probleem laadimisega.
Re: probleem laadimisega.
Üldiselt kipuvad pingereleed läbi minema. Aga jah, ülal toodud tekst on täiesti korrektne. Kui pistik üle kuumeneb, siis võib olla mõni liinijuhe vigane või pistiku kontakt korrast ära vms ja tähtlülituse puhul peaks genekast sümeetriline vool väljuma ning kui üks tarbija tagant ära, siis kaks liini on üle koormatud. Lihtne loogika näitab, et kui igale liinile tarbija lülitada hakkab vool liikuma ja no kui on tegemist 70V pingega per liin, siis 2 liini on nüüd jaganud enda vahel ühe liini pinge.
Voolutugevuse (A) mõõtmiseks paiguta multimeeter jadamisi ja esimene mõõtmine tee suurima mõõtepiirkonnaga, et mitte läbi lasta.
Endal olen ka avastanud, et laadimispinge on madalavõitu. Alguses oli see 15-20V, vahetasin vigase relee ära ja uuega on 13,8V tühikäiul, pöördeid lisades langeb aeglaselt, siiani pole midagi hullu, kontaktid kontrollitud, tegelikult soovitatakse tihti kinni joota liinijuhtmed relee kolme kollasega.
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.