MC - mida sellest arvad ja mida see sinu jaoks tähendab
Re: MC - mida sellest arvad ja mida see sinu jaoks tähendab
taux kirjutas:Arvan niipalju,et isiklikult ei ole kogenud halba suhtumist MC liikmete poolt mitte MC -sse kuuluva inimese suhtes... võibolla mul lihsalt vedanud, või on see kinni inimese iseloomuomadustest, sõltub kuidas sa suhtud ,suhtled,jne jne. Aga arvan ka nii,et senikaua kuni nad mind ei häiri.....las olla...kuigi selge on see,et tegu ongi sõpruskondadega ja mis seal siis halba on kui sõbrad savad kokku,kannavad ühesuguseid riideid jne, joovad jkoos õlut .... tegelt on see ju sama kui me käime kolm sõpra laupäeviti koos ..teeme sauna joome 'lut ja ajame tarka jutt...aimnult,et meil pole veste..kuni nad oma tõekspidamisi ühiskonnale vägisi peale ei pressi.....ja ei muutu vägivaldseks teiste kodanike suhtes... las olla... pigem häirivad mind muud vähemused oma õiguste nõudmisega
Aga kes ütles, et nad pressivad oma tõekspidamisi ühiskonnale peale ?
Mulle on just vastupidine mulje jäänud. Sellised rahulikud tüübid, inimesed, kes saavad kokku, ei räuska linnapeal ning teevad omi toimetusi, ilma et nad kellegile liiga teeksid või kedagi häiriksid.
Minu arvamus on selline, et mind ei häiri MC üldse. Ise ei kuulu kuskile ja ei plaani kah kuuluda. Meeldib sõbraga linnavahel ringi sõita ja nautida, olla iseenda peremees ja sõltuda mitte kellegist ja keegi ei pea minust sõltuma.
Aga MC inimesed on toredad küll, nii palju kui ma olen nendega suhelnud. Ei tasu teha ennatlikke järeldusi, lihtsalt pealevaadates.
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.