Alarm kahepoolse sidega ?


smile
Postitusi: 6
Liitunud: 14 Juul 2008, 18:20
Tsikkel: Yamaha VIRAGO 750

Re: Alarm kahepoolse sidega ?

Lugemata postitus Postitas smile »

Gnat kirjutas:

tsiklile monteeriti 2-poolse sidega alarm. Kõik oleks justkui parimas korras, ainult et keegi kurat käib mu ratast kallutamas ja just siis, kui ma mingi kolmanda asjaga tegelen! Olen hakanud juba varitsusonni ehitamisele mõtlema, sest viimase kahe tunni jooksul on tsiklit täpselt 17 korda kallutamas käidud ja iga kord kui ma aknale jõuan, on kallutajad uttu tõmmanud ning itsitavad tõenäolislt maja nurgataga kahjurõõmsalt pihku. Ei ole aidanud ka kallutusanduri tundlikkuse miinimumi peale seadistamine ja põrutusanduri maksimumile sättimine.. ikka käivad kallutamas kurinahad. On kellelgi kogemusi salapäraste kallutajatega kesklinna piirkonnas?

Küsimus veel lüliti kohta, et kas on võimalik 1 ekstra lüliti lisada? Kui keskpult pannakse istme alla ja istmealuse lülitiga kaitstakse, siis kuidas on võimalik küljelt ligipääsetavat akut kaitsta? Eeldan, et kui valvesolevalt alarmilt toitejuhe eemaldada, ongi kutu.. või annab mulle pult hoiatuse, et toide läks linna peale?

Mul millegiärast ei taha üldse karjuma hakata kui keegi kallutab, peab spetsialistide juurde viima.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”