Hälvik-autojuhid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Panthera
Postitusi: 625
Liitunud: 28 Okt 2006, 18:23
Tsikkel: Honda
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Panthera »

Siis on tüübil midagi, millest õppida.
Järgmine kord ei tee nii ...
:evil:

Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

paarn kirjutas:

Kuulen kuskil keegi signaalitas aga ei saanud aru kus.
Tervitustega,
Päärn

Manööverdasid äkki ette talle?

Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

Rancid
Postitusi: 163
Liitunud: 20 Juun 2007, 16:46
Tsikkel: Rommel the Bomber
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 14 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rancid »

Äkki oli ex-naine hoopis :twisted:

liiga palju pole kunagi küllalt
Kasutaja avatar

Habib
Postitusi: 303
Liitunud: 05 Jaan 2006, 09:35
Tsikkel: Suzuki V-Strom
Asukoht: Tallinn/Tartu

Lugemata postitus Postitas Habib »

Panthera kirjutas:

Järgmine kord läheb seitsme tuhandene peegel :evil:

...ja hetk hiljem sinu kolmekümnetuhandene ratas... Või surud ta baigiga teelt välja? :lol:

Minu ettepanek oleks edaspidi jätta tegemata postid stiilis "Oi raisk kus äsaks... oleks vaid jõudu ja julgust... :cry: "

Lambad on siin ja... lambad on sääl...
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

Eh sind, Paarn, neiu ilusas autos kutsub korduvalt sind krõmpsutama (mis see naisterahva näidatud fuck you ikka muud on) , sina aga suunad kangestunud pilgu silmapiirile ja ignoreerid naisterahva soovi. Nii pole ju ilus :wink:

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Jep, kui julgust on, äsa ära. Ning siis tule ja räägi sellest meile ka.
Niisama kõvatamine ei maksa midagi :twisted:

Habib kirjutas:
Panthera kirjutas:

Järgmine kord läheb seitsme tuhandene peegel :evil:

...ja hetk hiljem sinu kolmekümnetuhandene ratas... Või surud ta baigiga teelt välja? :lol:

Minu ettepanek oleks edaspidi jätta tegemata postid stiilis "Oi raisk kus äsaks... oleks vaid jõudu ja julgust... :cry: "

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

Panthera
Postitusi: 625
Liitunud: 28 Okt 2006, 18:23
Tsikkel: Honda
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Panthera »

Vaatame ...
Kui selline asi peaks toimuma, siis räägin tagajärgedest teile ka ... :wink:


davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

Panthera kirjutas:

Vaatame ...
Kui selline asi peaks toimuma, siis räägin tagajärgedest teile ka ... :wink:

MA lihtsalt ennustan, et automehel on siis autotäis tunnistajaid, kes räägivad kuidas sina tulid lihtsalt ja neil peegli küljest ära tagusid, mis peale Politsei annab korralikult põske ja maksad omast taskust kinni kõik remondikulud. Veab veel kui autotäie jobude käest türpi ei saa :twisted:

Aga teadsa, oleks mul must vöö karates ja juristist isa kel pappi sitaks, siis ma käituks küll nii nagu sina soovitad :wink:


Panthera
Postitusi: 625
Liitunud: 28 Okt 2006, 18:23
Tsikkel: Honda
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Panthera »

Musta vööd veel ei ole ...
Ning Karates ammugi mitte ... Kuid...... :twisted:

Kasutaja avatar

pitbull
Postitusi: 557
Liitunud: 09 Juun 2004, 14:44
Tsikkel: v2
Asukoht: westestonia ....finland
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas pitbull »

ise olen rahulikult järgisõitnud kui eriline debiil on (kui aega on)..ja siis näib mis saab iga olukord on erinev...ega vägivald ei ole teema aga vahest mõni ei saa kohe kuidagi teisiti aru

PitBull ,,I Just Don't Give A Fuck...,,
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

Selliste autodega ei tasuks omakohust ning oma õigusi taga ajada üritada, kui just sel hetkel bulletproof tunnet peal ei ole :idea:

Challenge the Adventure.Ride The World

Panthera
Postitusi: 625
Liitunud: 28 Okt 2006, 18:23
Tsikkel: Honda
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Panthera »

Oi kurja ...
Käisin just sõitmas...
Kulgesin mööda Võru tn kesklinna poole kui järsku avastasin, et suunaga minu poole sõites, üks audi juht otsustas veokist mööda minna... ning seda just siis, kui minu ja veoki vahel oli ca 40 meetrit... poleks kõrvale tõmmanud oleks pauk käinud. See võttis jahedaks küll :?

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Ei saa seal midagi.
Noored mehed, teil siin veri vemmeldab ja keeb. Ja õiglusetunne ajab ka tagajalgadele. Ning kättemaksujumalanna passib kaela peal.
Kui tee peal lolli näete, sõitke eest ära. Või siis kaarega mööda ja eemale ära.
Ega vanarahvas rumal olnud: "Targem annab järele".
Säästate ennast ja närve ja keskkonda.
Cheers@SakuHele.

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

paarn
Postitusi: 559
Liitunud: 03 Juun 2004, 16:35
Tsikkel: EXC350, Lynx 600E
Asukoht: TLN - Võru
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas paarn »

spinna kirjutas:
paarn kirjutas:

Kuulen kuskil keegi signaalitas aga ei saanud aru kus.
Tervitustega,
Päärn

Manööverdasid äkki ette talle?

Krt seda teab äkki keerasin ka ette kogemata, aga esialgu peeglisse piiludes oli minu taga mingi sinine auto, mitte must Passat.

ishijupp kirjutas:

Eh sind, Paarn, neiu ilusas autos kutsub korduvalt sind krõmpsutama (mis see naisterahva näidatud fuck you ikka muud on) , sina aga suunad kangestunud pilgu silmapiirile ja ignoreerid naisterahva soovi. Nii pole ju ilus :wink:

No ma ise mõtlesin ka, et võiks naisterahva soovidele ikka järgi anda, aga proua istus mul taga, seega ei saand neiule mõista anda, et olen nõus ;)

Moto-orineteerumine: http://www.villamoto.ee

Teema algataja
k1lla

Lugemata postitus Postitas k1lla »

Yerba kirjutas:

Ei saa seal midagi.
Noored mehed, teil siin veri vemmeldab ja keeb. Ja õiglusetunne ajab ka tagajalgadele. Ning kättemaksujumalanna passib kaela peal.
Kui tee peal lolli näete, sõitke eest ära. Või siis kaarega mööda ja eemale ära.
Ega vanarahvas rumal olnud: "Targem annab järele".
Säästate ennast ja närve ja keskkonda.
Cheers@SakuHele.

Jajah hea öelda aga püüa sa siis rahulikuks jääda, kui adrekas vemmeldab ja närvi ajab see ehmatus nagunii ja mis siis üldse oleks viga liigelda, kui aega jaguks ka manööverdamiseks ehk siis ümber või eemalesõitmiseks :| Tavaliselt need momendid tulevad ikka väga kiirelt. Sellega nõustun, et ega see omakohus eriti liikluskultuuri ei paranda ja järgmise nurgapeal võid sattuda järgmise pimedaga kokku. Olen muidugi enamasti omaette ropendanud ja rahulikuks püüdnud jääda aga vahest pole nii külma närvi, kui rullisnokad arvavad, et liiklevad üksinda kummivilina saatel sest bemmil on ju uued kummid ja muu neile korda ei lähe. Selles mõttes on nende korrale kutsumine vajalik sest mine tea, võibolla oled Sina just see järgmine ohver ja ei pruugi enam õnneks minna...


Teema algataja
effekt

Lugemata postitus Postitas effekt »

Roomaja kirjutas:

No sellist jama on väga keeruline kommenteerida:D. Esimest korda kuulen sellist asja et, nais juht teeks midagi taolist...näpunäitamist koguni mitu korda. Huvitav tõesti mis teda vaevas sel hetkel, kuid muigama paneb kogu see jant ka. Oleksid pidanud ikka hälvik vastu olema ja ta sinna haljasalale suruma hahahah. Ei tegelikult see ei ole õige.

Mul isa sõitis autoga järgi sellisele nasiterahvale (mõlemad olid autodega ja naisterahvas vehkis keskmise näpuga). Männituka poe juures (ei tea kas enam on laagris) jäi naisterahvas seisma ja isa läks küsis, et; "teeme siis" selle peale ei osanud naisterahvas midagi öelda. Isa selgitas talle, et sa ju vehkisid, et "fu(k jne. mul natuke aega on seega võiks ju teha :lol: "

Kasutaja avatar

motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Sõitsin täna õhtul (15.juuni) viimsi poole linnast ja miiduranna mäest ülesse sõites, kiirus ca. 60 km/h otsin kohta kus parem sõita, kes seal sõitnud teavad kui p....s see mägi on ja taga sõidab valge kaubik (berlingo vms) järsku peeglist ei paistnud enam ja see m...n sõitis mööda PAREMALT, lasin signaali kuni statoilini tema taga sõites ja peale ringi sõitsin talle kõrvale ja lasin signaali kogu aeg aga ta p.de ei vaadanud minu poolegi, oli uhke või mõtles nagunii "loll tsiklimees las tõmbleb", oleks raisale näidanud üht teist. Öeldakse et targem annab järele, aga ma polnud selles olukorras targem ja olin nii kuradima vihane et jube, siiamaani ei anna rahu et talle koduni järgi ei sõitnud ja oleks talle paar asja selgeks teinud et kuidas sõidetakse...... Ramirent oli bussi peal kirjas, haabneeme poole see trompet sõitis igatahes, lapsest oli kahju kes autos istus, et tal selline tubakas isa on.....

Yaaa-maaa-haaa......

Teema algataja
Imaam

Lugemata postitus Postitas Imaam »

Peale seda kui avastasin osade autojuhtide ihaluse anaalseksi järele, tulin mõttele panna oma tagakohvrile suur kleebis: "Ära sõida seljas!".
Tellida peaks saama suvalisest kohast. Lähipäevil teeb ära, iseasi kuivõrd see midagi annab.


joel
Postitusi: 1806
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 110 korda

Lugemata postitus Postitas joel »

Annab seda, et veel rohkem sõidavad seljas, et näeks lugeda, mis kirjas on :lol:

Joel
Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1491
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 108 korda
Tänatud: 65 korda

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Aru ma ei mõista, mis valu on autojuhtidel triklist mööda saamisega. Ei möödu kordagi maanteel, kui keegi leiab, et vaja on 100 kmh liikuvast rattast mööda pressida ja siis jääda 90-95 kmh ette tilbendama :twisted:
Või siis tulen mina laupäeval vihmasajus Otepäält Tartusse ja ikka vaja mööda pressida, et ma mitte midagi enam välja ei näeks, krt, sõidad mööda, siis kao kus kurat sealt eest, mitte ära jää jalgu. :evil: :evil: :evil:

Kasutaja avatar

motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Imaam kirjutas:

]Peale seda kui avastasin osade autojuhtide ihaluse anaalseksi järele, tulin mõttele panna oma tagakohvrile suur kleebis: "Ära sõida seljas!".
Tellida peaks saama suvalisest kohast. Lähipäevil teeb ära, iseasi kuivõrd see midagi annab.

selliseid DEBIILE on nii hea ärritada, et võtad hoogu maha ja hakka venima, küll mööda läheb ja siis on mööda kihutajal m..n kõva et sai ära teha jälle kellelegi :D Kurat tahad mööda sõita siis tee seda aga ära mängi m..nni seljataga sentimeetri kaugusel. Ja Ivoonul õige jutt, kui oled kiirem liikleja ja möödud siis sõida ka kiiremini edasi mitte ära hakka venima kurat nagu täi mööda märga perset ja möödud selle pärast et ei meeldi kellegi taga sõita vms.

Yaaa-maaa-haaa......

Teema algataja
pesukaru

Lugemata postitus Postitas pesukaru »

Eelmise suve lõpus vihmase ilmaga järve raudtee ülesõidul teadagi jama koht võtsin hoo maha et oma reas , parempoolses pisut paremale keerata ja rööbastest otsemini üle sõita otsustas üks vanapapi paremalt mööda ajada oma Ladaga ! Kole olukord oli aga õnneks kokku me ei sattunud :evil:

Kasutaja avatar

bash
Postitusi: 786
Liitunud: 13 Mai 2005, 15:23
Asukoht: Saue
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas bash »

pesukaru kirjutas:

Eelmise suve lõpus vihmase ilmaga järve raudtee ülesõidul teadagi jama koht võtsin hoo maha et oma reas , parempoolses pisut paremale keerata ja rööbastest otsemini üle sõita otsustas üks vanapapi paremalt mööda ajada oma Ladaga ! Kole olukord oli aga õnneks kokku me ei sattunud :evil:

Mul on kuiva ilmaga täpselt sama olukord olnud, mingi Omegamees tegi samamoodi. Just olin eksamilt tulnud, sõbra rattaga ka veel. Päris jahedaks võttis küll. Ja lisaks see kutt väga aeglaselt ei tulnud.

Just enjoy ... nothing less, nothing more
Kasutaja avatar

speedvana
Postitusi: 865
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas speedvana »

bash kirjutas:
pesukaru kirjutas:

Eelmise suve lõpus vihmase ilmaga järve raudtee ülesõidul teadagi jama koht võtsin hoo maha et oma reas , parempoolses pisut paremale keerata ja rööbastest otsemini üle sõita otsustas üks vanapapi paremalt mööda ajada oma Ladaga ! Kole olukord oli aga õnneks kokku me ei sattunud :evil:

Mul on kuiva ilmaga täpselt sama olukord olnud, mingi Omegamees tegi samamoodi. Just olin eksamilt tulnud, sõbra rattaga ka veel. Päris jahedaks võttis küll. Ja lisaks see kutt väga aeglaselt ei tulnud.

aga mõelge kui seff tunne on omega või "pirukaga" tsiklist mööda uhada, võibolla ehk ainult korra elus :lol:


Teema algataja
raix_

Lugemata postitus Postitas raix_ »

Sõitsin üks päev Tabasalu kardiraja suunas, st keerasin tabasalust vasakule kardiraja suunal. Minu ees sooritab vasakpööret üks uus Subaru Legacy (DIISEL). Noh, mõtlesin, et tee peale keerates sõidan tast mööda, aga kus sa sellega, mehel tekkis mingi kompleks, küll kukkuks suruma (oma selline must tahmapilv üleval). Loomulikult sain temast mööda ning lasin kiiruse ca 110km/h peale... no ja mida oli arvata, vend sai kah järgi ja küll siis surus oma autoga nii, et hea et tagarattasse ei sõitnud!
Kardirajale pöörates võttis siis hoogu veidi maha ja tõmbas veel rooliga sedasi vasakule poole teerajale, näitamaks on ülbust :evil:

No on krdi debiibid, kas kompleks oli tõesti nii kõva või pidi midagi oma trakoriga mootorrattale tõestama?!?!

Kasutaja avatar

maru
Postitusi: 65
Liitunud: 14 Sept 2005, 18:58
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas maru »

raix_ kirjutas:

Sõitsin üks päev Tabasalu kardiraja suunas, st keerasin tabasalust vasakule kardiraja suunal. Minu ees sooritab vasakpööret üks uus Subaru Legacy (DIISEL). Noh, mõtlesin, et tee peale keerates sõidan tast mööda, aga kus sa sellega, mehel tekkis mingi kompleks, küll kukkuks suruma (oma selline must tahmapilv üleval). Loomulikult sain temast mööda ning lasin kiiruse ca 110km/h peale... no ja mida oli arvata, vend sai kah järgi ja küll siis surus oma autoga nii, et hea et tagarattasse ei sõitnud!
Kardirajale pöörates võttis siis hoogu veidi maha ja tõmbas veel rooliga sedasi vasakule poole teerajale, näitamaks on ülbust :evil:

No on krdi debiibid, kas kompleks oli tõesti nii kõva või pidi midagi oma trakoriga mootorrattale tõestama?!?!

Sellised debiile on kahjuks suht palju.Mulle jääb ka aru saamatuks ,mida nad tõestada tahavad?E :wack: hk on asi EGOS???

jawa->yamaha 600 xj->yamaha 600 fazer -suzuki marauder 800
sõidan ja ei mölise
Kasutaja avatar

Tuhkur
Postitusi: 165
Liitunud: 17 Apr 2008, 13:14

Lugemata postitus Postitas Tuhkur »

Kunagi kurtsin et tartus mingi lohh tõmbles on vana punase mitshuga sportpütt taga ja aina pläristab ringi, nüüd tuli välja et elab minu kodu lähedal ja värki :D, kuid mure on see et suht sageli näen teda ja rahulikult sõita ei saa kuna sõidan ju 50cc võrriga. vahel sõidab nii lähedale, et ise peab peaaegu kraavi tõmbama. Üldiselt pistab kõrvalistuja pea välja lõugab vms ja vahel tõstetakse ka keskmine sõrm. Suht kopp ees sellest tüüp peaks elama kuskil aardlas ma oletan kuna sõidab aardlapalu ja kurepalu vahel siin selline pikk sirge. :(

Kasutaja avatar

WarAngel
Postitusi: 65
Liitunud: 28 Nov 2003, 17:43
Tsikkel: Suzuki DR800 - müüdud 14.08.09
Asukoht: E-R Tallinn L-P Lääne-Virumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas WarAngel »

Aegviidus. Tee pindamine. Kiirus piiratud 30 km/h.
Sõiduoskused napid ja muidu korralik nagu ma olen hoidsin kiiruse 30-40 vahel.
Minu taga vana ja väsinud valge kolmesajane. Temale loomulikult need piirangud ei kehti. Niisiis alustas minust möödasõitu.
Märkasin teda alles siis kui me kõrvuti olime. Pildus kive mulle jalgadesse nii et vähe pold. Keerasin tiba peale ja ei lubanud teda mööda (selle teoga rikkusin küll LE, kuid kirjutama reegel on see, et LAHTISE TEEKATTEGA TEEL NEVER EVER EI TEHTA MÖÖDASÕITU!).
Umbes 3 km pärast sai piirang läbi ja siis andis ta kõik mis sest bemarist tuli. Sai mööda ja kadus.

Pimedas pime? XENONID siit
Varuosad autole saad siit - Parimad varuosad parimate hindadega

Panthera
Postitusi: 625
Liitunud: 28 Okt 2006, 18:23
Tsikkel: Honda
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Panthera »

Kes adrenaliini otsivad, külastage Aardla ringi Tartus :D
Koguaeg saab kino :mrgreen:


Erci
Postitusi: 750
Liitunud: 18 Mai 2004, 06:05
Tsikkel: KTM 1190 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 31 korda

Lugemata postitus Postitas Erci »

Mis seal ringil erilist on? Liiklen seal päris tihti ja kino pole nagu saand.

___________________________
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”