Krossihuvilised naised, sõnum teile! → Re: Krossihuvilisi naisi ja abi otsin!
-
Teema algataja - Postitusi: 1043
- Liitunud: 27 Mär 2008, 09:57
- Tsikkel: Kawasaki Versys 650
- Tänanud: 6 korda
Re: Krossihuvilisi naisi ja abi otsin!
vintisvint´i mõttekäiku edasi arendades on meie üritus muide väga hea koht kõigile ettevõtjatele oma toote promomiseks, sest selge on see, et me saame ikka päris suure tähelepanu osaliseks, eks! Seega siit üleskutse kõigile äriinimestele - tulge meie taha! Toetage meid ja usun, teil ei tule pettuda! Ja kui veel mõelda, kelle/mille nimel seda teete!
racerx, kindlasti ei ole ma selles valdkonnas nii tume, et ei saaks aru, mis kulud ja mis hetkel kaasnevad. Võib olla väljendasin end ebaselgelt, aga majandusliku mittetoetamise all mõtlesin eelkõige tsikli proovimise eest küsitavat raha ehk rendiraha. Loomulikult oleme nõus korvama nö otsesed kulud, mis oleksid näiteks raja kasutamise tasu (juhul kui seda algselt üldse tuleb, sest esmased kogunemised me teeks kuskil lageda peal, rajale päris kohe ei roniks), küte ja õlikulu tsiklile, samuti kukkumisel lõhutud detailide hind. Kohaletuleku (käru + transa) osas saame vast kaubale, sest plaan oleks siiski teha kogunemised seal, kus pakutavaid rattaid ei peaks kaugele transportima.
Eks meil mõnel huvilisel on ikka oma rattad juba olemas, seega saame ka neid pakkuda soovijatele (ilma lisatasuta), kuid minu üleskutse oli osalt ka seotud sellega, et meie hulka tuua igakordselt nö "uusi nägusid", kes meile oma kogemusi jagaks, meid suunaks pisut, räägiks plussidest ja miinustest, oma üldistest kogemustest mx vallas jne jne.
Selles oli point! Ja kes muud meid ikka õpetab kui teie, MEHED, need kõige coolimad ja ilusamad ja tugevamad...
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.