Keeway rollerid.!

Kõik mis on seotud rolleritega

Moderaator: Moded


Teema algataja
Talkingtome

Keeway rollerid.!

Lugemata postitus Postitas Talkingtome »

Tere!
Mul on plaanis omale roller soetada, täpsemalt firmalt Keeway.
Kuna olen selline pikk tütarlaps 180cm, siis algul mõtlesin Keeway Hurricane peale!
Arvestades minu pikkust, ega see mulle väikseks ei jää?
Tahaks, et jalad kenasti ära mahuks rolleri peale jne, et mugav oleks.
Hakkasin kahtlema, ehk hurricane mudel on liiga pisike.
Mide teie asjatundjad arvate?
Kuidas suhtute Üldse rollerisse Keeway Hurricane 50?(asjatundjate arvamust paluks, head ja halvad küljed)
Kui kõrvutada hurricane 50 ja f-act 50 racing( kus on see digitaalspido jne), siis kumb oleks etem?
Üks maksab 14999, ja teine hetkel soodushinnaga sama hinnaga.
Soovitage mulle keeway firmalt üks teie arvates normaalne roller, mis ei laguneks tagumiku all ära.
Hoida ma rollerit oskaks, mul on vaja teda viisakalt sõitmiseks, nagu tütarlastel ikka.

Ette tänades:P



Kasutaja avatar

-ShadowofDeath-
Postitusi: 318
Liitunud: 01 Mär 2006, 16:13
Asukoht: Saue

Re: Keeway rollerid.!

Lugemata postitus Postitas -ShadowofDeath- »

Kui Sa rollerist lugupead ja tema eest hoolt kannad, siis on Keeway hea roller. Sinu pikkuse juures võtaks Keeway F-acti.
Hurricane võib natuke väikeseks jääda, aga ei pruugi. F-acti kasuks räägib see, et rolleril on 10 tolliste rataste asemel 12 tollised, mis muudab rolleri juhitavust natukene mugavamaks. F-act on ka ruumikam, mugavam istuda. Kõigele sellele saad veel ka tehase piiratud ''sportsummuti'' ja vahva digitaalspidomeetri otsustades F-acti kasuks.
Ruumi ja mugavuse vahet arvestan enda kogemuste põhjal olles umbes 195 cm pikk ja sõitnud Hurricanega ning ise oman F-actiga sama mõõtu nelja taktilist Hiina rollerit.

Zid Pilot
Baotian Freedo 4
Stella V-50
Müüa Fiat Panda 06!
Kasutaja avatar

dimi1974
Postitusi: 778
Liitunud: 22 Aug 2007, 20:05
Tsikkel: Honda CBF 1000
Asukoht: Harjumaa

Re: Keeway rollerid.!

Lugemata postitus Postitas dimi1974 »

Keeway F-acti.Olen ise sellega sõitnud ja poeg juba oma 10000 km kokku ja pole häda midagi.Ise olen 1,80 pik ja 80 raske, kannab ja kestab küll.

Kasutaja avatar

necromany
Postitusi: 217
Liitunud: 28 Jaan 2006, 22:49
Tsikkel: Honda vfr 800 vtec

Re: Keeway rollerid.!

Lugemata postitus Postitas necromany »

Talkingtome kirjutas:

Tere!
Mul on plaanis omale roller soetada, täpsemalt firmalt Keeway.
Kuna olen selline pikk tütarlaps 180cm, siis algul mõtlesin Keeway Hurricane peale!
Arvestades minu pikkust, ega see mulle väikseks ei jää?
Tahaks, et jalad kenasti ära mahuks rolleri peale jne, et mugav oleks.
Hakkasin kahtlema, ehk hurricane mudel on liiga pisike.
Mide teie asjatundjad arvate?
Kuidas suhtute Üldse rollerisse Keeway Hurricane 50?(asjatundjate arvamust paluks, head ja halvad küljed)
Kui kõrvutada hurricane 50 ja f-act 50 racing( kus on see digitaalspido jne), siis kumb oleks etem?
Üks maksab 14999, ja teine hetkel soodushinnaga sama hinnaga.
Soovitage mulle keeway firmalt üks teie arvates normaalne roller, mis ei laguneks tagumiku all ära.
Hoida ma rollerit oskaks, mul on vaja teda viisakalt sõitmiseks, nagu tütarlastel ikka.

Ette tänades:P

Ise sõitsin mõne aasta eest keeway matrixiga ja olin ka sellel ajal nii 180cm pikk. Istuma pidin tagumise istme lõpus kuna muidu oleksid põlved olnud vastu lenksu, ning arvestades, et hurricane on veel lühem, siis see jääb väikeseks.
Ise ostaksin vast f-acti kuna selle eest peaks saama hiljem rohkem raha.(neil erilist vahet pole va need eletroonilised spidod jne põhiline asi mootor on neil sama.)


Teema algataja
Hai

Re: Keeway rollerid.!

Lugemata postitus Postitas Hai »

Ise olen Keeway Focust proovinud ja sellel olid kah vähemalt minul põlved vastu lenksu, eriti keeramisel.
Nagu ennem mainiti, siis midagi muud eriti ei aita, kui võimalikult taha istuda ( kui sai proovitud, siis olin ka umbes 180 cm pikk).
Focus ise täpselt samasuguse välimusega (ainukesed erinevused on lihtsalt osutiga spidomeeter ja veel mõned pisiasjad) nagu F-actgi.
Üldiselt on tegu üpris sõidetava rolleriga (F-act) ja minu silmis kindlasti parem, kui Hurricane.

Kasutaja avatar

valgehiinlane
Postitusi: 290
Liitunud: 19 Sept 2008, 20:02
Tsikkel: on vajaka
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Keeway rollerid.!

Lugemata postitus Postitas valgehiinlane »

Et Hurricane on praegu soodsam ja F-Act soodukaga sama hinnaga, siis võtaksin F-Acti, see näeb ka parem välja ja üldiselt on kallim ikka parem :)

kasutajanimi on väga random (lol)

Brabus
Postitusi: 364
Liitunud: 18 Aug 2006, 16:03

Re: Keeway rollerid.!

Lugemata postitus Postitas Brabus »

Üldiselt selle raha eest vaataks mingi heas korras kasutatud masina hoopis :roll:

Mingeid tuunitud pille ma ei hakka näitama ,nii ,et

http://bike.motors24.ee/Default.aspx?pa ... &sort=paid

http://bike.motors24.ee/Default.aspx?pa ... &sort=paid

http://bike.motors24.ee/Default.aspx?pa ... &sort=paid

http://bike.motors24.ee/Default.aspx?pa ... &sort=paid

Muidugi üks asi on see ,et nad on küll kõvasti vastupidavamad kui need Keewayd ja teised hiina masinad , aga garantii siiski puudub :wack:

Kasutaja avatar

necromany
Postitusi: 217
Liitunud: 28 Jaan 2006, 22:49
Tsikkel: Honda vfr 800 vtec

Re: Keeway rollerid.!

Lugemata postitus Postitas necromany »

Brabus kirjutas:

Üldiselt selle raha eest vaataks mingi heas korras kasutatud masina hoopis :roll:

Mingeid tuunitud pille ma ei hakka näitama ,nii ,et

http://bike.motors24.ee/Default.aspx?pa ... &sort=paid

http://bike.motors24.ee/Default.aspx?pa ... &sort=paid

http://bike.motors24.ee/Default.aspx?pa ... &sort=paid

http://bike.motors24.ee/Default.aspx?pa ... &sort=paid

Muidugi üks asi on see ,et nad on küll kõvasti vastupidavamad kui need Keewayd ja teised hiina masinad , aga garantii siiski puudub :wack:

Kle ega need keeway-d nüüd nii palju ka ei lagune kõik oleneb kasutajast. Kui sõita stock masinaga, siis see peab vastu vähemalt 10k km, aga kui hakkad tegema mingit tuuningut, siis loogiline, et masin laguneb kiiremini. Ise sõitsin keeway-ga 7k+ km ja selle aja jooksul ei juhtunud sellega midagi, kuid minu sõber ostis aprilia rolleri, pimpis selle ülesse ja 4-5k km peal hakkasid hädad pihta. Muidugi pole hiina rollerid nii töökindlad, kui pea 3-4 korda kallimad aprilia omad, aga oma töö saavad nad tehtud.

Kasutaja avatar

valgehiinlane
Postitusi: 290
Liitunud: 19 Sept 2008, 20:02
Tsikkel: on vajaka
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Keeway rollerid.!

Lugemata postitus Postitas valgehiinlane »

Kui sa võrdled neidsamu F-Act Racingut ja Hurricane siis näed ka erinevusi. Esiteks, on F-Act veidi suurem, F-Actil suuremad rattad, suurem bensiinipaak, ja veel ka põhivarustuse erinevus:
Hurricane oma : Põhivarustusse kuuluvad:
Puldiga alarm, puldist käivitus
F-Acti oma : Põhivarustusse kuuluvad:
Pagasiboks, puldiga alarm, puldist käivitus, sportsummuti, elektrooniline spido- ja tahhomeeter
UUDIS! Nüüd armatuuril mobiiltelefoni helina näiduk!

Nii et ilmselt 1000 krooni rohkem F-Acti eest maksta pole midagi ju, vaadates erinevusi.
Edu valiku tegemisel! (w)

kasutajanimi on väga random (lol)

Teema algataja
Hai

Re: Keeway rollerid.!

Lugemata postitus Postitas Hai »

valgehiinlane kirjutas:

Kui sa võrdled neidsamu F-Act Racingut ja Hurricane siis näed ka erinevusi. Esiteks, on F-Act veidi suurem, F-Actil suuremad rattad, suurem bensiinipaak, ja veel ka põhivarustuse erinevus:
Hurricane oma : Põhivarustusse kuuluvad:
Puldiga alarm, puldist käivitus
F-Acti oma : Põhivarustusse kuuluvad:
Pagasiboks, puldiga alarm, puldist käivitus, sportsummuti, elektrooniline spido- ja tahhomeeter
UUDIS! Nüüd armatuuril mobiiltelefoni helina näiduk!

Nii et ilmselt 1000 krooni rohkem F-Acti eest maksta pole midagi ju, vaadates erinevusi.
Edu valiku tegemisel! (w)

"Sportsummuti" :)
See mobiiltelefoni näidik on hea asi küll, iseasi kui hästi see tomib...

Kasutaja avatar

valgehiinlane
Postitusi: 290
Liitunud: 19 Sept 2008, 20:02
Tsikkel: on vajaka
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Keeway rollerid.!

Lugemata postitus Postitas valgehiinlane »

Einojah, seda ma eriti silmas ei pidanud... :D See rohkem ikka selline nips-asi :wack:

kasutajanimi on väga random (lol)
Kasutaja avatar

valgehiinlane
Postitusi: 290
Liitunud: 19 Sept 2008, 20:02
Tsikkel: on vajaka
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Keeway rollerid.!

Lugemata postitus Postitas valgehiinlane »

Kas said oma rolleri ostetud? :bsmile:

kasutajanimi on väga random (lol)

Teema algataja
rem4605

Re: Keeway rollerid.!

Lugemata postitus Postitas rem4605 »

valgehiinlane kirjutas:

Kui sa võrdled neidsamu F-Act Racingut ja Hurricane siis näed ka erinevusi. Esiteks, on F-Act veidi suurem, F-Actil suuremad rattad, suurem bensiinipaak, ja veel ka põhivarustuse erinevus:
Hurricane oma : Põhivarustusse kuuluvad:
Puldiga alarm, puldist käivitus
F-Acti oma : Põhivarustusse kuuluvad:
Pagasiboks, puldiga alarm, puldist käivitus, sportsummuti, elektrooniline spido- ja tahhomeeter
UUDIS! Nüüd armatuuril mobiiltelefoni helina näiduk!

Nii et ilmselt 1000 krooni rohkem F-Acti eest maksta pole midagi ju, vaadates erinevusi.
Edu valiku tegemisel! (w)

Hurricane-il peaks ka olema pagasiboks kaasas.

Naisterahvale 1.80m soovitan Hurricane-i :)
Pikkus siin ei m2ngi mingit rolli. Mulle endale meeldib mu enda Hurricane, olen 1.93m. - Mida väiksem on roller, seda paremad sõiduomadused tal on ;)
okk.. mul on hurricane olnud juba 3 aastat. Vahest midagi on lagunenud, aga kõik kindlatel halbadel põhjustel!

Take Hurricane! :)

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Keeway rollerid.!

Lugemata postitus Postitas Kirs »

rem4605 kirjutas:

Mida väiksem on roller, seda paremad sõiduomadused tal on ;)

Jajah, mida veel? Soovitaks sulle siis(teistele mitte) Hurricane-st veel pisemat :) Super juhitavus ja praktiliselt hääletult veel liikuv ka. Tüdined sõidust, võtad kainu ja ronid ühistransporti.
http://www.scooter-manufacturer.com/poc ... pb_e07.htm

Mõni jääb veel sinu juttu uskuma ka. Suuremad rollerid ikka igati parema juhitavusega. Soovitavalt suuremate ratastega rollereid kruusakattega piirkonda.

SERTÃO

Teema algataja
Priidik199

Re: Keeway rollerid.!

Lugemata postitus Postitas Priidik199 »

Ise sõidan ka F-actiga. Praegu läbinud 2500km. Üldmulje on, et olen rahul. Iste võiks olla mugavam, kuid see on kõigil Keewaydel sama.
Julgen soovitada küll.


Teema algataja
rem4605

Re: Keeway rollerid.!

Lugemata postitus Postitas rem4605 »

holma kirjutas:
rem4605 kirjutas:

Mida väiksem on roller, seda paremad sõiduomadused tal on ;)

Jajah, mida veel? Soovitaks sulle siis(teistele mitte) Hurricane-st veel pisemat :) Super juhitavus ja praktiliselt hääletult veel liikuv ka. Tüdined sõidust, võtad kainu ja ronid ühistransporti.
http://www.scooter-manufacturer.com/poc ... pb_e07.htm

Mõni jääb veel sinu juttu uskuma ka. Suuremad rollerid ikka igati parema juhitavusega. Soovitavalt suuremate ratastega rollereid kruusakattega piirkonda.

Oled sõitnud Hurricane-iga, et nii siia kohe salgama tuled? Ma tean mida ma räägin, ega mulle muidu vb ta eriti kujult, võimsuselt jne. ei meeldigi.

Ei ole. Oman Hurricanest suuremate mõõtmetega taburetti, pikkus mul 1,80 ja ega jalaruumiga ikka kiita ei ole küll. Mis veel väiksemast rollerist rääkida.
Ja see, et mida väiksem roller seda paremad sõiduomadused on küll vale jutt.


sentry
Postitusi: 168
Liitunud: 22 Juul 2007, 14:16

Re: Keeway rollerid.!

Lugemata postitus Postitas sentry »

See et sa hoolt oskad kanda tähendab ka siis seda et suudad natuke näpukesed õliseks teha kui mingit sorti väiksem viga... vastasel juhul võib sul see kalliks maksma minna.


pekk
Postitusi: 132
Liitunud: 26 Dets 2007, 23:26
Tsikkel: Aprilia Sx 50
Asukoht: Tallinn/Suvel väike Muhu saar

Re: Keeway rollerid.!

Lugemata postitus Postitas pekk »

Minu jaoks on see keeway väga kahtlane firma,,see võib küll vale informatsioon olla aga mu teada toodab Keeway ka külmkappe

Mopeed Stella / Aprilia sx 50.

www.estonianmuscletuning.webs.com
Kasutaja avatar

Tuhkur
Postitusi: 165
Liitunud: 17 Apr 2008, 13:14

Re: Keeway rollerid.!

Lugemata postitus Postitas Tuhkur »

pekk kirjutas:

Minu jaoks on see keeway väga kahtlane firma,,see võib küll vale informatsioon olla aga mu teada toodab Keeway ka külmkappe

Mis vahet sellel on Yamaha toodab süntesaatoreid ja helitehnikat.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rollerid”