Otsin 125 cm3 ratast. (pealkiri muudetud)

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded


Kopamees

Re: Otsin 125 cm3 ratast. (pealkiri muudetud)

Lugemata postitus Postitas Kopamees »

aga tahad sõita hoopis suure, võimsa ja rohelise autoga?


Sõida bussiga
(togi)


sentry
Postitusi: 168
Liitunud: 22 Juul 2007, 14:16

Re: Otsin 125 cm3 ratast. (pealkiri muudetud)

Lugemata postitus Postitas sentry »

ma sõidangi praegu bussiga :evil:

Kasutaja avatar

Pihlakas
Postitusi: 261
Liitunud: 03 Okt 2007, 22:01
Tsikkel: Honda VF750F
Asukoht: Tallinn / Tartu

Re: Otsin 125 cm3 ratast. (pealkiri muudetud)

Lugemata postitus Postitas Pihlakas »

ml1710p kirjutas:

Nahhui sa siin kõiki lammasteks sõimad?

Ja üleüldse, oled Sa kahetaktilisele remonti teinud, Lammas? :ner:
Sebar`ile bann! Kes ühineb? :D

Kas sa ise oled ikka 2t remontinud? Riga D8-l rõngaste vahetamine ei lähe remondi alla!!!

Kes sa ise oled?

Ma arvan ,et ta on Sebar. :shock:

Piduriketaste valmistamine.
Kasutaja avatar

overboost
Postitusi: 198
Liitunud: 15 Apr 2008, 14:16
Asukoht: Tartu

Re: Otsin 125 cm3 ratast. (pealkiri muudetud)

Lugemata postitus Postitas overboost »

Olen küll, dt125r`i kolbi vahetanud, tihendeid ka vahetanud, vänvõlli laagreid.


jusspb
Postitusi: 32
Liitunud: 17 Dets 2007, 22:15
Asukoht: jõhvi

Re: Otsin 125 cm3 ratast. (pealkiri muudetud)

Lugemata postitus Postitas jusspb »

soovitan siiski 2t.
nt. minu roller mis on 70cc. teeb üliilusti 125cc 4t rollerile tuule alla..
4 takti venib nagu tigu.. ja hääl on rõve (125 cc)
2 takti teeb m6nusat häält ja on m6nusalt pöördes erinevalt 4t. "traktorist"
mai tea miks sulle meeldib vaiksem hääl.. mulle meeldiks just suht kõva ja pöördes hääl.. sellepärast peal ka sportsumps..
minskide kohapeal nii et ise sain 700kr. töökorras minski. peale saamist läksid vahetusse kõik laagrid ja simmerid ja rõngad..masin pmst peab peale korralikku timmi ajamist siiamaani. 1 aasta juba. ja masin oli maakohas niisama nn. põllupill. ainuke viga et kolvirõngad kulusid ruttu :D. muidu ülihea.
v6rreldes läänetehnoloogiaga.. on masin ikkagi selline nn. logu. teeb vahepeal kahtlaseid hääli ja ei ole selline pööretepill..
eile sain sõita 125cc suzuki rg gammaga. esimene kogemus 125cc bikeiga. (muidu s6itnud minskiga, ja honda 125 xr vms(1 tiir)) masin j2ttis ülikõva mulje just jõupoolest. asi on aastast 1988 aga liigub väga hästi. välja läheb 140 gpssi ja 14000 pööret. ja küttekulu mingi 4 sajale vb isegi vähem.
3000 kr maksti selle eest ja minuarvates väga hea tehing.


Teema algataja
rallitaja
Postitusi: 491
Liitunud: 12 Juun 2007, 08:52

Re: Otsin 125 cm3 ratast. (pealkiri muudetud)

Lugemata postitus Postitas rallitaja »

4T hääl on palju etem kui rõwe pinin. Sõitsin ise ka täna pinina ja pool teed praktiliselt ilma tuledeta, aga enduroga. Ja sinu rolleri lutiks lõdvalt ära.

Käisin küll eile Viljandis ja jõudsin täna ka tagasi aga olin telefonis vist ühe numbri valesti sisestanud ja ei saanud alber52'le kõnet teha, hoopis mingi tundmatu persoon võttis toru ja kõneles midagi millest ma mitte midagi aru ei saanud. Virago proovimata. Siiski, otsustan vist 2T kasuks. Loodetavasti järgmisel nädalavahetusel piniseijaid vaatama.


jusspb
Postitusi: 32
Liitunud: 17 Dets 2007, 22:15
Asukoht: jõhvi

Re: Otsin 125 cm3 ratast. (pealkiri muudetud)

Lugemata postitus Postitas jusspb »

pigem pinin kui traktor:P siis v2hemalt kaugelt kuulda et nt m6ni kindel tüüp tuleb:P
k2ikudega ja variaatoriga masinaid ei anna võrrelda.. kuna käikudega masinatel on parem minek.. vb tipp kiiruses aint lutiks variaatoriga masin m6nda k2ikudega.
2 takti on selllesm6ttes hea et ylilihtne parandada kui midagi katki, iseteed s22stad remondi kuludest, 4t paljud ei oska parandada..v6i nt. klapivahet õigeks panna, viid hooldusesse vms maksad j2lle pappi.


sentry
Postitusi: 168
Liitunud: 22 Juul 2007, 14:16

Re: Otsin 125 cm3 ratast. (pealkiri muudetud)

Lugemata postitus Postitas sentry »

Pinin või mitte, ma usun et hääl pole kõige tähtsam. Eks ikka kõik hinnas kinni

Kasutaja avatar

Martin.
Postitusi: 143
Liitunud: 20 Mai 2006, 22:40
Asukoht: Tallinna ümbrus.

Re: Otsin 125 cm3 ratast. (pealkiri muudetud)

Lugemata postitus Postitas Martin. »

neljataktilise hääl hea sumpaga on ikka üle prahi.. aga kui raha oleks ostaks siiski 2taktilise..

Kurvis näeme . kahepoolene

Teema algataja
rallitaja
Postitusi: 491
Liitunud: 12 Juun 2007, 08:52

Re: Otsin 125 cm3 ratast. (pealkiri muudetud)

Lugemata postitus Postitas rallitaja »

Rallitajal nüüd siis 125 cm3 kahetaktiline naked kodus - Yamaha TZR. Mõistagi... KTM GS 620 ja XJ600-ga, mida proovitud sai, ei maksa üldse võrrelda aga alustuseks päris hea. Natukene vaja veel näppida ja kruvisid keerata, siis peaks täitsa tip-top ratas olema.

Paljudel on kusjuures arvamus et see tsikkel kaalub tohutult palju, selga istudes on arvamus täiesti vastupidine. Nüüd on üks potentsiaalne tsiklinaine ka rohkem - õpetasin klassiõe sõitma. Talle meeldis see tohutult ja nii kui ringilt tuli, küsis luba uuele minekuks. Loodetavasti võtab järje üles ja hakkab ka lube tegema... :D

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”