina venitan vaevu 164 välja ja ratas on Kawasaki zr-7 , kuubikuid ju lausa 750 ning kw56 ning see on mu esimene ratas 8)

Aga muidu mõni pisike buell lightning nt? imearmas ja hea ratas.
Pisike kah, nii et peaks nagu sobima ju :wink:


rattaletõmmatud
Postitusi: 451
Liitunud: 23 Juul 2007, 22:01
Tsikkel: vfr
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas rattaletõmmatud »

Suzuki gsx600f i sadul on ka üsna madalal, vähemalt vanal mudelil, minu omale luban lahkelt ka otsa ronida ja proovida ning soovi korral ka ära osta :)

...nagu ratta peal...

Säuts
Postitusi: 15
Liitunud: 26 Nov 2006, 23:56
Tsikkel: Kawasaki ER6N
Asukoht: Aespa/Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Säuts »

Buellil on olemas kohe ka low variant- soomes motomessil sai proovitud. Eestis olen mõnede peal proovinud aga need ikka suht kõrged. Sellelt ulatusid varbaotsad maha ja posid rääkisid, et saab veel madalamaks ka lasta.
http://www.buell.fi/index.php?sivu=mall ... li=XB12SCG
Paraku on ta raskem kui Street Triple


FCK

Lugemata postitus Postitas FCK »

Ei ole siin midagi, siis tuleb rohkem putru süüa. :lol:

Mul ratas 230kg-mis sa arvad et ma mingi transamees et igapäev selliseid raskusi tõstan?
Pealegi, ega sa ratast kaenlas kanna, ei anna see raskus nii väga tunda midagi-kui just alla ei jää :shock: aga selle peale ei mängi meist keegi välja.

Nii et edu!

Kasutaja avatar

hannes
Postitusi: 682
Liitunud: 11 Mär 2004, 08:28
Tsikkel: Ducati Multistrada 1200S
Asukoht: Niinsaare
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas hannes »

CB500 kirjutas:

...edit: my bad :oops: ei teadnudki, et Triumphil selline ratas ka on nagu Street Triple 675

On tõesti selline tsikkel olemas. Tõeliselt väike ja väga nupi väljanägemisega 8) Lisaks on saanud erinevates testides kuhjaga kiidusõnu. Oli üks selline isend Elumotol väljas ja mine tea, äkki on meie Triumphi esinduses praegugi näpuga katsumise võimalus olemas.
Ei ole mahti vanemaid teste välja kaevata, aga üks viimastest (MOTORRAD), kus oli püstitatud küsimus, et mitu silindrit ühel tsiklil siis olema peab, 1, 2, 3 või 4, tuli just Street Triple ülekaalukalt võitjaks. Ülejäänud testitavad olid Aprilia SL 750 Shiver (3. koht), Kawasaki Z 750 (2. koht), KTM 690 Duke (4. koht).

Ida-Virumaa – lähemal kui tundub, lahedam kui arvad!
Ducati Multistrada 1200S
Honda NC 750X DCT (müüdud, teenis mind truult täpselt 3 aastat ja 21000km)
Honda XRV 750 MooramaaPaar (müüdud, teenis mind truult 10 aastat ja 68000km)
Iga tsikli jaoks on oma tee!

Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

FCK kirjutas:

Nuuh mina venitan vaevu 164 välja ja ratas on Kawasaki zr-7 , kuubikuid ju lausa 750 ning kw56 ning see on mu esimene ratas 8)

Aga muidu mõni pisike buell lightning nt? imearmas ja hea ratas.
Pisike kah, nii et peaks nagu sobima ju :wink:

õujee pisike Buell :D sellega on selline lugu,et vaatamata lühikesele raamile on tal istumine üllatavalt kõrgel. Alla 175cm naisele ma väga ei soovitaks.

Kasutaja avatar

Teema algataja
suur_renx
Postitusi: 26
Liitunud: 04 Veebr 2008, 16:13
Tsikkel: Aprilia Tuono Arancio
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas suur_renx »

Pihelgas kirjutas:
FCK kirjutas:

Nuuh mina venitan vaevu 164 välja ja ratas on Kawasaki zr-7 , kuubikuid ju lausa 750 ning kw56 ning see on mu esimene ratas 8)

Aga muidu mõni pisike buell lightning nt? imearmas ja hea ratas.
Pisike kah, nii et peaks nagu sobima ju :wink:

õujee pisike Buell :D sellega on selline lugu,et vaatamata lühikesele raamile on tal istumine üllatavalt kõrgel. Alla 175cm naisele ma väga ei soovitaks.

mul oli sama mõte...on kyll lühike ning võib jääda mulje, et võib ka madala istumisega olla, kuid see petlik. Aga krdi stiilne ratas, kahjuks mitte minule. :(

Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

suur_renx kirjutas:
Pihelgas kirjutas:
FCK kirjutas:

Nuuh mina venitan vaevu 164 välja ja ratas on Kawasaki zr-7 , kuubikuid ju lausa 750 ning kw56 ning see on mu esimene ratas 8)

Aga muidu mõni pisike buell lightning nt? imearmas ja hea ratas.
Pisike kah, nii et peaks nagu sobima ju :wink:

õujee pisike Buell :D sellega on selline lugu,et vaatamata lühikesele raamile on tal istumine üllatavalt kõrgel. Alla 175cm naisele ma väga ei soovitaks.

mul oli sama mõte...on kyll lühike ning võib jääda mulje, et võib ka madala istumisega olla, kuid see petlik. Aga krdi stiilne ratas, kahjuks mitte minule. :(

OT: mis sul siis viga? :roll:

Kasutaja avatar

arx805
Postitusi: 261
Liitunud: 02 Apr 2005, 19:03
Tsikkel: Suzuki Hayabusa `08
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas arx805 »

Ducati Monster 600-ne, peaks igati sobima ka lühemat kasvu naisterahvale. Lisaks V2 mootor ja powerit piisavalt. Väljanäegmineon stiilne ja igati hea isend alustamiseks.

Kasutaja avatar

Teema algataja
suur_renx
Postitusi: 26
Liitunud: 04 Veebr 2008, 16:13
Tsikkel: Aprilia Tuono Arancio
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas suur_renx »

Pihelgas kirjutas:

OT: mis sul siis viga? :roll:

naca pisike minu jaoks... ma 2 m ning 105 kg


tuulavend

Lugemata postitus Postitas tuulavend »

virago 535 on küllalt madala istumisega ja kui chopper ei tõmba siis uus KLE500 on ka suhteliselt madal kuigi tiba kõrgem 535st

edu valimisel :wink:


FCK

Lugemata postitus Postitas FCK »

Eemm..ma olen ratast proovinud Harley esinduses itaalias. Seal oli järelikult madalam variant...
Aga njah, kui targad suured mehed ütlevad et ei sobi siis pole midagi teha :ner:

Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

Tsikkel chickile - chickel :)

V-MAX
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”