Soov osta oma esimene ratas (ise 164 cm)


Teema algataja
Caren

Re: Soov osta oma esimene ratas (ise 164 cm)

Lugemata postitus Postitas Caren »

Hey, kuidagi eriliselt positiivne ja julgustav tekst oli :) Ja vaadates su ratast siin on tatitops lõua all,et on ikka ilus küll ja kui sa sellega sõidetud saad ja rahul oled siis on super. Mulle omale meeldivad ka bike tüüpi rattad, aga ainus mis ma kardan on see,et kui ma mingil tobedal kombel peaks sellega kusagil seistes ümber kukkuma et siis ohh häda, gondlid katki jne. Aga no vast see ikka nüüd nii hull ei ole, et lugesin tekstist välja, et sulgi ta ümber läinud ja täitsa terve (crash)

Ma arvan,et hetkel teeb mu valiku raskeks just see,et tegelt ma ju polegi rattaga sõitnud esimesed koolitunnid veel olemata,et võibolla viimaks ise liikudes oskan paremini oma soove ritta panna.

Aga jah, tore on vaadata,kui kindlalt sa selle suure ratta peal istud. No loodan ikka mai lõpuks oma ratta seljas istuda ja kui see siiski õnnestub, siis saame kokku ja kuulan hoolega põnevaid ratta püsti tõstmis nippe (lol)



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ainult naistele (mootorratturitele või lihtsalt huvilistele)”