Bensiini jookseb

Moderaator: Moded


Teema algataja
riga-d8

Bensiini jookseb

Lugemata postitus Postitas riga-d8 »

Terv.
Lugu siis selline et Apollo Orionil (hiinakas) jookseb bensiini pidevalt ühest voolikust.Voolik tuleb välja karburaatori ujukiruumi põhjast ja sealt jookseb bensiini kui kraani lahti teen.Ise arvan et see mingi üleujutus vms aga ei tea.
Kas on kedagi kes teab mis viga võib olla?

Päris segane jutt sai aga oleks tänulik kui korda saaks. :)




Siller
Postitusi: 1001
Liitunud: 11 Apr 2004, 18:52
Tsikkel: Rattatu
Asukoht: Tallinn

Re: Bensiini jookseb

Lugemata postitus Postitas Siller »

Karbussi nõel kuidagi kinni jäänud?

Kasutaja avatar

Tuhkur
Postitusi: 165
Liitunud: 17 Apr 2008, 13:14

Re: Bensiini jookseb

Lugemata postitus Postitas Tuhkur »

Mul juhtus sama lugu kui sõitsin tüdruku poole, tee peal juba vaatasin et masin käitub imelikult, ja kui kohale jõudsin küsis tüdruk kas sealt peabki bensiini nii jooksma. Vaatasin siis et mida kuradit, keerasin kraani kinni ja asi vask, jäi seisma. Pärast keerasin kraani poollahti et kuidagi koju saaks vurada. Nüüdseks olen karpat 4 korda puhastanud, ja sättisin ujuki taset, aga nüüd on nii et masin ei saa praktiliselt üldse pena peale, kui uuesti sättisin sai jälle liiga palju. Täiesti müstika millest selline asi võis tekkida :roll:

Kasutaja avatar

valgehiinlane
Postitusi: 290
Liitunud: 19 Sept 2008, 20:02
Tsikkel: on vajaka
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Bensiini jookseb

Lugemata postitus Postitas valgehiinlane »

see ongi üleujutusvoolik
mul oli nõelaga nii, et ma sättisin seda ja panin siis valesti sisse ja siis tekkisid igast jamad, ega te pole nõela reguleerinud?
kui olete, vaadake, kas see ikka korralikult sees :bsmile:

kasutajanimi on väga random (lol)

Teema algataja
riga-d8

Re: Bensiini jookseb

Lugemata postitus Postitas riga-d8 »

Ei ,reguleerinud pole ma küll midagi. Juhtus ka lihtsalt nii ,et tulin sõitmast ja siis vaatasin et misasja ,pentsu jookseb :lol: . Aga kas seda karbussi tasuks ise lahti võtta? On seal midagi keerulist mida kokku tagasi ei oska panna?

Kasutaja avatar

Tuhkur
Postitusi: 165
Liitunud: 17 Apr 2008, 13:14

Re: Bensiini jookseb

Lugemata postitus Postitas Tuhkur »

riga-d8 kirjutas:

Ei ,reguleerinud pole ma küll midagi. Juhtus ka lihtsalt nii ,et tulin sõitmast ja siis vaatasin et misasja ,pentsu jookseb :lol: . Aga kas seda karbussi tasuks ise lahti võtta? On seal midagi keerulist mida kokku tagasi ei oska panna?

Kui sa varem pole võtnud, siis ei soovita üldse, võta keegi asjalikum kõrvale kes teab kuidas asi töötab. Mina sain oma masina täna korda, ca pool tundi segu ja tühikäigu reguleerimist ning asi käis jälle. :roll: Minujaoks on see müstika.

Kasutaja avatar

sander81
Postitusi: 174
Liitunud: 25 Dets 2007, 17:26
Tsikkel: ktm 300 exc
Asukoht: elva

Re: Bensiini jookseb

Lugemata postitus Postitas sander81 »

kerge koputus vastu karpat ja se asi on korras nõel lihtsalt kinni

Kasutaja avatar

jegesmesh
Postitusi: 648
Liitunud: 03 Veebr 2009, 18:37
Tsikkel: poolik veel
Asukoht: Jõgeva

Re: Bensiini jookseb

Lugemata postitus Postitas jegesmesh »

Karpa põhja võid küll ära keerata, ja vaadata mis seal toimub. Seal ei ole eriti midagi keerulist. Kas teil ikka paagi korkidel need punnid on otsas? Mis takistavad vee ja mis iganes sit'*a sisse lendamist?

Kasutaja avatar

Magimees
Postitusi: 369
Liitunud: 18 Juul 2006, 23:06
Tsikkel: Aprilia Shiver 750cc
Asukoht: Nõmme

Re: Bensiini jookseb

Lugemata postitus Postitas Magimees »

Olen niisuguse probleemiga suhteliselt palju kokku puutunud ja põhjuseks on enamasti karburaatori ujuki vale asend (samas võib ka nõel olla kinni jäänud) kui Karpa lahti võtta, kompressoriga puhtaks lasta ning natuke WD-40 õli vahele pihustada peaks enamasti tööle saama.
Lisaks võiks ka ujukinõela üle vaadata, olen kokku puutunud hiinakatega, kus ujukinõela pealne kummist junn on otsad andnud...

Edu,
Magi

Võrr-> Stella 50cc -> Moskva 125cc ->Dirt bike 110cc ->Kawasaki KMX 125cc -> Aprilia Shiver 750 cc

vaalapoeg
Postitusi: 57
Liitunud: 14 Sept 2009, 10:52

Re: Bensiini jookseb

Lugemata postitus Postitas vaalapoeg »

Kaklesin ise ka sama probleemiga oma poisi apolloga. Tulemuseks tuli ära vahetada bensuvoolik, mis ei kõlband kuhugi, sest see pudises ning karbuss oli kummipuru täis. Aitab karbussi puhastamine ning düüside läbipuhumine ning kindlasti vaheta ära voolik.

Kasutaja avatar

jegesmesh
Postitusi: 648
Liitunud: 03 Veebr 2009, 18:37
Tsikkel: poolik veel
Asukoht: Jõgeva

Re: Bensiini jookseb

Lugemata postitus Postitas jegesmesh »

Milline õhufilter sul on? Sa võid seda pesta ja vajadusel svammfilter osta. Mingit si*ta võis ju sisse tõmmata.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mopeedid”