Hälvik-autojuhid
-
creativ
- Postitusi: 1183
- Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
- Tsikkel: KTM LC8 ADV, LC4 620, 640, 660
- Asukoht: Estocolmo
- Tänanud: 16 korda
Re: Hälvik-autojuhid
uips kirjutas:creativ kirjutas:on vist õige teema?
http://www.postimees.ee/?id=110469
pole imestada kui liikluses "teevad ilma" sellised tegijadKriminaalne eksamiteenus läks tellijale maksma ligikaudu 10 000 krooni.
Ei saa ikka üldse aru, mis kuradi inimesed meil eestis elavad. Liikluseksam on isegi tehtud nii lihtsaks kui võimalik. Suht paljud küsimused saab vastata elementaarse liiklusteooria põhjal, nagu parema käe reegel ja valgusfoor, või loogika abil. Miks maksab inimene 10k, et tema eest eksam sooritataks???????
palju on inimesi kellel on jumalteab mis foobiad. mõni ei suuda hambaarstile ka minna. arvata võib et sinna sattus terve seltskond korduseksamitegijaid. et kindlapeale minna. või siis alkopatustajaid kellele karistus (teadmiste kontroll) määratud.
aga "äriidee" on muidugi vaimustav. annab ikka tulla sellise skeemi peale!? tegelikult näitab see riigisektori korruptsioonilembust ja taset. raha eest saab ikka kõike. sõltub vaid summast.
____________________
LC8 Adventure, LC4 620, 640, 660, Suzuki DR350
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.