Jawa Robby

Moderaator: Moded


Teema algataja
NBAlive06

Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas NBAlive06 »

Siin saavad kõik Jawa Robby omanikud rääkida jawa robbyst!




Teema algataja
NBAlive06

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas NBAlive06 »

Endale sai siis hiljuti ostetud Jawa Robby 50cc . Praegu käib alles sissesõit :wink: . Kui sissesõit tehtud siis muretsen omale taha väiksema hammaka, siis pidi 80 välja minema.

Masinaga ise olen väga rahul .


pekk
Postitusi: 132
Liitunud: 26 Dets 2007, 23:26
Tsikkel: Aprilia Sx 50
Asukoht: Tallinn/Suvel väike Muhu saar

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas pekk »

NBAlive06 kirjutas:

Endale sai siis hiljuti ostetud Jawa Robby 50cc . Praegu käib alles sissesõit :wink: . Kui sissesõit tehtud siis muretsen omale taha väiksema hammaka, siis pidi 80 välja minema.

Masinaga ise olen väga rahul .

Ära usu seda juttu mida naised saunas räägivad,see ei lähe sul ealseksi 80 välja ainuüksi kui hammasratta suurust muudad,maei kujuta ette kuidas sellest üldse võimalik suurt kiirust välja pigistada,ei ole kuskil turul näinud konkreetseid juppe sellele pillile.

Mopeed Stella / Aprilia sx 50.

www.estonianmuscletuning.webs.com

Teema algataja
NBAlive06

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas NBAlive06 »

Ära usu seda juttu mida naised saunas räägivad,see ei lähe sul ealseksi 80 välja ainuüksi kui hammasratta suurust muudad,maei kujuta ette kuidas sellest üldse võimalik suurt kiirust välja pigistada,ei ole kuskil turul näinud konkreetseid juppe sellele pillile.[/quote]

Usu mind see masin läheb päris hästi edasi . Kui sissesõidu tehtud saan katsetan tippkiiruse ära ja annan teada .


Teema algataja
yamaguzzi

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas yamaguzzi »

paremal päeval võtab minu robby 70 sisse. ja seda originaalse tagumise hammasrattaga.


Teema algataja
NBAlive06

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas NBAlive06 »

yamaguzzi kirjutas:

paremal päeval võtab minu robby 70 sisse. ja seda originaalse tagumise hammasrattaga.

Ja kui osta veel taha väiksem hammakas läheb 80 välja, sest hammaka vahetus pidi andma umb. 15 km juurde ;)


Zidist
Postitusi: 878
Liitunud: 15 Aug 2004, 09:47
Asukoht: Viimsi

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas Zidist »

Aga siis kaotad sa kiirendust ning jõudu jääb nagu vähemaks, mootor on neil niigi üsna nõrk ning mina panustaksin parem sellele, et saada normaalselt kohalt ära ning 60km/h on mopeedi (mis on mõeldud liikumiseks kuni 45km/h) kohta piisav.


Teema algataja
NBAlive06

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas NBAlive06 »

Zidist kirjutas:

Aga siis kaotad sa kiirendust ning jõudu jääb nagu vähemaks, mootor on neil niigi üsna nõrk ning mina panustaksin parem sellele, et saada normaalselt kohalt ära ning 60km/h on mopeedi (mis on mõeldud liikumiseks kuni 45km/h) kohta piisav.

No seda kindlasti , et kaotab kiirendust . Ja kust seda võtad et mootor nõrk?


Zidist
Postitusi: 878
Liitunud: 15 Aug 2004, 09:47
Asukoht: Viimsi

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas Zidist »

2,5kw - see mootor on tehtud vaikselt põristamiseks, mitte suurte tippkiiruste saavutamiseks. Aga noh, igaühel omad prioriteedid.

Kasutaja avatar

Martin.
Postitusi: 143
Liitunud: 20 Mai 2006, 22:40
Asukoht: Tallinna ümbrus.

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas Martin. »

Robby on tõesti juba originaalis väga uimane. Ma arvan, et nende hammakate vahetuse võiks ära teha, aga kui juba, siis teha ka veits rohkem. Näiteks uus summuti (mingi pit bike lõpupütt,otseläbi), koonusfilter ja suurem düüs. Kõige lihtsamad modifikatsioonid .
edu :bsmile:

Kurvis näeme . kahepoolene
Kasutaja avatar

valgehiinlane
Postitusi: 290
Liitunud: 19 Sept 2008, 20:02
Tsikkel: on vajaka
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas valgehiinlane »

NBAlive06 kirjutas:
Zidist kirjutas:

Aga siis kaotad sa kiirendust ning jõudu jääb nagu vähemaks, mootor on neil niigi üsna nõrk ning mina panustaksin parem sellele, et saada normaalselt kohalt ära ning 60km/h on mopeedi (mis on mõeldud liikumiseks kuni 45km/h) kohta piisav.

No seda kindlasti , et kaotab kiirendust . Ja kust seda võtad et mootor nõrk?

49cm3 mootor on niikuinii nõrgavõitu
eriti veel 4-taktiline
aga edu sulle selle masinaga, ära siis piina hullult! :bsmile:

kasutajanimi on väga random (lol)

Zidist
Postitusi: 878
Liitunud: 15 Aug 2004, 09:47
Asukoht: Viimsi

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas Zidist »

Nelja taktiline on koostatud selleks, et ta kestaks, oleks ökonoomne. Kui tahad kiiremat pilli, siis tuleks vaadata kahe taktilise poole. Kui aga on prioriteediks ökonoomsus (üldiselt 2 või alla liitrit sajale kilomeetrile) siis on kindlasti neljataktiline mõistlikum variant.


Marxy
Postitusi: 80
Liitunud: 23 Mär 2008, 21:24
Asukoht: Viljandimaa

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas Marxy »

Martin. kirjutas:

Robby on tõesti juba originaalis väga uimane. Ma arvan, et nende hammakate vahetuse võiks ära teha, aga kui juba, siis teha ka veits rohkem. Näiteks uus summuti (mingi pit bike lõpupütt,otseläbi), koonusfilter ja suurem düüs. Kõige lihtsamad modifikatsioonid .
edu :bsmile:

Mida annab juurde koonusfilter? Ega seal õhk ei muundu mootorile sobivamaks ju. :roll: Niipalju, kui mina aru olen saanud, on koonusfilter selleks, et oleks ilus või siis võtaks suuremas raadiuses õhku. Näiteks pocketbike'del jne, millel pole erilist ruumi.
Parandage, kui eksin.

Alkohol ei pruugi olla vastuseks, aga see vähemalt aitab unustada küsimuse.
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Marxy kirjutas:

Mida annab juurde koonusfilter? Ega seal õhk ei muundu mootorile sobivamaks ju. :roll: Niipalju, kui mina aru olen saanud, on koonusfilter selleks, et oleks ilus või siis võtaks suuremas raadiuses õhku. Näiteks pocketbike'del jne, millel pole erilist ruumi.
Parandage, kui eksin.

Ega sa palju mõõda pole pannudki. Vähemalt meie noortel on kindlasti üle pooltel see ilu pärast küljes teadmata, et selle tõttu aetakse küttesegu lahjaks ja siis varsti on silmat vett täis, et miks mootor "kotti" jooksis. Et vabalthingavast filtrist natukenegi kasu oleks, siis kindlasti tuleb suurendada ka bensiini pealeandmist. Suurema peadüüsi paigaldamise näol. Üldiselt ega peale müraefekti palju midagi juurde ei saa.

SERTÃO
Kasutaja avatar

Martin.
Postitusi: 143
Liitunud: 20 Mai 2006, 22:40
Asukoht: Tallinna ümbrus.

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas Martin. »

täpselt holma. Seepärast ütlesingi et düüs ka suurem. Aga ega see koonusfilter midagi juurde ei anna kui midagi muud ei muuda. Mina olen arusaand nii, et kui juba teha sumps vabamaks, siis ka sisselase et säiliks kooskõla . Ja see järelmuidugi segu õigeks ehk suurem karpa või düüs.

Kurvis näeme . kahepoolene

raitonrait2
Postitusi: 493
Liitunud: 04 Mär 2007, 22:55

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas raitonrait2 »

t6mme l2heb ikkagi tiba paremaks, ega muud eriti kasu pole, kuid v2ljan2gemine ka parem

KOndimootor

Teema algataja
j6rr-

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas j6rr- »

raitonrait2 kirjutas:

t6mme l2heb ikkagi tiba paremaks

äkki sulle lihtsalt tundub nii sest hääl muutub ka nö võimsamaks. ja kui selle pilliga mööda linna lasta nii et kõik ikka kuulevad millise müraga see masin tuleb siis ongi hopsti masin nii püss ja võimas :ner:


Teema algataja
NBAlive06

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas NBAlive06 »

kui sissesõit saab tehtud siis tuleb ka õli vahetada . Aga asi selline mis õli oleks kõigeparem või mida tohiks kasutada?

Kasutaja avatar

Tuhkur
Postitusi: 165
Liitunud: 17 Apr 2008, 13:14

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas Tuhkur »

see on manuaalis kirjas.

Kasutaja avatar

valgehiinlane
Postitusi: 290
Liitunud: 19 Sept 2008, 20:02
Tsikkel: on vajaka
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas valgehiinlane »

NBAlive06 kirjutas:

kui sissesõit saab tehtud siis tuleb ka õli vahetada . Aga asi selline mis õli oleks kõigeparem või mida tohiks kasutada?

peaks olema 10w40 või 15w40 vist?

kasutajanimi on väga random (lol)

Teema algataja
NBAlive06

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas NBAlive06 »

valgehiinlane kirjutas:
NBAlive06 kirjutas:

kui sissesõit saab tehtud siis tuleb ka õli vahetada . Aga asi selline mis õli oleks kõigeparem või mida tohiks kasutada?

peaks olema 10w40 või 15w40 vist?

Robbyl käib 10w40 :wink:


Tsikkelröövel
Postitusi: 1754
Liitunud: 27 Dets 2005, 17:55
Tsikkel: Kawa GPZ 550, W800, Jawa 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 27 korda

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas Tsikkelröövel »

See apastraat võib joosta 70 välja küll, pole see 4T mootor sugugi nõrk. Eriti arvestades, et tegu on käigukastiga rattaga, mitte variaatoriga.
Tütrele ostsin (minu meelest) sama mootoriga hiinaka (Jawa Betka toorik tegelikult). Öeldi, et olla piirajatega, aga selgus, et tünn - vastu tuult ja kergelt mäkke tuli 65 üsna lihtsalt (GPS järgi, seega vaidlemisele ei kuulu), aga see polnud veel kõik. Iseasi, kuidas see mootori tervisele mõjub, pikas perspektiivis ma sellise asjaga ei tegeleks, seda enam, et see on ka illegaalne. Mulle see mootor meeldib, tänu käikudele on ka start igati ok.
Mis puudutab aga üldisemalt mopeedidega lubatud kiiruse ületamist, mina koristaks liiklusest oma käega kõik üle 50 km/h lendavad rollumehed, kellel pole vähemalt A1 lube. Ei tolereeri mina juttu a'la ega load sõida.

Kas Mees ostab tsikli, pole küsimus. Küsimus on: millal?

Prets
Postitusi: 683
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas Prets »

Samas, proovi sa linnas mõnes 70 km/h kiirusega tänaval 45'ga sõita.
Kui ellu jääd, annan kahekümneviieka sulle.
Ma tuletan meelde, autokoolides igal pool öeldakse ja võetakse eksamil punkte maha, kui sõidad aeglasemalt kui ülejäänud liiklus ja tekitad seega liiklusohtlikke olukordi.

See jutt kehtib nüüd küll linna/asula kohta.

(togi)
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Jääme ikka Jawa teema juurde.

SERTÃO

Teema algataja
j6rr-

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas j6rr- »

Prets kirjutas:

Ma tuletan meelde, autokoolides IGAL POOL öeldakse ja võetakse eksamil punkte maha, kui sõidad aeglasemalt kui ülejäänud liiklus ja tekitad seega liiklusohtlikke olukordi.

See jutt kehtib nüüd küll linna/asula kohta.

Ei tea kus sul see eksam veel asub, aga minul Tartus said pikku päid ja jalgu kui üle 50 sõitsid. Isegi kui autod lasid 60 - 70km/h pidin mina ikka 50km/h sõitma :P

Kasutaja avatar

FleXer
Postitusi: 369
Liitunud: 10 Juun 2007, 21:00
Tsikkel: smv 750

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas FleXer »

pmst ikkagi mopeedidel oli ja ikka veel on 49 kuubatuuri piirang ja 45km/h tippkiiruse piirang mitte 50km/h.

oli: kymco agility 50 ; aprilia rx 50 ; mz 125 sx

Teema algataja
NBAlive06

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas NBAlive06 »

NBAlive06 kirjutas:
valgehiinlane kirjutas:
NBAlive06 kirjutas:

kui sissesõit saab tehtud siis tuleb ka õli vahetada . Aga asi selline mis õli oleks kõigeparem või mida tohiks kasutada?

peaks olema 10w40 või 15w40 vist?

Robbyl käib 10w40 :wink:

Tegelt Robbyl käib 10w30 :wink:


Teema algataja
mart545

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas mart545 »

jawa jawaks aga kas mitte mopeediga ei ole kohustust sõita jalgratta teel kui see on sõidutee kõrval?

Jääme ikka Jawa teema juurde.

jawa teema juures te oletegi ju siin, või jawa ei ole mop?

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas Kirs »

mart545 kirjutas:

Jääme ikka Jawa teema juurde.

jawa teema juures te oletegi ju siin, või jawa ei ole mop?

Justnimelt Jawa Robby on teemaks, mitte aga see, kus ja kuidas keegi liiklema peaks. Selle jaoks siin omad teemad olemas.

SERTÃO

Teema algataja
oSSa

Re: Jawa Robby

Lugemata postitus Postitas oSSa »

kui keegi siit tahab ka jawa robby omanikuks saada, siis privasõnum ja arutame seda edasi ;) oleks üks pakkuda

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mopeedid”