Rakvere mehed, organiseerume?

Tartu, Tallinn, Viljandi, Haapsalu, Kükametsa. Otsid sõidukaaslast või nägid mõnd tuttavata mootorratturit tänaval.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

tedre
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Okt 2005, 23:10
Tsikkel: BMW R 1200 GS, Sherco 300
Asukoht: L-virumaa

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas tedre »

Report this postReply with quote Re: Virumaa enduuro-šaakalid metsaradadel
by Raitz on Mon Sep 22, 2008 13:55

tedre wrote:
Teema väga unustusse vajunud.
Laupäeval sõidu käigus Mõedakul avastatud värskelt valminud enduro rada: Rakverest minnes peale Vaeküla-Mõedaka risti kurvi ca 400 m pöörata paremale kõrgepingeliini (2.liin) alla ja teelt veel ehk 200 m. Raja pikkus 7 km. Põhisuunitlus ATV (Välba eestvedamisel ja korraldamisel tehtud, RMK maa) aga kannatab täitsa ka tsikliga rässida. Esmalt proovisin BMW 1200 GS-ga, läbimata jäid lõigud kus palgid raja peal . Pärast läksin Kawaga tagasi ja sai kogu rada läbi sõidetud.

Pea nüüd hoogu, Rada veel avamata. Ärge veel hetkel sinna väga mürama minge, mõned paberid veel lõpuni vormistamata.
Katsuge veel sutsuke kannatada.
Ja tegelikult pole see rada mõeldud 100% metsikuks kasutamiseks, ikka kooskõlas raja eest vastutajaga. Tegemist natukene keerukama projektiga, kui RMK maastikusõidu alad. Eestvedajaks siiski Rene, samuti pani üritusele õla alla Rägavere vald ja RMK, kuigi ilma Välbata poleks sellest tõenäoliselt päriselt asja saanud.
Ma kah selles bürokraatlikus pooles natuke näppupidi sees
Hetkel veel paluks natukene kannatust.

Mida asjaga kursis olevad kodanikud kostavad, kas õige aeg käes. :)

Rada avalikuks kasutuseks ja tasuta. (w)
Raske rattaga on pusimist oma jagu, naha saab korralikult märjaks. Ja eks mida rohkem sõidetakse seda sügavamaks roopad ja augud lähevad.

Tulemas ka esimesed võistlused, täpsem info:
http://www.msport.ee/index.php?page=76
kellel mahti minge vaatama ja kaasa elama.

Ise olen sel ajal kogemusi omandamas, http://www.motomaania.ee/?p=3066). Kas kas on kampa tulijaid, kopereeruks. Plaanin ratta käru peale ajada. Pole teada mida sel ajal ilm teha võtab ja kui terve päeva rassitud, selg märg hakata veel koju sõitma võib tervise peale hakata.

pira (made in Georgia), IZ 56, Jawa 634, KL650 Tengai, BMW 1200 GS
Kasutaja avatar

Raitz
Postitusi: 544
Liitunud: 13 Aug 2003, 23:59
Asukoht: Rakvere / MT10 dnepr

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas Raitz »

Sai jah n.ö ametlikult avatud eila :P
Osa rajast veel korrektselt tähistamata, kuna 7km rajale kulub üüratu kogus linti.
Nagu rajameister ütles, siis see on toorik, millest ajajooksul hakatakse rada vormima.
417 lolliks oled läinud või? 7km rada ja valgustatud....meie maal ei leidu maapõues naftat, mida hea hinnaga väljamaale müüa saab. Tegijad on sinna alla pannud rohkem oma raha, kui mõne mehe ratas või atv maksab, seega püüdke asja heaperemehelikult kasutada. Kui keegi näeb sõna otseses mõttes kedagi sinna rajale või raja kõrvale sitta sokutamas, siis fotosüüdistus ja noomitus on teretulnud, kuna järgmise aasta lõpus toimub n.ö lepingu ja olukorra ülevaatamine, ning otsustamine, kas sellisel kujul on seda asja võimalik ajada, või ainus võimalus on keelud- käsud ja traataed. Täna veel puuduvad infotahvlid ja sildid, aga need tulevad. Kevadeks orgunnivad RMK mehed sinna väikse grilli ja istumiskoha.
Kui kellegil on tulevikus mingeid häid ideid viitade, märkida ja muu sellise osas, et kuskil peaks kindlasti mingi hoiatustahvel või viit olema, siis võib seda infot ka minu aadressil suunata, ma üritan siis seda küsimust tõstatada ja infot vahendada.
Nagu öeldud, siis hetkel veel läheb sildimajandusega veidike aega.

Hetkel on parim aeg rajal 15 min, aga sealt peaks oma 5 min maha minema, kui rada saab sisse sõidetud, seega head pusimist.

ah jaa... :P maavanem sõitis raja ise kenasti läbi, seega pole midagi ebainimlikku.

Esimest võistlust kahjusk ise vaadata ei saa, kuna selle ajal on mudas pusimist: http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=12977

Kui und ei tule loen lambaid ja nende 125cm3 postitusi
Kasutaja avatar

weix2
Postitusi: 35
Liitunud: 12 Juul 2007, 20:18
Asukoht: Palmse
Kontakt:

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas weix2 »

Raitz kirjutas:

Esimest võistlust kahjusk ise vaadata ei saa, kuna selle ajal on mudas pusimist: http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=12977

Sama siin :D

Pilt

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas piloot »

Kuzmitz kirjutas:

Piloot vist nüüd hakkab mudavurriks (togi). A mõned enduurod ikka on.

sain "asja" täna kätte :P Millal metsa läheme...? :ner:

Isakesele veelkord tänud! (w)

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

tedre
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Okt 2005, 23:10
Tsikkel: BMW R 1200 GS, Sherco 300
Asukoht: L-virumaa

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas tedre »

piloot kirjutas:
Kuzmitz kirjutas:

Piloot vist nüüd hakkab mudavurriks (togi). A mõned enduurod ikka on.

sain "asja" täna kätte :P Millal metsa läheme...? :ner:

Isakesele veelkord tänud! (w)

no ei tea, ilma na näru, vihmarehv ka vilets ... :twisted:

kui sügavale tuled :wink:

pira (made in Georgia), IZ 56, Jawa 634, KL650 Tengai, BMW 1200 GS
Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

tedre kirjutas:

kui sügavale tuled :wink:

Mul on tunne, et seekord jääb Piloot tsivilisatsioonist oluliselt kaugemal ja sügavamal kinni, kui meie oma mammutitega...

Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.
Kasutaja avatar

Raitz
Postitusi: 544
Liitunud: 13 Aug 2003, 23:59
Asukoht: Rakvere / MT10 dnepr

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas Raitz »

Nii Saaremaale tulijad, teeme siis nii et kohtume Laupäeval(4.10) 9:30 Statoilis (no ikka seal, kus iga õhta), st 9:30 on paagid kenasti täis tangitud ja sätime ennast teele :D
Võimalik, et mingeid sauana asju oleks arukas kaasa võtta, kuigi tänapäeval müüakse kõike kõikjal.

Kui und ei tule loen lambaid ja nende 125cm3 postitusi
Kasutaja avatar

tedre
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Okt 2005, 23:10
Tsikkel: BMW R 1200 GS, Sherco 300
Asukoht: L-virumaa

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas tedre »

Kuzmitz kirjutas:

Mul on tunne, et seekord jääb Piloot tsivilisatsioonist oluliselt kaugemal ja sügavamal kinni, kui meie oma mammutitega...

No siis temast kaugemale tulijat ei ole :ner: kui väga sügavale on suuteline minema

Primo kirjutas ühes vastuses: hardenduroga ei ole seal nii lõbus vist jah - hooldevälp saab esimese 5 kilomeetriga täis

pira (made in Georgia), IZ 56, Jawa 634, KL650 Tengai, BMW 1200 GS

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas piloot »

tedre kirjutas:
Kuzmitz kirjutas:

Mul on tunne, et seekord jääb Piloot tsivilisatsioonist oluliselt kaugemal ja sügavamal kinni, kui meie oma mammutitega...

No siis temast kaugemale tulijat ei ole :ner: kui väga sügavale on suuteline minema

Primo kirjutas ühes vastuses: hardenduroga ei ole seal nii lõbus vist jah - hooldevälp saab esimese 5 kilomeetriga täis

Mul nüüd nii hard asi ka pole, ühe ringi peaks saama ühe hooldusega ära sõita :ner:
Kui läheks uuriks vähe lähemalt seda rada...

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

Raitz
Postitusi: 544
Liitunud: 13 Aug 2003, 23:59
Asukoht: Rakvere / MT10 dnepr

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas Raitz »

piloot kirjutas:

Kui läheks uuriks vähe lähemalt seda rada...

Täna on muidugi õige aeg oma kondid seal murda .... homseks :P

Kui und ei tule loen lambaid ja nende 125cm3 postitusi
Kasutaja avatar

luix
Postitusi: 186
Liitunud: 30 Juun 2005, 12:21
Tsikkel: HondaVTX 1300S Suzuki VZ 800
Asukoht: Rakvere

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas luix »

Raitz kirjutas:
piloot kirjutas:

Kui läheks uuriks vähe lähemalt seda rada...

Täna on muidugi õige aeg oma kondid seal murda .... homseks :P

ozzyle õnne takkajärgi! Ma täna kiirabis,nii et piloot vaata ette,oma kontidega :lol:

Luigi 5271367 luigi.oolma@rescue.ee Pilt
Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

luix kirjutas:

Ma täna kiirabis,nii et piloot vaata ette,oma kontidega :lol:

Piloodiga ilmselt selline lugu, et kas kondid juba murtud või hirmutas vihm mehepoja peitu (mida tema puhul muidugi raske uskuda), sest Statis vaatas kell 18.00 mulle otsa ainult meie raudnael koos sini-kollase r6-ga :ner: :ner: . Piloot ilmselt ei saa enne homme hommikut mudast välja :roll: . Jääme ootama abikõnet, et "Kas saad mulle korraks appi tulla? Ma siin jäin vähe kinni..."

Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.
Kasutaja avatar

tedre
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Okt 2005, 23:10
Tsikkel: BMW R 1200 GS, Sherco 300
Asukoht: L-virumaa

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas tedre »

piloot kirjutas:

Kui läheks uuriks vähe lähemalt seda rada...

10 laupäeva hommikul Statis :bsmile:
teeks väikese kaeveekspeditsiooni :twisted:

pira (made in Georgia), IZ 56, Jawa 634, KL650 Tengai, BMW 1200 GS

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas piloot »

Kuzmitz kirjutas:
luix kirjutas:

Ma täna kiirabis,nii et piloot vaata ette,oma kontidega :lol:

Piloodiga ilmselt selline lugu, et kas kondid juba murtud või hirmutas vihm mehepoja peitu (mida tema puhul muidugi raske uskuda), sest Statis vaatas kell 18.00 mulle otsa ainult meie raudnael koos sini-kollase r6-ga :ner: :ner: . Piloot ilmselt ei saa enne homme hommikut mudast välja :roll: . Jääme ootama abikõnet, et "Kas saad mulle korraks appi tulla? Ma siin jäin vähe kinni..."

Kus nüüd on mokalaat käima joostud bla-bla-blaaaaaa... Krt, viinerit teile hammaste vahele... :mrgreen: :twisted:

Ma jäin stati vähe hiljaks, sea ema krt!!! Hakkasin kodust tulema viimaste aurude peal, kukkus kuramus plärtsuma ja paukuma ja enne, kui sain reservi peale kuramus suri maha, ja no enam ei käivittu :twisted: Siis lõpuks avastasin, et paukudes oli vist karpasse tagasi löönud ja kuna selle klamberit oli keegi süldist näppudega kinni keeranud siis virutas karpa lõdviku otsast minema, :wack: 10min. peale kuut polnud seal enam kedagi, käisin siis ja otsisin selle raja üles, olematu esirehviga krt. ekstreemi kui palju, :twisted: enne oli just vihma tulnud.

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas piloot »

tedre kirjutas:
piloot kirjutas:

Kui läheks uuriks vähe lähemalt seda rada...

10 laupäeva hommikul Statis :bsmile:
teeks väikese kaeveekspeditsiooni :twisted:

Ma plaanin homme ikka Saaremaale ja kuna sealse pinnasega väga sügavale ei kaevu siis tuleb õhtuks plähmakas viltu tõmmata :twisted:
Aga edaspidi ikka käsi :P

Homseks ilmaprognoosid juba vähe paremad, kui mõne päeva eest, gismeteo homsed Kohtla-Järve ja Pärnu prognoosid on täitsa kuivad, Tallinna pool võib peale lõunat miskit sadada.
http://www.gismeteo.ru/towns1/26038.htm
Soomlased näitavad ka ,nii homseks, kui pühapäevaks head sõiduilma :wink:

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

Kuni lund ei tule, pole hullu. Seega, homme saab täitsa rahulikult Saarde sõita ja kui külm hakkab, siis paned jämedama vammuse alla ja lükkad käepideme soenduse sisse :ner: . ja kui ikka külm on, siis mõtle, et tegelikult saab olla veel külmem ja hakkabki soojem...
PS. Piloot-me panime Statist punuma 6-7 minutit pärast kuut... Oleks ju võind paar minutit kauem mokalaata pidada...

Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas piloot »

piloot kirjutas:

Homseks ilmaprognoosid juba vähe paremad, kui mõne päeva eest, gismeteo homsed Kohtla-Järve ja Pärnu prognoosid on täitsa kuivad, Tallinna pool võib peale lõunat miskit sadada.
http://www.gismeteo.ru/towns1/26038.htm
Soomlased näitavad ka ,nii homseks, kui pühapäevaks head sõiduilma :wink:

Türi küll, venelased on vahepeal ilma ära muutnud :evil:

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!

Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas Raigo »

piloot, mitte plähmaka, vaid plafoon juuakse viltu :bsmile:

Kasutaja avatar

ozzy007
Postitusi: 255
Liitunud: 14 Veebr 2006, 21:13
Asukoht: Rakvere äärelinn
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas ozzy007 »

tänud õnnesoovide eest (w)

ja minu arendusprojekt hakkab finisisse jõudma, mota kindlustus kehtib ka veel oktoobriks, aga see nädalavahetus veica :bsmile:

ja naelad kummi saardeminijatele ja otsige aga usinalt saarenaisenaba :lol:

Elus ei pea oluline olema lõppeesmärk, vaid ikka teekond...
_____________________________________________________
Riga 16 -> Jawa 350-634 -> Dnepr MT9 ------> Yamaha DragStar 650 -> Yamaha TDM850 -> BMW GS1150Adv -> Yamaha TT350 -> Honda XL700 -> Honda XRV750 RD04 ->Yamaha XTZ750 ja BMW F800GS
Virtuaalsed rehvijäljed: https://www.facebook.com/profile.php?id ... tos_albums

pulsar
Postitusi: 345
Liitunud: 22 Sept 2004, 15:17
Tsikkel: GSF 1200 N

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas pulsar »

Kurat, Ozzy võttis sõnad suust: Saaremaa tähtsaim vaatamisväärsus ikka saare naise naba :lol:

Ja vaadake , et te ei kihuta...

Kasutaja avatar

mootorrattur
Postitusi: 69
Liitunud: 18 Aug 2005, 15:02
Tsikkel: Jawa
Asukoht: Rakvere
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas mootorrattur »

Kes veel siinmail, homme kell 8.00 Huljalt stardin Tagadi laadale! Kes soovib, võib ühineda!
Tel: 5038205

Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20, Jawa Robot, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638, Jawa Perak typ 11, Jawa 350 OHV, Velorex 16...
Kasutaja avatar

luix
Postitusi: 186
Liitunud: 30 Juun 2005, 12:21
Tsikkel: HondaVTX 1300S Suzuki VZ 800
Asukoht: Rakvere

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas luix »

No nii,mina igatahes kodus tagasi saarest. Krt löpu ots läks veitsa pimedaks ja külmaks,aga muidu igati lahe tripp.Tänud siis Raitz ja keegi,kes saares asju ajas. Seltskond oli lahe, ilmaga vedas ka meeletult,nalja sai omajagu,igaühele midagi. Vaatamata möningatele viperustele,mis meie rattureid kimbutasid,läks sõit minule ja Jantsile igati korda,loodan ,et teistele samuti.Lürbin nüüd vähe teed ja aramisi nats ja siis kotile! Riputage siis pildimaterjali üles, kui aega saate ja veelkord tänud Raiped!! :bsmile:

Luigi 5271367 luigi.oolma@rescue.ee Pilt
Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

Mis siin salata- nv läks asja ette! Minu ratta spidole keris ette 956 kilomeetrit. See, et tsikli värvi näha ei olnud, on ainult pluss 8) . Täna ei viitsinud pesema ka hakata... Krt- Saaremaa on tegelt ilus!!! Teed olid kohati vähe libedad, aga selle kanname vihma kontole. Nagu Luix mainis, siis ilmaga vedas tohutult. Vaatamata erinevatele ja paljudele viperustele, mis meid tabasid, oli tõesti meeldiv väljasõit Et siis kuu aja pärast Hiiumaale :ner: ?!?

PS. Pulsar- me ausõna ei kihutanud :oops: :oops: :oops: . Ainult üks mees kihutas ja seda tegi ta kah salaja...

Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas piloot »

Kuzmitz kirjutas:

PS. Pulsar- me ausõna ei kihutanud :oops: :oops: :oops: . Ainult üks mees kihutas ja seda tegi ta kah salaja...

Ma ka peeglist vaatasin, et üks julmalt kihutas, kuna peeglist numbrit ei paista, ei saa numbri järgi ka enam kihutajat kindlaks teha... :roll: Aga tegelikult olime jube korralikud, autodele ka jalgu ei jäänud.

Aga nädalavahetus oli super, terve laupäeva õnnestus end kuidagi kahe pilve vahelt kuiva nahaga läbi nihverdada, st. vanajumal polnud ikka lätlane, kuigi nii mõnegi mehe telefonile ilmus sms teatega, et tere tulemast lätti! :ner:
Saun, koos saunalistega, oli ka super :bsmile: ja ämbriga leili loopimisest sai sooja küll :twisted: :mrgreen:
Tänane tuulega võitlemine oli ka kogemus omaette. Ja vanasõna, et küll siga pori leiab, peab ikkagi paika :twisted: :ner:

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

tedre
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Okt 2005, 23:10
Tsikkel: BMW R 1200 GS, Sherco 300
Asukoht: L-virumaa

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas tedre »

piloot kirjutas:

Ja vanasõna, et küll siga pori leiab, peab ikkagi paika :twisted: :ner:

Mees kes tulevikus peaks rääkima et kroomiga endurorada läbida ei saa .. :wack:

Tänud mõnusa sõidu ja vanajumalale ilma eest (w)

pira (made in Georgia), IZ 56, Jawa 634, KL650 Tengai, BMW 1200 GS
Kasutaja avatar

Raitz
Postitusi: 544
Liitunud: 13 Aug 2003, 23:59
Asukoht: Rakvere / MT10 dnepr

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas Raitz »

Väga lahe üritus oli :) Täitsa vabalt võime luurele minna. Kihutamisest ei tea ma midagi, ma lihtsalt üritasin eessõitjast mitte väga hullusti maha jääda, aga suht suure tõenäosusega tuli mõne mehe esimese ja tagumise ratta läbisõitude vahe umbes 100 km (lol)

Kui und ei tule loen lambaid ja nende 125cm3 postitusi

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas piloot »

tedre kirjutas:

Mees kes tulevikus peaks rääkima et kroomiga endurorada läbida ei saa .. :wack:

Ma juba kevadel ütlesin:

piloot kirjutas:
motolammutus kirjutas:

idasõõr on kujunenud krossikate ja atv-de ürituseks kahjuks!
customi mehed sinna ei tule :(

Rakvere kroomi mehed on nii kanged taadid, et sõidavad enduro raja ka lõdva randmega läbi..., peaasi, et kiirused üle 140-ne ei lähe :wink: Pärast lihtsalt poleerivad ühe päeva kauem... :mrgreen:

Komöödia "Saaremaa jahi eripära" ajas kõigi meie meeste silmad suureks :wack: Tea kas samad mehed vä... :twisted: :mrgreen:
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=298737

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas piloot »

Mõned asja juurde kuuluvad pildid ka.

http://nagi.ee/photos/asjapulk001/sets/130491/

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

Yamakaki
Postitusi: 86
Liitunud: 30 Juul 2008, 20:31
Tsikkel: Kawasaki 1000 Versys
Asukoht: Rockvere-Essu-Porvoo

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas Yamakaki »

Mõedaka rada osalt üle vaadatud.Lühike rada suht kerge.Pikk rada seevastu piisavalt raske.Piloodiga sõitsime Endurokatega ja tundub,et osalt on see rada enda kui ka tsikli lõhkumine :wack: .Puud on kohati liiga ligi(kitsas) ja palju on jäetud rajale kände ja peenemaid tüükaid rehvide lõhkumiseks.Kohati mudane.Ühel tõusul pidime mõlemad ratta seljast maha ronima ja kõrval kaasa aitama.Teises kohas kadus rada jälle nii järsku alla,et tundus õhus lõppevat.-Kokkuvõtteks:tasub proovida.Saad naha märjaks ja paraja trenni. :mrgreen:

Priit 56 41212

Rohkem sõitmist, vähem mölinat.

Yaki +358403678393

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Rakvere mehed, organiseerume?

Lugemata postitus Postitas piloot »

Yamakaki kirjutas:

Mõedaka rada osalt üle vaadatud.Lühike rada suht kerge.Pikk rada seevastu piisavalt raske.Piloodiga sõitsime Endurokatega ja tundub,et osalt on see rada enda kui ka tsikli lõhkumine :wack: .Puud on kohati liiga ligi(kitsas) ja palju on jäetud rajale kände ja peenemaid tüükaid rehvide lõhkumiseks.Kohati mudane.Ühel tõusul pidime mõlemad ratta seljast maha ronima ja kõrval kaasa aitama.Teises kohas kadus rada jälle nii järsku alla,et tundus õhus lõppevat.-Kokkuvõtteks:tasub proovida.Saad naha märjaks ja paraja trenni. :mrgreen:

Priit 56 41212

Naha sai tõsiselt märjaks, ma eelmine kord käisin siis oli just sadanud ja suuri mägesid vallutama ei hakanud, täna sai lõplikult selgeks, et isegi sellise vähe karmima tänavasõidu rehviga on suht ekstreemne püstloodis seinast alla saada ja mäkke minnes läheb ka hooga sinna kuhu tahab :twisted:

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Regionaalsed teemad mootorratturitele”