Tankimiseks kiiver peast?

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

marko233
Postitusi: 200
Liitunud: 18 Sept 2007, 13:47

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas marko233 »

milleks sellist nu**i vaja...Kui Statoili inimesed vinguvad, siis kiiver peast ja mõmm. Pole iga asja pärast ka vinguda. UK-s ntx on osades poodides, pankades sildid ka väljas et kiivri v sukaga sisenemine keelatud (v.a siis turvatöötajad, kes sularaha transpordivad).



CBR F3; CBR 954rr; Tuono 1000; MT-01
Kasutaja avatar

jup
Postitusi: 161
Liitunud: 24 Sept 2007, 12:05
Tsikkel: XL600V Transalp
Asukoht: tln

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas jup »

Tundub, et enamus negatiivseid juhtumeid oleks juskui aset leidnud statoilis, minu juhtum polnud aga statoiliga seotud, tegu oli siis 5+Tanklaga Linnu teel, kus minu teada kuldkaarte ka ei anta, küll aga oli mul makstes ette näidata tolle sama tankla tavaline kliendikaart :D
Ma vist olen veidi pikkade juhtmetega, aga alles koduteel tekkis mõte, et oleks võinud ikkagi paluda ka tanklajuhataja audientsi ning mingit selgitust olukorrale - "tagant järele tarkus". Mina olen aga omad järeldused teinud. kuna mul kodule tegelt lähemal hoopis Lukoili automaatjaam, siis teen omale lukolili kliendika ja tangin edaspidi seal :ner:

Päikest!

Kasutaja avatar

baltroon
Postitusi: 865
Liitunud: 14 Okt 2006, 10:16
Tsikkel: Sõber
Asukoht: EESTI
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas baltroon »

Kuulge, nimetage ikka asju õigete nimedega.
Esiteks häirib paljusid tüütu tõik, et ta peab jebima oma kiivri kallal, selle asemel et rutem tagasi rajale saada. siinkohal suudaksin (ükskõik millise) bensuka töötajat mõista, juhul kui väljas oleksid sildid kiivrite eemaldamise kohta.

Teiseks häirib paljusid suhtumine: Kui kiivrit peast ei võta, äkki oled varas! See on üldistamine nagu Pahadepl.-t üldistab kõiki baikereid jobudeks surmakutsariteks ja liiklushälvikuteks.

Lahendusi on mitu. Ignoreerida ignorantsust! Saata v**u! Teha nagu kästakse.

Kõik käituvad vastavalt oma natuuri tüübile ja mingit ühisaktsiooni pole mõtet kellegi kottimiseks korraldada. Kui kedagi asi häirib, siis esitage grupiviisiline kaebus (ükskõik millise) bensuka keti juhtfiguuridele ja jätkake asjade lahendamist peale sealt saadud tagasisidet.

:twisted:

ÄRGE HAKAKE JÄLLE HALAMA!
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

marko233 kirjutas:

Kui Statoili inimesed vinguvad, siis kiiver peast ja mõmm. Pole iga asja pärast ka vinguda.

Jääme siis ootama kuniks mõnel teenindajal tekib zajoob ja hakkab nõudma pükste mahavõtmist ning p*rse uurakile ajamist (lol) Eesti inimese tolerantsus on ikka mõõtmatu!

Kasutaja avatar

baltroon
Postitusi: 865
Liitunud: 14 Okt 2006, 10:16
Tsikkel: Sõber
Asukoht: EESTI
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas baltroon »

ishijupp kirjutas:

Jääme siis ootama kuniks mõnel teenindajal tekib zajoob ja hakkab nõudma pükste mahavõtmist ning p*rse uurakile ajamist (lol) Eesti inimese tolerantsus on ikka mõõtmatu!

Tahad Sa, Ish, oma mõttekäiku kuidagi põhjendada?
Kuidas seonduvad Sul omavahel maksmine, kiivri peast võtmine ja perse uurakile ajamine?

Tolerantne peabki olema, kui on põhjendatud tolerantsus nõue.
Hetkel on tanklate töötajad jätnud selle põhjenduse kuhugi endi teada.

:!:

ÄRGE HAKAKE JÄLLE HALAMA!
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

baltroon kirjutas:
ishijupp kirjutas:

Jääme siis ootama kuniks mõnel teenindajal tekib zajoob ja hakkab nõudma pükste mahavõtmist ning p*rse uurakile ajamist (lol) Eesti inimese tolerantsus on ikka mõõtmatu!

Tahad Sa, Ish, oma mõttekäiku kuidagi põhjendada?
Kuidas seonduvad Sul omavahel maksmine, kiivri peast võtmine ja perse uurakile ajamine?

Tolerantne peabki olema, kui on põhjendatud tolerantsus nõue.
Hetkel on tanklate töötajad jätnud selle põhjenduse kuhugi endi teada.

:!:

Simpel- kiivri eemaldamise nõue ei ole ettevõtte poliitika (ainult üksikud tanklad nõuavad) ja vastuolus seadustega (puudub vastav teavitus nõudest kiiver eemaldada), järelikult on tegemist teenindaja zajoobiga. Ma ei näe suurt vahet, kas teenindaja omaenese tarkusest nõuab kiivri eemaldamist või pükste maha laskmist, mõlemal juhul on tegemist isetegevusega. Ja olen liiga fucking vana, et lasta kellegil oma zajoobe minupeal välja elada. Kui kontrolör bussis nõuab sult kandadel hüppamist ja samal ajal seebra suguhüüde imiteerimist, kas teeksid seda?

EDIT: et ei tõuseks tühjast tüli, pasast paksu pahandust- saatsin Statoilile alljärgneva infopäringu. Ootame siis vastust.

Tere,
Mootorratastega seotud foorumites levib informatsioon, nagu nõutaks osades Statoili tanklates tankimise alustamiseks sõidukiivri eemaldamist. Kuna vastav teavitus Statoili jaamades puudub, siis küsimus:

  • Kas sõidukiivri eemaldamise nõue tuleneb firma müügipoliitikast / reeglitest ja kas nimetatud nõue on seaduspärane?
    Lugupidamisega
Viimati muutis ishijupp, 28 Juul 2009, 21:35, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar

salukas
Postitusi: 36
Liitunud: 11 Mai 2006, 22:12
Tsikkel: GSX-R 750 L0
Asukoht: Lõuna osariigid

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas salukas »

Toredad ja värvikad näited teil.. :)

Kasutaja avatar

baltroon
Postitusi: 865
Liitunud: 14 Okt 2006, 10:16
Tsikkel: Sõber
Asukoht: EESTI
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas baltroon »

Voh, Ish :bsmile:
Minu lugupidamine.
Mitte ei lämise perseli arvuti taga niisama vaid üritad midagi ka ära teha :idea:

Nendest Zajoobidest siis, njahh!
Ise ilmselt käituksin vastavalt situatsioonile, kellele pikka näppu ja kellele urvis perse.

Sest olgem ausad, kui kontrolör on ikka mingi pühaPüss ja tiheTiina ja kena nagu Jolie, siis lõpptulemuse nimel korra kandadel põrgata ja veits eesli kisa teha pole probleem ju.
Muidugi ei viitsiks mingile kõblale irvet näkku ajada!

:ner:

ÄRGE HAKAKE JÄLLE HALAMA!
Kasutaja avatar

Rancid
Postitusi: 163
Liitunud: 20 Juun 2007, 16:46
Tsikkel: Rommel the Bomber
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 14 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Rancid »

Siiani pole endal seda probleemi õnneks olnud Statoilis. Kiivrit ei viitsi küll tankimiseks ära võtta just prillide kandmise pärast. Kui Statoil nüüd sellise lolli reegli kehtestab, siis ilmselt ei tangi seal enam ka autoga mitte. Tankimiseks olen kasutanud siiani seda tanklat, mis kõige lähemal asub. Ei eelista üht ketti teisele.

liiga palju pole kunagi küllalt
Kasutaja avatar

goal
Postitusi: 345
Liitunud: 12 Aug 2008, 13:11
Tsikkel: Kawa VN 1500 Mean Streak
Asukoht: Tartu

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas goal »

Nu tegelikult kargasin ise ka korra Tartus Narva mnt statikas kiivri ja sukaga maksma (isegi prill oli ees, kiire oli ka) ja tibi siis küsis kas tahate maksta? (nagu pöördus järjekorras minu poole) Ma vastasin naljaga et ei ei see on röövimine! Ja samas ulatasin pangakaardi ja statikaardi:) no saime mõlemad naerda :mrgreen:
Aga ma olen sellest siin varem pajatanud ka :bsmile:

Jawa, Voshod, Kawa VN 750, Kawa Mean Streak
Kasutaja avatar

jegesmesh
Postitusi: 648
Liitunud: 03 Veebr 2009, 18:37
Tsikkel: poolik veel
Asukoht: Jõgeva

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas jegesmesh »

Mul on ka nii olnud, et õnneks ei ole keegi vinguma hakkand kui ma kiivriga maksma lähen.

Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

Niih, kell 9.15 telefonikõne Statoilist ja vastused käes- operatiivsuse eest täispunktid Statikale!
Kokkuvõtvalt on lugu järgmine: Statikal on ühtsed teenindusreeglid kõigile oma euroliidu tanklatele ja reeglistikus on tõepoolest punkt, mis keelab kiivristatud kaherattaliste mootorsõidukite juhtide teenindamise. Samas, kuna Eesti teenindusjaamades puuduvad vastavad teavitused kleepsude- või kirjade näol, siis teenindaja ei saa (ei tohi?) kiivri eemaldamist nõuda. Edasise jutu käigus selgus veel, et külma arvet tegevad kaherattalised on reaalne, mitte väljamõeldud probleem, kuid tsiklistid üldisemalt on Statikas väga oodatud kliendid. Vot!

Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas kris. »

Et siis kiivristatud, kuid neljarattalise sõidukiga saabunuid teenindatakse? :wack:
Minu mälu järgi on Euroopa tanklates tõepoolest hoiatavad sildid et kiivrit või maski kandvaid isikuid ei teenindata.

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light

Kasutaja avatar

sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas sang »

Simpel- kiivri eemaldamise nõue ei ole ettevõtte poliitika (ainult üksikud tanklad nõuavad) ja vastuolus seadustega (puudub vastav teavitus nõudest kiiver eemaldada), järelikult on tegemist teenindaja zajoobiga.

Tooks sellele väitele siiski ühe vastuargumendi. Kui maksad kaardiga, peab teenindaja tuvastama isikusamasuse st küsima ID-d ja tegema kindlaks, et ikka kaardi omanik soovib selle kaardiga maksta. Kuidas ta saab seda teha, kui kiiver peas? See, et müüjad üldjuhul selle nõude üle t'ra lasevad, on tegelikult nende isiklik risk.


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas pyta »

sa sisestad ju oma pin koodi seal!mida sul veel vaja tõestada on?

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

sang kirjutas:

Kui maksad kaardiga, peab teenindaja tuvastama isikusamasuse st küsima ID-d ja tegema kindlaks, et ikka kaardi omanik soovib selle kaardiga maksta.

Kas see nõue pole tühistatud? Chipkaartide puhul ei pea isikut tuvastama kohe kindlasti, magnetkaartide puhul pole 100% kindel, aga juba hulk aastaid pole mult keegi ID-d küsinud. Muide- kuidas tuvastab magnetkaardi kasutaja automaat? Koodi abil. Vähemalt Neste kaart nõuab koodi, kas Statika oma ei nõua?


kana

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas kana »

ID nõudmise võib kaupleja (pood, tankla, -kett) omal valikul sisse seada (ntx mõnes poes on müüjal kohustus ID-d nõuda teatud summat ületavate ostude ostjalt, eesmärk kaardipettusi vist vähendada). Statikas pole veel ID-d nõutud, ilma kliendikata või ka kliendikaga ostes, minu teada neil sihukest nõuet pole. Kuskil suvalises maa-Olerexis vms ka mitte.


H.P
Postitusi: 397
Liitunud: 08 Juul 2008, 09:13
Tsikkel: Tiger 800 XCA
Asukoht: Tallinn

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas H.P »

Huvitav, kas avatav kiiver kvalifitseerub siis peast ära võetud kiivrina? Mul pole mitte kordagi Statis tankides tulnud avatavat kiivrit ära võtta, alati olen kütust saanud.

Ex: Yamaha FZ6

harimal
Postitusi: 1071
Liitunud: 30 Mai 2007, 12:57
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas harimal »

ishijupp kirjutas:

Edasise jutu käigus selgus veel, et külma arvet tegevad kaherattalised on reaalne, mitte väljamõeldud probleem

Ega nad ei maininud täpsemalt, kas tegemist rolliristide ja mopeedivendadega või teevad suuremate rataste omanikud ka külma?
Mõtlen, et on suht loogiline, kui mingi narkarist lõngus pätsatud rolleriga Statile külma teeb, aga kui sama trikki harrastab mõni suurema legaalselt soetatud ratta omanik, kes pole juhtumisi Remy Gaillard, siis on küll paras dnevnoi pozor.

CarbTune karburaatorite sünkronisaator: http://nagi.ee/photos/harimal/7766255/in-set/125775/
ColorTune küttesegu kontrollija: http://nagi.ee/photos/harimal/7776475/in-set/125775/
Kaupo Toom kaupo.toom@gmail.com 50 90 643, 52 20 897
Kasutaja avatar

speedvana
Postitusi: 865
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas speedvana »

Tanklate rohkus on ju ainult hea, mis ikka uriseda kiivriga või kiivrita, burgsiga või burgsita :bsmile:

Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

harimal kirjutas:
ishijupp kirjutas:

Edasise jutu käigus selgus veel, et külma arvet tegevad kaherattalised on reaalne, mitte väljamõeldud probleem

Ega nad ei maininud täpsemalt, kas tegemist rolliristide ja mopeedivendadega või teevad suuremate rataste omanikud ka külma?
Mõtlen, et on suht loogiline, kui mingi narkarist lõngus pätsatud rolleriga Statile külma teeb, aga kui sama trikki harrastab mõni suurema legaalselt soetatud ratta omanik, kes pole juhtumisi Remy Gaillard, siis on küll paras dnevnoi pozor.

dnevnoi pozor (lol)
Ei, ei täpsustanud, aga rääkisime tsiklitest

Kasutaja avatar

sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas sang »

kana kirjutas:

ID nõudmise võib kaupleja (pood, tankla, -kett) omal valikul sisse seada (ntx mõnes poes on müüjal kohustus ID-d nõuda teatud summat ületavate ostude ostjalt, eesmärk kaardipettusi vist vähendada). Statikas pole veel ID-d nõutud, ilma kliendikata või ka kliendikaga ostes, minu teada neil sihukest nõuet pole. Kuskil suvalises maa-Olerexis vms ka mitte.

Viimasel ajal pole jah statikas nõutud, aga veel vähem kui aasta tagasi oli neil standardiks 500eeku: kui ost oli üle selle, siis pidid dokumenti näitama. Muutus toimus pärast maksesüsteemi uuendamist, veel ju alles nõksa aega tagasi ei saanud Statoilis mitte PINi sisse toksida vaid pidid allkirja sehkendama paberitüki peale. Siis nõutigi ID-d kah.

Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas 417 »

kuna juttu jätkub kauemaks siis oleks viimane aeg saata võzapetzile kiri -kes võtab enda peale

Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele
Kasutaja avatar

tok-tok
Postitusi: 393
Liitunud: 17 Nov 2005, 10:13
Asukoht: Tallinn

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas tok-tok »

Eile Tallinnas Sõpruse pst. ja Tammsaare tee ristmiku Statoilis tankides ei hakanud kiivril isegi peegelvisiiri tankimise ajal üles tõstma. Mingit kisa või muud probleemi ei tekkinud. Ilmselt sõltub päris palju konkreetsetest müüjatest ning nende nägemusest, mitte üleüldise poliitikaga Statoilis.

Mul on väiksem kui Sul!
Benelli TNT 1130
Kasutaja avatar

baltroon
Postitusi: 865
Liitunud: 14 Okt 2006, 10:16
Tsikkel: Sõber
Asukoht: EESTI
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas baltroon »

Nää Tok! Mees on asja ametlikult järgi uurinud: tegemist ON üleüldise poliitikaga Statoilis!

ishijupp kirjutas:

Niih, kell 9.15 telefonikõne Statoilist ja vastused käes- operatiivsuse eest täispunktid Statikale!
Kokkuvõtvalt on lugu järgmine: Statikal on ühtsed teenindusreeglid kõigile oma euroliidu tanklatele ja reeglistikus on tõepoolest punkt, mis keelab kiivristatud kaherattaliste mootorsõidukite juhtide teenindamise. Samas, kuna Eesti teenindusjaamades puuduvad vastavad teavitused kleepsude- või kirjade näol, siis teenindaja ei saa (ei tohi?) kiivri eemaldamist nõuda. Edasise jutu käigus selgus veel, et külma arvet tegevad kaherattalised on reaalne, mitte väljamõeldud probleem, kuid tsiklistid üldisemalt on Statikas väga oodatud kliendid. Vot!

Suht palju võib sõltuda asjaoludest, et kui palju on mõni Stati klienditeenindaja kusagil õppepäeval oma pestud kõrvu lahti hoidnud, kui palju on mõnda müüjat keegi huianud või üritanud huiata kiiver peas või kui palju on klienditeenindajal asjast tegelikult pohlad.

:wink:

ÄRGE HAKAKE JÄLLE HALAMA!
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

baltroon kirjutas:

Nää Tok! Mees on asja ametlikult järgi uurinud: tegemist ON üleüldise poliitikaga Statoilis!

ishijupp kirjutas:

Niih, kell 9.15 telefonikõne Statoilist ja vastused käes- operatiivsuse eest täispunktid Statikale!
Kokkuvõtvalt on lugu järgmine: Statikal on ühtsed teenindusreeglid kõigile oma euroliidu tanklatele ja reeglistikus on tõepoolest punkt, mis keelab kiivristatud kaherattaliste mootorsõidukite juhtide teenindamise. Samas, kuna Eesti teenindusjaamades puuduvad vastavad teavitused kleepsude- või kirjade näol, siis teenindaja ei saa (ei tohi?) kiivri eemaldamist nõuda. Edasise jutu käigus selgus veel, et külma arvet tegevad kaherattalised on reaalne, mitte väljamõeldud probleem, kuid tsiklistid üldisemalt on Statikas väga oodatud kliendid. Vot!

Suht palju võib sõltuda asjaoludest, et kui palju on mõni Stati klienditeenindaja kusagil õppepäeval oma pestud kõrvu lahti hoidnud, kui palju on mõnda müüjat keegi huianud või üritanud huiata kiiver peas või kui palju on klienditeenindajal asjast tegelikult pohlad.

:wink:

Tundub küll nii, et mõni rariteetselt hoolas teenindaja on sattunud lugema reegleid ja neid seejärel ka rakendanud. Aga ka järgmine lause (kuna Eesti teenindusjaamades puuduvad ...) pärineb statika peakorterist, seepärast võib oletada, et nende mitteametlik poliitika siiski keelab kiivri eemaldamise nõudmist. Vaadates nende ülikiirele reageeringule ja probleemi mõistmisele ma ei imestaks, kui täna oleks läinud tanklate poole teele ringkiri, mis keelaks enne kleepsude ilmumist kiivri mahavõtmist nõuda. Paras segadus :wink:

Kasutaja avatar

Steelrider
Postitusi: 448
Liitunud: 29 Okt 2003, 13:24
Asukoht: Tallinn/Tapa
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Steelrider »

Noh, ülikiire reaktsioon tuleneb osalt (ehk) sellest, et vastava küsimuse edastasin eraviisiliselt vastavatele ametimeestele siis, kui see teema siia tekkis. Mitte et ma vastust oleks soovinud, vaid lihtsalt soovitusena asja üle mõtiskleda.

Inimesed, kes asjaga tegelevad, on ka seda teemat lugenud. Big brother watching you :twisted:

K-750 1962, K-750M 1968, M-62 1963, Suzuki GSX-R 600 K3

http://www.expressmoto.ee
Mehe majakaks eluteel ei pea olema v**t, vaid ruuduline lipp.
Kasutaja avatar

M2
Postitusi: 607
Liitunud: 24 Mai 2007, 11:47
Tsikkel: CB1000R
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas M2 »

Usun, et see valikulisus (kes palub kiivri eemaldamist ja kes mitte) teenindajate hulgas on seotud lihtsalt julgusega. Ei hakka iga noor näitsik "kapile" ettekirjutusi tegema ja seda ka siis mitte, kui vastavad märgistused väljas. Võta sa nüüd kinni, kas on see hea või halb :) .

ELUST TULEB LÄBI MURDA, MITTE PUGEDA!
http://www.animalistika.ee
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Primo »

M2 kirjutas:

Usun, et see valikulisus (kes palub kiivri eemaldamist ja kes mitte) teenindajate hulgas on seotud lihtsalt julgusega. Ei hakka iga noor näitsik "kapile" ettekirjutusi tegema ja seda ka siis mitte, kui vastavad märgistused väljas. Võta sa nüüd kinni, kas on see hea või halb :) .

Kui vastavad viited on väljas ja kui noore näitsiku palumise peale seda ei tehta, siis näitsiku vaba voli on kutsuda "kapile" mõned lisasektsioonid, kes siis teevad talle selle selgeks.

Challenge the Adventure.Ride The World
Kasutaja avatar

M2
Postitusi: 607
Liitunud: 24 Mai 2007, 11:47
Tsikkel: CB1000R
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas M2 »

Kahtlen, kas ta palumagi hakkab, kui jalg väriseb, aga mine sa tea, need statoili teenindajad just suu peale kukkunud ei ole.

ELUST TULEB LÄBI MURDA, MITTE PUGEDA!
http://www.animalistika.ee
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”