Õnnetused mootorratastega

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Kittycool

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Kittycool »

Mina kui naine ei tahaks iialgi sellist asja läbi elada. Mida peavad see pere elama.Jube. Seega ma loodan, et see õnnetus oli lihtsalt loll juhus ja motikavend ei ületanud kiirust.Loodame, et selliseid teateid enam päevauudistesse üle tüki aja ei tuleks.
Seega ettevaatlikud...


Priidik199

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Priidik199 »

R.I.P Roman.
Kahju jah, et nii läks.

Kasutaja avatar

redhott
Postitusi: 180
Liitunud: 08 Apr 2007, 10:10
Tsikkel: yamaha xj600s
Asukoht: Tartu

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas redhott »

R.I.P. Roman

Räme pervert ja sekspiltidega hangeldaja.
Yamaha XJ600S

tuulavend

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas tuulavend »

R.I.P. Roman!!!! :(

Kasutaja avatar

pahadeplaneet
Postitusi: 432
Liitunud: 25 Juun 2006, 22:56
Tsikkel: t*** seda teab,aga liigub!
Asukoht: Raja 31, Tartu 50417, Tartumaa, Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas pahadeplaneet »

See oli mu tüdruku tuttav,jutu järgi jäi mulje et ainuke normaalne bikemees kellega oleks võinud isegi koos õlut juua(tavaliselt ma erandeid ei tee selliste ratastega sõitjatele)Ajage ikka pillid peeneks,siis on lõõrid puhtad ja sugulastel pisarad silmas.
Kahju et nii läks.:(

1%bad ass REAL BIKER never dies!
www.facebook.com/realbikerid

CPI SX

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas CPI SX »

Sügav kaastunne lähedastele :(

Kasutaja avatar

a.r.x
Postitusi: 43
Liitunud: 09 Aug 2008, 20:55
Tsikkel: suht risu
Asukoht: kusagil lõunas

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas a.r.x »

R.I.P sõber ja kaastunne lähedastele !

Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas MarekM »

kaastunne omastele. puhaku ta rahus.

フーリガン
Kasutaja avatar

AVarik
Postitusi: 218
Liitunud: 15 Mär 2009, 09:13
Tsikkel: 97 Bandit 1200N

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas AVarik »

Suutsin eile õhtul kaheksa paiku jälle külje maha panna. Ratas seekord suht puruks, tuleb suurem ebay laks. Polnud isegi kaks nädalat möödas eelmisest parandamisest :evil:
Laagri ülesõit on väga libe, nagu ma tunda sain. Polnud esimene kord kui vihmaga sealt üle sõidan. Seekord lihtsalt võttis ragaratta rööpasse, tõmbas külje ette, ja hakkas loopima. Loopis paar korda siis keeras küllili ja mina kõhuli ratta peal, mingi 15m lohisemist.
Ise terve, varustus päästis 8)

Paar pilti ka


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas piloot »

Tegelikult on vihmaga sigalibedad need kummimatid, mis osadel ülesõitudel on, gaasi keeramine sellel kohal tuleb üldse ära unustada.

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8799
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 134 korda
Tänatud: 334 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Piipz »

AVarik kirjutas:

Suutsin eile õhtul kaheksa paiku jälle külje maha panna. Ratas seekord suht puruks, tuleb suurem ebay laks. Polnud isegi kaks nädalat möödas eelmisest parandamisest :evil:
Laagri ülesõit on väga libe, nagu ma tunda sain. Polnud esimene kord kui vihmaga sealt üle sõidan. Seekord lihtsalt võttis ragaratta rööpasse, tõmbas külje ette, ja hakkas loopima. Loopis paar korda siis keeras küllili ja mina kõhuli ratta peal, mingi 15m lohisemist.
Ise terve, varustus päästis 8)

Paar pilti ka

Mis sul läks siis? Abi vaja?

Kasutaja avatar

AVarik
Postitusi: 218
Liitunud: 15 Mär 2009, 09:13
Tsikkel: 97 Bandit 1200N

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas AVarik »

Piipz kirjutas:
AVarik kirjutas:

Suutsin eile õhtul kaheksa paiku jälle külje maha panna. Ratas seekord suht puruks, tuleb suurem ebay laks. Polnud isegi kaks nädalat möödas eelmisest parandamisest :evil:
Laagri ülesõit on väga libe, nagu ma tunda sain. Polnud esimene kord kui vihmaga sealt üle sõidan. Seekord lihtsalt võttis ragaratta rööpasse, tõmbas külje ette, ja hakkas loopima. Loopis paar korda siis keeras küllili ja mina kõhuli ratta peal, mingi 15m lohisemist.
Ise terve, varustus päästis 8)

Paar pilti ka

Mis sul läks siis? Abi vaja?

Heeblid, lenks, esituled. ülejäänud asjad on iluvead. Arvatavasti saan need asjad ise vahetatud.
Nüüd muretsen väiksemad tuled ette, et järgmine kord ptui ptui ptui terveks jääksid.

Kasutaja avatar

Whitebalance
Postitusi: 493
Liitunud: 04 Juun 2005, 00:04
Asukoht: Saue
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Whitebalance »

Olen isegi kaks korda tsirkust teinud selle ülesõidu peal, aga õnneks püsti jäänud. Ühekorra viskas küll ninaga täitsa vastassuunas vastutuleva auto poole, aga läks õnneks.. Raudteeülesõite tuleb karta, tunduvad teinekord ohutud aga alt läheb ära ikka väga kiiresti ja arusaamatult.

Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Whitebalance kirjutas:

Olen isegi kaks korda tsirkust teinud selle ülesõidu peal, aga õnneks püsti jäänud. Ühekorra viskas küll ninaga täitsa vastassuunas vastutuleva auto poole, aga läks õnneks.. Raudteeülesõite tuleb karta, tunduvad teinekord ohutud aga alt läheb ära ikka väga kiiresti ja arusaamatult.

ärge andke gaasi, kui tagaratas veel relsi peal ;)


Prets
Postitusi: 688
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Prets »

Whitebalance kirjutas:

Olen isegi kaks korda tsirkust teinud selle ülesõidu peal, aga õnneks püsti jäänud. Ühekorra viskas küll ninaga täitsa vastassuunas vastutuleva auto poole, aga läks õnneks.. Raudteeülesõite tuleb karta, tunduvad teinekord ohutud aga alt läheb ära ikka väga kiiresti ja arusaamatult.

Räägib mees, kelle signatuuris on NO FEAR.

(togi)
Kasutaja avatar

bash
Postitusi: 786
Liitunud: 13 Mai 2005, 15:23
Asukoht: Saue
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas bash »

Pilt

Just enjoy ... nothing less, nothing more

janis
Postitusi: 729
Liitunud: 17 Dets 2004, 10:11
Tsikkel: Kawasaki GTR1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas janis »

AVarik kirjutas:

Suutsin eile õhtul kaheksa paiku jälle külje maha panna. Ratas seekord suht puruks, tuleb suurem ebay laks. Polnud isegi kaks nädalat möödas eelmisest parandamisest :evil:
Laagri ülesõit on väga libe, nagu ma tunda sain. Polnud esimene kord kui vihmaga sealt üle sõidan. Seekord lihtsalt võttis ragaratta rööpasse, tõmbas külje ette, ja hakkas loopima. Loopis paar korda siis keeras küllili ja mina kõhuli ratta peal, mingi 15m lohisemist.
Ise terve, varustus päästis 8)

Paar pilti ka

Eile seisis jah selline ratas seal kurvas üksinduses, sõbrad teadsid rääkida, et mingi rolleri juht oli ka seal asjatanud, tuli abi pakkuma või kukkus ise ka ei saanudki aru? Aga edu remontimisel, oled kogemuse võrra rikkam, mina seal ülesõidul ammu enam märjaga gaasi ei anna ja hästi risti üle, pole küll seal kukkunud aga "saba" on loopinud päris palju.

Kasutaja avatar

AVarik
Postitusi: 218
Liitunud: 15 Mär 2009, 09:13
Tsikkel: 97 Bandit 1200N

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas AVarik »

janis kirjutas:
AVarik kirjutas:

Suutsin eile õhtul kaheksa paiku jälle külje maha panna. Ratas seekord suht puruks, tuleb suurem ebay laks. Polnud isegi kaks nädalat möödas eelmisest parandamisest :evil:
Laagri ülesõit on väga libe, nagu ma tunda sain. Polnud esimene kord kui vihmaga sealt üle sõidan. Seekord lihtsalt võttis ragaratta rööpasse, tõmbas külje ette, ja hakkas loopima. Loopis paar korda siis keeras küllili ja mina kõhuli ratta peal, mingi 15m lohisemist.
Ise terve, varustus päästis 8)

Paar pilti ka

Eile seisis jah selline ratas seal kurvas üksinduses, sõbrad teadsid rääkida, et mingi rolleri juht oli ka seal asjatanud, tuli abi pakkuma või kukkus ise ka ei saanudki aru? Aga edu remontimisel, oled kogemuse võrra rikkam, mina seal ülesõidul ammu enam märjaga gaasi ei anna ja hästi risti üle, pole küll seal kukkunud aga "saba" on loopinud päris palju.

Rolleri vend aitas mul tsikkli tee pealt ära liigutada. Käed värisesid liiga palju et üksi tõsta.
Ja üksinduses seisis tsikkel vahepeal jah, sest ma käisin hessis söömas nii kaua kui sõbrad käruga kohale jõudsid :mrgreen:


nolifer
Postitusi: 38
Liitunud: 14 Veebr 2009, 20:43
Asukoht: Lõunas

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas nolifer »

Nii, liitusin ka klubiga. Suutsin siis täna ennelõunat Võru Motocampi raames külje maha panna. Ei jõudnudki mäkketõusu võistlust vaatama. :(
Õnneks ise terve, põlv on natukene puru. Ei saa ikka enam teksadega sõita, aitab naljatamisest. Tsikkel suht katki: esmasel vaatlusel siduriheebel paindunud, gondlid segi, clip on otsast purunenud, peegel sai haiget. Kõige hullem, et kahvel on ka kuidagi kõver. Ei teagi, mis saab nüüd. Nii kehval ajal juhtus :D

Igatahes tänud lahketele kaastsiklistidele, kes aitasid ratta kärusse tõsta ja juppe korjata kokku teelt.


matti
Postitusi: 638
Liitunud: 16 Juun 2007, 18:17
Asukoht: Tartumaa

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas matti »

2fast4u kirjutas:

õige hullem, et kahvel on ka kuidagi kõver

Kui sa kuskile otsa just ei põrutanud siis võimalik, et esiamordid liikusid paigast ära ehk pöördusid natuke, poldid lahti lasta peaks sirgeks saama tagasi panna, alati ei pruugi kõver olla kuigi tundub. :)

Kasutaja avatar

real
Postitusi: 199
Liitunud: 05 Juun 2005, 22:08
Tsikkel: Yamaha XJ900, VStrom 650
Asukoht: Võrumaa, Värska

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas real »

Kihnu saarel hukkus täna õhtul mootorrattur. Eks homsetest lehtedest saab lugeda...

Kasutaja avatar

ghost-r
Postitusi: 217
Liitunud: 07 Veebr 2008, 19:10
Tsikkel: SV (63,91€) S
Asukoht: Eestimaa

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas ghost-r »

real kirjutas:

Kihnu saarel hukkus täna õhtul mootorrattur. Eks homsetest lehtedest saab lugeda...

kuidas saab nii väike saare peal hukka saada :roll:

These things we do.That others may live!
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas madone »

ghost-r kirjutas:
real kirjutas:

Kihnu saarel hukkus täna õhtul mootorrattur. Eks homsetest lehtedest saab lugeda...

kuidas saab nii väike saare peal hukka saada :roll:

raketiteadlane ei pea selleks olema...

kahju muidugi.


Võsavillem

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Võsavillem »

real kirjutas:

Kihnu saarel hukkus täna õhtul mootorrattur. Eks homsetest lehtedest saab lugeda...

Kahju :(


vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas vilosius »

real kirjutas:

Kihnu saarel hukkus täna õhtul mootorrattur. Eks homsetest lehtedest saab lugeda...

http://www.epl.ee/artikkel/473332

"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818
Kasutaja avatar

pahadeplaneet
Postitusi: 432
Liitunud: 25 Juun 2006, 22:56
Tsikkel: t*** seda teab,aga liigub!
Asukoht: Raja 31, Tartu 50417, Tartumaa, Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas pahadeplaneet »

Ikka juhtub et saad surma,kui ei viitsi seadust järgida mis on mõeldud sinu heaks.

1%bad ass REAL BIKER never dies!
www.facebook.com/realbikerid

reimps

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas reimps »

pahadeplaneet kirjutas:

Ikka juhtub et saad surma,kui ei viitsi seadust järgida mis on mõeldud sinu heaks.

Dnepr liigitub ju kroomi alla, kuidas sa saad niimoodi öelda?

Või oli tegu Dnep-R650'ga? (togi)

---

Kihnu saar on omaette kultuuriga iidne asum ja seal on tavaks sõita rahulikult ja vaikselt vanade ratastega. Minu arvates on see selline koht, kus mootorratturil nagu süüd polnudki, kuigi ratas regamata, ülevaatuseta ja hukkunu ise kiivrita - buumer pani ikkagi kõrvalteel olles peateel olijale otsa.
No miks on vaja minna saarele oma bemmiga? Ma pole küll surnukssõitja isikus kindel, aga millegipärast olen kindel, et tegu polnud kohalikuga, vaid turistiga. Kohalik teaks ju saare liiklustavasid..


Aav

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Aav »

Keegi "kihnukas" kommenteerib EPLis juhtunut veidi teises valguses:

bemmu oli kohalik( ka juht) ja vana emm oli kohalik (juht mitte)...ainult, et bemmu ei sõitnud peateele ette, vaid seisis ja ootas vasakpööret.

emm tuli hea hooga ja kaldus liiga palju paremale , sest tee oli kitsas ja vahetult tuli talle veel üks auto vastu.

emm riibas bemari esimest numbrimärki korviratta kinnituspoldi kohaga (!) ja sellest piisas. bemmil ei ole mitte midagi viga, peale numbrimärgi, mis eest ära tuli.

ja kordan, bmw seisis ja ootas vasakpööret, ei tea, miks ment serveerib seda ettesõiduna, kui bemar ei liikunudki ja polnud üldsegi mustkatte tee peal(mustkattega tee siis peatee), vaid seisis kruusateel, mida emm korviga lõikas.

kole lugu, aga see artikkel on mendist ebaõiglaselt välja tulnud. nad lihtsalt ei usu.

Saa siis nüüd täpselt aru, eks varsti paistab, kes ja kuidas.


reimps

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas reimps »

Nagu ikka - enne asjaolude selgimist on hunnik sogast vett ja hüpoteese. Aga mitte midagi teadmata meeldibki inimestele kõige rohkem erinevaid teooriaid välja pakkuda (crash)


MEL666
Postitusi: 22
Liitunud: 18 Veebr 2007, 02:58
Asukoht: pealinn
Tänanud: 9 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas MEL666 »

nii,ma lootsin,et ma ei pea siia teemasse kunagi oma kogemustest kirjutama,kuid läks vähe teisiti. :cry: situatsioon oli siis selline,mina liikusin otsejoones sirgel teel,kui jõudsin järgi rekkale,võtsin juba hoogu maha ja valmistusin mööduma (kohe ei saanud,kuna 1 auto tuli vastu) ja siis hakkas toimuma.rekka keeras suht äkki paremale ja pani praktiliselt täiega pidureid,kuna mina asusin sel hetkel põhimõtteliselt pea-aegu telgjoonel,oleks olnud ka võimalus ühe jutiga mööda minna,kuid rekka ees oli 1 traktor,kes hakkas sooritama just vasakpööret.kuna ma ei soovinud mitte ühegi sõidukiga füüsilisse kontakti asuda,siis pidurdasin suht järsult. nüüd juhtus midagi,mida ma eriti ei oodanud,nimelt libises esimene ratas alt ära.mul oli ka reisija peal ja siis saime koos liugu lasta asfaltil.meie jäime suht kiiresti(ise arvan et mõnekümne meetriga)seisma,tsikkel lohises oma 100 või isegi natsa rohkem meetrit.minul oli täis varustus seljas ja tulemus ainult parema kannika osaline lihvimine ja nipet-näpet ja kergelt valusad liikmed,reisijal olid kiiver,kindad ja sellised vähe tugevamast materjalist vee ja ilmastiku kindlad riided,kuid mitte tsikli varustus ja tal tulemus mõlemad põlved ja 1 küünarnukk lihvitud ja põrutused.lisaks oli tal seljakott seljas,mis osaliselt löögi enda kanda võttis,lisaks algul kui lohisesime,jäi ta mulle selga,et siis lohises mu peal ja kui rullima hakkasime,siis sai oma vigastused.tsikli vigastused jäävad kõik vasakule poolele,et siis tagumine suunatule klaas,gondli [Motobot: õige on "gondli"] külje plastid,esitule nurk natsa,lenks ja kukkumispunn(mis riiviti kolmandiku võrra lühemaks,kuid tõonäoliselt hoidis paljust hullemast),nipet-näpet siis kriimude näol muidugi veel lisaks. mina olin püsti veel ennem kui päris seisma olin jäänud,kuna mure teise inimese pärast oli ainuke mõte,kohe tema juurde asja uurima. aitasin ta teeäärde pikutama ja korjasin teelt koti ka ära. siis jõudsid esimesed möödasõitjad ka juba aitama/uudistama.
siinkohal tänaks nooremapoolset naisterahvast ja tema välismaalasest kaaslast,kes osutasid igakülgset abi (ta oli kas parameedik või just läbinud med kursused,igaljuhul tegi esmase läbivaatuse mu kaaslasele) lisaks nagu pärast selgus,oli neil tegelt kiire tallinnasse laevale,kuid polnud kahju 30 minutit abistamisele kulutada.lisaks tänaks veel ühte tsiklisti,kes oli ka meil abiks(aitas mul tsikli sõidukõlbulikuks muuta), veel pärnu-jaagupi kiirabi ekipaazi,kes saabusid väga kiirelt ja lappisid haavad kinni ja siis ka audru politsei ekipaazi,kes olid ka väga abivalmid ja hoolitsevad.pakkusid kohe et võivad meid pärnusse viia ja hiljem pakkusid,et võivad ka meid sihtpunkti kohale viia(me läksime tegelt veel 30-40 km edasi pärnust) ja lisaks leidsid mu tsiklile turvalise koha,kus seda hoida ja sõidutasid meid kõikidest vajalikest kohtadest läbi.väga positiivne ja soe tunne jäi. suured tänud neile kõigile veel siis.
ennetades mõningaid küsimusi,siis rekka pani ajama(kui ma püsti olin,siis ta juba kadunud) trakorist oli ehmunud,kuid jäi seisma ja lahkus alles siis,kui nägi,et kõik suht korras.kiirus vahetult ennem sündmuste algust oli 90-100 km/h. riided kõik katki,kiivrid korras,kerged kriimud aint mõlemil. siin küsikski ühe soojaga,et kas saab ja on mõtet varustust parandada ja kui saab,siis kust seda küsida võiks? ja kui keegi teab kus fazer6´06 jubinad soodsalt saab,võib ka märku anda :wink: kokkuvõttes peame me ise seda õnnelikuks õnnetuseks. ja moraal,et ei tahagi teada,mis oleks ilma varustuseta olnud. kui mul jäi nüüd siin pikas jutus midagi kahe silma vahele,siis küsige aga julgelt,sest parem on ikka teiste kogemustest õppida ja teadmisi omandada :) kena suve jätku ja tervet ja ohutut kulgemist kõigile.

Suletud

Mine “Vaba teema”