Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Kasutaja avatar

creativ
Postitusi: 1167
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas creativ » 06 Apr 2009, 20:09

pezz kirjutas:
bitter kirjutas:Suhtlesin kompetentse tuttavaga struktuurides ja sain teada, et Päästeametil on täiesti olemas õigused ja võimalused hättasattunuid mobiilpositsioneerida.
Ennevanasti 2000. aastal, kui see üliäge päästeameti süsteem Regios kõrvallaua taga progeti (mille käigus valmis ka maailma esimene mobiilpositsioneerimine),
Lisaks saad sõbrale anda ka enda positsioneerimise õiguse ning vajadusel seda reglementeerida ka ajaliselt. Samuti saad määrata, kas sinu positsioneerimisel saadetaks sulle ka sellekohane SMS-teavitus.

Ehk siis paarile paremale sõbrale võiks anda iseteeninduses loa end päevasel ajal positsioneerida ja märkida ka, et iga kord saadetakse igaks juhuks sulle ka teavitussõnum. Kui ükskõik mis jampsi juhtub, siis on vähemalt kellelgi võimalik kerge vaevaga su ligikaudnegi asukoht teada saada.
see kõik tõenäoliselt ei toimi kui vaja! nagu ikka!
sellest on muidugi raske aru saada, et kui ise helistad päästeametisse ja palud ennast positsioneerida siis seadus seda justkui ei luba... :wack: ju on varemgi inimesi tänu bürokraatiale kasti läinud.
tõenäoliselt on kõige kiirem ja toimivam viis ise ennast positsioneerida kui on vastav telefon olemas (mis võiks olla kui juba metsa ronida üksi) see kulu on kogu hobi juures kökimöki ja iseenesest juba hea sest on millega enda asukohta määrata.
sõber ei pruugi alati ees sõites nähagi kui kuhugi võpsikusse ära kaod...


Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure

Mine “Kross ja enduro”