Grupisõit → Re: Sõit pundis


nessus

Re: Sõit pundis

Lugemata postitus Postitas nessus »

Ma olen sattunud (algaja nagu ma olen) korra võõrasse gruppi. Jäin sinna lõppu, sõideti malelauda. Nende sõidukiirus ja rytm määrasid minu liikumiskiiruse. Reastasin ennast nende eeskujul õieti ja sõitsime niimoodi ca 70 km koos. Oleks olnud naljakas hakata ennast mööda pressima sealt kymnesest grupist. Grupi juhi käemärgid ja enda loogiline mõtlemine aitasid teha mööda sõite. Juht teatas varakult grupile käemärkide ja suunaga maha keeramisest. Väga meeldiv kogemus. Jutu mõte: Grupisõit ei tundunud midagi ilm võimatut. Tuleb jääda rahulikuks ja jälgida teisi sõitjaid. Ja sõita nendega kes, tahavad grupis sõita.

Järgmisel korral taas ja ilma hirmuta :)

Kood: Vali kõik

       See kiiruse suhte jutt eelpool on ysna õige. Ma olen täheldanud sama asja. Kui sõita piirangute järgi (soolona), tekib tunduvalt rohkem pidurdusi, kiirendusi ja ohtlikumaid olukordasid. yletades väheke 10-20 km/h, on sõit palju mugavam ja sujuvam. Kolmas variant on sõita 10- 20 km/h aeglasemalt. (see ei sobi ju mitte.... :roll: )


Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”