viimane 4 aastat

Kasutaja avatar

Teema algataja
417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Re: viimane 4 aastat

Lugemata postitus Postitas 417 »

speedvana kirjutas:

[siin kirjutaja sääreka tegi üleküla pilliks lai tagumine ratas (vist moskva/minski oma) ja silindriribisi maitsejärgi viilitud T5 mootor, kahjuks tüdrukuid see ei huvitanud.
targemad onud rääkisid,et jaffi pidi saama tõeliseks "murdjaks" kui panna karpa ja sisselaske vahele kitarrikeel, pidi segu mõnusalt peenestama ja kahtelehte lööma, ega seegi fakt tüdrukuid ei kottinud.
hoopis teine teema oli kõrge lenks, tühjad sumpad, spiraaljuhtmega udutuli ja mõnel tüübil oli narmastega sadul.
tippude-tipp, "astronut" kiiver, aukudega nahkkindad, teksad jne.

kiiver oli "tihemetsa või järva jaani kutsekooli " poiste tehtud "kiiluga kiiver" se oli tase (w) (w) (w)
ühel tuttaval on alles ja küll ma olen peedistanud et müü maha
jumala käsitsi vist tehti - õhupallile hakati epo liimiga munaresti tükke liimima niikaua kui kuju võttis
siis mingi tehnoloogiaga saadi plastik kate peale ja oliikka kuum kaup. Iseasi kui turvaline :wack: :wack:

Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”